Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Imprezy

2 września 2019 r.
18:18

Dania z całego świata w jednym miejscu. Zlot foodtrucków w Puławach

Autor: Zdjęcie autora rs
0 9 A A
7 września 2019 12:00
(fot. organizator)

Gratka dla wielbicieli nietuzinkowych smaków. W najbliższy weekend w puławskiej marinie stacjonować będzie około 20 foodtrucków. Mobilne restauracje będą oferować dania azjatyckie, arabskie, meksykańskie, domowe zapiekanki, amerykańskie burgery i wiele innych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Taka kulinarna różnorodność na niewielkiej przestrzeni to niecodzienna okazja do poznania kuchni z różnych zakątków globu. Jak zapewniają organizatorzy, na miejscu znajdziemy nawet kuchnię tybetańską. Nie zabraknie także dań wegetariańskich, wegańskich, tych robionych na szybko, jak również w duchu "slow", czyli jedzenia przygotowywanego na oczach klienta, ze starannie dobranych i świeżych produktów.

Impreza odbędzie się na terenie mariny (ul. Portowa) 7 i 8 września, w Puławach. W sobotę festiwal rozpocznie się o godz. 12 w południe i potrwa do 21. W niedzielę, z mobilnych restauracji skorzystamy od południa do godz. 20:00. Wstęp wolny.

 

(fot. organizator)
e-Wydanie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 września 2019 o 08:40
+3
Co to za chore komentarze. Psychiatria w naszym kraju upadła, a powinna kwitnąć, bo jak widać po komentarzach potrzebujących przybywa.
Avatar
KOWAL / 3 września 2019 o 10:36
+2
Malkontentom dziękujemy jeść gównaaa z pod siebie.
Avatar
ojojoj / 3 września 2019 o 09:48
+2
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta.  Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napisać dalej bo pójdę do więzienia - ale moja myśl odnosiła się w stosunku do uśpionych rodzin lewej strony mocy - a niech no .... jeden z drugim to tamto i owamto z tą i z z tamtym - a zobaczycie czym się kończy folgowanie pederastom.  Ja nikomu tego w życiu nie życzę - najgorszemu wrogowi - dlatego dam się zjarać żywcem za Was - co jeszcze nie wiecie czym to grozi - do czego zmierza obecna polityka.  Koniec i kropka. Albo żyjemy normalnie - albo poleje się NIEWINNA krew. Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas. Myślę że ta wypowiedź broni się sama za siebie. To Nasze Prawdziwe Życie - TU i TERAZ.  Prawo i Sprawiedliwość Na zawsze w moim serduszku.   Bardzo Wam Państwo dziękuję za ostatni pokaz siły - można Wam ufać. Jesteście z Nami - z ludźmi. To wspaniałe jaką klasę pokazaliście !  Tego właśnie potrzebowałem.  Oleju w piecu na zimę nie zabraknie.
 Ja pie...le ale masz odjazd
 Ja pie...le ale masz odjazd rozwiń
Avatar
koko / 4 września 2019 o 07:51
+1
Do gościa co pisze, że "Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. "..... Pierwszy krok jaki musisz zrobić, to przeanalizować pismo świete, tam piszą coś o miłości bliźniego. Proponuje jednak zacząć od psychiatry, choć marne szanse na leczenie to widze....
Avatar
Gość / 2 września 2019 o 22:36
+1
Ile kosztuje wynajęcie mariny na tego typu biznesy?
Avatar
Gość / 3 września 2019 o 22:38
0
Food Track oh yeah . Cool. I will be there to stuff my stomach and to empty my wallet..
Avatar
stop pedofilii / 3 września 2019 o 09:16
0
Co to za chore komentarze. Psychiatria w naszym kraju upadła, a powinna kwitnąć, bo jak widać po komentarzach potrzebujących przybywa.
 to nie psychiatria - tylko świadoma niemiecka socjotechnika destrukcji oddolnej. Każde miejsce i każdy czas jest właściwy aby o tym mówić - Pederaści łapska precz od dzieci !!! Zakaz pedałowania ! 
Avatar
Ikar / 2 września 2019 o 22:51
-12
Ile kosztuje wynajęcie mariny na tego typu biznesy?
 Nic - to jest publiczne za unijne ukradzione Nam...  Ale źle się czuję... Nie no koniec z tym cyrkiem. Wystarczy już. Trzeba się zebrać w kupę i nie dopuszczać tych pedalników do opinii - musimy ich zniszczyć - tak samo jak tych co sprzedają garnki i naciągają i oszukują emerytów. Tak samo jak innych oszustów - co ja jestem tylko jeden sam jeden w tym mieście ? Dlaczego się zgadzacie na takie traktowanie co ? po co ja szyby wy...ardalałem ze sklepów z dopalaczmi ? kto ich gonił fizycznie ? Gdzie do jasnej gruźlicy byli wtedy mężczyźni i ojcowie co ?!  ja to odchorowałem - ale pukim żyw - zrobię wszystko żeby ochronić tą Naszą 50 tysięczną społeczność - bo jeśli by ktoś nie wiedział - to nikt o Nas nie dba i nikt Nas już nie chroni. Krew za życie. Rozumiecie już stado moich kózek ? Nikt się za Nami nie wstawi jeśli sami ich nie zniszczymy. Musimy ich zniszczyć - nie mamy innego wyboru - już się dobierają do Waszych i Moich... choć ja jeszcze nie mam - ale do Waszych "tych i innych" w taki a taki sposób - oni już tu są.  WOJNA !
 Nic - to jest publiczne za unijne ukradzione Nam...  Ale źle się czuję... Nie no koniec z tym cyrkiem. Wystarczy już. Trzeba się zebrać w kupę i nie dopuszczać tych pedalników do opinii - musimy ich zniszczyć - tak samo jak tych co sprzedają garnki i naciągają i oszukują emerytów. Tak samo jak innych oszustów - co ja jestem tylko jeden sam jeden w tym mieście ? Dlaczego się zgadzacie na takie traktowanie co ? po co ja szyby wy...ardalałem ze sklepów z dopalaczmi ? kto ich gonił fizycznie ? Gdzie do jasnej gruźlicy byli wtedy ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2019 o 21:53
-19
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta. Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napisać dalej bo pójdę do więzienia - ale moja myśl odnosiła się w stosunku do uśpionych rodzin lewej strony mocy - a niech no .... jeden z drugim to tamto i owamto z tą i z z tamtym - a zobaczycie czym się kończy folgowanie pederastom. Ja nikomu tego w życiu nie życzę - najgorszemu wrogowi - dlatego dam się zjarać żywcem za Was - co jeszcze nie wiecie czym to grozi - do czego zmierza obecna polityka. Koniec i kropka. Albo żyjemy normalnie - albo poleje się NIEWINNA krew. Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas. Myślę że ta wypowiedź broni się sama za siebie. To Nasze Prawdziwe Życie - TU i TERAZ. Prawo i Sprawiedliwość Na zawsze w moim serduszku. Bardzo Wam Państwo dziękuję za ostatni pokaz siły - można Wam ufać. Jesteście z Nami - z ludźmi. To wspaniałe jaką klasę pokazaliście ! Tego właśnie potrzebowałem. Oleju w piecu na zimę nie zabraknie.
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta. Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napi... rozwiń
Avatar
koko / 4 września 2019 o 07:51
+1
Do gościa co pisze, że "Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. "..... Pierwszy krok jaki musisz zrobić, to przeanalizować pismo świete, tam piszą coś o miłości bliźniego. Proponuje jednak zacząć od psychiatry, choć marne szanse na leczenie to widze....
Avatar
Gość / 3 września 2019 o 22:38
0
Food Track oh yeah . Cool. I will be there to stuff my stomach and to empty my wallet..
Avatar
KOWAL / 3 września 2019 o 10:36
+2
Malkontentom dziękujemy jeść gównaaa z pod siebie.
Avatar
ojojoj / 3 września 2019 o 09:48
+2
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta.  Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napisać dalej bo pójdę do więzienia - ale moja myśl odnosiła się w stosunku do uśpionych rodzin lewej strony mocy - a niech no .... jeden z drugim to tamto i owamto z tą i z z tamtym - a zobaczycie czym się kończy folgowanie pederastom.  Ja nikomu tego w życiu nie życzę - najgorszemu wrogowi - dlatego dam się zjarać żywcem za Was - co jeszcze nie wiecie czym to grozi - do czego zmierza obecna polityka.  Koniec i kropka. Albo żyjemy normalnie - albo poleje się NIEWINNA krew. Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas. Myślę że ta wypowiedź broni się sama za siebie. To Nasze Prawdziwe Życie - TU i TERAZ.  Prawo i Sprawiedliwość Na zawsze w moim serduszku.   Bardzo Wam Państwo dziękuję za ostatni pokaz siły - można Wam ufać. Jesteście z Nami - z ludźmi. To wspaniałe jaką klasę pokazaliście !  Tego właśnie potrzebowałem.  Oleju w piecu na zimę nie zabraknie.
 Ja pie...le ale masz odjazd
 Ja pie...le ale masz odjazd rozwiń
Avatar
stop pedofilii / 3 września 2019 o 09:16
0
Co to za chore komentarze. Psychiatria w naszym kraju upadła, a powinna kwitnąć, bo jak widać po komentarzach potrzebujących przybywa.
 to nie psychiatria - tylko świadoma niemiecka socjotechnika destrukcji oddolnej. Każde miejsce i każdy czas jest właściwy aby o tym mówić - Pederaści łapska precz od dzieci !!! Zakaz pedałowania ! 
Avatar
Gość / 3 września 2019 o 08:40
+3
Co to za chore komentarze. Psychiatria w naszym kraju upadła, a powinna kwitnąć, bo jak widać po komentarzach potrzebujących przybywa.
Avatar
Ikar / 2 września 2019 o 22:51
-12
Ile kosztuje wynajęcie mariny na tego typu biznesy?
 Nic - to jest publiczne za unijne ukradzione Nam...  Ale źle się czuję... Nie no koniec z tym cyrkiem. Wystarczy już. Trzeba się zebrać w kupę i nie dopuszczać tych pedalników do opinii - musimy ich zniszczyć - tak samo jak tych co sprzedają garnki i naciągają i oszukują emerytów. Tak samo jak innych oszustów - co ja jestem tylko jeden sam jeden w tym mieście ? Dlaczego się zgadzacie na takie traktowanie co ? po co ja szyby wy...ardalałem ze sklepów z dopalaczmi ? kto ich gonił fizycznie ? Gdzie do jasnej gruźlicy byli wtedy mężczyźni i ojcowie co ?!  ja to odchorowałem - ale pukim żyw - zrobię wszystko żeby ochronić tą Naszą 50 tysięczną społeczność - bo jeśli by ktoś nie wiedział - to nikt o Nas nie dba i nikt Nas już nie chroni. Krew za życie. Rozumiecie już stado moich kózek ? Nikt się za Nami nie wstawi jeśli sami ich nie zniszczymy. Musimy ich zniszczyć - nie mamy innego wyboru - już się dobierają do Waszych i Moich... choć ja jeszcze nie mam - ale do Waszych "tych i innych" w taki a taki sposób - oni już tu są.  WOJNA !
 Nic - to jest publiczne za unijne ukradzione Nam...  Ale źle się czuję... Nie no koniec z tym cyrkiem. Wystarczy już. Trzeba się zebrać w kupę i nie dopuszczać tych pedalników do opinii - musimy ich zniszczyć - tak samo jak tych co sprzedają garnki i naciągają i oszukują emerytów. Tak samo jak innych oszustów - co ja jestem tylko jeden sam jeden w tym mieście ? Dlaczego się zgadzacie na takie traktowanie co ? po co ja szyby wy...ardalałem ze sklepów z dopalaczmi ? kto ich gonił fizycznie ? Gdzie do jasnej gruźlicy byli wtedy ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 września 2019 o 22:36
+1
Ile kosztuje wynajęcie mariny na tego typu biznesy?
Avatar
Gość / 2 września 2019 o 21:53
-19
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta. Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napisać dalej bo pójdę do więzienia - ale moja myśl odnosiła się w stosunku do uśpionych rodzin lewej strony mocy - a niech no .... jeden z drugim to tamto i owamto z tą i z z tamtym - a zobaczycie czym się kończy folgowanie pederastom. Ja nikomu tego w życiu nie życzę - najgorszemu wrogowi - dlatego dam się zjarać żywcem za Was - co jeszcze nie wiecie czym to grozi - do czego zmierza obecna polityka. Koniec i kropka. Albo żyjemy normalnie - albo poleje się NIEWINNA krew. Dziękuje za uwagę i poświęcony mi czas. Myślę że ta wypowiedź broni się sama za siebie. To Nasze Prawdziwe Życie - TU i TERAZ. Prawo i Sprawiedliwość Na zawsze w moim serduszku. Bardzo Wam Państwo dziękuję za ostatni pokaz siły - można Wam ufać. Jesteście z Nami - z ludźmi. To wspaniałe jaką klasę pokazaliście ! Tego właśnie potrzebowałem. Oleju w piecu na zimę nie zabraknie.
Jestem pierwszym bojówkarzem przeciw temu co się zadziało w moim mieście. Nie na pierwszym polu. W pewnym momencie ruszę do ataku . Ja jedno tylko skinienie jestem gotowy przelać krew za dobre imię miasta. Pedofilom, pedałom, obcej kulturze mówię NIE ! Kocham prawą stronę i tak zagłosuję - a całą resztę - nie chcę na was patrzeć gnidy - wypadajcie z mojego zasięgu. Będę torpedował jak tylko umiem, potrafię i mogę. Nie liczę na wsparcie - ja to robię dla siebie - bez partyjnie . Wilki i lisy krążą dookoła. Czekaj no niech ..... nie mogę napi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnik: UE dopłaca do przebudowy zabytkowej kamienicy

Kraśnik: UE dopłaca do przebudowy zabytkowej kamienicy 0 0

Do środy mogą się zgłaszać firmy, które chciałyby zająć się przebudową zespołu budynków przy ul. Kościuszki 26

Wisła II Puławy – POM Iskra Piotrowice 0:3. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Wisła II Puławy – POM Iskra Piotrowice 0:3. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 0 0

POM Iskra Piotrowice pewnie pokonał młody zespół z Puław i umocnił się w czołówce tabeli. W ekipie Jarosława Stępnia zadebiutował Władysław Palamar

Zmarł Mirosław Grzęda. Prezes Biowet, były radny sejmiku. Twórca 16 leków

Zmarł Mirosław Grzęda. Prezes Biowet, były radny sejmiku. Twórca 16 leków 1 0

W wieku 78 lat odszedł jeden z najbardziej zasłużonych polskich weterynarzy, twórca kilkunastu leków, wieloletni prezes spółki Biowet, Miroław Grzęda. To również były przewodniczący sejmiku województwa lubelskiego związany z Ligą Polskich Rodzin. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek w Puławach.

Właściciel chciał odebrać motocykl z warsztatu. Zrobił to za niego ktoś inny

Właściciel chciał odebrać motocykl z warsztatu. Zrobił to za niego ktoś inny 0 0

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski, który odebrał z warsztatu nie swój motocykl.

Dwa promile i dachowanie. 21-latek szalał audi

Dwa promile i dachowanie. 21-latek szalał audi 0 3

21-letni kierowca audi trafił do szpitala w wyniku wypadku w miejscowości Kawęczyn w gminie Kłoczew

"Zmysły Ogrodu Saskiego" - warsztaty, spacery i wystawy
6 października 2019, 0:00

"Zmysły Ogrodu Saskiego" - warsztaty, spacery i wystawy 0 0

Już po raz drugi Fundacja Krajobrazy zorganizuje szereg kulturalnych inicjatyw w Ogrodzie Saskim w ramach wydarzenia "Zmysły Ogrodu Saskiego". Tym razem projekt zostanie zrealizowany 6 października.

Małgorzata Kidawa-Błońska dziś na pl. Litewskim w Lublinie
film

Małgorzata Kidawa-Błońska dziś na pl. Litewskim w Lublinie 0 21

Małgorzata Kidawa-Błońska (KO) spotka się w poniedziałek z mieszkańcami woj. lubelskiego

Koncert Sławka Uniatowskiego w Centrum Spotkania Kultur
4 listopada 2019, 19:00

Koncert Sławka Uniatowskiego w Centrum Spotkania Kultur 0 0

Album "Metamorphosis" będzie promował popularny Sławek Uniatowski podczas koncertu w Lublinie, który odbędzie się 4 listopada o godz. 19 w Centrum Spotkania Kultur.

LKS Rolnik B. Głogówek - GKS Górnik Łęczna 0:13. Nie ma mocnych na mistrza

LKS Rolnik B. Głogówek - GKS Górnik Łęczna 0:13. Nie ma mocnych na mistrza 0 0

Górnik Łęczna wygrał aż 13:0 z LKS Rolnika B. Głogówek. Cztery bramki w tym spotkaniu zdobyła Nikol Karczewska

Ceny jabłek spadają. Apele, by nie dostarczać ich do skupów i zarzuty zmowy cenowej

Ceny jabłek spadają. Apele, by nie dostarczać ich do skupów i zarzuty zmowy cenowej 10 10

Spadły ceny jabłek przemysłowych, mimo że owoców jest w tym roku mniej. Lubelska Izba Rolnicza podejrzewa, że mogło dojść do zmowy cenowej. LIR zamierza złożyć w tej sprawie zawiadomienie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a być może również do Centralnego Biura Śledczego Policji

Photo day w Grupie Azoty PUŁAWY

Photo day w Grupie Azoty PUŁAWY 0

Marsz Równości przeszedł ulicami Kalisza
film

Marsz Równości przeszedł ulicami Kalisza 0 6

Tłum z tęczowymi flagami i transparentami z hasłem: "Nie dla homofobii" przeszedł przez Kalisz. To pierwszy Marsz Równości, który zorganizowano w tym mieście.

Garażówki wracają, używane rzeczy kupujemy coraz chętniej. Z zyskiem dla portfela i planety
galeria

Garażówki wracają, używane rzeczy kupujemy coraz chętniej. Z zyskiem dla portfela i planety 29 5

Nie wstyd jest się ubierać w ciucholandzie ani mieć własne stoisko na garażowej wyprzedaży. Coraz więcej rzeczy oddajemy innym, przyjmujemy używane i naprawiamy zepsute zamiast kupować nowe

Spotkanie z podróżnikiem Robertem Czerniakiem w Puławach
25 września 2019, 18:00

Spotkanie z podróżnikiem Robertem Czerniakiem w Puławach 0 0

Biblioteka Miejska w Puławach (ul. Głęboka) zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Robertem Czerniakiem, które odbędzie się 25 września o godz. 18.

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek wciąż bez kwalifikacji olimpijskiej

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek wciąż bez kwalifikacji olimpijskiej 0 0

W Haiyang Polki odpadły w trzeciej fazie grupowej

Kalendarz
wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN