Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

22 kwietnia 2014 r.
13:15
Edytuj ten wpis

Paralotniarz odkrył plantację konopi indyjskich

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
507 84 A A

Zauważył rośliny, kiedy przelatywał nad niewielkim poletkiem. Powiadomił o sprawie mundurowych, którzy teraz szukają właściciela sadzonek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zgłoszenie o nielegalnej uprawie w Horodyszczu dotarło do policjantów w poniedziałek. Konopie odnalazł 36-letni mieszkaniec Chełma. - Kiedy leciał paralotnią, jego uwagę zwróciło ogrodzone patykami miejsce z zielonymi roślinami - mówi Ewa Czyż, oficer prasowy chełmskiej policji. - Jak się okazało, przeczucie go nie myliło. Policjanci, którzy pojechali na miejsce znaleźli 14 sadzonek roślin konopi indyjskich, które rosły w kilku pojemnikach. Teraz mundurowi ustalają, do kogo należała plantacja.

Komentarze 84

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LTK7777777 / 3 czerwca 2014 o 12:28
0

ja pierdole.... 14 krzakow boskiego ziela i takie halo :) widzialem juz 10 razy wieksze plantacje na zywo i to pare sezonow , tylko ze tam nie latal zaden jebany frajer na hujolotni! powinni cie kurwo w chelmie ukamieniowac konfituro jebana! skoro tak scigaja za zielsko to niech sie tez wezma za alkohol bo z tym polskie spoleczenstwo ma zdecydowanie wiekszy problem no ale przeciez akcyza.... widzac takie artykuly smiech mnie ogarnia ,ze ludzie nie swiadomi pojecia "marihuana" mowia o tym "narkotyk" P:S gdyby nie "groowerzy" to byscie stafu nie jarali wiec dajcie spokoj chodowca!

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2014 o 20:33
0

Boże....... tacy ludzie istnieją naprawde .....

No zobacz na tuska.

Avatar
myh] / 29 kwietnia 2014 o 17:26
0

Boże....... tacy ludzie istnieją naprawde .....

Avatar
rastaman / 26 kwietnia 2014 o 13:13
0

Brawo dla tego Pana!!! Ćpunów, producentów i handlarzy narkotyków trzeba likwidować każdymi sposobami. To są śmiecie i ścierwa. Dajcie nam namiary na handlarza a sami go załatwimy, oczywiście zgodnie z prawem :D

kolego to że ktoś pali nie znaczy że jest ćpunem wiele krajów zalegalizowało marichuane .Czyli jeżeli pijesz wódke to jesteś ćpunem rozumiem bo to też zaburza ruchy oraz racjonalne myślenie,jeżeli mi powiesz że jesteś abstynętem to jakoś w to nie uwierze

kolego to że ktoś pali nie znaczy że jest ćpunem wiele krajów zalegalizowało marichuane .Czyli jeżeli pijesz wódke to jesteś ćpunem rozumiem bo to też zaburza ruchy oraz racjonalne myślenie,jeżeli mi powiesz że jesteś abstynętem to jakoś w to nie uwierze

rozwiń
Avatar
anonimus / 26 kwietnia 2014 o 11:00
0

Boże... jak można być taką konfiturą :/ to nie pojęte jest.

Avatar
Kibol / 25 kwietnia 2014 o 13:38
0
Pozamykać wszystkich kretynów , którzy zajmują się dystrybucją narkotyków. Zrobić coś na styl holenderski. W Holandii można legalnie kupić w określonych punktach marihuane, można też posadzić sobie na własny użytek trzy krzaki. Większe plantacje podlegają państwu. Jest też zakaz handlu marihuaną przez osoby prywatne.Wszystkie większe plantacje które są w rękach prywatnych są likwidowane przez policję holenderską. Podobnie powinno być w Polsce. Trzy krzaki na własny użytek i tyle. A dilerów lub prywatnych plantatorów trzeba podpier***ać na policję gdyż te śmiecia bogacą się nielegalnie, nie płacą podatków i często są to ścierwa powiązane z grupami przestępczymi.
Pozamykać wszystkich kretynów , którzy zajmują się dystrybucją narkotyków. Zrobić coś na styl holenderski. W Holandii można legalnie kupić w określonych punktach marihuane, można też posadzić sobie na własny użytek trzy krzaki. Większe plantacje podlegają państwu. Jest też zakaz handlu marihuaną przez osoby prywatne.Wszystkie większe plantacje które są w rękach prywatnych są likwidowane przez policję holenderską. Podobnie powinno być w Polsce. Trzy krzaki na własny użytek i tyle. A dilerów lub prywatnych plantatorów trzeba podpier***ać na po... rozwiń
Avatar
BYKU / 25 kwietnia 2014 o 13:36
0

KONFIDENT spalić mu Lotnie!!!!

To komendant z Zagórzan a motolotnię mają na wyposażeniu,często latają na zwiady.

Avatar
Dudi / 25 kwietnia 2014 o 13:12
0

KONFIDENT spalić mu Lotnie!!!!

Avatar
stefan wentylator / 25 kwietnia 2014 o 00:34
0

Rozumiem jeszcze, że ludzie czasami, przyciśnięci, niedoświadczeni i wydygani powiedzą policji (w sprawach związanych z trawką - czyli błahych i niewartych uwagi funkcjonariuszy ), o słowo za dużo, ale żeby tak z własnej, nieprzymuszonej woli donosić o roślinach, których nielegalność jest wręcz zbrodnią? To trzeba być albo totalnym, niedouczonym matołem, albo skończoną gnidą. Gdyby to jeszcze była naprawdę wielka plantacja, należąca do bandziorów, wzmacniających krzaki jakąś badziewną chemią, to też od biedy dałoby się gościa wytłumaczyć, ale 14 roślinek? To ewidentnie na własny użytek a nie na handel. Zła energia wróci do tego paralotniarza i, choć mu tego nie życzę, to się za karę kiedyś spierdzieli na jakieś kamory.

Rozumiem jeszcze, że ludzie czasami, przyciśnięci, niedoświadczeni i wydygani powiedzą policji (w sprawach związanych z trawką - czyli błahych i niewartych uwagi funkcjonariuszy ), o słowo za dużo, ale żeby tak z własnej, nieprzymuszonej woli donosić o roślinach, których nielegalność jest wręcz zbrodnią? To trzeba być albo totalnym, niedouczonym matołem, albo skończoną gnidą. Gdyby to jeszcze była naprawdę wielka plantacja, należąca do bandziorów, wzmacniających krzaki jakąś badziewną chemią, to też od biedy dałoby się gościa wytłumaczyć,... rozwiń

Avatar
M. Kopernik / 24 kwietnia 2014 o 20:50
0

No to podaj adres cwelu , gdzie wy ćpuny teraz siedzicie zjarani ? Wpadnie się i wam zjaranym brudasom w dresikach troszeczkę wytłumaczy :) Ale zapewne nie podasz adresu bo wy zjarane frajerzy zawsze trzęśliście portkami he he

przecież przedstawiam sie kilka postów wczesniej... zapraszam do Torunia...  jednak swojego adresu tutaj nie przytocze bo to nie jest napis na dropsie:) bedziesz w Toruniu to popytaj miejscowych, każdy mnie zna, bedziesz szukał guza, to znajdziesz. a słowa "frajer" czy "cwel" używa sie w innym czasie, w innym miejscu. uważaj na słowa bo ci dupsko peknie... tak czy owak... zapraszam i czekam. z narodowcami i z płaczem wrocicie do mamy, obiecuję nara

przecież przedstawiam sie kilka postów wczesniej... zapraszam do Torunia...  jednak swojego adresu tutaj nie przytocze bo to nie jest napis na dropsie:) bedziesz w Toruniu to popytaj miejscowych, każdy mnie zna, bedziesz szukał guza, to znajdziesz. a słowa "frajer" czy "cwel" używa sie w innym czasie, w innym miejscu. uważaj na słowa bo ci dupsko peknie... tak czy owak... zapraszam i czekam. z narodowcami i z płaczem wrocicie do mamy, obiecuję nara

rozwiń
Avatar
LTK7777777 / 3 czerwca 2014 o 12:28
0

ja pierdole.... 14 krzakow boskiego ziela i takie halo :) widzialem juz 10 razy wieksze plantacje na zywo i to pare sezonow , tylko ze tam nie latal zaden jebany frajer na hujolotni! powinni cie kurwo w chelmie ukamieniowac konfituro jebana! skoro tak scigaja za zielsko to niech sie tez wezma za alkohol bo z tym polskie spoleczenstwo ma zdecydowanie wiekszy problem no ale przeciez akcyza.... widzac takie artykuly smiech mnie ogarnia ,ze ludzie nie swiadomi pojecia "marihuana" mowia o tym "narkotyk" P:S gdyby nie "groowerzy" to byscie stafu nie jarali wiec dajcie spokoj chodowca!

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2014 o 20:33
0

Boże....... tacy ludzie istnieją naprawde .....

No zobacz na tuska.

Avatar
myh] / 29 kwietnia 2014 o 17:26
0

Boże....... tacy ludzie istnieją naprawde .....

Avatar
rastaman / 26 kwietnia 2014 o 13:13
0

Brawo dla tego Pana!!! Ćpunów, producentów i handlarzy narkotyków trzeba likwidować każdymi sposobami. To są śmiecie i ścierwa. Dajcie nam namiary na handlarza a sami go załatwimy, oczywiście zgodnie z prawem :D

kolego to że ktoś pali nie znaczy że jest ćpunem wiele krajów zalegalizowało marichuane .Czyli jeżeli pijesz wódke to jesteś ćpunem rozumiem bo to też zaburza ruchy oraz racjonalne myślenie,jeżeli mi powiesz że jesteś abstynętem to jakoś w to nie uwierze

kolego to że ktoś pali nie znaczy że jest ćpunem wiele krajów zalegalizowało marichuane .Czyli jeżeli pijesz wódke to jesteś ćpunem rozumiem bo to też zaburza ruchy oraz racjonalne myślenie,jeżeli mi powiesz że jesteś abstynętem to jakoś w to nie uwierze

rozwiń
Avatar
anonimus / 26 kwietnia 2014 o 11:00
0

Boże... jak można być taką konfiturą :/ to nie pojęte jest.

Avatar
Kibol / 25 kwietnia 2014 o 13:38
0
Pozamykać wszystkich kretynów , którzy zajmują się dystrybucją narkotyków. Zrobić coś na styl holenderski. W Holandii można legalnie kupić w określonych punktach marihuane, można też posadzić sobie na własny użytek trzy krzaki. Większe plantacje podlegają państwu. Jest też zakaz handlu marihuaną przez osoby prywatne.Wszystkie większe plantacje które są w rękach prywatnych są likwidowane przez policję holenderską. Podobnie powinno być w Polsce. Trzy krzaki na własny użytek i tyle. A dilerów lub prywatnych plantatorów trzeba podpier***ać na policję gdyż te śmiecia bogacą się nielegalnie, nie płacą podatków i często są to ścierwa powiązane z grupami przestępczymi.
Pozamykać wszystkich kretynów , którzy zajmują się dystrybucją narkotyków. Zrobić coś na styl holenderski. W Holandii można legalnie kupić w określonych punktach marihuane, można też posadzić sobie na własny użytek trzy krzaki. Większe plantacje podlegają państwu. Jest też zakaz handlu marihuaną przez osoby prywatne.Wszystkie większe plantacje które są w rękach prywatnych są likwidowane przez policję holenderską. Podobnie powinno być w Polsce. Trzy krzaki na własny użytek i tyle. A dilerów lub prywatnych plantatorów trzeba podpier***ać na po... rozwiń
Avatar
BYKU / 25 kwietnia 2014 o 13:36
0

KONFIDENT spalić mu Lotnie!!!!

To komendant z Zagórzan a motolotnię mają na wyposażeniu,często latają na zwiady.

Avatar
Dudi / 25 kwietnia 2014 o 13:12
0

KONFIDENT spalić mu Lotnie!!!!

Avatar
stefan wentylator / 25 kwietnia 2014 o 00:34
0

Rozumiem jeszcze, że ludzie czasami, przyciśnięci, niedoświadczeni i wydygani powiedzą policji (w sprawach związanych z trawką - czyli błahych i niewartych uwagi funkcjonariuszy ), o słowo za dużo, ale żeby tak z własnej, nieprzymuszonej woli donosić o roślinach, których nielegalność jest wręcz zbrodnią? To trzeba być albo totalnym, niedouczonym matołem, albo skończoną gnidą. Gdyby to jeszcze była naprawdę wielka plantacja, należąca do bandziorów, wzmacniających krzaki jakąś badziewną chemią, to też od biedy dałoby się gościa wytłumaczyć, ale 14 roślinek? To ewidentnie na własny użytek a nie na handel. Zła energia wróci do tego paralotniarza i, choć mu tego nie życzę, to się za karę kiedyś spierdzieli na jakieś kamory.

Rozumiem jeszcze, że ludzie czasami, przyciśnięci, niedoświadczeni i wydygani powiedzą policji (w sprawach związanych z trawką - czyli błahych i niewartych uwagi funkcjonariuszy ), o słowo za dużo, ale żeby tak z własnej, nieprzymuszonej woli donosić o roślinach, których nielegalność jest wręcz zbrodnią? To trzeba być albo totalnym, niedouczonym matołem, albo skończoną gnidą. Gdyby to jeszcze była naprawdę wielka plantacja, należąca do bandziorów, wzmacniających krzaki jakąś badziewną chemią, to też od biedy dałoby się gościa wytłumaczyć,... rozwiń

Avatar
M. Kopernik / 24 kwietnia 2014 o 20:50
0

No to podaj adres cwelu , gdzie wy ćpuny teraz siedzicie zjarani ? Wpadnie się i wam zjaranym brudasom w dresikach troszeczkę wytłumaczy :) Ale zapewne nie podasz adresu bo wy zjarane frajerzy zawsze trzęśliście portkami he he

przecież przedstawiam sie kilka postów wczesniej... zapraszam do Torunia...  jednak swojego adresu tutaj nie przytocze bo to nie jest napis na dropsie:) bedziesz w Toruniu to popytaj miejscowych, każdy mnie zna, bedziesz szukał guza, to znajdziesz. a słowa "frajer" czy "cwel" używa sie w innym czasie, w innym miejscu. uważaj na słowa bo ci dupsko peknie... tak czy owak... zapraszam i czekam. z narodowcami i z płaczem wrocicie do mamy, obiecuję nara

przecież przedstawiam sie kilka postów wczesniej... zapraszam do Torunia...  jednak swojego adresu tutaj nie przytocze bo to nie jest napis na dropsie:) bedziesz w Toruniu to popytaj miejscowych, każdy mnie zna, bedziesz szukał guza, to znajdziesz. a słowa "frajer" czy "cwel" używa sie w innym czasie, w innym miejscu. uważaj na słowa bo ci dupsko peknie... tak czy owak... zapraszam i czekam. z narodowcami i z płaczem wrocicie do mamy, obiecuję nara

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 84

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 19 14

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 44 1

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 82 15

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 31 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 65 103

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!