Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

17 grudnia 2012 r.
15:35
Edytuj ten wpis

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna (recenzja)

0 32 A A
 (Waldemar Sulisz)
(Waldemar Sulisz)

Po raz pierwszy zostawiliśmy drugie dania na talerzach. Sum w ogórach z kwaśną śmietaną uwarzony nie miał smaku, a marny sos w towarzystwie rozmrożonych warzyw z wody wołał o pomstę do nieba. Moja gicz cielęca na sosie chrzanowym podana nie widziała jakiejkolwiek marynaty poza saletrą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ale od początku. Siedlisko Folkloru zimą robi wrażenie. W środku jest przytulnie, dwa kominki grzeją na całego. Karta jest bardzo obszerna. Ponad sto potraw robi wrażenie. I jest dowodem na to, że większość dań to gotowce, które się rozmraża, podgrzewa i oblewa sosami. Jechaliśmy do Marzanny z duszą na ramieniu, bo na znanym portalu, w którym internauci oceniają restauracje – recenzje dla niedrzwickiej restauracji nie są korzystne.

Zaczęliśmy od deski "Serowa uczta” za 18 zł. Pięć rodzajów serów pachniało świeżością, z dobrym wiejski chlebem i masełkiem nastroiły nas optymistycznie. Przemiła kelnerka zgodziła się, żeby zamówić po pół porcji zakąsek na gorąco. Wybraliśmy Bigos sołtysowy (9 zł), Świeżyznę świniową w cebuli duszoną (14 zł) oraz Żołądki gęsie z wędzonką za 13 zł. Bigos, z którego słynie Marzanna, był jedynie kwaśną kapustą barwioną przecierem pomidorowym. Świeżonka – niby świeża – miała dziwny, lekko kwaskowaty smak. Ale najgorzej było z żołądkami. Czerwone od saletry, podane ze znów skwaśniałą cebulą i boczkiem nadawały się do kosza.

M. zamówiła Boszcz czerwony z kołdunem za 8 zł, ja Poliwkę na grzybach z kluseczkami za 10 zł. Moja grzybowa była świeżo ugotowana, delikatna, domowa. Za to barszcz zniszczył kwasek cytrynowy i spowodował, że smak kołdunów trudno było zidentyfikować.

Kiedy w karcie zobaczyłem Gicz cielęcą na chrzanie podaną (8 zł za 100 g), w sercu pojawiła się nadzieja. Uwielbiam to delikatne mięso. M. skusiła się na specjalność szefa, czyli Suma w ogórach z kwaśną śmietaną uwarzonego (14 zł za 100 g). Ja zamówiłem ziemniaki opiekane, M: warzywa z wody. Kiedy zobaczyłem gicz wiedziałem, że kucharz poległ na całej linii. Pod skórką kryło się mięso bez smaku, które nie widziało marynaty. Poza saletrą. W dodatku marchewka z groszkiem smakowała gorzej niż w szpitalu. Gicz nadawała się do utylizacji.

Jeszcze gorzej było z sumem, oblanym strasznym sosem. Warzywa zdążyły rozmarznąć, kucharz zdążył podgrzać je w mikrofali, sączyła się z nich wilgoć. Sum, który ma przepyszne mięso, smakował jak kurczak, który leżał przy rybie. Siedzieliśmy przy stole, osowiali z rozpaczy, że można tak "spaprać” drugie dania. Zresztą w karcie ten termin występuje, możecie zamówić mięso w mące spaprane. Nie mieliśmy siły na deser. Na odchodne kelnerka obdarowała nas kalendarzem.

Nasza ocena? Zapłaciliśmy ponad 130 zł. Były to źle wydane pieniądze i jedzenie, w którym smak próbuje się oszukać skwarkami, przaśną nazwą i folklorem.

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna
Ul. Krakowska 111, Niedrzwica Kościelna, tel. (81) 511 69 19
Czynne codziennie od 8 do 23, czwartek do niedzieli do 24
Można płacić kartą.


Partner Przewodnika

Partnerem Przewodnika jest Old Poland. Wielkie Polskie Sery. Old Poland to marka najlepszych serów długodojrzewających produkowanych w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ola / 29 lipca 2013 r. o 10:16
0

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html

Avatar
Ania / 3 stycznia 2013 r. o 13:35
0
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:53
0
[quote name='pin' timestamp='1355988006' post='711857']
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[/quote]

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Avatar
pin / 20 grudnia 2012 r. o 08:20
0
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[/quote]

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pan... rozwiń
Avatar
cest / 19 grudnia 2012 r. o 14:35
0
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane. rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 13:24
0
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić ... rozwiń
Avatar
zdegustowany / 19 grudnia 2012 r. o 12:30
0
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[/quote]
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować pod... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 19 grudnia 2012 r. o 06:50
0
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdz... rozwiń
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
Ola / 29 lipca 2013 r. o 10:16
0

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html

Avatar
Ania / 3 stycznia 2013 r. o 13:35
0
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:53
0
[quote name='pin' timestamp='1355988006' post='711857']
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[/quote]

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Avatar
pin / 20 grudnia 2012 r. o 08:20
0
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[/quote]

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pan... rozwiń
Avatar
cest / 19 grudnia 2012 r. o 14:35
0
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane. rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 13:24
0
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić ... rozwiń
Avatar
zdegustowany / 19 grudnia 2012 r. o 12:30
0
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[/quote]
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować pod... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 19 grudnia 2012 r. o 06:50
0
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdz... rozwiń
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czterech graczy na testach w Motorze. Wśród nich były zawodnik Cracovii i Arki Gdynia

Czterech graczy na testach w Motorze. Wśród nich były zawodnik Cracovii i Arki Gdynia

Piłkarze Marka Saganowskiego mają za sobą pierwszy mecz kontrolny. We wtorek żółto-biało-niebiescy przegrali z ekstraklasową Wisłą Płock 1:2. Mimo porażki postawę drużyny z Lublina można uznać za dobry prognostyk na przyszłość. Przy okazji meczu trener Motoru przyglądał się czterem nowym piłkarzom.

Lublin: Mieszkańcy zagłosowali na park Centralny na Felinie, ale pomysł gdzieś zniknął

Lublin: Mieszkańcy zagłosowali na park Centralny na Felinie, ale pomysł gdzieś zniknął

Wywalczony przez mieszkańców w budżecie obywatelskim „park Centralny” na Felinie został pominięty przez Ratusz przy tworzeniu listy tegorocznych zamówień. Na listę trafiła za to przebudowa skweru przy Al. Racławickich, chociaż takiej inwestycji nie przewiduje budżet miasta. Ratusz obiecuje poprawić wykaz

Nielegalny handel szczepionkami. "Do wyboru ampułka lub szczepienie w przychodni"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Nielegalny handel szczepionkami. "Do wyboru ampułka lub szczepienie w przychodni"

Po tym jak ruszyła akcja szczepień przeciwko koronawirusowi, w sieci powstało szczepionkowe podziemie. Reporterka Uwagi! TVN dotarła do mężczyzny, który chciał 8 tys. zł za ampułkę. Kim jest sprzedawca? I co w rzeczywistości oferował?

Techniczny Stream. Impreza online w Domu Kultury
23 stycznia 2021, 19:00

Techniczny Stream. Impreza online w Domu Kultury

Klub Dom Kultury na Krakowskim Przedmieściu zorganizuje 23 stycznia imprezę z muzyką elektroniczną, która w całości będzie transmitowana online na Facebooku. Start o godz. 19.

Posłanka chce dymisji wojewody. "Szczepienie poza kolejnością jest absolutnie niedozwolone"

Posłanka chce dymisji wojewody. "Szczepienie poza kolejnością jest absolutnie niedozwolone"

O odwołanie wojewody lubelskiego apeluje do premiera posłanka Lewicy z okręgu chełmskiego Monika Pawłowska. Poszło o „szczepienia poza kolejnością” w szpitalu w Parczewie, ale także o niepochlebne wypowiedzi Lecha Sprawki pod jej adresem

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 stycznia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 stycznia 2021 r.

Casademont Saragossa – Pszczółka Start 94:82. Pożegnanie z Ligą Mistrzów w dobrym stylu

Casademont Saragossa – Pszczółka Start 94:82. Pożegnanie z Ligą Mistrzów w dobrym stylu

Pszczółka Start Lublin zakończyła swoją europejską przygodę bez zwycięstwa. Podopieczni Davida Dedka z Saragossy mogli jednak wyjeżdżać z podniesionym czołem.

MŚ piłkarzy ręcznych: Polska – Brazylia 33:23, czyli druga wygrana i awans

MŚ piłkarzy ręcznych: Polska – Brazylia 33:23, czyli druga wygrana i awans

W ostatnim meczu grupowym pierwszej fazy turnieju Polska pokonała Brazylię 33:23. Oba zespoły, podobnie jak zwycięzca grupy B Hiszpania, zameldowały się w drugiej fazie mundialu. Na tym etapie Biało-Czerwoni zagrają z Niemcami, Węgrami i Urugwajem.

Wędrówka z sankami i ogniskiem w Kazimierzu Dolnym. ZIMIErnikejszyn 2021
19 stycznia 2021, 12:00

Wędrówka z sankami i ogniskiem w Kazimierzu Dolnym. ZIMIErnikejszyn 2021

W sobotę, 23 stycznia o godz. 12 na Rynku przy studni w Kazimierzu Dolnym odbędzie się spotkanie uczestników pieszej wędrówki z Paprodziadem.

Prokuratura Krajowa włączyła się do sporu o górki czechowskie. "Tutaj powinna być zieleń"
TYLKO U NAS

Prokuratura Krajowa włączyła się do sporu o górki czechowskie. "Tutaj powinna być zieleń"

Tutaj powinna być zieleń – twierdzi Prokuratura Krajowa, która włączyła się do sądowego sporu o przyszłość górek czechowskich i otwarcie wystąpiła przeciw władzom Lublina. Złożyła oficjalny wniosek o utrzymanie w mocy wyroku, który stwierdził częściową nieważność uchwały pozwalającej budować tu bloki

Biała Podlaska: Mieszkańcy zgłosili już uwagi. „Mieszczańska” będzie wolna od ograniczeń?

Biała Podlaska: Mieszkańcy zgłosili już uwagi. „Mieszczańska” będzie wolna od ograniczeń?

Jest już pierwszy krok w stronę zmiany kuriozalnych ograniczeń obowiązujących od 2011 roku w pobliżu byłego lotniska w Białej Podlaskiej. Ale procedura może potrwać kilka lat.

Lubelskie: Od kominka zapaliło się poddasze domu. Ogień szybko się rozprzestrzeniał

Lubelskie: Od kominka zapaliło się poddasze domu. Ogień szybko się rozprzestrzeniał

Cztery jednostki straży pożarnej walczyły z ogniem, który ogarnął poddasze domu w Ostrowie w powiecie chełmskim. Przyczyną zaprószenia był kominek, z którego płomienie szybko się rozprzestrzeniły. Ogień szybko ugaszono, żaden z mieszkańców nie ucierpiał.

Dla dzieci: "Bajka o Jeżu Bolesławie"

Dla dzieci: "Bajka o Jeżu Bolesławie"

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza do wysłuchania "Bajki o Jeżu Bolesławie" w interpretacji Tomasza Bielawca. Wideo zostało opublikowane na Facebooku.

Szpital tymczasowy w Targach Lublin ma sześciu pacjentów. Będzie też szczepił, ale w innym miejscu

Szpital tymczasowy w Targach Lublin ma sześciu pacjentów. Będzie też szczepił, ale w innym miejscu

Przy szpitalu tymczasowym w Lublinie będzie działał punkt szczepień przeciwko Covid-19. Jednak nie fizycznie w samym budynku Targów Lublin, ale przy oddalonej o kilka kilometrów ul. Radziwiłłowskiej 13. A w samym szpitalu dzisiaj było zaledwie sześciu chorych.

39-letni chełmianin dotkliwie pobił swoją babcię w jej mieszkaniu

39-letni chełmianin dotkliwie pobił swoją babcię w jej mieszkaniu

83-letnia kobieta została pobita we własnym mieszkaniu przy ul. Mickiewicza w Chełmie. Policjanci zatrzymali sprawcę, wnuka pokrzywdzonej. 39-latek był pijany.

ALARM24