Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

9 marca 2010 r.
20:41
Edytuj ten wpis

Bogdanka po prywatyzacji - górnicy boją się o przyszłość

0 19 A A

Ministerstwo Skarbu sprzedało Otwartym Funduszom Emerytalnym 46,7 proc. akcji Bogdanki. Państwo dostało za nie 1,1 mld zł. Choć eksperci oceniają, że OFE to dobry, długoterminowy inwestor, górnicy nie kryją obaw o przyszłość.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Akcje Bogdanki (po 70,50 zł za sztukę) kupiły wszystkie 14 działające w Polsce Otwarte Fundusze Emerytalne. Resort poinformował o tym wczoraj, dzień po zamknięciu transakcji na giełdzie. Zaskoczeni byli wszyscy: od górników po lokalne władze.


CAŁY ARTYKUŁ NA STREFIE BIZNESU


Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GRACZ / 22 czerwca 2010 o 17:04
0
Agamemnon napisał:
I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Długa lista.

Bogdanka została sprzedana za 5 mld zł. Roczny dochód zakładu wynosił 1 mld zł. Skarb państwa stracił. Za taka wyprzedaż tusistowscy działacze PO z Tuskiem na czele będą odpowiadać karnie za działalność na szkodę Państwa Polskiego.

[url="http://######przestepczoscwladzy.blogspot.com/"]######przestepczoscwladzy.blogspot.com/[/url]

A GIEŁDA KRÓLU RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI .

A GIEŁDA KRÓLU RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI . rozwiń
Avatar
Agamemnon / 22 czerwca 2010 o 01:44
0
I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Długa lista.

Bogdanka została sprzedana za 5 mld zł. Roczny dochód zakładu wynosił 1 mld zł. Skarb państwa stracił. Za taka wyprzedaż tusistowscy działacze PO z Tuskiem na czele będą odpowiadać karnie za działalność na szkodę Państwa Polskiego.

[url="######przestepczoscwladzy.blogspot.com/"]######przestepczoscwladzy.blogspot.com/[/url]
I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Długa lista.

Bogdanka została sprzedana za 5 mld zł. Roczny dochód zakładu wynosił 1 mld zł. Skarb państwa stracił. Za taka wyprzedaż tusistowscy działacze PO z Tuskiem na czele będą odpowiadać karnie za działalność na szkodę Państwa Polskiego.

[url="######przestepczoscwladzy.blogspot.com/"]#####... rozwiń
Avatar
zły / 16 marca 2010 o 19:11
0
górnik z Bogdanki napisał:
skąd się biorą głupie komentarze? od głupich piszących.
Cóż, głupich anonimków nie brakuje w necie.
Akcje kopalni wzrosły i to sporo po informacji o sprywatyzowaniu, a i tak nie były niskie.

[url="http://lw.com.pl/pl,2,notowania,s109.html"]Akcje Bogdanki[/url]
Tylko ludzie o socjalno-komuszej przeszłości-przyszłości dalej chcieliby tkwić w socjalistycznym gównie i to oni w większości skomlą po socjaliźmie, co widać na tym forum

Tak po przeczytaniu Twojego komentarza zawahałem się czy Twoje słowa warte są tego by na nie odpowiedzieć i napiszę że nie ! ale pozostawienie Twojej osoby w takiej nieświadomości było by błędne bo jeszcze i dla takich jak Ty jest nadzieja więc zacząłem zastanawiać się czy czytałeś wszystkie komentarze a jeżeli to czy pomyślałeś nad ich przekazem bo ja tak i nie widzę tam żadnego ani głupiego piszącego ani żadnego głupiego komentarza a skoro twierdzisz że głupich anonimków nie brakuje to zapytam dlaczego Ty nie podałeś swoich namiarów a piszesz pod szacownym tytułem górnik z Bogdanki osobiście w to wątpię bo tam takich nierozgarniętych głupców nie zatrudniają no ale niech Ci będzie w końcu musisz się jakoś dowartościować .A dla wyjaśnienia napisze Ci że kopalnia powstała w 1975 r choć dużo wcześniej były tam badania i prace związane z uruchomieniem ale 75 rok więc jak byś nie patrzył to za tą inwestycją stali czerwoni czy jak wolisz komuniści a teraz obecnie wszyscy czerpią lub chcą czerpać profity i choć nie bronię komuny bo wyrządzała wiele zła może nie tyle komuna co ludzie tam istniejący, to jednak oddajmy prawdę że to z tamtego okresu ludzie -robotnicy , inżynierowie ,mechanicy ,lekarze naukowcy itd. starali się robić coś dla socjalistycznej -ale swojej ojczyzny popytaj starszych ile powstało nowych dróg ,zakładów pracy ,szkół , szpitali itd.a to właśnie zostało rozkradzione zniszczone zmarnowane i tym ludziom którzy tu wyrazili swoją opinię swoje obawy należą się pokłony żę pamiętają bo co z tamtych inwestycji pozostało to widać a co zniszczono rozkradziono to też widać , a co zostanie z tej kopalni za parę lat to dziś można łatwo przewidzieć tylko do takich jak Ty dotrze to jak obudzisz się z ręką w nocniku !. I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Tak po przeczytaniu Twojego komentarza zawahałem się czy Twoje słowa warte są tego by na nie odpowiedzieć i napiszę że nie ! ale pozostawienie Twojej osoby w takiej nieświadomości było by błędne bo jeszcze i dla takich jak Ty jest nadzieja więc zacząłem zastanawiać się czy czytałeś wszystkie komentarze a jeżeli to czy pomyślałeś nad ich przekazem bo ja tak i nie widzę tam żadnego ani głupiego piszącego ani żadnego głupiego komentarza a skoro twierdzisz że głupich anonimków nie brakuje to zapytam dlaczego Ty nie podałe... rozwiń
Avatar
Obserwator / 16 marca 2010 o 07:12
0
górnik z Bogdanki napisał:
skąd się biorą głupie komentarze? od głupich piszących.
Cóż, głupich anonimków nie brakuje w necie.
Akcje kopalni wzrosły i to sporo po informacji o sprywatyzowaniu, a i tak nie były niskie.

[url="http://lw.com.pl/pl,2,notowania,s109.html"]Akcje Bogdanki[/url]
Tylko ludzie o socjalno-komuszej przeszłości-przyszłości dalej chcieliby tkwić w socjalistycznym gównie i to oni w większości skomlą po socjaliźmie, co widać na tym forum

A no biorą się od obserwowania tej "wolnej Polski". Z ręki Tow. Lewandowskiego powstały NFI. Powstały i miały zrobić z Polski Ameryke bez Dolarów. a jak wyszło. Skarb Państwa co roku dopłaca do tej "działalności " przez małe d jak d..... kilka mld PLN. Dam przykład taka restauracja jak "Wierzynek" miała za rzundów politycznych namiestników straty. A miało być tak dobrze. Głowny akuszer NFI od 15 lat nie zgłasza się na rozprawy sądowe bo uciekł najpierw do Sejmu RP a ostatnie lata spędza w Brukseli. Na starcie każdego biegu trudno wskazać favorita. Pożyjemy, zobaczymy.

A no biorą się od obserwowania tej "wolnej Polski". Z ręki Tow. Lewandowskiego powstały NFI. Powstały i miały zrobić z Polski Ameryke bez Dolarów. a jak wyszło. Skarb Państwa co roku dopłaca do tej "działalności " przez małe d jak d..... kilka mld PLN. Dam przykład taka restauracja jak "Wierzynek" miała za rzundów politycznych namiestników straty. A miało być tak dobrze. Głowny akuszer NFI od 15 lat nie zgłasza się na rozprawy sądowe bo uciekł najpierw do Sejmu RP a ostatnie lata spędza w Bru... rozwiń
Avatar
górnik z Bogdanki / 11 marca 2010 o 17:32
0
skąd się biorą głupie komentarze? od głupich piszących.
Cóż, głupich anonimków nie brakuje w necie.
Akcje kopalni wzrosły i to sporo po informacji o sprywatyzowaniu, a i tak nie były niskie.

[url="http://lw.com.pl/pl,2,notowania,s109.html"]Akcje Bogdanki[/url]
Tylko ludzie o socjalno-komuszej przeszłości-przyszłości dalej chcieliby tkwić w socjalistycznym gównie i to oni w większości skomlą po socjaliźmie, co widać na tym forum
Avatar
Platformers / 11 marca 2010 o 09:53
0
No to puławiaki - na was teraz kolej z waszą fabryczką. Mniam, mniam.
Avatar
Dkl / 10 marca 2010 o 11:01
0
m.k. napisał:
tylko bojkot wyborów zarówno prezydenckich parlamentarnych i samorządowych. Powiem tylko tak śmierć żydowskiej propagandzie prowadzonej w naszym kraju od tylu już lat. To musi być koniec tusków kaczyńskich pawlaków szmajdzińskich. To jest jedna klika robią co chcą przez te 20 lat na zmianę ( raz jedni raz drudzy). Ograbili zniszczyli zdradzili NARÓD POLSKI.

No dobra, ale kto stoi z boku ten nie ma racji. Inni pójdą do urn i zagłosują - na pewno na którąś spośród czterech wymienionych przez ciebie opcji. Jaki jest inny wybór? Nie ma się co łudzić, że nagle cały naród zagłosuje na UPR, PK albo PPPP (czy ktoś jeszcze pamięta te skróty?). Potrzebne by było drastyczne zaostrzenie prawa wobec parlamentarzystów, polityków i wszelkiej maści osobników rwących się do władzy. Tylko że na przeszkodzie stoją przepisy unijne, w których pominięto fakt, iż niektóre narody dopierą są na początku drogi w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

No dobra, ale kto stoi z boku ten nie ma racji. Inni pójdą do urn i zagłosują - na pewno na którąś spośród czterech wymienionych przez ciebie opcji. Jaki jest inny wybór? Nie ma się co łudzić, że nagle cały naród zagłosuje na UPR, PK albo PPPP (czy ktoś jeszcze pamięta te skróty?). Potrzebne by było drastyczne zaostrzenie prawa wobec parlamentarzystów, polityków i wszelkiej maści osobników rwących się do władzy. Tylko że na przeszkodzie stoją przepisy unijne, w których pominięto fakt, iż niektóre narody dopierą są na pocz... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2010 o 10:56
0
Nie rozumiem, po co takie żale - jakoś sobie nie wyobrażam, żeby kopalnia miała stracić na prywatyzacji. Teraz dopiero moze rozwinąć skrzydła. O pracę to niech się boją ci co się obijają, przecież nikt kto inwestuje pieniądze, a tu przecież OFE sporo zainwestowały i to społecznych nie ma na celu strat i zrobi wszystko żeby jak najlepiej zarobić.
A z tymi marketami to już komletna głupota - przecież to prywatny biznes - jeżeli ktoś uważa, że opłaca mu się budować to niech buduje Łęcznej i 100. A kto tam będze kupował - jakoś oni się tym nie przejmują, co znaczy, że na razie klientów mają.
Takie nawoływanie: "cały NARÓD kontra rząd, prezydent, cała władza..." to przypomina prostaczków związkowych co to walczą dla ludzi, ale przede wszystkim dla siebie.
Nie rozumiem, po co takie żale - jakoś sobie nie wyobrażam, żeby kopalnia miała stracić na prywatyzacji. Teraz dopiero moze rozwinąć skrzydła. O pracę to niech się boją ci co się obijają, przecież nikt kto inwestuje pieniądze, a tu przecież OFE sporo zainwestowały i to społecznych nie ma na celu strat i zrobi wszystko żeby jak najlepiej zarobić.
A z tymi marketami to już komletna głupota - przecież to prywatny biznes - jeżeli ktoś uważa, że opłaca mu się budować to niech buduje Łęcznej i 100. A kto tam będze kupował - jakoś oni się tym... rozwiń
Avatar
m.k. / 10 marca 2010 o 10:03
0
Jeszcze jedno rozwalają kolejne zakłady pracy i w zamian za to budują supermarkety("brawo"!!) a ja się pytam po jaki ch*j skoro ludzi wyrzucają z pracy to kto bedzię w końcu kupował w tych marketach. W Łęcznej jest ich aż nadmiar, a na terenie całego kraju? To jest żenujące i karygodne!!!!! Wy*ebać na zbity ryj (tylko cały NARÓD musi to zrobić) cały rząd prezydenta i wszystkie partie i tych ludzi co rozkradli POLSKĘ przez te ponad 20 lat!!!!!!
Avatar
Arka / 10 marca 2010 o 10:01
0
"To już jest koniec, nie ma już nic Jesteśmy wolni, możemy iść" Pozostanie wkrótce już tylko kurzawka?
Takie wyczynu to nawet Bernard Lawrence Madoff nie dokonał bo tylko 150 mld PLN ma na koncie - w RP na emerytury brakuje aż 350 miliardów PLN . Dochodowa kopalnia została zamieniona na wydrenowanego z pieniędzy bankruta.
Bernard Lawrence Madoff za swoje wyczyny został skazany na 150 lat więzienia, a jego synowie objęci są aktualnie postepowaniem prokuratorskim - jaką nagrodę dostanie "prywatyzator" Bogdanki? Nobla? Oskara? czy może tylko jaką "biznesu gazelę"?
Sprzedaż 2000-lecia!!!
Po tej histerycznej "prywatyzacji" to już chyba tylko POtop
"To już jest koniec, nie ma już nic Jesteśmy wolni, możemy iść" Pozostanie wkrótce już tylko kurzawka?
Takie wyczynu to nawet Bernard Lawrence Madoff nie dokonał bo tylko 150 mld PLN ma na koncie - w RP na emerytury brakuje aż 350 miliardów PLN . Dochodowa kopalnia została zamieniona na wydrenowanego z pieniędzy bankruta.
Bernard Lawrence Madoff za swoje wyczyny został skazany na 150 lat więzienia, a jego synowie objęci są aktualnie postepowaniem prokuratorskim - jaką nagrodę dostanie "prywatyzator" Bogdanki?... rozwiń
Avatar
GRACZ / 22 czerwca 2010 o 17:04
0
Agamemnon napisał:
I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Długa lista.

Bogdanka została sprzedana za 5 mld zł. Roczny dochód zakładu wynosił 1 mld zł. Skarb państwa stracił. Za taka wyprzedaż tusistowscy działacze PO z Tuskiem na czele będą odpowiadać karnie za działalność na szkodę Państwa Polskiego.

[url="http://######przestepczoscwladzy.blogspot.com/"]######przestepczoscwladzy.blogspot.com/[/url]

A GIEŁDA KRÓLU RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI .

A GIEŁDA KRÓLU RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI . rozwiń
Avatar
Agamemnon / 22 czerwca 2010 o 01:44
0
I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Długa lista.

Bogdanka została sprzedana za 5 mld zł. Roczny dochód zakładu wynosił 1 mld zł. Skarb państwa stracił. Za taka wyprzedaż tusistowscy działacze PO z Tuskiem na czele będą odpowiadać karnie za działalność na szkodę Państwa Polskiego.

[url="######przestepczoscwladzy.blogspot.com/"]######przestepczoscwladzy.blogspot.com/[/url]
I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Długa lista.

Bogdanka została sprzedana za 5 mld zł. Roczny dochód zakładu wynosił 1 mld zł. Skarb państwa stracił. Za taka wyprzedaż tusistowscy działacze PO z Tuskiem na czele będą odpowiadać karnie za działalność na szkodę Państwa Polskiego.

[url="######przestepczoscwladzy.blogspot.com/"]#####... rozwiń
Avatar
zły / 16 marca 2010 o 19:11
0
górnik z Bogdanki napisał:
skąd się biorą głupie komentarze? od głupich piszących.
Cóż, głupich anonimków nie brakuje w necie.
Akcje kopalni wzrosły i to sporo po informacji o sprywatyzowaniu, a i tak nie były niskie.

[url="http://lw.com.pl/pl,2,notowania,s109.html"]Akcje Bogdanki[/url]
Tylko ludzie o socjalno-komuszej przeszłości-przyszłości dalej chcieliby tkwić w socjalistycznym gównie i to oni w większości skomlą po socjaliźmie, co widać na tym forum

Tak po przeczytaniu Twojego komentarza zawahałem się czy Twoje słowa warte są tego by na nie odpowiedzieć i napiszę że nie ! ale pozostawienie Twojej osoby w takiej nieświadomości było by błędne bo jeszcze i dla takich jak Ty jest nadzieja więc zacząłem zastanawiać się czy czytałeś wszystkie komentarze a jeżeli to czy pomyślałeś nad ich przekazem bo ja tak i nie widzę tam żadnego ani głupiego piszącego ani żadnego głupiego komentarza a skoro twierdzisz że głupich anonimków nie brakuje to zapytam dlaczego Ty nie podałeś swoich namiarów a piszesz pod szacownym tytułem górnik z Bogdanki osobiście w to wątpię bo tam takich nierozgarniętych głupców nie zatrudniają no ale niech Ci będzie w końcu musisz się jakoś dowartościować .A dla wyjaśnienia napisze Ci że kopalnia powstała w 1975 r choć dużo wcześniej były tam badania i prace związane z uruchomieniem ale 75 rok więc jak byś nie patrzył to za tą inwestycją stali czerwoni czy jak wolisz komuniści a teraz obecnie wszyscy czerpią lub chcą czerpać profity i choć nie bronię komuny bo wyrządzała wiele zła może nie tyle komuna co ludzie tam istniejący, to jednak oddajmy prawdę że to z tamtego okresu ludzie -robotnicy , inżynierowie ,mechanicy ,lekarze naukowcy itd. starali się robić coś dla socjalistycznej -ale swojej ojczyzny popytaj starszych ile powstało nowych dróg ,zakładów pracy ,szkół , szpitali itd.a to właśnie zostało rozkradzione zniszczone zmarnowane i tym ludziom którzy tu wyrazili swoją opinię swoje obawy należą się pokłony żę pamiętają bo co z tamtych inwestycji pozostało to widać a co zniszczono rozkradziono to też widać , a co zostanie z tej kopalni za parę lat to dziś można łatwo przewidzieć tylko do takich jak Ty dotrze to jak obudzisz się z ręką w nocniku !. I tylko pozostaje dla Ciebie ostatnie pytanie co wszystkie rządy od rządu Wałęsy przez Kwaśniewskiego do obecnego co przez nich zostało wybudowane no pytam co ? Bo co rozkradziono i zmarnowano to długa lista .

Tak po przeczytaniu Twojego komentarza zawahałem się czy Twoje słowa warte są tego by na nie odpowiedzieć i napiszę że nie ! ale pozostawienie Twojej osoby w takiej nieświadomości było by błędne bo jeszcze i dla takich jak Ty jest nadzieja więc zacząłem zastanawiać się czy czytałeś wszystkie komentarze a jeżeli to czy pomyślałeś nad ich przekazem bo ja tak i nie widzę tam żadnego ani głupiego piszącego ani żadnego głupiego komentarza a skoro twierdzisz że głupich anonimków nie brakuje to zapytam dlaczego Ty nie podałe... rozwiń
Avatar
Obserwator / 16 marca 2010 o 07:12
0
górnik z Bogdanki napisał:
skąd się biorą głupie komentarze? od głupich piszących.
Cóż, głupich anonimków nie brakuje w necie.
Akcje kopalni wzrosły i to sporo po informacji o sprywatyzowaniu, a i tak nie były niskie.

[url="http://lw.com.pl/pl,2,notowania,s109.html"]Akcje Bogdanki[/url]
Tylko ludzie o socjalno-komuszej przeszłości-przyszłości dalej chcieliby tkwić w socjalistycznym gównie i to oni w większości skomlą po socjaliźmie, co widać na tym forum

A no biorą się od obserwowania tej "wolnej Polski". Z ręki Tow. Lewandowskiego powstały NFI. Powstały i miały zrobić z Polski Ameryke bez Dolarów. a jak wyszło. Skarb Państwa co roku dopłaca do tej "działalności " przez małe d jak d..... kilka mld PLN. Dam przykład taka restauracja jak "Wierzynek" miała za rzundów politycznych namiestników straty. A miało być tak dobrze. Głowny akuszer NFI od 15 lat nie zgłasza się na rozprawy sądowe bo uciekł najpierw do Sejmu RP a ostatnie lata spędza w Brukseli. Na starcie każdego biegu trudno wskazać favorita. Pożyjemy, zobaczymy.

A no biorą się od obserwowania tej "wolnej Polski". Z ręki Tow. Lewandowskiego powstały NFI. Powstały i miały zrobić z Polski Ameryke bez Dolarów. a jak wyszło. Skarb Państwa co roku dopłaca do tej "działalności " przez małe d jak d..... kilka mld PLN. Dam przykład taka restauracja jak "Wierzynek" miała za rzundów politycznych namiestników straty. A miało być tak dobrze. Głowny akuszer NFI od 15 lat nie zgłasza się na rozprawy sądowe bo uciekł najpierw do Sejmu RP a ostatnie lata spędza w Bru... rozwiń
Avatar
górnik z Bogdanki / 11 marca 2010 o 17:32
0
skąd się biorą głupie komentarze? od głupich piszących.
Cóż, głupich anonimków nie brakuje w necie.
Akcje kopalni wzrosły i to sporo po informacji o sprywatyzowaniu, a i tak nie były niskie.

[url="http://lw.com.pl/pl,2,notowania,s109.html"]Akcje Bogdanki[/url]
Tylko ludzie o socjalno-komuszej przeszłości-przyszłości dalej chcieliby tkwić w socjalistycznym gównie i to oni w większości skomlą po socjaliźmie, co widać na tym forum
Avatar
Platformers / 11 marca 2010 o 09:53
0
No to puławiaki - na was teraz kolej z waszą fabryczką. Mniam, mniam.
Avatar
Dkl / 10 marca 2010 o 11:01
0
m.k. napisał:
tylko bojkot wyborów zarówno prezydenckich parlamentarnych i samorządowych. Powiem tylko tak śmierć żydowskiej propagandzie prowadzonej w naszym kraju od tylu już lat. To musi być koniec tusków kaczyńskich pawlaków szmajdzińskich. To jest jedna klika robią co chcą przez te 20 lat na zmianę ( raz jedni raz drudzy). Ograbili zniszczyli zdradzili NARÓD POLSKI.

No dobra, ale kto stoi z boku ten nie ma racji. Inni pójdą do urn i zagłosują - na pewno na którąś spośród czterech wymienionych przez ciebie opcji. Jaki jest inny wybór? Nie ma się co łudzić, że nagle cały naród zagłosuje na UPR, PK albo PPPP (czy ktoś jeszcze pamięta te skróty?). Potrzebne by było drastyczne zaostrzenie prawa wobec parlamentarzystów, polityków i wszelkiej maści osobników rwących się do władzy. Tylko że na przeszkodzie stoją przepisy unijne, w których pominięto fakt, iż niektóre narody dopierą są na początku drogi w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

No dobra, ale kto stoi z boku ten nie ma racji. Inni pójdą do urn i zagłosują - na pewno na którąś spośród czterech wymienionych przez ciebie opcji. Jaki jest inny wybór? Nie ma się co łudzić, że nagle cały naród zagłosuje na UPR, PK albo PPPP (czy ktoś jeszcze pamięta te skróty?). Potrzebne by było drastyczne zaostrzenie prawa wobec parlamentarzystów, polityków i wszelkiej maści osobników rwących się do władzy. Tylko że na przeszkodzie stoją przepisy unijne, w których pominięto fakt, iż niektóre narody dopierą są na pocz... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2010 o 10:56
0
Nie rozumiem, po co takie żale - jakoś sobie nie wyobrażam, żeby kopalnia miała stracić na prywatyzacji. Teraz dopiero moze rozwinąć skrzydła. O pracę to niech się boją ci co się obijają, przecież nikt kto inwestuje pieniądze, a tu przecież OFE sporo zainwestowały i to społecznych nie ma na celu strat i zrobi wszystko żeby jak najlepiej zarobić.
A z tymi marketami to już komletna głupota - przecież to prywatny biznes - jeżeli ktoś uważa, że opłaca mu się budować to niech buduje Łęcznej i 100. A kto tam będze kupował - jakoś oni się tym nie przejmują, co znaczy, że na razie klientów mają.
Takie nawoływanie: "cały NARÓD kontra rząd, prezydent, cała władza..." to przypomina prostaczków związkowych co to walczą dla ludzi, ale przede wszystkim dla siebie.
Nie rozumiem, po co takie żale - jakoś sobie nie wyobrażam, żeby kopalnia miała stracić na prywatyzacji. Teraz dopiero moze rozwinąć skrzydła. O pracę to niech się boją ci co się obijają, przecież nikt kto inwestuje pieniądze, a tu przecież OFE sporo zainwestowały i to społecznych nie ma na celu strat i zrobi wszystko żeby jak najlepiej zarobić.
A z tymi marketami to już komletna głupota - przecież to prywatny biznes - jeżeli ktoś uważa, że opłaca mu się budować to niech buduje Łęcznej i 100. A kto tam będze kupował - jakoś oni się tym... rozwiń
Avatar
m.k. / 10 marca 2010 o 10:03
0
Jeszcze jedno rozwalają kolejne zakłady pracy i w zamian za to budują supermarkety("brawo"!!) a ja się pytam po jaki ch*j skoro ludzi wyrzucają z pracy to kto bedzię w końcu kupował w tych marketach. W Łęcznej jest ich aż nadmiar, a na terenie całego kraju? To jest żenujące i karygodne!!!!! Wy*ebać na zbity ryj (tylko cały NARÓD musi to zrobić) cały rząd prezydenta i wszystkie partie i tych ludzi co rozkradli POLSKĘ przez te ponad 20 lat!!!!!!
Avatar
Arka / 10 marca 2010 o 10:01
0
"To już jest koniec, nie ma już nic Jesteśmy wolni, możemy iść" Pozostanie wkrótce już tylko kurzawka?
Takie wyczynu to nawet Bernard Lawrence Madoff nie dokonał bo tylko 150 mld PLN ma na koncie - w RP na emerytury brakuje aż 350 miliardów PLN . Dochodowa kopalnia została zamieniona na wydrenowanego z pieniędzy bankruta.
Bernard Lawrence Madoff za swoje wyczyny został skazany na 150 lat więzienia, a jego synowie objęci są aktualnie postepowaniem prokuratorskim - jaką nagrodę dostanie "prywatyzator" Bogdanki? Nobla? Oskara? czy może tylko jaką "biznesu gazelę"?
Sprzedaż 2000-lecia!!!
Po tej histerycznej "prywatyzacji" to już chyba tylko POtop
"To już jest koniec, nie ma już nic Jesteśmy wolni, możemy iść" Pozostanie wkrótce już tylko kurzawka?
Takie wyczynu to nawet Bernard Lawrence Madoff nie dokonał bo tylko 150 mld PLN ma na koncie - w RP na emerytury brakuje aż 350 miliardów PLN . Dochodowa kopalnia została zamieniona na wydrenowanego z pieniędzy bankruta.
Bernard Lawrence Madoff za swoje wyczyny został skazany na 150 lat więzienia, a jego synowie objęci są aktualnie postepowaniem prokuratorskim - jaką nagrodę dostanie "prywatyzator" Bogdanki?... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 2

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 18 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!