Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 września 2014 r.
11:45
Edytuj ten wpis

Kierowca audi przejechał pieszego, uciekł i wrócił

Autor: Zdjęcie autora jak
0 11 A A

21-letni kierowca audi po wyprzedzeniu innego samochodu najechał na idącego drogą pieszego. Mężczyzna zmarł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowca odjechał, wrócił na miejsce wypadku dopiero po kilkunastu minutach. Okazało się, że nie miał prawa jazdy. Trafił do policyjnego aresztu, o jego losie zadecyduje prokurator.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 23 w miejscowości Kozieniec w powiecie krasnostawskim na prostej drodze. Pracujący na miejscu śledczy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ciało 30-latka z gminy Siennica Różana zostało zabrane na sekcję zwłok. Kierowca był trzeźwy. Teraz policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają, co się stało.

Został już powołany biegły, który pomoże wyjaśnić przyczyny tego tragicznego wypadku.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia mieszkańcowi gminy Chełm grozi do 12 lat więzienia.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
edek / 27 września 2014 r. o 20:24
0

szkoda, ze na podstawie kilku marnych informacji oceniacie cala sytuacje..ten gowniarz zabil mi brata bo wolal szybko jechac i popisywac sie przed swoim pijanym pasazerem niz uwazac na to co sie dzieje na ulicy..jak dla mnie powinien zgnic w wiezeniu i odpowiedziec za to co zrobil..niech ma swiadomosc ze zmarnowal sobie zycie i nam tez..zero litosci dla tego mordercy!!!!

Po pierwsze to nie morderca, bo logicznie myśląc każdemu to się mogło przytrafić, nie zrobił przecież tego specjalnie....zmarnował WAM życie? szkoda tylko ,że o tym wcześniej nie pomyśleliście żeby tego Waszego brata nie odprowadzić bezpiecznie do domu skoro wiadomo wracał , pod wpływem,nie zależało Wam wtedy tak na nim,tylko nagle teraz,jak doprowadził do tragedii...,

Po pierwsze to nie morderca, bo logicznie myśląc każdemu to się mogło przytrafić, nie zrobił przecież tego specjalnie....zmarnował WAM życie? szkoda tylko ,że o tym wcześniej nie pomyśleliście żeby tego Waszego brata nie odprowadzić bezpiecznie do domu skoro wiadomo wracał , pod wpływem,nie zależało Wam wtedy tak na nim,tylko nagle teraz,jak doprowadził do tragedii...,

rozwiń
Avatar
dd / 26 września 2014 r. o 22:17
0

Co za głupoty piszesz doskonale wiesz ze sam jechał tylko twój brat uważał sie za boga i szedł najebany srotkiem szosy to ciekawo jak go miał ominac

Avatar
gosciu / 26 września 2014 r. o 21:13
0

Żenujące jest to że nikt dokładnie nie wie jak to naprawde było a piszą głupoty,że niby wiedzą albo tworzą ze swojej wyobrazni jakies domysly,i osądzają...kierowca był trzezwy, nie jechał z wielką predkoscia,próbował ominąć tego nietrzezwego pieszego,ktory myślal ze może sobie chodzic jak chce, , pozno w nocy,nawalony,bez odblasków,ten kierowca mimo ze bez prawka ,to robil wszystko aby go ominac,nawet o maly wlos sam nie zginal przez takiego idiote ,ktory porusza sie w takich warunkach, żenada!!!! A potem wina oczywiscie jest kierowca,bo jechal za szybko tak??? koles pod wplywem oczywiscie nigdy nie jest winny,mimo ze lazi tak bez odblaskow nawalony w nocy jak chce, ....taka jest prawda.....

Żenujące jest to że nikt dokładnie nie wie jak to naprawde było a piszą głupoty,że niby wiedzą albo tworzą ze swojej wyobrazni jakies domysly,i osądzają...kierowca był trzezwy, nie jechał z wielką predkoscia,próbował ominąć tego nietrzezwego pieszego,ktory myślal ze może sobie chodzic jak chce, , pozno w nocy,nawalony,bez odblasków,ten kierowca mimo ze bez prawka ,to robil wszystko aby go ominac,nawet o maly wlos sam nie zginal przez takiego idiote ,ktory porusza sie w takich warunkach, żenada!!!! A potem wina oczywiscie jest kierowca,bo ... rozwiń

Avatar
zlyyyyyyyyyyyy / 26 września 2014 r. o 21:01
0

tak koncza ludzie ktorzy najebani chodza noca nie patrzac na nic bo maja wyjebane a puzniej jak zwykle kierowca jechal za szybko!!!!!!! zenada

Avatar
Lucjan / 26 września 2014 r. o 12:25
0

a jak mozna nazwac taka sytuacje gdzie jeden samochod zwolnil bo widzial pieszego a ten dzieciak popisujac sie go wyprzedzal i zabil niewinnego czlowieka??

To się nazywa głupota.

Avatar
Gość / 26 września 2014 r. o 10:20
0

A skąd wiesz że zrobił to z premedytacją? Nie bronię gościa bo tylko idiota jeździ bez kwitów, ale to że jednak wrócił na miejsce wypadku powinno trochę go usprawiedliwiać. Sytuacja podobna jak w filmie Erratum

a jak mozna nazwac taka sytuacje gdzie jeden samochod zwolnil bo widzial pieszego a ten dzieciak popisujac sie go wyprzedzal i zabil niewinnego czlowieka??

Avatar
Gość / 26 września 2014 r. o 10:18
0

szkoda, ze na podstawie kilku marnych informacji oceniacie cala sytuacje..ten gowniarz zabil mi brata bo wolal szybko jechac i popisywac sie przed swoim pijanym pasazerem niz uwazac na to co sie dzieje na ulicy..jak dla mnie powinien zgnic w wiezeniu i odpowiedziec za to co zrobil..niech ma swiadomosc ze zmarnowal sobie zycie i nam tez..zero litosci dla tego mordercy!!!!!!!!!

Avatar
RS / 25 września 2014 r. o 15:52
0

Przecie wrócił to po co pisać o karze za ucieczkę.

Avatar
hugo / 25 września 2014 r. o 14:45
0
Powiem wam jak to było uciekł najebany btat szwagier ciort go wie kto a wrócił kuzyn który nie ma prawka temu nic nie zrobią dostanie zawiasy zakaz prowadzenia auta a tamten co zrobił lote by posiedział z 6 latek kalkulacje same wychodzą sam raz się przesiadałem ale chodziło tylko o mandat ,ludzie tak robią bo lepiej w rodzinie niż w pudle
Avatar
aa / 25 września 2014 r. o 13:48
0

może jednak powinniśmy wrócić do publicznych linczów w sytuacjach gdy premedytacja sprawcy jest niepodważalna

A skąd wiesz że zrobił to z premedytacją? Nie bronię gościa bo tylko idiota jeździ bez kwitów, ale to że jednak wrócił na miejsce wypadku powinno trochę go usprawiedliwiać. Sytuacja podobna jak w filmie Erratum

Avatar
edek / 27 września 2014 r. o 20:24
0

szkoda, ze na podstawie kilku marnych informacji oceniacie cala sytuacje..ten gowniarz zabil mi brata bo wolal szybko jechac i popisywac sie przed swoim pijanym pasazerem niz uwazac na to co sie dzieje na ulicy..jak dla mnie powinien zgnic w wiezeniu i odpowiedziec za to co zrobil..niech ma swiadomosc ze zmarnowal sobie zycie i nam tez..zero litosci dla tego mordercy!!!!

Po pierwsze to nie morderca, bo logicznie myśląc każdemu to się mogło przytrafić, nie zrobił przecież tego specjalnie....zmarnował WAM życie? szkoda tylko ,że o tym wcześniej nie pomyśleliście żeby tego Waszego brata nie odprowadzić bezpiecznie do domu skoro wiadomo wracał , pod wpływem,nie zależało Wam wtedy tak na nim,tylko nagle teraz,jak doprowadził do tragedii...,

Po pierwsze to nie morderca, bo logicznie myśląc każdemu to się mogło przytrafić, nie zrobił przecież tego specjalnie....zmarnował WAM życie? szkoda tylko ,że o tym wcześniej nie pomyśleliście żeby tego Waszego brata nie odprowadzić bezpiecznie do domu skoro wiadomo wracał , pod wpływem,nie zależało Wam wtedy tak na nim,tylko nagle teraz,jak doprowadził do tragedii...,

rozwiń
Avatar
dd / 26 września 2014 r. o 22:17
0

Co za głupoty piszesz doskonale wiesz ze sam jechał tylko twój brat uważał sie za boga i szedł najebany srotkiem szosy to ciekawo jak go miał ominac

Avatar
gosciu / 26 września 2014 r. o 21:13
0

Żenujące jest to że nikt dokładnie nie wie jak to naprawde było a piszą głupoty,że niby wiedzą albo tworzą ze swojej wyobrazni jakies domysly,i osądzają...kierowca był trzezwy, nie jechał z wielką predkoscia,próbował ominąć tego nietrzezwego pieszego,ktory myślal ze może sobie chodzic jak chce, , pozno w nocy,nawalony,bez odblasków,ten kierowca mimo ze bez prawka ,to robil wszystko aby go ominac,nawet o maly wlos sam nie zginal przez takiego idiote ,ktory porusza sie w takich warunkach, żenada!!!! A potem wina oczywiscie jest kierowca,bo jechal za szybko tak??? koles pod wplywem oczywiscie nigdy nie jest winny,mimo ze lazi tak bez odblaskow nawalony w nocy jak chce, ....taka jest prawda.....

Żenujące jest to że nikt dokładnie nie wie jak to naprawde było a piszą głupoty,że niby wiedzą albo tworzą ze swojej wyobrazni jakies domysly,i osądzają...kierowca był trzezwy, nie jechał z wielką predkoscia,próbował ominąć tego nietrzezwego pieszego,ktory myślal ze może sobie chodzic jak chce, , pozno w nocy,nawalony,bez odblasków,ten kierowca mimo ze bez prawka ,to robil wszystko aby go ominac,nawet o maly wlos sam nie zginal przez takiego idiote ,ktory porusza sie w takich warunkach, żenada!!!! A potem wina oczywiscie jest kierowca,bo ... rozwiń

Avatar
zlyyyyyyyyyyyy / 26 września 2014 r. o 21:01
0

tak koncza ludzie ktorzy najebani chodza noca nie patrzac na nic bo maja wyjebane a puzniej jak zwykle kierowca jechal za szybko!!!!!!! zenada

Avatar
Lucjan / 26 września 2014 r. o 12:25
0

a jak mozna nazwac taka sytuacje gdzie jeden samochod zwolnil bo widzial pieszego a ten dzieciak popisujac sie go wyprzedzal i zabil niewinnego czlowieka??

To się nazywa głupota.

Avatar
Gość / 26 września 2014 r. o 10:20
0

A skąd wiesz że zrobił to z premedytacją? Nie bronię gościa bo tylko idiota jeździ bez kwitów, ale to że jednak wrócił na miejsce wypadku powinno trochę go usprawiedliwiać. Sytuacja podobna jak w filmie Erratum

a jak mozna nazwac taka sytuacje gdzie jeden samochod zwolnil bo widzial pieszego a ten dzieciak popisujac sie go wyprzedzal i zabil niewinnego czlowieka??

Avatar
Gość / 26 września 2014 r. o 10:18
0

szkoda, ze na podstawie kilku marnych informacji oceniacie cala sytuacje..ten gowniarz zabil mi brata bo wolal szybko jechac i popisywac sie przed swoim pijanym pasazerem niz uwazac na to co sie dzieje na ulicy..jak dla mnie powinien zgnic w wiezeniu i odpowiedziec za to co zrobil..niech ma swiadomosc ze zmarnowal sobie zycie i nam tez..zero litosci dla tego mordercy!!!!!!!!!

Avatar
RS / 25 września 2014 r. o 15:52
0

Przecie wrócił to po co pisać o karze za ucieczkę.

Avatar
hugo / 25 września 2014 r. o 14:45
0
Powiem wam jak to było uciekł najebany btat szwagier ciort go wie kto a wrócił kuzyn który nie ma prawka temu nic nie zrobią dostanie zawiasy zakaz prowadzenia auta a tamten co zrobił lote by posiedział z 6 latek kalkulacje same wychodzą sam raz się przesiadałem ale chodziło tylko o mandat ,ludzie tak robią bo lepiej w rodzinie niż w pudle
Avatar
aa / 25 września 2014 r. o 13:48
0

może jednak powinniśmy wrócić do publicznych linczów w sytuacjach gdy premedytacja sprawcy jest niepodważalna

A skąd wiesz że zrobił to z premedytacją? Nie bronię gościa bo tylko idiota jeździ bez kwitów, ale to że jednak wrócił na miejsce wypadku powinno trochę go usprawiedliwiać. Sytuacja podobna jak w filmie Erratum

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert "Brzegami Jazzu" w Puławach
12 lipca 2020, 18:00

Koncert "Brzegami Jazzu" w Puławach

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" oraz Towarzystwo Inicjatyw Własnych INSPIRACJE zapraszają na wyjątkowy plenerowy koncert "Brzegami Jazzu" w wykonaniu znakomitych muzyków jazzowych, który odbędzie się 12 lipca o godz. 18 na Dziedzińcu Pałacu Marynki.

Czy mieszkańcy chcą ciepłowni w Świdniku? "Już teraz nie można otworzyć wieczorem okna"
galeria

Czy mieszkańcy chcą ciepłowni w Świdniku? "Już teraz nie można otworzyć wieczorem okna"

Około 40 osób, w większości mieszkańców ul. Brzegowej w Świdniku, pojawiło się na wtorkowym spotkaniu dotyczącym zmiany planu zagospodarowania terenu przy granicy miasta. Ich niepokój wzbudziła propozycja budowy ciepłowni na paliwo z opadów

Biała Podlaska: Czy ministerstwo dołoży do modernizacji boiska TOP 54?

Biała Podlaska: Czy ministerstwo dołoży do modernizacji boiska TOP 54?

Kilka miesięcy temu władze Białej Podlaskiej zapowiadały kompleksowe zagospodarowanie terenu przy Akademii Piłkarskiej TOP 54. Czytelnicy i radni dopytują, na jakim etapie są teraz prace. Okazuje się, że miasto chce sięgnąć po ministerialne dofinansowanie.

Wydaliśmy na mieszkania najwięcej gotówki w historii

Wydaliśmy na mieszkania najwięcej gotówki w historii

5,7 miliardów złotych – tyle Polacy wydali na zakup mieszkań w dużych miastach w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku - wynika z najnowszych danych NBP. Mowa jest tu tylko o osobach, które kupiły mieszkania za gotówkę. To oznacza nowy historyczny rekord.

Lubelskie: Bakterie coli wykryte w wodzie w kolejnej gminie. Mieszkańcy się zatruli

Lubelskie: Bakterie coli wykryte w wodzie w kolejnej gminie. Mieszkańcy się zatruli

Kolejna gmina ma problem ze skażoną wodą. Tym razem bakterie coli wykryto w ujęciu w Motyczu (gm. Konopnica). W poniedziałek wodociąg został zamknięty

„Lublin bohaterom”. Odznaczeni za protesty w zakładach pracy 40 lat temu

„Lublin bohaterom”. Odznaczeni za protesty w zakładach pracy 40 lat temu

23 osoby otrzymały dzisiaj medale „Lublin Bohaterom”, nowe odznaczenia przyznane po raz pierwszy przez prezydenta miasta. Odebrali je robotnicy biorący udział w strajkach, które 40 lat temu przetoczyły się przez wiele zakładów pracy w Lublinie i regionie.

Kraśnik: Odzież dla potrzebujących bez punktu zbiórki

Kraśnik: Odzież dla potrzebujących bez punktu zbiórki

Na razie nie ma większych szans na wznowienie działalności punktu przyjmowania i wydawania odzieży przy ul. Olejnej w Kraśniku

Lubelskie: Nowe przypadki zakażenia, jeden chory zmarł. Aktualna sytuacja epidemiologiczna
galeria

Lubelskie: Nowe przypadki zakażenia, jeden chory zmarł. Aktualna sytuacja epidemiologiczna

Nowe przypadki zakażenia w woj. lubelskim oraz jedna ofiara śmiertelna. W sumie na Lubelszczyźnie potwierdzono do tej pory koronawirusa u 732 osób, a zmarło 19 chorych. Jak przedstawia się aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie? Stan na 7 lipca.

Osoby starsze i kobiety w ciąży z pierwszeństwem w lokalu wyborczym

Osoby starsze i kobiety w ciąży z pierwszeństwem w lokalu wyborczym

Osoby powyżej 60 lat, kobiety w ciąży, osoby z dzieckiem do 3 lat i niepełnosprawni będą obsługiwani w lokalach wyborczych w pierwszej kolejności – przewiduje opublikowane we wtorek rozporządzenie ministra zdrowia.

Lublin: Jak dofrunąć na ul. Żołnierską? Jezdnia jest rozkopana, a przejście zagradza taśma
Alarm24

Lublin: Jak dofrunąć na ul. Żołnierską? Jezdnia jest rozkopana, a przejście zagradza taśma

Mieszkańcy ul. Żołnierskiej (niedaleko przebudowywanego ronda Honorowych Krwiodawców) mają problem z dotarciem do domów z powodu rozkopania jezdni al. Warszawskiej, przez którą pieszym trudno się przedostać. Rozebrana jest jezdnia prowadząca od ronda w kierunku ul. Wiązowej.

Według ekspertów Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę
film

Według ekspertów Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę

Robert Lewandowski rozgrywa znakomity sezon. Polak został królem strzelców Bundesligi i Pucharu Niemiec, co miało znaczący wpływ na triumf Bayernu Monachium w obu tych rozgrywkach.

27 mln zł trafi do szpitali jednoimiennych w Polsce na walkę z koronawirusem

27 mln zł trafi do szpitali jednoimiennych w Polsce na walkę z koronawirusem

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznało 27 mln zł dla szpitali jednoimiennych na walkę z koronawirusem. Pierwsza transza środków trafi m.in. do szpitala MSWiA w Warszawie, Centrum Medycznego w Łańcucie i Szpitala im. Kard. Wyszyńskiego w Łomży.

Koncert Bjorna O. Wiede w Kazimierzu Dolnym
11 lipca 2020, 19:00

Koncert Bjorna O. Wiede w Kazimierzu Dolnym

W ramach Kazimierskiego Festiwalu Organowego organizatorzy zapraszają na koncert znakomitego muzyka z Niemiec - Bjorna O. Wiede. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 lipca o godz. 19 w Kościele Farnym w Kazimierzu Dolnym i będzie transmitowane w sieci.

Chełm: W środę w wydziale komunikacji nic nie załatwisz. Zepsuł się CEPiK

Chełm: W środę w wydziale komunikacji nic nie załatwisz. Zepsuł się CEPiK

8 lipca lepiej nie planować załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji chełmskiego Urzędu Miasta. Niestety, nawet nie z powodu kolejek, z których ten wydział magistratu słynie. Awarii uległ serwer obsługujący system Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców.

Pacjent bialskiego SOR-u odebrał sobie życie. Sprawę bada prokuratura

Pacjent bialskiego SOR-u odebrał sobie życie. Sprawę bada prokuratura

W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Białej Podlaskiej doszło do tragedii. Pacjent odebrał sobie życie. Sprawę bada prokuratura.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!