Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

4 lutego 2010 r.
14:23
Edytuj ten wpis

Usypali mu hałdę śniegu pod samym nosem

0 7 A A

Pan Grzegorz, właściciel sklepu przy ul. Księdza Popiełuszki nie może patrzeć, jak gospodarze targowiska składują pod jego bokiem hałdy śniegu. Oni z kolei uważają, że mają do tego prawo, bo to ich teren.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Prędzej, czy później przyjdzie odwilż – mówi pan Grzegorz. – Woda z topniejącej hałdy zaleje całe otoczenie mojego sklepu. Już tak bywało.Właściciel interweniował w tej sprawie u prezesa spółki Targowiska Miejskie. Niczego nie wskórał.

– Powtarzam, że śnieg składujemy na naszym terenie – mówi Marian Pawluk, prezes spółki. – Skoro mamy taką możliwość, to z niej korzystamy. A jeśli chodzi o kupca, to przesadza, mówiąc o zagrożeniu. Między hałdą i ul. Księdza Popiełuszki jest studzienka, która zbierze wodę.

Pawluk podkreśla, że tegoroczna zima wszystkim zdążyła już dokuczyć. Wszyscy musimy też sobie jakoś z nią radzić, także godząc czasami nawet sprzeczne interesy.

Pan Grzegorz jest przeciwnego zdania. – Z doświadczenia wiem, że kiedy tylko śnieg zacznie topnieć, to studzienka natychmiast zostanie zamulona, a więc nie spełni swojej roli – mówi. – To każe mi obawiać się, że i tym razem nie uniknę kłopotów.

– Jeśli chodzi o zimowe utrzymanie dróg, to sytuacja staje się już niemal dramatyczna – mówi Marian Lipczuk, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych. – Do tej pory zdążyłem wykorzystać wszystkie przeznaczone na ten cel fundusze.

Teoretycznie pieniędzy miało wystarczyć mi do końca marca. Tymczasem musiałem zaciągnąć kredyt, aby mieć za co odśnieżać miasto. Mam nadzieję, że zostanie on nam zrefundowany. Podwładni Lipczuka między innymi usuwają śnieg z pl. Łuczkowskiego i deptaka na ul. Lwowskiej.

Składują go na terenie bazy MPRD. Problem w tym, że i tam zaczyna brakować już miejsca. – To nie jest tak, że śnieg można załadować na ciężarówki i wywieźć, gdzie popadło – mówi Lipczuk. – Z uwagi na to, że zawiera sól, nie można go zrzucić na terenach użytkowanych rolniczo. Trzeba też mieć na to zgodę właściciela, a kto chce mieć na swoim terenie górę śniegu, która prędzej, czy później musi stopnieć?

Śnieg obrzydza życie także mieszkańcom chełmskich osiedli, a szczególnie kierowcom. – Nie podejrzewam pracowników, którzy zajmują się odśnieżaniem osiedlowych alejek o złośliwość, ale uważam, że trochę brakuje im wyobraźni – mówi pan Karol.

– Spychają śnieg w taki sposób, że skutecznie zasypują wjazdy na przydomowe parkingi. W efekcie, aby móc wyjechać do pracy, najpierw w pocie czoła muszę wykpać w hałdzie śniegu wyłom na szerokość mojego samochodu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz26b14 / 10 lutego 2010 r. o 21:53
0
Szczególny brak wyobraźni właścicieli samochodów widać przy ul.11 Listopada w Chełmie.Samochody postawione przed opadami śniegu z dala od krawężnika obecnie zawęziły drogę ,że jest problem z przejazdem w tym miejscu.Ponadto obok samochodów są zwały śniegu.Stoją tam również inne samochody i wyglądają jakby były porzucone i obsypane śniegiem.Nie było takich problemów gdy w tym rejonie było ograniczenie parkowania na głównym ciągu komunikacyjnym.
Avatar
gs / 8 lutego 2010 r. o 06:37
0
Basetla napisał:
Tylko głupole piszą takie rzeczy o zimie, już ci kasy zabrakło, wiesz na jakiej to ulicy a widzisz, że od kilkunastu dni na ulicach Chełma nic te zimowniki nie robią bo nie ma co a wiesz,że kaskę wezmą za nic. To napisz a nie politykujesz oszczerco jeden. Do kogo apelujesz do garski
wyborców co się na jednym traktorze zmieszczą. PRAWICA DO WŁADZY MASZERUJE. Umiecie opluwać ludzi jak Czech cos napisał to sie podpisał, zobacz co Kowalczuk teraz robi jest szefem największego zakładu w Chełmie. Ci dwaj mogą sprawić, że Chełm będzie miał normalną demokratycznie działająca władzę, władzę PRAWICY która się na 200% zjednoczy.

Lech Czech i Rus do bajek włóż!
Prawica czyli Kocham Chełm(cofam Chełm) na czele z Grabczukiem rządziła 4 lata temu. Po efektach ich poznaliśmy! Teraz uszczęśliwiają całe województwo co też widać!

Lech Czech i Rus do bajek włóż!
Prawica czyli Kocham Chełm(cofam Chełm) na czele z Grabczukiem rządziła 4 lata temu. Po efektach ich poznaliśmy! Teraz uszczęśliwiają całe województwo co też widać! rozwiń
Avatar
Basetla / 6 lutego 2010 r. o 21:25
0
gs napisał:
Właśnie RM głosami PO i PiS zmniejszyła środki na utrzymanie (odsnieżanie) dróg.Na czele klubu PiS stoi dyrektor zarządu dróg . Pamiętajmy przy najbliżźszych wyborach żeby nie wybierać takich ludzi. Różnych Czechów(czy to Polak?), Kowalczuków i innych bajek!



Tylko głupole piszą takie rzeczy o zimie, już ci kasy zabrakło, wiesz na jakiej to ulicy a widzisz, że od kilkunastu dni na ulicach Chełma nic te zimowniki nie robią bo nie ma co a wiesz,że kaskę wezmą za nic. To napisz a nie politykujesz oszczerco jeden. Do kogo apelujesz do garski
wyborców co się na jednym traktorze zmieszczą. PRAWICA DO WŁADZY MASZERUJE. Umiecie opluwać ludzi jak Czech cos napisał to sie podpisał, zobacz co Kowalczuk teraz robi jest szefem największego zakładu w Chełmie. Ci dwaj mogą sprawić, że Chełm będzie miał normalną demokratycznie działająca władzę, władzę PRAWICY która się na 200% zjednoczy.



Tylko głupole piszą takie rzeczy o zimie, już ci kasy zabrakło, wiesz na jakiej to ulicy a widzisz, że od kilkunastu dni na ulicach Chełma nic te zimowniki nie robią bo nie ma co a wiesz,że kaskę wezmą za nic. To napisz a nie politykujesz oszczerco jeden. Do kogo apelujesz do garski
wyborców co się na jednym traktorze zmieszczą. PRAWICA DO WŁADZY MASZERUJE. Umiecie opluwać ludzi jak Czech cos napisał to sie podpisał, zobacz co Kowalczuk teraz robi jest szefem największego zakładu w Chełmie. Ci dwaj... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2010 r. o 08:00
0
~evo~ masz rację kierowca pługa jak przejedzie koło wjazdu powinien wyjść z auta i łopatą odkopać wyjazd by Pan Karol mógł spokojnie wyjechać (może zawsze parkować na ulicy wtedy pług nie zasypie mu wjazdu, lub poczekać aż ktoś inny odkopie i wine za spóźnienie zwalić na drogowców) a ~gs~ jest chyba jakiś stronniczy politycznie
Avatar
gs / 5 lutego 2010 r. o 06:43
0
Właśnie RM głosami PO i PiS zmniejszyła środki na utrzymanie (odsnieżanie) dróg.Na czele klubu PiS stoi dyrektor zarządu dróg . Pamiętajmy przy najbliżźszych wyborach żeby nie wybierać takich ludzi. Różnych Czechów(czy to Polak?), Kowalczuków i innych bajek!
Avatar
evo / 5 lutego 2010 r. o 00:23
0
Śnieg obrzydza życie także mieszkańcom chełmskich osiedli, a szczególnie kierowcom. – Nie podejrzewam pracowników, którzy zajmują się odśnieżaniem osiedlowych alejek o złośliwość, ale uważam, że trochę brakuje im wyobraźni – mówi pan Karol.

– Spychają śnieg w taki sposób, że skutecznie zasypują wjazdy na przydomowe parkingi. W efekcie, aby móc wyjechać do pracy, najpierw w pocie czoła muszę wykpać w hałdzie śniegu wyłom na szerokość mojego samochodu.




Co za idiota to mówi i co za idiota o tym pisze??? Czy kierowcą jadąc pługiem przed wjazdem na parking pana Karola ma się zatrzymać i podnieść lemiesz, żeby zsuwany śnieg utworzył "hałdę" na pasie drogi a nie przy wyjeździe Karolka z parkingu??? Ludzie myślcie co mówicie i piszecie - to naprawdę nie boli!!
Śnieg obrzydza życie także mieszkańcom chełmskich osiedli, a szczególnie kierowcom. – Nie podejrzewam pracowników, którzy zajmują się odśnieżaniem osiedlowych alejek o złośliwość, ale uważam, że trochę brakuje im wyobraźni – mówi pan Karol.

– Spychają śnieg w taki sposób, że skutecznie zasypują wjazdy na przydomowe parkingi. W efekcie, aby móc wyjechać do pracy, najpierw w pocie czoła muszę wykpać w hałdzie śniegu wyłom na szerokość mojego samochodu.




Co za idiota to mówi i co z... rozwiń
Avatar
DUR*NI / 4 lutego 2010 r. o 20:15
0
BO ŚNIEG JAK GO DUŻO NAPADA NALEŻY WYWOZIĆ POZA MIASTO. KIEDYŚ ZA KOMUNY TAK ROBIONO, A TERAZ NADĘCI FACECI NIE WIEDZĄ CO ROBIĆ JAK RAZ NA 10 LAT NAPADA DUŻO ŚNIEGU.
Avatar
Janusz26b14 / 10 lutego 2010 r. o 21:53
0
Szczególny brak wyobraźni właścicieli samochodów widać przy ul.11 Listopada w Chełmie.Samochody postawione przed opadami śniegu z dala od krawężnika obecnie zawęziły drogę ,że jest problem z przejazdem w tym miejscu.Ponadto obok samochodów są zwały śniegu.Stoją tam również inne samochody i wyglądają jakby były porzucone i obsypane śniegiem.Nie było takich problemów gdy w tym rejonie było ograniczenie parkowania na głównym ciągu komunikacyjnym.
Avatar
gs / 8 lutego 2010 r. o 06:37
0
Basetla napisał:
Tylko głupole piszą takie rzeczy o zimie, już ci kasy zabrakło, wiesz na jakiej to ulicy a widzisz, że od kilkunastu dni na ulicach Chełma nic te zimowniki nie robią bo nie ma co a wiesz,że kaskę wezmą za nic. To napisz a nie politykujesz oszczerco jeden. Do kogo apelujesz do garski
wyborców co się na jednym traktorze zmieszczą. PRAWICA DO WŁADZY MASZERUJE. Umiecie opluwać ludzi jak Czech cos napisał to sie podpisał, zobacz co Kowalczuk teraz robi jest szefem największego zakładu w Chełmie. Ci dwaj mogą sprawić, że Chełm będzie miał normalną demokratycznie działająca władzę, władzę PRAWICY która się na 200% zjednoczy.

Lech Czech i Rus do bajek włóż!
Prawica czyli Kocham Chełm(cofam Chełm) na czele z Grabczukiem rządziła 4 lata temu. Po efektach ich poznaliśmy! Teraz uszczęśliwiają całe województwo co też widać!

Lech Czech i Rus do bajek włóż!
Prawica czyli Kocham Chełm(cofam Chełm) na czele z Grabczukiem rządziła 4 lata temu. Po efektach ich poznaliśmy! Teraz uszczęśliwiają całe województwo co też widać! rozwiń
Avatar
Basetla / 6 lutego 2010 r. o 21:25
0
gs napisał:
Właśnie RM głosami PO i PiS zmniejszyła środki na utrzymanie (odsnieżanie) dróg.Na czele klubu PiS stoi dyrektor zarządu dróg . Pamiętajmy przy najbliżźszych wyborach żeby nie wybierać takich ludzi. Różnych Czechów(czy to Polak?), Kowalczuków i innych bajek!



Tylko głupole piszą takie rzeczy o zimie, już ci kasy zabrakło, wiesz na jakiej to ulicy a widzisz, że od kilkunastu dni na ulicach Chełma nic te zimowniki nie robią bo nie ma co a wiesz,że kaskę wezmą za nic. To napisz a nie politykujesz oszczerco jeden. Do kogo apelujesz do garski
wyborców co się na jednym traktorze zmieszczą. PRAWICA DO WŁADZY MASZERUJE. Umiecie opluwać ludzi jak Czech cos napisał to sie podpisał, zobacz co Kowalczuk teraz robi jest szefem największego zakładu w Chełmie. Ci dwaj mogą sprawić, że Chełm będzie miał normalną demokratycznie działająca władzę, władzę PRAWICY która się na 200% zjednoczy.



Tylko głupole piszą takie rzeczy o zimie, już ci kasy zabrakło, wiesz na jakiej to ulicy a widzisz, że od kilkunastu dni na ulicach Chełma nic te zimowniki nie robią bo nie ma co a wiesz,że kaskę wezmą za nic. To napisz a nie politykujesz oszczerco jeden. Do kogo apelujesz do garski
wyborców co się na jednym traktorze zmieszczą. PRAWICA DO WŁADZY MASZERUJE. Umiecie opluwać ludzi jak Czech cos napisał to sie podpisał, zobacz co Kowalczuk teraz robi jest szefem największego zakładu w Chełmie. Ci dwaj... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2010 r. o 08:00
0
~evo~ masz rację kierowca pługa jak przejedzie koło wjazdu powinien wyjść z auta i łopatą odkopać wyjazd by Pan Karol mógł spokojnie wyjechać (może zawsze parkować na ulicy wtedy pług nie zasypie mu wjazdu, lub poczekać aż ktoś inny odkopie i wine za spóźnienie zwalić na drogowców) a ~gs~ jest chyba jakiś stronniczy politycznie
Avatar
gs / 5 lutego 2010 r. o 06:43
0
Właśnie RM głosami PO i PiS zmniejszyła środki na utrzymanie (odsnieżanie) dróg.Na czele klubu PiS stoi dyrektor zarządu dróg . Pamiętajmy przy najbliżźszych wyborach żeby nie wybierać takich ludzi. Różnych Czechów(czy to Polak?), Kowalczuków i innych bajek!
Avatar
evo / 5 lutego 2010 r. o 00:23
0
Śnieg obrzydza życie także mieszkańcom chełmskich osiedli, a szczególnie kierowcom. – Nie podejrzewam pracowników, którzy zajmują się odśnieżaniem osiedlowych alejek o złośliwość, ale uważam, że trochę brakuje im wyobraźni – mówi pan Karol.

– Spychają śnieg w taki sposób, że skutecznie zasypują wjazdy na przydomowe parkingi. W efekcie, aby móc wyjechać do pracy, najpierw w pocie czoła muszę wykpać w hałdzie śniegu wyłom na szerokość mojego samochodu.




Co za idiota to mówi i co za idiota o tym pisze??? Czy kierowcą jadąc pługiem przed wjazdem na parking pana Karola ma się zatrzymać i podnieść lemiesz, żeby zsuwany śnieg utworzył "hałdę" na pasie drogi a nie przy wyjeździe Karolka z parkingu??? Ludzie myślcie co mówicie i piszecie - to naprawdę nie boli!!
Śnieg obrzydza życie także mieszkańcom chełmskich osiedli, a szczególnie kierowcom. – Nie podejrzewam pracowników, którzy zajmują się odśnieżaniem osiedlowych alejek o złośliwość, ale uważam, że trochę brakuje im wyobraźni – mówi pan Karol.

– Spychają śnieg w taki sposób, że skutecznie zasypują wjazdy na przydomowe parkingi. W efekcie, aby móc wyjechać do pracy, najpierw w pocie czoła muszę wykpać w hałdzie śniegu wyłom na szerokość mojego samochodu.




Co za idiota to mówi i co z... rozwiń
Avatar
DUR*NI / 4 lutego 2010 r. o 20:15
0
BO ŚNIEG JAK GO DUŻO NAPADA NALEŻY WYWOZIĆ POZA MIASTO. KIEDYŚ ZA KOMUNY TAK ROBIONO, A TERAZ NADĘCI FACECI NIE WIEDZĄ CO ROBIĆ JAK RAZ NA 10 LAT NAPADA DUŻO ŚNIEGU.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wędrówka z sankami i ogniskiem w Kazimierzu Dolnym. ZIMIErnikejszyn 2021
19 stycznia 2021, 12:00

Wędrówka z sankami i ogniskiem w Kazimierzu Dolnym. ZIMIErnikejszyn 2021

W sobotę, 23 stycznia o godz. 12 na Rynku przy studni w Kazimierzu Dolnym odbędzie się spotkanie uczestników pieszej wędrówki z Paprodziadem.

Prokuratura Krajowa włączyła się do sporu o górki czechowskie. "Tutaj powinna być zieleń"
TYLKO U NAS

Prokuratura Krajowa włączyła się do sporu o górki czechowskie. "Tutaj powinna być zieleń"

Tutaj powinna być zieleń – twierdzi Prokuratura Krajowa, która włączyła się do sądowego sporu o przyszłość górek czechowskich i otwarcie wystąpiła przeciw władzom Lublina. Złożyła oficjalny wniosek o utrzymanie w mocy wyroku, który stwierdził częściową nieważność uchwały pozwalającej budować tu bloki

Biała Podlaska: Mieszkańcy zgłosili już uwagi. „Mieszczańska” będzie wolna od ograniczeń?

Biała Podlaska: Mieszkańcy zgłosili już uwagi. „Mieszczańska” będzie wolna od ograniczeń?

Jest już pierwszy krok w stronę zmiany kuriozalnych ograniczeń obowiązujących od 2011 roku w pobliżu byłego lotniska w Białej Podlaskiej. Ale procedura może potrwać kilka lat.

Lubelskie: Od kominka zapaliło się poddasze domu. Ogień szybko się rozprzestrzeniał

Lubelskie: Od kominka zapaliło się poddasze domu. Ogień szybko się rozprzestrzeniał

Cztery jednostki straży pożarnej walczyły z ogniem, który ogarnął poddasze domu w Ostrowie w powiecie chełmskim. Przyczyną zaprószenia był kominek, z którego płomienie szybko się rozprzestrzeniły. Ogień szybko ugaszono, żaden z mieszkańców nie ucierpiał.

Dla dzieci: "Bajka o Jeżu Bolesławie"

Dla dzieci: "Bajka o Jeżu Bolesławie"

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza do wysłuchania "Bajki o Jeżu Bolesławie" w interpretacji Tomasza Bielawca. Wideo zostało opublikowane na Facebooku.

Szpital tymczasowy w Targach Lublin ma sześciu pacjentów. Będzie też szczepił, ale w innym miejscu

Szpital tymczasowy w Targach Lublin ma sześciu pacjentów. Będzie też szczepił, ale w innym miejscu

Przy szpitalu tymczasowym w Lublinie będzie działał punkt szczepień przeciwko Covid-19. Jednak nie fizycznie w samym budynku Targów Lublin, ale przy oddalonej o kilka kilometrów ul. Radziwiłłowskiej 13. A w samym szpitalu dzisiaj było zaledwie sześciu chorych.

39-letni chełmianin dotkliwie pobił swoją babcię w jej mieszkaniu

39-letni chełmianin dotkliwie pobił swoją babcię w jej mieszkaniu

83-letnia kobieta została pobita we własnym mieszkaniu przy ul. Mickiewicza w Chełmie. Policjanci zatrzymali sprawcę, wnuka pokrzywdzonej. 39-latek był pijany.

Smog znów dusi polskie miasta. "Jeśli nie ma wiatru, ludzie zaczynają palić w piecach i robi się Mordor"
film

Smog znów dusi polskie miasta. "Jeśli nie ma wiatru, ludzie zaczynają palić w piecach i robi się Mordor"

Wrocław, Katowice. Zimą, w okresie grzewczym, polskie miasta praktycznie codziennie pojawiają się w rankingach najbardziej zanieczyszczonych miejsc na świecie. Wrocław znalazł się nawet na czele niechlubnej listy, wyprzedzając między innymi metropolie Indii czy Pakistanu.

Premier: Na kolejną odsłonę Tarczy chcemy przeznaczyć około 40 mld zł

Premier: Na kolejną odsłonę Tarczy chcemy przeznaczyć około 40 mld zł

Na kolejną odsłonę Tarczy chcemy przeznaczyć około 40 miliardów złotych jako dodatkową pulę do ponad 150 miliardów złotych, którą już otrzymali polscy przedsiębiorcy - napisał we wtorek na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Jedziesz samochodem nad Białe? Czeka na ciebie kolejny fotoradar

Jedziesz samochodem nad Białe? Czeka na ciebie kolejny fotoradar

31. fotoradar w naszym regionie stanął w miejscowości Brzeziny w gminie Puchaczów. Po fazie testów, 5 stycznia, został włączony do „służby”. Kolejny, 32., zacznie działać prawdopodobnie już w maju, w Wandzinie, koło Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego.

Pieniądze do wzięcia. Można wnioskować o dofinansowanie z PFRON

Pieniądze do wzięcia. Można wnioskować o dofinansowanie z PFRON

Można już składać wnioski o dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Można je dostać m.in. na turnus lub sprzęt rehabilitacyjny, czy likwidację schodów.

Spotkanie online wokół książki Pawła Próchniaka "Promieniowanie tła"
19 stycznia 2021, 18:00

Spotkanie online wokół książki Pawła Próchniaka "Promieniowanie tła"

Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN i Wydawnictwo Czarne zapraszają 19 stycznia o godz. 18 na rozmowę online wokół książki Pawła Próchniaka "Promieniowanie tła. Szkice o wierszach i czytaniu".

Tor żużlowy w Lublinie dostanie przykrycie. Ma chronić nawierzchnię przed opadami
galeria

Tor żużlowy w Lublinie dostanie przykrycie. Ma chronić nawierzchnię przed opadami

Jeszcze w tym roku na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich może zostać zamontowana specjalna instalacja do przykrywania toru, która ma chronić sportową nawierzchnię m.in. przed opadami deszczu.

Gwałt na wyborach Miss Generation pod Łukowem? Dziennikarz oskarża dziennikarza

Gwałt na wyborach Miss Generation pod Łukowem? Dziennikarz oskarża dziennikarza

Jedna z uczestniczek międzynarodowego konkursu Miss Generation miała zostać zgwałcona przez „gwiazdę publicystyki TVP Info” w hotelu koło Łukowa. Sprawę opisał Piotr Krysiak, dziennikarz śledczy. Podejrzewany mężczyzna zaprzecza ustaleniom reportera

Plebiscyt na Sportowca Roku. Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do poniedziałku

Plebiscyt na Sportowca Roku. Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do poniedziałku

W następny poniedziałek, 25 stycznia zakończymy zbieranie zgłoszeń w naszym plebiscycie na Sportowca 2020 roku Dziennika Wschodniego. Jeżeli uważacie, że komuś należy się miejsce w gronie nominowanych zapraszamy na nasz portal, gdzie w bardzo łatwy sposób można zgłosić swojego faworyta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!