Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 września 2014 r.
14:36
Edytuj ten wpis

Auto wbiło się w pług. Tragiczny wypadek w Małochwieju Dużym

Autor: Zdjęcie autora łm
0 27 A A

21-letni mieszkaniec Franciszkowa zginął w tragicznym wypadku w miejscowości Małochwiej Duży w powiecie krasnostawskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chłopak jechał do Krupego na spotkanie ze swoją dziewczyną. W pewnym momencie wbił się w pług zaczepiony do ciągnika. Wszystko wskazuje na to, że traktor był prawidłowo oznakowany.

Dokładne przyczyny tej tragedii wyjaśni sekcja zwłok. Według wstępnych ustaleń na drodze nie było widać śladów hamowania.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 20:45.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bialas / 21 listopada 2014 r. o 14:40
0

plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu  

 kobieta rozmawiajaca przez telefon spowodowała wypadek z 6 autami . niestety nie zyje 5 ludzi w tym dwoje dzieci 3 jest cięzko rannych zobacz zdjecia z tej katastrofy ; //

Avatar
yyy / 19 listopada 2014 r. o 20:31
0

szkoda chłopaka ale przed wypadkiem na czajkach pił z kolegami a w trakcie jazdy pisał smsa jadąc z prędkością ponad 120.Jak uderzył w pług to akurat wysyłał smsa ,i to ma być odpowiedzialne?????

zastanów się co piszesz a nie kogoś oczerniasz!!! Tak fakt pił z kolegami, ale nie z Czajek.. tak samo mogę powiedzieć że jego dziewczyna też nazywała się Olka

Avatar
lol / 19 listopada 2014 r. o 20:26
0

Ty XXX zastanów się co piszesz a nie kogoś oczerniasz!!! Tak fakt pił z kolegami, ale nie z Czajek...

Avatar
xxx / 25 września 2014 r. o 09:03
0

szkoda chłopaka ale przed wypadkiem na czajkach pił z kolegami a w trakcie jazdy pisał smsa jadąc z prędkością ponad 120.Jak uderzył w pług to akurat wysyłał smsa ,i to ma być odpowiedzialne?????

Z tego co mi wiadomo, był trzeźwy jak jechał, a telefon zaginął więc wcale nie wiadomo czy pisał smsa,,,

Avatar
Ola / 22 września 2014 r. o 17:51
0

szkoda chłopaka ale przed wypadkiem na czajkach pił z kolegami a w trakcie jazdy pisał smsa jadąc z prędkością ponad 120.Jak uderzył w pług to akurat wysyłał smsa ,i to ma być odpowiedzialne?????

Avatar
Gość / 18 września 2014 r. o 22:44
0

Nie bądź prostak, bo mogło być tak, że hamulce zawiodły. Tego nie wiemy.

Ale to nie zmienia faktu, że gdyby jechał z prędkością przepisową - 50 km/h to bez wątpienia przeżyłby; miałby czas na jakiś manewr, ucieczkę w bok czy hamowanie ręcznym.

Ale on z a p i e r d a l a ł...

Avatar
aska / 18 września 2014 r. o 20:27
0

Pewnie! Jak śmiał przez wieś traktorem jechać!!!

Doprawdy oburzające!!! Powinien mieć eskortę conajmniej wojskową.

A może droga młodzieży nóżka z gazu i trochę wyobraźni, w terenie zabudowanym 130 jechał!

Trafia mnie coś na tych panów rolników myśli że jak ma 100ha to wszystko mu wolno, że pół wsi jego. kiedyś też tak prawie bym skończył wieśniaki wieżli dzrzewo z lasu o 21 bez jednego odblasku a ładunek miał z 5 metrów długości. Rolnicy myślą że im wszystko wolno, w Trawnikach rozwalili drogę czekając w kolejkach na elewator a teraz mieszkańcy cierpią. I tylko ciągle protestują bo im mało, za małe dopłaty, za male traktory, za małe dotacje.

rozwiń
Avatar
xxxx / 18 września 2014 r. o 16:01
0

brak wyobraźni rolników jazda z podczepionym pługiem po drogach, jazda kombajnami w nocy z hederem, oranie rowów przydrożnych, wsiadanie na traktor po piwku można by wymieniać w nieskończonosc KRUS robi kampanię na temat bhp ale to jak rzucanie kamieniem do stawu, wystarczyło by czasem włączyć wyobraźnię co może się wydażyć. 

Po pierwsze ciagnik nowy wszystko dzia wszystko bylo wlaczone. Nie liczac tego ze jeszcze bylo widno i ciagnik spokojnie bylo by widac bez swiatel, a kierowca mial duza wade wzorku i nosil 3mm szkla. Co ty koles pieprzysz ze pil piwo skoro mial 0.00? Ci ktorzy tak robia sa karani i sprawcami wypadkow a tutaj rolnik jest bez winy .

Po pierwsze ciagnik nowy wszystko dzia wszystko bylo wlaczone. Nie liczac tego ze jeszcze bylo widno i ciagnik spokojnie bylo by widac bez swiatel, a kierowca mial duza wade wzorku i nosil 3mm szkla. Co ty koles pieprzysz ze pil piwo skoro mial 0.00? Ci ktorzy tak robia sa karani i sprawcami wypadkow a tutaj rolnik jest bez winy .

rozwiń
Avatar
iwo / 18 września 2014 r. o 14:03
0

No ale rzeczywiście jechał coś około 130. Znam kierowce ciągnika, zawsze jeździł z kogutem na dachu, no co jak co ale to rajdowiec powinien zobaczyć. A pomyślcie o tym tak, to jest teren wiejski, jakby na ulice wbiegło dziecko albo po prostu chciało przejść. Tragedia gotowa, a tak to tylko siebie skasował. Jednego pirata mniej.

Avatar
olo / 18 września 2014 r. o 06:00
0

holera wie a moze zasłab albo co zawał niewiadomo na liczniku 130 to fajnie zasówal albo przewod hamulcowy puscił,ale jak by jechał 60 to by moze tej tragedi niebyło nawet jak by zasłabł


ku***, śmiesza mnie forumowi eksperci tacy jak ty... ekspertyzy nie widział, a na oko już ocenił, że jechał 130...

A poza tym wiejski mózgowcu, zasuwał pisze się przez "u" a nie "ó", a cholera pisze się przez "ch", a nie samo "h"...


ku***, śmiesza mnie forumowi eksperci tacy jak ty... ekspertyzy nie widział, a na oko już ocenił, że jechał 130...

A poza tym wiejski mózgowcu, zasuwał pisze się przez "u" a nie "ó", a cholera pisze się przez "ch", a nie samo "h"...

rozwiń
Avatar
bialas / 21 listopada 2014 r. o 14:40
0

plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu  

 kobieta rozmawiajaca przez telefon spowodowała wypadek z 6 autami . niestety nie zyje 5 ludzi w tym dwoje dzieci 3 jest cięzko rannych zobacz zdjecia z tej katastrofy ; //

Avatar
yyy / 19 listopada 2014 r. o 20:31
0

szkoda chłopaka ale przed wypadkiem na czajkach pił z kolegami a w trakcie jazdy pisał smsa jadąc z prędkością ponad 120.Jak uderzył w pług to akurat wysyłał smsa ,i to ma być odpowiedzialne?????

zastanów się co piszesz a nie kogoś oczerniasz!!! Tak fakt pił z kolegami, ale nie z Czajek.. tak samo mogę powiedzieć że jego dziewczyna też nazywała się Olka

Avatar
lol / 19 listopada 2014 r. o 20:26
0

Ty XXX zastanów się co piszesz a nie kogoś oczerniasz!!! Tak fakt pił z kolegami, ale nie z Czajek...

Avatar
xxx / 25 września 2014 r. o 09:03
0

szkoda chłopaka ale przed wypadkiem na czajkach pił z kolegami a w trakcie jazdy pisał smsa jadąc z prędkością ponad 120.Jak uderzył w pług to akurat wysyłał smsa ,i to ma być odpowiedzialne?????

Z tego co mi wiadomo, był trzeźwy jak jechał, a telefon zaginął więc wcale nie wiadomo czy pisał smsa,,,

Avatar
Ola / 22 września 2014 r. o 17:51
0

szkoda chłopaka ale przed wypadkiem na czajkach pił z kolegami a w trakcie jazdy pisał smsa jadąc z prędkością ponad 120.Jak uderzył w pług to akurat wysyłał smsa ,i to ma być odpowiedzialne?????

Avatar
Gość / 18 września 2014 r. o 22:44
0

Nie bądź prostak, bo mogło być tak, że hamulce zawiodły. Tego nie wiemy.

Ale to nie zmienia faktu, że gdyby jechał z prędkością przepisową - 50 km/h to bez wątpienia przeżyłby; miałby czas na jakiś manewr, ucieczkę w bok czy hamowanie ręcznym.

Ale on z a p i e r d a l a ł...

Avatar
aska / 18 września 2014 r. o 20:27
0

Pewnie! Jak śmiał przez wieś traktorem jechać!!!

Doprawdy oburzające!!! Powinien mieć eskortę conajmniej wojskową.

A może droga młodzieży nóżka z gazu i trochę wyobraźni, w terenie zabudowanym 130 jechał!

Trafia mnie coś na tych panów rolników myśli że jak ma 100ha to wszystko mu wolno, że pół wsi jego. kiedyś też tak prawie bym skończył wieśniaki wieżli dzrzewo z lasu o 21 bez jednego odblasku a ładunek miał z 5 metrów długości. Rolnicy myślą że im wszystko wolno, w Trawnikach rozwalili drogę czekając w kolejkach na elewator a teraz mieszkańcy cierpią. I tylko ciągle protestują bo im mało, za małe dopłaty, za male traktory, za małe dotacje.

rozwiń
Avatar
xxxx / 18 września 2014 r. o 16:01
0

brak wyobraźni rolników jazda z podczepionym pługiem po drogach, jazda kombajnami w nocy z hederem, oranie rowów przydrożnych, wsiadanie na traktor po piwku można by wymieniać w nieskończonosc KRUS robi kampanię na temat bhp ale to jak rzucanie kamieniem do stawu, wystarczyło by czasem włączyć wyobraźnię co może się wydażyć. 

Po pierwsze ciagnik nowy wszystko dzia wszystko bylo wlaczone. Nie liczac tego ze jeszcze bylo widno i ciagnik spokojnie bylo by widac bez swiatel, a kierowca mial duza wade wzorku i nosil 3mm szkla. Co ty koles pieprzysz ze pil piwo skoro mial 0.00? Ci ktorzy tak robia sa karani i sprawcami wypadkow a tutaj rolnik jest bez winy .

Po pierwsze ciagnik nowy wszystko dzia wszystko bylo wlaczone. Nie liczac tego ze jeszcze bylo widno i ciagnik spokojnie bylo by widac bez swiatel, a kierowca mial duza wade wzorku i nosil 3mm szkla. Co ty koles pieprzysz ze pil piwo skoro mial 0.00? Ci ktorzy tak robia sa karani i sprawcami wypadkow a tutaj rolnik jest bez winy .

rozwiń
Avatar
iwo / 18 września 2014 r. o 14:03
0

No ale rzeczywiście jechał coś około 130. Znam kierowce ciągnika, zawsze jeździł z kogutem na dachu, no co jak co ale to rajdowiec powinien zobaczyć. A pomyślcie o tym tak, to jest teren wiejski, jakby na ulice wbiegło dziecko albo po prostu chciało przejść. Tragedia gotowa, a tak to tylko siebie skasował. Jednego pirata mniej.

Avatar
olo / 18 września 2014 r. o 06:00
0

holera wie a moze zasłab albo co zawał niewiadomo na liczniku 130 to fajnie zasówal albo przewod hamulcowy puscił,ale jak by jechał 60 to by moze tej tragedi niebyło nawet jak by zasłabł


ku***, śmiesza mnie forumowi eksperci tacy jak ty... ekspertyzy nie widział, a na oko już ocenił, że jechał 130...

A poza tym wiejski mózgowcu, zasuwał pisze się przez "u" a nie "ó", a cholera pisze się przez "ch", a nie samo "h"...


ku***, śmiesza mnie forumowi eksperci tacy jak ty... ekspertyzy nie widział, a na oko już ocenił, że jechał 130...

A poza tym wiejski mózgowcu, zasuwał pisze się przez "u" a nie "ó", a cholera pisze się przez "ch", a nie samo "h"...

rozwiń