Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

16 marca 2020 r.
7:32

Koronawirus w Polsce i na świecie. Unia Europejska zamknie we wtorek swoje granice zewnętrzne [relacja]

Autor: Zdjęcie autora kyku am pab kp
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus w Polsce i na świecie. Najnowsze informacje na temat walki z pandemią wirusa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

21:45

Od wtorku w południe Unia Europejska w ramach walki z koronawirusem zamknie swoje granice zewnętrzne. Zgodzili się na to szefowie unijnych rządów - podaje Gazeta Wyborcza.

21:12

Mamy 21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – informuje Ministerstwo Zdrowia. Jedna z tych osób jest z województwa lubelskiego.

– Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące – informuje Ministerstwo Zdrowia.

20:54

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa, który w poniedziałek trafił do puławskiego szpitala, był odsyłany z jednego oddziału na drugi. Przyjęto go dopiero po godzinie. – Nie jesteśmy przygotowani do przyjmowania osób zakażonych – alarmują pielęgniarki ze szpitala zakaźnego.

19:44

Minister środowiska Michał Woś dzisiaj przyznał, że wykonał badanie w kierunku koronawirusa, a wynik okazał się pozytywny.

– Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi – napisał Michał Woś na Twitterze.

19:26

Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie jest w trakcie kwarantanny domowej. W ubiegły czwartek wrócił z urlopu za granicą. Dziś dostał zgodę od marszałka województwa na pracę zdalną. 

18:49

Lubelski Urząd Wojewódzki podaje dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, na poniedziałek 16 marca, na terenie województwa lubelskiego.

18:23

Bożena Kess nie jest już szefową Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. Jak informuje Lubelski Urząd Wojewódzki, chodziło o „brak pewności co do zapewniania sprawnego i uporządkowanego działania Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie w sytuacji stanu zagrożenia epidemicznego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie”.

Ogłoszenie na drzwiach osiedlowego sklepu na lubelskim Czechowie (fot. Nadesłane)

18:03

Nagłe decyzje o odwoływanych międzynarodowych lotach, chaos informacyjny, brak komunikatów do jakich państw polecą samoloty PLL LOT w ramach rządowej akcji LOTdoDomu – tak wyglądały pierwsze trzy dni po ogłoszeniu przez premiera Mateusza Morawieckiego decyzji o zawieszeniu (na 10 dni z zapowiedzią przedłużenia) międzynarodowych lotów do i z naszego kraju.

– Granicę Niemiec i Polski przeszedłem po ponad 35 godzinach. Stąd jeszcze pociąg do domu. Możliwości żeby coś złapać lub kogoś zarazić było wiele – mówi Sebastian Baca, który razem ze swoją dziewczyną do kraju wracał z Wietnamu. 

17:55

"Zdecydowaliśmy o maksymalnym obniżeniu cen paliw na stacjach. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób w całej Polsce, w tym służby mundurowe i medyczne, muszą zachować teraz najwyższą mobilność" - poinformował na Twiterze Daniel Obajtek, prezes OPKN Orlen.

17:07

Od wtorku do odwołania kasy biletowe przy ul. Nałęczowskiej będą pracować w bardzo ograniczonym zakresie. Bezpośrednia obsługa klientów w punktach ZTM zlokalizowanych przy Nałęczowskiej 14 będzie się odbywać w godz. 11-13.

17:03

Lublin zamknął wszystkie miejskie szalety, których administratorem było Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Podlegają mu toalety przy pl. Zamkowym, na pl. Litewskim, przy ul. Gazowej i w Ogrodzie Saskim. 

16:28

Wojewoda Lubelski Lech Sprawka zwrócił się z apelem do jednostek samorządu terytorialnego, zakładów pracy i wszelkich instytucji, w których bezpośredni kontakt między osobami nie jest absolutnie konieczny, o ograniczenie do minimum bezpośrednich kontaktów międzyludzkich.

– W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców województwa lubelskiego Wojewoda Lubelski apeluje o realizowanie wszelkich zewnętrznych spotkań służbowych poprzez telekonferencje lub wideokonferencje, natomiast w przypadku obsługi interesantów – poprzez formularze elektroniczne, kontakt telefoniczny i mailowy – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Strefa bezpieczeństwa w piekarni Orlikowski na ul. Lubartowskiej w Lublinie (fot. Nadesłane)

16:16

Mamy 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusa, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Radom, Warszawa), 1 osoby z woj. małopolskiego (Kraków) i 2 osób z woj. śląskiego (Zawiercie).
 
16:06

Niezależny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia zawiesza kampanię wyborczą. – To pierwsze polskie wybory w cieniu epidemii. Sytuacja absolutnie wyjątkowa, wymagająca odważnych działań i decyzji, ale też troski i empatii. Słucham Was, więc wiem, że potrzebujecie dziś informacji, otuchy i pomocy, a nie wyborczych „przekazów dnia”. Dlatego zawieszam dziś wyborczą agitację – napisał Hołownia.

15:59

Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do apeli duchownych. #zostańwdomu masz dyspensę – napisał na Twitterze ks. Adam Jaszcz, rzecznik prasowy archidiecezji lubelskiej. W związku z obowiązującym w kraju stanem zagrożenia epidemicznego na mszach św. i nabożeństwach nie może uczestniczyć więcej niż 50 osób.

15:34

Szpital w Białej Podlaskiej posiada 39 respiratorów i stara się o zakup kolejnych na wypadek wzmożonej liczby zachorowań. Jak dotąd, w mieście nie stwierdzono zakażenia koronawirusem.

14:47

- Nie ma wątpliwości, że polska i europejska gospodarka ucierpi. Jesteśmy w trakcie prac nad pakietem stabilności i bezpieczeństwa. Konkretne propozycje działań przedstawimy w najbliższych dniach – zapowiada premier Mateusz Morawiecki.

14:33

Personel SP ZOZ w Puławach jest zmobilizowany do walki o zdrowie pacjentów, ale jednocześnie pełen obaw o własne. Pielęgniarki z bloku operacyjnego, w przypadku kontaktu z zarażonymi, nie chcą wracać do domów. Pracownicy nawołują do kontroli epidemiologicznej szpitala.

14:10

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie apeluje:

14:02

Od środowego popołudnia do pracy nie chodzi większość pracowników miejskich instytucji kulturalnych. Nie dotyczy to jednak pracowników filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

13:50

O tymczasową rezygnację z pobierania opłat od kierowców zostawiających samochód w Strefie Płatnego Parkowania apeluje do Ratusza wiceprzewodniczący Rady Miasta Marcin Nowak (klub prezydenta Żuka).

13:43

Kilkadziesiąt miejsc na terenie województwa lubelskiego jest przygotowywanych na kwarantanny zbiorowe. Mają być dostępne od zaraz.

13:15

Ograniczenia w kursowaniu autobusów i trolejbusów wprowadza od środy Zarząd Transportu Miejskiego. Tymczasowy rozkład ma być zbliżony do tego, który obowiązywał podczas ostatnich ferii zimowych.

13:04

Daniel Obajtek (prezes zarządu PKN Orlen): Uruchomiliśmy drugą linię produkcyjną płynu do dezynfekcji rąk. Pozwoli to na wyprodukowanie płynów o pojemności 1 litra w cenie detalicznej 15 zł.

13:01

Jest decyzja o całkowitym wstrzymaniu bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Lublin. Już teraz nie można się swobodnie poruszać po Ratuszu.

12:41

Od dziś klienci mBanku mogą zawiesić spłatę kredytu na pół roku. Dotyczy to wszystkich kredytów spłacanych w ratach m. in. gotówkowych, hipotecznych czy firmowych.

12:32

Dyrektor chełmskiej Stacji Ratownictwa Medycznego umieścił w internecie listę potrzebnych mu od zaraz środków medycznych.

- Mamy spore zapasy, ale dmuchamy na zimne i chcemy się zabezpieczyć na wypadek większej ilości wyjazdów - przyznaje Tomasz Kazimierczak.

12:29

Miejsca Obsługi Klienta, podlegające Zakładowi Gazowniczemu w Lublinie, będą zamknięte do odwołania.

12:21

Pod dużym znakiem zapytania ogłaszane są gwiazdy tegorocznego festiwalu Inne Brzmienia, który ma się odbyć pod koniec czerwca, o ile do tego czasu ustanie zagrożenie koronawirusem. Odwołane są za to koncerty planowane na Arenie Lublin, w tym czerwcowa Rock Arena, której gwiazd nawet nie zaanonsowano

12:14

Władze Białej Podlaskiej zdecydowały o zawieszeniu do odwołania kary pieniężnej w przypadku niedopełnienia obowiązku zawiadomienia o rejestracji, nabyciu lub zbyciu pojazdu.

12:00

Leszek Gorgol wydał dzisiaj oficjalne oświadczenie w sprawie swojego komentarza krytykującego gest restauracji Central Park. Wicestarosta puławski przeprasza właścicieli i pracowników tego lokalu za sugestię, że oferowanie darmowych posiłków personelowi szpitala to "ruska prowokacja".

11:53

Kwarantanna antywirusowa wymusiła wprowadzenie przez Chełmskie Linie Autobusowe specjalnego rozkładu jazdy.

11:42

- W najbliższym tygodniu spodziewam się, że będziemy mieć powyżej tysiąca pacjentów z pozytywnym wynikiem COVID-19. Mam nadzieję, że liczba zakażeń spowolni. Po to działamy w ścisłym rygorze - mówił na dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski.

11:32

Jedni szykowali się od kilku dni i szukali alternatywnych dróg powrotu do kraju. Innych informacja o odwołanym locie zaskoczyła. Teraz za wszelką cenę próbują do Polski wrócić.

10:54

Msze święte w internecie lub przy współudziale kilku, co najwyżej kilkudziesięciu wiernych. Lublinianie ze zrozumieniem podeszli do wytycznych, by w mszach nie uczestniczyło jednocześnie więcej niż 50 osób.

10:24

Zamknięta urna na dokumenty została wystawiona przy wejściu do siedziby Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie przy Krochmalnej 13i.

10:12

Trwają prace nad specustawą, która ma wspomóc firmom, które najwięcej stracą na pandemii koronawirusa.

- To nie jest tak, że my będziemy w stanie zrekompensować wszystkim te wszystkie straty. Chodzi o to, żeby jak najwięcej firm uratować. Tych, które przeżywają duże problemy, szczególnie w branży gastronomicznej - precyzuje Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.

9:41

Paweł Szefernaker (sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji) dla Radia ZET: Kilkadziesiąt tysięcy Polaków przez granicę lądową wczoraj wjechało do Polski. Odprawiono wczoraj 56 tys. osób, z czego ponad 41 tys. na granicy zewnętrznej – to jest wjazd i wyjazd, a 14 tys. osób na granicy wewnętrznej.

9:20

Obchody 78. rocznicy zamknięcia kazimierskiego getta zmieniają formułę - informuje Społeczny Komitet Organizacyjny:

"W dniu 26 marca, wraz z zachodzącym słońcem, zapalimy świece w oknach, by upamiętnić kazimierskich Żydów i świat, który odszedł wraz z zamknięciem kazimierskiego getta. Zachęcamy wszystkich - wystawmy w oknach świece, tak jak w szabas, w piątki wystawiano je w miastach, miasteczkach i wioskach. Niech będzie to nasz znak pamięci i nasz symboliczny udział w uroczystości."

9:12

Koronawirus. Jak chronić się w miejscu pracy? Kilka wskazówek.

8:50

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w Polsce odnotowano 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

8:37

Łukasz Szumowski (minister zdrowia) dla Programu 1 Polskiego Radia: Musimy się przygotować na to, że w tym tygodniu będziemy mieli czterocyfrowy wynik liczby osób zakażonych koronawirusem.

8:34

- W sobotę polska Policja skontrowała około 5 tys. osób będących w kwarantannie - jedynie 17 osób się nie dostosowało. W innych krajach Europy podejście do kwarantanny jest zupełnie inne. Polacy zdają dzisiaj egzamin z odpowiedzialności - mówi Paweł Szefernaker, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, w wywiadzie dla radiowej "Jedynki".

8:14

Apel Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

8:03

Ważna informacja dla osób podróżujących koleją. Pociąg, jadący z Kijowa przez Dorohusk, Chełm, Trawniki, Świdnik i Lublin do Warszawy, będzie kursować wyłącznie pomiędzy Lublinem Głównym a Warszawą Zachodnią. Oznacza to, że mieszkańcy Chełma pierwszy bezpośredni pociąg do stolicy mają nie o godz. 6.05, ale dopiero o 10.57.

7:56

Ukraina zamknęła dzisiaj wszystkie swoje granice - to około 100 przejść granicznych.

7:42

Prof. dr hab. Adam Antczak, pulmonolog, był gościem programu "36,6" i odpowiadał na pytania związane z pandemią koronawirusa. Mówił, między innymi o tym, że większość chorych na COVID-19 wymaga leczenia domowego, za pomocą leków przeciwgorączkowych.

7:30

Jak informuje ppłk Marek Pietrzak, rzecznik Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej, od północy z soboty na niedzielę 1000 żołnierzy WOT wspólnie z żołnierzami wojsk operacyjnych oraz Żandarmerii Wojskowej wspiera Straż Graniczną w ochronie granicy. Terytorialsi są obecnie na 126 punktach kontrolnych wzdłuż wewnętrznej granicy Unii Europejskiej oraz uczestniczą we wspólnych patrolach ze strażnikami granicznymi na granicy zewnętrznej UE.

7:25

Stan na godz. 7.00:

  • 125 osób zakażonych koronawirusem w Polsce
  • 3 osoby w kraju zmarły
  • 13 osób w Polsce wyzdrowiało
  • 169 387 potwierdzonych przypadków chorych na COVID-19 na świecie
  • 6 513 osób zmarło na całym świecie
Coronavirus COVID-19 Global Cases by the Center for Systems Science and Engineering (CSSE) at Johns Hopkins University (JHU)
e-Wydanie

Pozostałe informacje

Rzym kusi zabytkami
CITY BREAK
galeria

Z Lublina do Rzymu. Do zobaczenia w Wiecznym Mieście

Lot z Lublina to szybki i wygodny sposób, by odkryć uroki Wiecznego Miasta. A Port Lotniczy Lublin nawiązał współpracę z włoskimi liniami Aeroitalia.

Sekrety idealnych firan lnianych - profesjonalne wskazówki i częste błędy

Sekrety idealnych firan lnianych - profesjonalne wskazówki i częste błędy

Firany lniane mają niezwykłą moc transformacji wnętrza w elegancką przestrzeń pełną charakteru. Nawet najbardziej luksusowe tkaniny nie podkreślą jednak urody pomieszczenia, jeśli nie zostaną odpowiednio zawieszone. W tym artykule poznasz 5 kluczowych zasad wieszania firan lnianych oraz dowiesz się, jakich błędów unikać, by stworzyć wnętrze o nienagannej estetyce. Niezależnie od tego, czy urządzasz salon, sypialnię czy kuchnię, te wskazówki pomogą Ci osiągnąć profesjonalny efekt, który zachwyci domowników i gości.

Dlaczego warto postawić na ocieplenie metodą wdmuchiwania celulozy?

Dlaczego warto postawić na ocieplenie metodą wdmuchiwania celulozy?

Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych i budynków szkieletowych odkrywa, że izolacja celulozą to doskonały sposób na stworzenie przytulnego wnętrza bez nadmiernych kosztów i skomplikowanych prac budowlanych. Granulat powstający z recyklingu papieru, wzbogacony o środki ognio- i pleśniochronne, wdmuchuje się pod ciśnieniem w przestrzenie między krokwiami i belkami, gdzie wypełnia każdą szczelinę. Taka warstwa zatrzymuje ciepło zimą i blokuje nadmiar upałów latem, a przy okazji „oddycha”, pomagając regulować wilgotność powietrza. Dzięki temu dom zyskuje zdrowy mikroklimat, który docenią alergicy i osoby wrażliwe na suchość powietrza.

Pełnomocnik ISO 9001 – jak skutecznie zarządzać systemem jakości w firmie?

Pełnomocnik ISO 9001 – jak skutecznie zarządzać systemem jakości w firmie?

Wdrożenie i utrzymanie systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 wymaga nie tylko znajomości przepisów i dokumentacji, ale przede wszystkim kompetentnej osoby, która będzie czuwać nad jego prawidłowym funkcjonowaniem. Tę rolę pełni pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością. To właśnie on odpowiada za to, by procesy w firmie były spójne, zgodne z normą i przynosiły zamierzone efekty. Aby dobrze przygotować się do tej funkcji, niezbędne jest szkolenie pełnomocnik ISO 9001, które dostarcza nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umiejętności praktycznych. Dowiedz się, jak efektywnie pełnić tę rolę i na czym skupić się, aby współpraca z jednostką certyfikującą przebiegała bez zakłóceń.

Najczęstsze błędy na stronach internetowych deweloperów i jak ich unikać?

Najczęstsze błędy na stronach internetowych deweloperów i jak ich unikać?

W dobie cyfrowej profesjonalna strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów skutecznego marketingu deweloperskiego. To właśnie od witryny często zaczyna się kontakt potencjalnego klienta z ofertą inwestycji.

Złodziej tuż po zatrzymaniu przez policjantów z Lublina

Multirecydywista namierzony przez lubelskich kryminalnych

Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali 61-latka z woj. zachodniopomorskiego, który włamywał się do mieszkań w całej Polsce. Rozpracowali go po tym, jak włamał się do mieszkań na lubelskiej Kalinie oraz Czechowie.

Bez kasku i uprawnień fiknął kozła. Poleciał do szpitala

Bez kasku i uprawnień fiknął kozła. Poleciał do szpitala

Kierujący motocyklem z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. To skutek zdarzenia z wczoraj na drodze pomiędzy miejscowościami Zdziłowice – Otrocz (powiat janowski). Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i się przewrócił.

Imprezy klubowe w weekend (2 – 3 maja)
Imprezy
2 maja 2025, 19:00

Imprezy klubowe w weekend (2 – 3 maja)

Lublin nie zwalnia tempa i nie zasypia. Czy czas dobry, czy czas zły, imprezuje przez cały czas. Jesteśmy w trakcie długiego weekendu, który sprzyja wyjściom do klubu. Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótki informator, gdzie w Lublinie odbędą się najlepsze imprezy.

Biało-czerwona flaga łączy, ale też zobowiązuje. Zobacz, jak wyglądały obchody tego święta w Lublinie
Dużo zdjęć
galeria

Biało-czerwona flaga łączy, ale też zobowiązuje. Zobacz, jak wyglądały obchody tego święta w Lublinie

2 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. To jedno z najmłodszych a zarazem radosnych świąt państwowych. - Flaga symbolizuje naszą przynależność do narodu i państwa – mówi dr hab. Robert Kozyrski, prof. KUL z Instytutu Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Piłkarze Victorii Łukowa (zielone stroje) w 23. kolejce odnieśli 15. zwycięstwo w tym sezonie

Victoria Łukowa znowu zwycięska. W weekend kolejne mecze zamojskiej klasy okręgowej

Na rozpoczęcie weekendu majowego rozegrano 23. kolejkę w „najciekawszej lidze świata”. Wszystkie zespoły ze ścisłej czołówki sięgnęły po trzy punkty, a mecz derbowy pomiędzy Pogonią 96 Łaszczówka, a Koroną Łaszczów zakończył się remisem

Majówka? Wakacje? Dokąd polecimy z lubelskiego lotniska?
film

Majówka? Wakacje? Dokąd polecimy z lubelskiego lotniska?

Lublin stał się doskonałym miejscem na początek interesujących wycieczek? Jakie wakacyjne kierunki oferuje lubelskie lotnisko? Dokąd polecimy przez cały rok? O tych rzeczach rozmawiamy z Piotrem Jankowskim z Portu Lotniczego Lublin w dzisiejszym programie Dzień Wschodzi.

Co słychać w Jastkowie? Odwiedzamy nowy zalew i zespół pałacowo-parkowy
galeria

Co słychać w Jastkowie? Odwiedzamy nowy zalew i zespół pałacowo-parkowy

Długi weekend majowy to dobra okazja, by wyjechać za miasto. 7 km od granic Lublina powstaje nowy zalew. To część szerszego zagospodarowania malowniczej Doliny Ciemięgi, w której znajduje się również odnowiony zespół pałacowo-parkowy.

Premier Donald Tusk

Donald Tusk w orędziu: tworzymy armię, jakiej Polska nie miała od wieków, super silną i nowoczesną – armię do wygrywania

Czasy są trudne, do polityki światowej wraca niepewność, brutalność i egoizm; wojna przestała być abstrakcją - podkreślił w czwartkowym orędziu telewizyjnym orędziu premier Donald Tusk. – Czy mamy się bać? Nie. My mamy być silni – dodał. Zapewnił też: tworzymy armię, jakiej Polska nie miała od wieków.

Hans Nielsen: Motor to faworyt do mistrzostwa Polski

Hans Nielsen: Motor to faworyt do mistrzostwa Polski

Rozmowa z Hansem Nielsenem, legendarnym żużlowcem Motoru Lublin

Zarzuty dla ojca i syna po ataku na ratowników medycznych w Łukowie

Zarzuty dla ojca i syna po ataku na ratowników medycznych w Łukowie

Zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej usłyszał ojciec oraz syn, którzy mieli zaatakować ratowników medycznych na oddziale ratunkowym w Łukowie. Według ustaleń byli zniecierpliwieni długim oczekiwaniem na udzielenie pomocy. Obaj byli trzeźwi.

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium