Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Imprezy

30 grudnia 2018 r.
18:04

Sylwester 2018/2019: Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Kraśnik, Zamość, Puławy. Program imprez

0 26 A A
31 grudnia 2018 20:00
Próba przed imprezą sylwestrową w Lublinie
Próba przed imprezą sylwestrową w Lublinie

Tradycyjne zabawy sylwestrowe pod chmurką odbędą się tym razem bez huku fajerwerków, ale nie zabraknie świateł i laserów. Miasta zapraszają swoich mieszkańców do wspólnego powitania Nowego Roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lublin

1500 gości spodziewają się organizatorzy miejskiej imprezy sylwestrowej, która tym razem będzie się odbywać przed dwiema scenami ustawionymi na przeciwnych końcach deptaka.

Na scenie przy Bramie Krakowskiej będą występować muzycy z Lublina: zespół Backbeat, Łukasz Jemioła oraz Lublin Street Band. Natomiast sceną na pl. Litewskim będzie rządzić trzech DJ-ów z Litwy: Noruišis, Eroot oraz Souldatov. Ten polsko-litewski zestaw ma być nawiązaniem do zbliżającej się 450. rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej. Muzyka do tańca ma grać ponadto na środku deptaka, będą tu również występować sztukmistrze.

Program imprezy

Scena litewska: • 22.00 DJ Noruišis • 22.45 DJ Eroot • 23:30 DJ Souldatov • 0.00 powitanie Nowego Roku • 0.05 DJ Souldatov • 1.00 Zakończenie.

Scena polska: • 22.00 DJ Allan White • 23.00 Super Grupa (Backbeat, Łukasz Jemioła, Lublin Street Band) • 0.00 powitanie Nowego Roku • 00.05 Super Grupa • 1.00 Zakończenie.

Biała Podlaska

Impreza odbędzie się na placu Wolności. Od godz. 23:00 będzie można potańczyć przy muzyce od didżeja, a kilka minut przed północą noworoczne życzenia złoży prezydent miasta Michał Litwiniuk.

Chełm

Impreza na centralnym w mieście pl. Łuczkowskiego rozpocznie się o godz. 20.30, a zakończy o pierwszej w nocy. Miasto przeznaczyło na nią 70 tys. zł.

Gwiazdą sylwestrowej zabawy pod gwiazdami będzie zespół Kombi. Wystąpią także discopolowe formacje - Nokaut i Marcus P. Ponadto w sąsiedztwie sceny staną stragany z grzanym piwem, winem i przekąskami.

Kraśnik

Kraśniczanie przywitają Nowy Rok z zespołem Alibii, który wystąpi z repertuarem Czerwonych Gitar. Koncert na scenie plenerowej Centrum kultury i Promocji (al. Niepodległości 44) rozpocznie się o godz. 23. Pół godziny później wystąpi sobowtór Maryli Rodowicz. Tuż przed północą burmistrz miasta Wojciech Wilk złoży życzenia mieszkańcom miasta. Będzie też pokaz sztucznych ogni. Po nim na scenę wróci zespół Alibii, który wykona największe przeboje polskiej muzyki disco-dance.

Puławy

Mieszkańcy Puław, którzy nie mają zamiaru wyjeżdżać z miasta, a chcą na chwilę oderwać się od telewizorów, mogą wybrać się na plac F. Chopina. Zebrani będą mieli okazję pobawić się z zespołem JMM. Impreza potrwa od godz. 23:00 do 1:00 w nocy.

Zamość

Zabawa sylwestrowa na Rynku Wielkim rozpocznie się o godz. 20.00. Wystąpią: Dj Fair Daddy, Rebeka oraz Fisz Emade Tworzywo.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mieszkaniec / 31 grudnia 2018 r. o 10:04
+10
Fajerwerki jak najwięcej strzelać niech te psie od rana dupy raz w roku poczują się źle tak jak ja się źle czuje wychodząc na spacer i widzę gówna wszedzie na trawnikach nikt tego nie sprzata taka prawda wlasciciele czworonogów
Avatar
Gość / 30 grudnia 2018 r. o 21:18
+7
Najbardziej zapozniony i zacofany chelm przeznaczy najwiecej kasy, no brawo
Avatar
jaćka / 31 grudnia 2018 r. o 11:07
+5
Najbardziej zapozniony i zacofany chelm przeznaczy najwiecej kasy, no brawo
 he, he, no, no , zapozniony,zacofany to ty jestes.
Avatar
Marian / 31 grudnia 2018 r. o 23:50
+2
W Białej Podlaskiej też gówno na scenie wystąpi 
Avatar
RKS / 31 grudnia 2018 r. o 23:24
+2
"Lubelszczyzna wiec głównie disco polo rządzi...ehh..prosci ludzie..." Co za brednie jakieś. Disco polo tylko w Chełmie, w innych miastach DJ (podpowiadam panu/pani znawcy muzyki, że to jednak nie to samo). Najlepiej wypada Zamość. Fisz Emade to naprawdę artyści z klasą.
 Od kiedy Kombi to discopolo?
Avatar
Gość / 31 grudnia 2018 r. o 16:00
+2
Może ktoś tu będzie wiedział, bo jak zawsze na te imprezy trafić ciężko - w którym lesie tvn organizuje dzisiaj sylwestra?
Avatar
xyZ / 31 grudnia 2018 r. o 14:59
+2
Lublin.... miasto inspiracji.... stolica studentów . Porażka ten sylwester hahahahahah
Avatar
Ja67 / 31 grudnia 2018 r. o 10:34
+2
W Białej wystąpi Litwiniuk i przedstawi jeszcze lepsza zmiane, czyli bezukladowych i bezpartyjnych: Broniewicza, Trochimiuka,, Karasinsiego, Bałuta, Sosnowskiego, Woźniaka , Romanowskiego i innych, którzy ujawnią się za kilka dni... Perfidne Oszustwo - niech odpowie dlaczego nie wykorzystuje dobrej pogody do budowy stadionu?  Przecież wykorzystanie aury moglo wyrownac wszystkie opóźnienia..... Dalej będzie opowiadał,ze  parking wykonany w terminie to podstawa wszystkich inwestycji...
Avatar
Tyle w temacie / 31 grudnia 2018 r. o 00:30
+2
"Lubelszczyzna wiec głównie disco polo rządzi...ehh..prosci ludzie..." Co za brednie jakieś. Disco polo tylko w Chełmie, w innych miastach DJ (podpowiadam panu/pani znawcy muzyki, że to jednak nie to samo). Najlepiej wypada Zamość. Fisz Emade to naprawdę artyści z klasą.
 Napisalem, ze GŁÓWNIE disco polo..prosci ludzie lubią..cos zlego? Tak jest...Patrz SOBOWTÓR MARYLI...Nosz..ku...")
Avatar
Polske zbaw / 31 grudnia 2018 r. o 00:27
+2
Lubelszczyzna wiec głównie disco polo rządzi...ehh..prosci ludzie...
To może podpowiedz czego słuchasz "nie prosty człowieku"?
 wole kazda nutę niz sobowtóra Maryli w Pulawach....przecież to kpina jest z ludzi...
Avatar
tatary fur over... / 1 stycznia 2019 r. o 09:53
+1
...no to moje ziomale mieli chociaż fajno zabawe. Jestem u brejdaka w Sztokhoomie i tutaj to tragedia. Jakies tance i zabawy na ulicach faktycznie i tlumy, ale chyba swensonom bida w slepia zaczyna zagladac bo ani jednej petardy nie widziałem zeby odpalili. Gdzies na obrzezach tam gdzie ciapate mieszkaja to było i widac ale w miescie już wcale. Ostatni raz tutaj marnujem czas i sily aby cos im nowego pokazac.
Avatar
Mysliwy / 1 stycznia 2019 r. o 07:24
+1
Tvn ,sylwester, - w Wodzisławiu śląskim podobno.
Avatar
fillllller / 1 stycznia 2019 r. o 01:37
0
jaka wiocha takie Sylwestry Elyta ze słomą w bucie kocha disco polo Lepiej pojechać na Nowy Rok jak najdalej ..gdzieś gdzie nie ma przeklinających Polaków etc.
Avatar
Marian / 31 grudnia 2018 r. o 23:50
+2
W Białej Podlaskiej też gówno na scenie wystąpi 
Avatar
RKS / 31 grudnia 2018 r. o 23:24
+2
"Lubelszczyzna wiec głównie disco polo rządzi...ehh..prosci ludzie..." Co za brednie jakieś. Disco polo tylko w Chełmie, w innych miastach DJ (podpowiadam panu/pani znawcy muzyki, że to jednak nie to samo). Najlepiej wypada Zamość. Fisz Emade to naprawdę artyści z klasą.
 Od kiedy Kombi to discopolo?
Avatar
Gość / 31 grudnia 2018 r. o 20:34
-1
Trochę lokalnej bidoty się zejdzie i takie to będą "koncerty"
Avatar
Gość / 31 grudnia 2018 r. o 16:00
+2
Może ktoś tu będzie wiedział, bo jak zawsze na te imprezy trafić ciężko - w którym lesie tvn organizuje dzisiaj sylwestra?
Avatar
Gość / 31 grudnia 2018 r. o 15:16
+1
Co do wawy kolego to dupy nie urywa poraz kolejny same dziadostwo
Avatar
xyZ / 31 grudnia 2018 r. o 14:59
+2
Lublin.... miasto inspiracji.... stolica studentów . Porażka ten sylwester hahahahahah
Avatar
123 / 31 grudnia 2018 r. o 11:22
-3
GÓWNO TO TY MASZ KRETYNIE ZAMIAST MÓZGU - NIE TYLKO PSY - WSZYSTKIE ZWIERZĘTA BOJĄ SIĘ FAJERWERKÓW
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Tak będzie lepiej – twierdzą miejscy urzędnicy, którzy chcą zlikwidować podstawówkę przy ul. Szkolnej, a uczniów przenieść do szkoły przy Sierocej. Oburzeni rodzice chcą, żeby Urząd Miasta wycofał się z tych planów.

Lublin. Poszło o kobietę. Brat rzucił się z sierkierą na brata

Lublin. Poszło o kobietę. Brat rzucił się z sierkierą na brata

Zakończył się proces 39-latka z Lublina oskarżonego o usiłowanie zabójstwa brata. Łukasz Z. rzucił się na niego z siekierą i uderzył mężczyznę w czoło. Powodem napaści była zazdrość o kobietę.

Lublin. Medycy kolejny dzień na L4. Zamieszanie podczas negocjacji

Lublin. Medycy kolejny dzień na L4. Zamieszanie podczas negocjacji

Już nie tylko pacjentów z udarami i zawałami, ale też z najcięższymi urazami przyjmuje od dzisiaj SOR przy Jaczewskiego w Lublinie. Na finał rozmów pracowników z dyrekcją szpitala nadal się jednak nie zanosi i nie wiadomo kiedy oddział zacznie pracować na pełnych obrotach. Większość załogi jest na zwolnieniach lekarskich.

Lublin. Znów są problemy z zakupem biletów. Tej nocy mogą się pojawić kolejne

Lublin. Znów są problemy z zakupem biletów. Tej nocy mogą się pojawić kolejne

Pasażerowie lubelskiej komunikacji miejskiej znowu skarżą się na problemy z zakupem biletów przez aplikację na telefon komórkowy. ZTM tłumaczy, że to nie jego wina, a zarazem… zapowiada na dzisiejszą noc kolejne utrudnienia.

Nowy SOR i lądowisko szpitala w Lublinie prawie gotowe. Pacjenci dopiero za rok
zdjęcia
galeria

Nowy SOR i lądowisko szpitala w Lublinie prawie gotowe. Pacjenci dopiero za rok

Niebawem Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie będzie miał SOR z lądowiskiem dla helikopterów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa wykańczanie budynku przy Staszica 16. Za rok trafią tam pierwsi pacjenci.

Międzyrzec Podlaski. Rzucił się z nożem na byłą żonę. „Usiłowanie zabójstwa”

Międzyrzec Podlaski. Rzucił się z nożem na byłą żonę. „Usiłowanie zabójstwa”

Sąd aresztował mężczyznę, który zaatakował byłą żonę i syna. Bliscy uciekli przed nim z domu.

Puławscy wolontariusze mają dobre serca. Otrzymali nagrody [zdjęcia]
galeria

Puławscy wolontariusze mają dobre serca. Otrzymali nagrody [zdjęcia]

Na co dzień pomagają innym. Organizują charytatywne akcje, robią świąteczne paczki, opiekują się chorymi i niepełnosprawnymi, walczą o dobrostan zwierząt. Dzisiaj, za swoją aktywności i zaangażowanie otrzymali nagrody "Wolontariusz Roku Powiatu Puławskiego".

W Puławach Mikołaj przyjdzie dwa razy

W Puławach Mikołaj przyjdzie dwa razy

Tegoroczne Mikołajki w Puławach dzielą się na dwie części. Pierwsza - dla najmłodszych – odbędzie się w niedzielę w Domu Chemika. Drugą część atrakcji zaplanowano na poniedziałek (6 grudnia) na miejskim lodowisku. Tego samego dnia rozbłyśnie świąteczna iluminacja.

Lubelskie. Kolejna śmierć na pasach. Teraz starsza pani

Lubelskie. Kolejna śmierć na pasach. Teraz starsza pani

Nie żyje starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Międzyrzecu Podlaskim.

Górnik Łęczna jedzie na mecz z Jagiellonią Białystok powalczyć o wygraną w Barbórkę

Górnik Łęczna jedzie na mecz z Jagiellonią Białystok powalczyć o wygraną w Barbórkę

Piłkarze Górnika Łęczna w sobotnie późne popołudnie zagrają drugi mecz o stawkę w tym tygodniu. Po awansie do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski zespół trenera Kamila Kieresia pojedzie do Białegostoku powalczyć o punkty w lidze

Lublin. Wybił szybę w autobusie i uciekł. Nie na długo

Lublin. Wybił szybę w autobusie i uciekł. Nie na długo

Zaczepiał pasażerów, wybił szybę w autobusie i uciekł. 25-latek z Lublina został już zatrzymany. Okazało się, że to znany policjantom recydywista.

Spotkania ze św. Mikołajem w Portofino
4 grudnia 2021, 12:00

Spotkania ze św. Mikołajem w Portofino

Weekendy w Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim przebiegają pod znakiem świątecznej atmosfery. W te dni wszystkie dzieci mogą tam spotkać św. Mikołaja i jego przyjaciół.

Spotkanie w Kartoflisku i akcja "Chryzantema". Co kryją akta najgłośniejszej afery w Lublinie

Spotkanie w Kartoflisku i akcja "Chryzantema". Co kryją akta najgłośniejszej afery w Lublinie

Gdzie lubelscy przedsiębiorcy z branży architektoniczno-deweloperskiej spotykali się z agentem CBA udającym biznesmena zainteresowanego wybudowaniem pierwszego w mieście drapacza chmur? Kto mógł wejść „z ulicy” do prezydenta Lublina? Jak wyglądało spotkanie biznesmenów i agenta z Krzysztofem Żukiem w jego gabinecie? Kto do kogo dzwonił i jak często? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z materiałów zgromadzonych przez CBA i śledczych Prokuratury Okręgowej w Zamościu w aktach sprawy Piotra Kowalczyka, byłego przewodniczącego Rady Miasta Lublin.

Lubelskie. Żart o drogowcach zaskoczonych przez zimę ma być nieaktualny

Lubelskie. Żart o drogowcach zaskoczonych przez zimę ma być nieaktualny

104 opłużone solarki i 14 pługów wirnikowych. To ułamek sprzętu, jakim dysponują drogowcy szykujący się nadejścia zimy. Przygotowano już ok. 20 tys. ton soli.

Program TV 3-5 grudnia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
3 grudnia 2021, 20:00

Program TV 3-5 grudnia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w telewizji będzie można zobaczyć sporo filmów rozrywkowych, m.in. drugą część "Czarownicy", "Miami Vice" czy kontynuację "Pacific Rim". Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Kalendarz
grudzień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna