Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 czerwca 2012 r.
16:47
Edytuj ten wpis

Niebawem zmieni się właściciel Fabryki Łożysk Tocznych?

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 21 A A
FŁT w Kraśniku zatrudnia obecnie ponad 2 tys. osób i może produkować ok. 16 mln szt. łożysk kulkowyc
FŁT w Kraśniku zatrudnia obecnie ponad 2 tys. osób i może produkować ok. 16 mln szt. łożysk kulkowyc

Firmy zainteresowanie kupnem Fabryki Łożysk Tocznych w Kraśniku do piątku mogły składać swoje oferty. Nie wiadomo, kto jest zainteresowany przejęciem tego zakładu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Żadne informacje na ten temat nie będą udzielane, bo w takich sytuacjach nigdy ich nie podajemy – ucina Roma Sarzyńska-Przeciechowska, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Przemysłu. – Będziemy się na ten temat wypowiadać dopiero po sprzedaży fabryki.

Teraz rozpoczną się negocjacje z firmami zainteresowanymi kupnem FŁT. Nie wiadomo jak długo trwają. – Nic nie wiemy, może w poniedziałek uda nam się uzyskać jakieś informacje na ten temat – mówi Ryszard Bodziuch, przewodniczący KM NSZZ "Solidarność” FŁT Kraśnik. – Ale złożenie oferty wcale jeszcze nie świadczy o zakupie zakładu.

ARP jest głównym właścicielem FŁT. Od kilku lat jest zaangażowana w jej restrukturyzację i oddłużenie. Dwukrotnie udzielała zakładowi wsparcia finansowego. W połowie 2010 r. pożyczyła Fabryce 12,5 mln zł na prowadzenie działalności podstawowej, zaś pod koniec 2011 r. 34 mln zł na restrukturyzację.

W kwietniu b.r. ARP poinformowała, że kraśnicką fabrykę chcą kupić Chińczycy. Chodzi o grupę Tri-Ring Group Corporation of China, która produkuje komponenty do przemysłu motoryzacyjnego. Kilka tygodniu później przedstawiciele inwestora odwiedzili również największy zakład w Kraśniku.

FTŁ działa w branży metalowej. To pierwsza firma w Polsce, która rozpoczęła produkcję łożysk w Polsce, wytwarza je od 1948 r. Spółka zatrudnia obecnie ponad 2 tys. osób i może produkować ok. 16 mln szt. łożysk kulkowych, stożkowych i walcowych.

Kapitał zakładowy Fabryki to ponad 72 mln zł.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mietek / 12 lipca 2012 o 22:09
0
Oto prawda o fabryce:
[url="http://www.zzprckrasnik.strefa.pl/aktualnosci_2012.html"]http://www.zzprckrasnik.strefa.pl/aktualnosci_2012.html[/url]
kołchoz...
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 14:39
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
antypis / 5 lipca 2012 o 14:13
0
Nie będę się spierał ale Stawiarski nigdy nie był członkiem PIS. Czepił się PIS bo tylko tam miał szansę po konflikcie z mafią CZu. załapać się dalej na miękkie życie. No i mu się udało Nawet nie był członkiem Solidarności choć ostro działał by go tam przyjęto. Wyszukiwał w rodzinie choć skrawek solidarnościowych korzeni by mieć argumenty.
Włodarczyk też nie jest członkiem PIS.
Avatar
antyanty / 3 lipca 2012 o 22:42
0
Szkoda nawet komentować ten wpis. Gro dawnych członków PC, ZCHN, Solidarności siedzi w PO, PIS, SLD czy Zielonych. Towarzycho by załapać się na stołki skakało jak na trampolinie z jednej partyjki do drugiej. A ilu się przemalowało z czerwonego na barwy kościelne czy prawicowe.


Postawiłeś śmiałą tezę:

W Kraśniku PIS nigdy nie rządził

I ja ci ją obalam: do 1996r. rządziło w Kraśniku PC w koalicji z ZChN (przy wsparciu czerwonych). Burmistrzem został wybrany działacz Porozumienia Centrum (partii braci Kaczyńskich, poprzedniczki PiS) Piotr Czubiński. Barwy zmienił dopiero w 1998r., kiedy to przeszedł do AWS (od 2001 - do PO) W 2001r. PC przekształca się w PiS. Od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. członek PiS, Jarosław Stawiarski pełni funkcję starosty powiatu krasnickiego. W 2010r. PiS wygrywa wybory w mieście, burmistrzem zostaje Mirosław Włodarczyk.


Postawiłeś śmiałą tezę:

W Kraśniku PIS nigdy nie rządził

I ja ci ją obalam: do 1996r. rządziło w Kraśniku PC w koalicji z ZChN (przy wsparciu czerwonych). Burmistrzem został wybrany działacz Porozumienia Centrum (partii braci Kaczyńskich, poprzedniczki PiS) Piotr Czubiński. Barwy zmienił dopiero w 1998r., kiedy to przeszedł do AWS (od 2001 - do PO) W 2001r. PC przekształca się w PiS. Od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. członek PiS, Jarosław Stawiarski pełni funkcję staros... rozwiń
Avatar
antypis / 3 lipca 2012 o 11:00
0
[quote name='antyanty' timestamp='1341261264' post='645038']
Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przemyśl to, co chcesz napisać, i nie strzelaj słowotokiem, jak niejaka Marysieńka

Szkoda nawet komentować ten wpis. Gro dawnych członków PC, ZCHN, Solidarności siedzi w PO, PIS, SLD czy Zielonych. Towarzycho by załapać się na stołki skakało jak na trampolinie z jednej partyjki do drugiej. A ilu się przemalowało z czerwonego na barwy kościelne czy prawicowe.

Czerwone szmaty i tow. szmaciaki miały się dobrze (i mają się dobrze) za każdej kraśnickiej władzy. Zapomniałeś wymienić koalicję PC - ZChN, która rządziła Kraśnikiem do 1996r. A PC, jak wspominałem, to była partia braci K., czyli dzisiejszy PiS.

Z tej koalicji wyszedł znawca dołka na północnej w Lublinie, miłośnik miękkiego życia, wyjazdów w Alpy na cudzy koszt i urodziwych stażystek.

Wiesz - mieszkańców Kraśnika jakoś gówno obchodzi, z jakim kolejnym krajem arabskim (oddalonym od nas o tysiące kilometrów) będzie wojować koalicja USA - Izrael i reszta świata. Dla Kraśniczan bardziej istotniejsza jest praca (a także tworzenie nowych jej miejsc), brak podwyżek komunalno - czynszowych, czytelna polityka włodarzy, transparentna władza. Rozliczyć oczywiście trzeba Wielkiego Ptaka, jednak ciekawi mnie jedno - masz sensownego kandydata na jego miejsce ?
[/quote]

Obecnie trudno kogoś znaleźć. Jak by i był to gdy lokalne elyty go nie namaszczą to zostanie zdmuchnięty jak świeczka. Większość chętnych co ma chrapkę na ten stołek jest ubabranych w lokalnych układach towarzysko-biznesowych których celem jest jedno władza, kasa i miękkie życie dla siebie i swoich zauszników a reszta to barany których trzeba strzyc.
Co do wojny. O ile by wybuchnie tam konflikt zbrojny to w 100% przemieni się w globalny.
[quote name='antyanty' timestamp='1341261264' post='645038']
Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przemyśl to, co chcesz napisać, i nie strzelaj słowotokiem, ... rozwiń
Avatar
antyanty / 2 lipca 2012 o 22:34
0
[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
W Kraśniku PIS nigdy nie rządził. [/quote]

Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przemyśl to, co chcesz napisać, i nie strzelaj słowotokiem, jak niejaka Marysieńka

[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
Od lat był tu paśnik Komuny a potem PO. [/quote]

Czerwone szmaty i tow. szmaciaki miały się dobrze (i mają się dobrze) za każdej kraśnickiej władzy. Zapomniałeś wymienić koalicję PC - ZChN, która rządziła Kraśnikiem do 1996r. A PC, jak wspominałem, to była partia braci K., czyli dzisiejszy PiS.

[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
Za 3 lata, o ile nie będzie wojny (nie wesoło jest na granicy Turcji i Syrii) będzie okazja do rozliczenia.
[/quote]

Wiesz - mieszkańców Kraśnika jakoś gówno obchodzi, z jakim kolejnym krajem arabskim (oddalonym od nas o tysiące kilometrów) będzie wojować koalicja USA - Izrael i reszta świata. Dla Kraśniczan bardziej istotniejsza jest praca (a także tworzenie nowych jej miejsc), brak podwyżek komunalno - czynszowych, czytelna polityka włodarzy, transparentna władza. Rozliczyć oczywiście trzeba Wielkiego Ptaka, jednak ciekawi mnie jedno - masz sensownego kandydata na jego miejsce ?
[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
W Kraśniku PIS nigdy nie rządził. [/quote]

Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przem... rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 2 lipca 2012 o 18:08
0
[quote name='Gość' timestamp='1341093567' post='644551']
[center][size=7]POLSKA TO FOLWARK PLATFORMY

ROBIA CO CHCA I MAJA GDZIES OBYWATELI..
[/size][/center]
[/quote]Dlatego trzeba gnać tych czerwonych komucho-konfidentów.POkazać czerwonym chamom,gdzie ich miejsce.
Avatar
antypis / 2 lipca 2012 o 12:00
0
[quote name='zofia' timestamp='1341103028' post='644559']
A co robią wasi koledz w m Krasniku z PiSu..Mieliscie swoje rzady co dobreg zrobiliscie ???
[/quote]
W Kraśniku PIS nigdy nie rządził. Od lat był tu paśnik Komuny a potem PO. Dopiero po ostatnich wyborach burmistrzem jest osoba popierana przez PIS. Za 3 lata, o ile nie będzie wojny (nie wesoło jest na granicy Turcji i Syrii) będzie okazja do rozliczenia.
Avatar
aga / 1 lipca 2012 o 23:22
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety [/font][/color][color=#009966][font=arial, tahoma, sans-serif][font=Arial, Tahoma, Verdana][size=3][url="http://moje-ankiety.pl/respond-28612.html"]http://moje-ankiety....pond-28612.html[/url][/size][/font][/font][/color][color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] pozdrawiam[/font][/color]
Avatar
Gość / 1 lipca 2012 o 21:32
0
[quote name='Zygfryd' timestamp='1341139931' post='644658']
Uzdrowiciel Was już uzdrowił!!!
[/quote][font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif][size=4]A CO ZROBIŁ TWÓJ GURU TUSK ? DAŁ CI EMERYTURĘ ? - GŁODOWĄ [/size][/font]A SAM WYSRAĆ SIĘ LECI SAMOLOTEM
Avatar
Mietek / 12 lipca 2012 o 22:09
0
Oto prawda o fabryce:
[url="http://www.zzprckrasnik.strefa.pl/aktualnosci_2012.html"]http://www.zzprckrasnik.strefa.pl/aktualnosci_2012.html[/url]
kołchoz...
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 14:39
0
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
antypis / 5 lipca 2012 o 14:13
0
Nie będę się spierał ale Stawiarski nigdy nie był członkiem PIS. Czepił się PIS bo tylko tam miał szansę po konflikcie z mafią CZu. załapać się dalej na miękkie życie. No i mu się udało Nawet nie był członkiem Solidarności choć ostro działał by go tam przyjęto. Wyszukiwał w rodzinie choć skrawek solidarnościowych korzeni by mieć argumenty.
Włodarczyk też nie jest członkiem PIS.
Avatar
antyanty / 3 lipca 2012 o 22:42
0
Szkoda nawet komentować ten wpis. Gro dawnych członków PC, ZCHN, Solidarności siedzi w PO, PIS, SLD czy Zielonych. Towarzycho by załapać się na stołki skakało jak na trampolinie z jednej partyjki do drugiej. A ilu się przemalowało z czerwonego na barwy kościelne czy prawicowe.


Postawiłeś śmiałą tezę:

W Kraśniku PIS nigdy nie rządził

I ja ci ją obalam: do 1996r. rządziło w Kraśniku PC w koalicji z ZChN (przy wsparciu czerwonych). Burmistrzem został wybrany działacz Porozumienia Centrum (partii braci Kaczyńskich, poprzedniczki PiS) Piotr Czubiński. Barwy zmienił dopiero w 1998r., kiedy to przeszedł do AWS (od 2001 - do PO) W 2001r. PC przekształca się w PiS. Od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. członek PiS, Jarosław Stawiarski pełni funkcję starosty powiatu krasnickiego. W 2010r. PiS wygrywa wybory w mieście, burmistrzem zostaje Mirosław Włodarczyk.


Postawiłeś śmiałą tezę:

W Kraśniku PIS nigdy nie rządził

I ja ci ją obalam: do 1996r. rządziło w Kraśniku PC w koalicji z ZChN (przy wsparciu czerwonych). Burmistrzem został wybrany działacz Porozumienia Centrum (partii braci Kaczyńskich, poprzedniczki PiS) Piotr Czubiński. Barwy zmienił dopiero w 1998r., kiedy to przeszedł do AWS (od 2001 - do PO) W 2001r. PC przekształca się w PiS. Od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. członek PiS, Jarosław Stawiarski pełni funkcję staros... rozwiń
Avatar
antypis / 3 lipca 2012 o 11:00
0
[quote name='antyanty' timestamp='1341261264' post='645038']
Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przemyśl to, co chcesz napisać, i nie strzelaj słowotokiem, jak niejaka Marysieńka

Szkoda nawet komentować ten wpis. Gro dawnych członków PC, ZCHN, Solidarności siedzi w PO, PIS, SLD czy Zielonych. Towarzycho by załapać się na stołki skakało jak na trampolinie z jednej partyjki do drugiej. A ilu się przemalowało z czerwonego na barwy kościelne czy prawicowe.

Czerwone szmaty i tow. szmaciaki miały się dobrze (i mają się dobrze) za każdej kraśnickiej władzy. Zapomniałeś wymienić koalicję PC - ZChN, która rządziła Kraśnikiem do 1996r. A PC, jak wspominałem, to była partia braci K., czyli dzisiejszy PiS.

Z tej koalicji wyszedł znawca dołka na północnej w Lublinie, miłośnik miękkiego życia, wyjazdów w Alpy na cudzy koszt i urodziwych stażystek.

Wiesz - mieszkańców Kraśnika jakoś gówno obchodzi, z jakim kolejnym krajem arabskim (oddalonym od nas o tysiące kilometrów) będzie wojować koalicja USA - Izrael i reszta świata. Dla Kraśniczan bardziej istotniejsza jest praca (a także tworzenie nowych jej miejsc), brak podwyżek komunalno - czynszowych, czytelna polityka włodarzy, transparentna władza. Rozliczyć oczywiście trzeba Wielkiego Ptaka, jednak ciekawi mnie jedno - masz sensownego kandydata na jego miejsce ?
[/quote]

Obecnie trudno kogoś znaleźć. Jak by i był to gdy lokalne elyty go nie namaszczą to zostanie zdmuchnięty jak świeczka. Większość chętnych co ma chrapkę na ten stołek jest ubabranych w lokalnych układach towarzysko-biznesowych których celem jest jedno władza, kasa i miękkie życie dla siebie i swoich zauszników a reszta to barany których trzeba strzyc.
Co do wojny. O ile by wybuchnie tam konflikt zbrojny to w 100% przemieni się w globalny.
[quote name='antyanty' timestamp='1341261264' post='645038']
Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przemyśl to, co chcesz napisać, i nie strzelaj słowotokiem, ... rozwiń
Avatar
antyanty / 2 lipca 2012 o 22:34
0
[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
W Kraśniku PIS nigdy nie rządził. [/quote]

Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przemyśl to, co chcesz napisać, i nie strzelaj słowotokiem, jak niejaka Marysieńka

[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
Od lat był tu paśnik Komuny a potem PO. [/quote]

Czerwone szmaty i tow. szmaciaki miały się dobrze (i mają się dobrze) za każdej kraśnickiej władzy. Zapomniałeś wymienić koalicję PC - ZChN, która rządziła Kraśnikiem do 1996r. A PC, jak wspominałem, to była partia braci K., czyli dzisiejszy PiS.

[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
Za 3 lata, o ile nie będzie wojny (nie wesoło jest na granicy Turcji i Syrii) będzie okazja do rozliczenia.
[/quote]

Wiesz - mieszkańców Kraśnika jakoś gówno obchodzi, z jakim kolejnym krajem arabskim (oddalonym od nas o tysiące kilometrów) będzie wojować koalicja USA - Izrael i reszta świata. Dla Kraśniczan bardziej istotniejsza jest praca (a także tworzenie nowych jej miejsc), brak podwyżek komunalno - czynszowych, czytelna polityka włodarzy, transparentna władza. Rozliczyć oczywiście trzeba Wielkiego Ptaka, jednak ciekawi mnie jedno - masz sensownego kandydata na jego miejsce ?
[quote name='antypis' timestamp='1341223259' post='644890']
W Kraśniku PIS nigdy nie rządził. [/quote]

Jasne. A kto np. od grudnia 2002 r. do lutego 2006 r. pełnił funkcję starosty powiatu kraśnickiego ? Poza tym - w czerwcu 1994 r. do Rady Miasta wszedł pewien polityk (baaardzo dobrze później znany), przewodniczacy klubu Porozumienia Centrum (Partii braci K.), który wraz z innym lokalnymi politykami ZChN wyasygnował na burmistrza Antoniego Pyzika. Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty, to najpierw przem... rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 2 lipca 2012 o 18:08
0
[quote name='Gość' timestamp='1341093567' post='644551']
[center][size=7]POLSKA TO FOLWARK PLATFORMY

ROBIA CO CHCA I MAJA GDZIES OBYWATELI..
[/size][/center]
[/quote]Dlatego trzeba gnać tych czerwonych komucho-konfidentów.POkazać czerwonym chamom,gdzie ich miejsce.
Avatar
antypis / 2 lipca 2012 o 12:00
0
[quote name='zofia' timestamp='1341103028' post='644559']
A co robią wasi koledz w m Krasniku z PiSu..Mieliscie swoje rzady co dobreg zrobiliscie ???
[/quote]
W Kraśniku PIS nigdy nie rządził. Od lat był tu paśnik Komuny a potem PO. Dopiero po ostatnich wyborach burmistrzem jest osoba popierana przez PIS. Za 3 lata, o ile nie będzie wojny (nie wesoło jest na granicy Turcji i Syrii) będzie okazja do rozliczenia.
Avatar
aga / 1 lipca 2012 o 23:22
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety [/font][/color][color=#009966][font=arial, tahoma, sans-serif][font=Arial, Tahoma, Verdana][size=3][url="http://moje-ankiety.pl/respond-28612.html"]http://moje-ankiety....pond-28612.html[/url][/size][/font][/font][/color][color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] pozdrawiam[/font][/color]
Avatar
Gość / 1 lipca 2012 o 21:32
0
[quote name='Zygfryd' timestamp='1341139931' post='644658']
Uzdrowiciel Was już uzdrowił!!!
[/quote][font=lucida sans unicode,lucida grande,sans-serif][size=4]A CO ZROBIŁ TWÓJ GURU TUSK ? DAŁ CI EMERYTURĘ ? - GŁODOWĄ [/size][/font]A SAM WYSRAĆ SIĘ LECI SAMOLOTEM
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 1

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 25 7

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 7 11

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie