Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

17 grudnia 2012 r.
15:35
Edytuj ten wpis

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna (recenzja)

0 32 A A
 (Waldemar Sulisz)
(Waldemar Sulisz)

Po raz pierwszy zostawiliśmy drugie dania na talerzach. Sum w ogórach z kwaśną śmietaną uwarzony nie miał smaku, a marny sos w towarzystwie rozmrożonych warzyw z wody wołał o pomstę do nieba. Moja gicz cielęca na sosie chrzanowym podana nie widziała jakiejkolwiek marynaty poza saletrą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ale od początku. Siedlisko Folkloru zimą robi wrażenie. W środku jest przytulnie, dwa kominki grzeją na całego. Karta jest bardzo obszerna. Ponad sto potraw robi wrażenie. I jest dowodem na to, że większość dań to gotowce, które się rozmraża, podgrzewa i oblewa sosami. Jechaliśmy do Marzanny z duszą na ramieniu, bo na znanym portalu, w którym internauci oceniają restauracje – recenzje dla niedrzwickiej restauracji nie są korzystne.

Zaczęliśmy od deski "Serowa uczta” za 18 zł. Pięć rodzajów serów pachniało świeżością, z dobrym wiejski chlebem i masełkiem nastroiły nas optymistycznie. Przemiła kelnerka zgodziła się, żeby zamówić po pół porcji zakąsek na gorąco. Wybraliśmy Bigos sołtysowy (9 zł), Świeżyznę świniową w cebuli duszoną (14 zł) oraz Żołądki gęsie z wędzonką za 13 zł. Bigos, z którego słynie Marzanna, był jedynie kwaśną kapustą barwioną przecierem pomidorowym. Świeżonka – niby świeża – miała dziwny, lekko kwaskowaty smak. Ale najgorzej było z żołądkami. Czerwone od saletry, podane ze znów skwaśniałą cebulą i boczkiem nadawały się do kosza.

M. zamówiła Boszcz czerwony z kołdunem za 8 zł, ja Poliwkę na grzybach z kluseczkami za 10 zł. Moja grzybowa była świeżo ugotowana, delikatna, domowa. Za to barszcz zniszczył kwasek cytrynowy i spowodował, że smak kołdunów trudno było zidentyfikować.

Kiedy w karcie zobaczyłem Gicz cielęcą na chrzanie podaną (8 zł za 100 g), w sercu pojawiła się nadzieja. Uwielbiam to delikatne mięso. M. skusiła się na specjalność szefa, czyli Suma w ogórach z kwaśną śmietaną uwarzonego (14 zł za 100 g). Ja zamówiłem ziemniaki opiekane, M: warzywa z wody. Kiedy zobaczyłem gicz wiedziałem, że kucharz poległ na całej linii. Pod skórką kryło się mięso bez smaku, które nie widziało marynaty. Poza saletrą. W dodatku marchewka z groszkiem smakowała gorzej niż w szpitalu. Gicz nadawała się do utylizacji.

Jeszcze gorzej było z sumem, oblanym strasznym sosem. Warzywa zdążyły rozmarznąć, kucharz zdążył podgrzać je w mikrofali, sączyła się z nich wilgoć. Sum, który ma przepyszne mięso, smakował jak kurczak, który leżał przy rybie. Siedzieliśmy przy stole, osowiali z rozpaczy, że można tak "spaprać” drugie dania. Zresztą w karcie ten termin występuje, możecie zamówić mięso w mące spaprane. Nie mieliśmy siły na deser. Na odchodne kelnerka obdarowała nas kalendarzem.

Nasza ocena? Zapłaciliśmy ponad 130 zł. Były to źle wydane pieniądze i jedzenie, w którym smak próbuje się oszukać skwarkami, przaśną nazwą i folklorem.

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna
Ul. Krakowska 111, Niedrzwica Kościelna, tel. (81) 511 69 19
Czynne codziennie od 8 do 23, czwartek do niedzieli do 24
Można płacić kartą.


Partner Przewodnika

Partnerem Przewodnika jest Old Poland. Wielkie Polskie Sery. Old Poland to marka najlepszych serów długodojrzewających produkowanych w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ola / 29 lipca 2013 r. o 10:16
0

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html

Avatar
Ania / 3 stycznia 2013 r. o 13:35
0
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:53
0
[quote name='pin' timestamp='1355988006' post='711857']
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[/quote]

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Avatar
pin / 20 grudnia 2012 r. o 08:20
0
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[/quote]

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pan... rozwiń
Avatar
cest / 19 grudnia 2012 r. o 14:35
0
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane. rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 13:24
0
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić ... rozwiń
Avatar
zdegustowany / 19 grudnia 2012 r. o 12:30
0
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[/quote]
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować pod... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 19 grudnia 2012 r. o 06:50
0
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdz... rozwiń
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
Ola / 29 lipca 2013 r. o 10:16
0

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html

Avatar
Ania / 3 stycznia 2013 r. o 13:35
0
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:53
0
[quote name='pin' timestamp='1355988006' post='711857']
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[/quote]

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Avatar
pin / 20 grudnia 2012 r. o 08:20
0
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[/quote]

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pan... rozwiń
Avatar
cest / 19 grudnia 2012 r. o 14:35
0
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane. rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 13:24
0
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić ... rozwiń
Avatar
zdegustowany / 19 grudnia 2012 r. o 12:30
0
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[/quote]
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować pod... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 19 grudnia 2012 r. o 06:50
0
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdz... rozwiń
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 r. o 21:55
0
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal