Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 grudnia 2010 r.
12:01
Edytuj ten wpis

Jutro do Chełma przyjeżdża Janusz Palikot

Autor: Zdjęcie autora (SAD)
0 5 A A

W czwartek, 9 grudnia (a nie dziś), do naszego miasta przejedzie poseł Janusz Palikot. Ten budzący kontrowersje polityk spotka się z mieszkańcami w Państwowej Wyższej Szkole w Chełmie (budynek rektoratu, ul. Pocztowa 54, wejście od strony parkingu przy ul. Partyzantów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Błędna informacja o tym, że poseł odwiedzi miasto dzisiaj, znalazła sie w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego. W zwiazku z pytaniami Czytelników wyjaśniamy, ze spotkanie odbędzie się jutro.

Początek o godz. 17. Wstęp oczywiście jest wolny. Zapraszają sympatycy i członkowie Ruchu Poparcia Palikota.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zosia / 9 grudnia 2010 r. o 18:59
Jestem ciekawa czy Małgosia Sokół pojawiła się na dzisiejszym spotkaniu z Palikotem i czy wstąpi do jego ruchu?.
Avatar
Jerzy / 8 grudnia 2010 r. o 22:12
Żle ten Palikot promował Panią Sokół, że przegrała wybory z Panią Agatą. P O poniosło dotkliwą porażkę na terenie naszego miasta. Do Palikota powinien przyłączyć si Grabczuk, który dzięki Palikotowi został Marszałkiem. Bez poparcia Palikota Grabczuk został zdegradowany do funkcji Wicemarszałka.Nie był w stanie pomóc w wyborach swojej protegowanej Sokół Małgosi.
Avatar
gg / 8 grudnia 2010 r. o 21:34
W naszym mieście jest tak, że jak przyjeżdża ktoś z PiSu to na spotkanie stawiają się wszyscy PiSowcy z Chełma. Jak przyjeżdża ktoś z SLD to sala aż kipi od eSeLDowców. Jak poseł Palikot promował Panią Sokół to byli prawie wszyscy PeOwcy. Ciekawe jak będzie jutro??!!
Avatar
Wacław / 8 grudnia 2010 r. o 20:14
Przyjeżdża pocieszyć Sokołową, po sromotnej porażce w wyborach na Prezydenta Chełma. Powyciera jej łzy po sromotnej przegranej.
Avatar
bob / 8 grudnia 2010 r. o 16:57
..no i po co przyjeżdża?
Avatar
Zosia / 9 grudnia 2010 r. o 18:59
Jestem ciekawa czy Małgosia Sokół pojawiła się na dzisiejszym spotkaniu z Palikotem i czy wstąpi do jego ruchu?.
Avatar
Jerzy / 8 grudnia 2010 r. o 22:12
Żle ten Palikot promował Panią Sokół, że przegrała wybory z Panią Agatą. P O poniosło dotkliwą porażkę na terenie naszego miasta. Do Palikota powinien przyłączyć si Grabczuk, który dzięki Palikotowi został Marszałkiem. Bez poparcia Palikota Grabczuk został zdegradowany do funkcji Wicemarszałka.Nie był w stanie pomóc w wyborach swojej protegowanej Sokół Małgosi.
Avatar
gg / 8 grudnia 2010 r. o 21:34
W naszym mieście jest tak, że jak przyjeżdża ktoś z PiSu to na spotkanie stawiają się wszyscy PiSowcy z Chełma. Jak przyjeżdża ktoś z SLD to sala aż kipi od eSeLDowców. Jak poseł Palikot promował Panią Sokół to byli prawie wszyscy PeOwcy. Ciekawe jak będzie jutro??!!
Avatar
Wacław / 8 grudnia 2010 r. o 20:14
Przyjeżdża pocieszyć Sokołową, po sromotnej porażce w wyborach na Prezydenta Chełma. Powyciera jej łzy po sromotnej przegranej.
Avatar
bob / 8 grudnia 2010 r. o 16:57
..no i po co przyjeżdża?
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Willa plus. Przemysław Czarnek tłumaczy się z milionowych dotacji i zapowiada akcję odwetową

Willa plus. Przemysław Czarnek tłumaczy się z milionowych dotacji i zapowiada akcję odwetową

40 mln zł publicznych pieniędzy trafiło do organizacji pozarządowych na zakup nieruchomości m.in. w Warszawie, Katowicach i Lublinie. Decyzje podejmował osobiście Przemysław Czarnek, mimo opinii ekspertów, którzy negatywnie ocenili złożone wnioski. Minister uważa, że miał do tego pełne prawo i zapowiada ogólnopolską akcję radnych PiS.

Jak czyścić ekspres do kawy?

Jak czyścić ekspres do kawy?

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez wypicia aromatycznej, pobudzającej kawy. Niezależnie od tego, czy wolisz mocne espresso, czy może delikatne cappuccino, ekspres automatyczny jest urządzeniem must have. Prawdziwi koneserzy kaw stawiają nie tylko na najwyższą jakość ziaren, ale także na profesjonalny sprzęt. Jednak jego zakup to nie wszystko. Jeżeli chcemy cieszyć się prawdziwym smakiem kawy, o ekspres należy odpowiednio zadbać. Systematyczne czyszczenie, konserwacja i odkamienianie pozwolą utrzymać intensywny aromat i głęboki smak kawy. Jak należy dbać o ekspres do kawy, aby urządzenie pracowało dla nas bezawaryjnie?

Zjeżdżalnie za 800 tysięcy złotych. Takie rzeczy tylko w Opolu Lubelskim

Zjeżdżalnie za 800 tysięcy złotych. Takie rzeczy tylko w Opolu Lubelskim

Dobra passa najmłodszych mieszkańców. Nie tylko budżet obywatelski zostanie wydany na place zabaw, ale także gmina inwestuje w miejsca dla dzieci. Wczoraj wykonawca symbolicznie odebrał plac budowy na którym postawi huśtawki i bujaki.

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [03-05.02]
3 lutego 2023, 8:00

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [03-05.02]

Na ekrany lubelskich kin trafi w piątek kilka premier. Wśród nich polski tytuł - "Masz ci los!". Będzie można zobaczyć także kryminał "Podejrzana" oraz przedpremierowo - nową odsłonę Asteriksa i Obeliksa.

Politycy zapraszają na spotkania. Pierwsze już dziś

Politycy zapraszają na spotkania. Pierwsze już dziś

W piątek i sobotę puławianie będą mieli okazję porozmawiać z politykami, a jednocześnie pomóc Ukrainie. Na warsztaty z robienia świec zaprasza Polska 2050. A Lewica chce rozmawiać o bieżących problemach mieszkańców.

Polski Cukier Start w sobotę zmierzy się u siebie z Arką Gdynia

Polski Cukier Start w sobotę zmierzy się u siebie z Arką Gdynia

To spotkanie można śmiało nazwać rywalizacją sąsiadów w ligowej tabeli. Chociaż obie ekipy dzielą aż trzy pozycje, to jednak należy pamiętać, że czerwono-czarni mają jeden mecz rozegrany mniej. Jeżeli więc ich w sobotę pokonają to zrównają się bilansem zwycięstw i porażek z zespołem znad Bałtyku. Początek zawodów o godz. 15.30

Niezwykła akcja policyjnego Black Hawka. Lot na wagę życia
galeria
film

Niezwykła akcja policyjnego Black Hawka. Lot na wagę życia

Płuca dla 60-letniego pacjenta oraz nerka i trzustka dla 30-letniej kobiety – to organy jakie przewieziono ze Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lublinie do szpitala Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie. Lot policyjnym Black Hawkiem zajął 50 minut i to mimo silnych porywów wiatru, dużych turbulencji oraz chmur burzowych z intensywnymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem.

Wirtualny adres dla firmy w Warszawie - dlaczego warto?

Wirtualny adres dla firmy w Warszawie - dlaczego warto?

Czym jest wirtualne biuro? Co obejmują usługi wirtualnego biura? Kto może sobie pozwolić na lokalizację swojej firmy w centrum Warszawy? W czym może wesprzeć przedsiębiorcę posiadanie wirtualnego biura? Poniżej prezentujemy garść informacji na temat usług dotyczących wirtualnych biur.

W jaki sposób skutecznie wypromujesz swoją firmę?

W jaki sposób skutecznie wypromujesz swoją firmę?

Samodzielnie podejmowane działania reklamowe zawsze wiążą się z dużym ryzykiem. Niewłaściwie określone cele oraz niedostosowanie formy do oczekiwań grupy docelowej skutkuje tym, że firma pomimo dużych nakładów finansowych nie osiąga oczekiwanych wyników. Dużo skuteczniejszym sposobem na wypromowanie swojej firmy może być zatrudnienie profesjonalnej agencji reklamowej. Z pomocą przychodzi tu agencja You’re Welcome.

Dotacja nie przepadnie. Obiecali miastu 12 milionów

Dotacja nie przepadnie. Obiecali miastu 12 milionów

Do puławskiego Ratusza dotarła promesa na rządową dotację z „Polskiego Ładu”. Pieniądze pozwolą zbudować wyczekiwane boiska dla Szkoły Podstawowej nr 3, wyremontować cztery inne obiekty oraz wymienić ogrodzenia wokół trzech przedszkoli. Sali sportowej nie będzie.

Program TV 3-5 lutego 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
3 lutego 2023, 20:00

Program TV 3-5 lutego 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. widowiskowego "Bliźniaka", biografię słynnego malarza "Van Gogh. U bram wieczności" czy propozycję dla młodszych widzów - "Kung Fu Panda 2". Poniżej wybrane filmowe pozycje na weekend:

Lubelskie szkoły przeprowadzają się. Znowu

Lubelskie szkoły przeprowadzają się. Znowu

Radni dali zielone światło dla zamiany siedzib VII Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26. Przenosinom sprzeciwia się część rodziców uczniów podstawówki.

Już siedem lat walczą z rakiem. Pacjentów jest coraz więcej

Już siedem lat walczą z rakiem. Pacjentów jest coraz więcej

Ruszyli wiosną 2016 . Z roku na rok pacjentów przybywało. Po siedmiu latach Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Zamościu funkcjonujące tuż przy szpitalu „papieskim” i ściśle z nim współpracujące jest w stanie zapewnić leczenie aż 1500 pacjentom rocznie. Co ważne, dla chorych terapia w tym prywatnym ośrodku jest bezpłatna, bo finansuje ją NFZ.

Wojsko zniszczyło drogi. Nie ma pieniędzy na ich naprawę

Wojsko zniszczyło drogi. Nie ma pieniędzy na ich naprawę

Wojsko zniszczyło drogi i pola w przygranicznych miejscowościach. Samorządy już od roku oczekują od strony rządowej rozwiązania tego problemu. Ale chętnych do podjęcia działań brakuje.

MKS FunFloor kontra Zagłębie Lubin. Ostatnia szansa lublinianek?

MKS FunFloor kontra Zagłębie Lubin. Ostatnia szansa lublinianek?

MKS FunFloor zagra dzisiaj o godz. 18 w świętej wojnie z MKS Zagłębie Lubin. Dla podopiecznych Piotra Dropka to praktycznie ostatnia szansa na włączenie się do walki o mistrzostwo Polski. Zawody pokaże TVP Sport.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!