Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

24 grudnia 2018 r.
12:32

Nieudany "atak" bobrów na kierowców. Drzewo mogło spaść na samochody

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 12 A A

- Bobry coraz większym zagrożeniem dla kierowców – alarmują policjanci. Zwierzęta upodobały sobie okolice drogi wojewódzkiej nr 809. Nadgryzły drzewo, które o mało nie przewróciło się na jezdnię. Wcześniej wykopały pod drogą głęboką dziurę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do ostatniego zdarzenia doszło w sobotę po południu. Mundurowi z Lubartowa dostali zgłoszenie, że w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 809, w miejscowości Biadaczka pochylone drzewo może stwarzać zagrożenie dla kierowców.

- Jak się okazało drzewo zostało nadgryzione przez bobry. Dzięki szybkiej interwencji strażaków, zostało wycięte i usunięte – mówi Ewelina Skorupska, rzecznik lubartowskiej policji. - Jak się okazuje to nie był to jednostkowy przypadek dotyczący bobrów w ostatnim czasie.

W Jeziorzanach zwierzęta wykopały sporą dziurę tuż pod powierzchnią chodnika i jezdni. Na szczęście i to miejsce zostało bardzo szybko naprawione przez drogowców.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxxxx / 24 grudnia 2018 r. o 12:48
Na zdjęciu jest nutria.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 12:41
Co najgorsze te szkodniki są pod ochroną i nic im zrobić legalnie nie można.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 13:13
Chorzy psychicznie ludzie. Artykul jest o bobrach a pisiwskie trole nawet przy tej okazji komantarze anty PO muszą klepać. Co wy ćpiecie?!?!
Avatar
zna bobry / 24 grudnia 2018 r. o 15:45
Nie jestem znawca ale tyle co w życiu widziałem bobrów to co jest na zdjeciu to nutria/płaski ogon ma bobr/.
Avatar
zoolog ken / 24 grudnia 2018 r. o 15:57
hahahahaha materiał o bobrach a na zdjęciu nutria hahahahahah
Avatar
Jacek / 26 grudnia 2018 r. o 00:53
Pisowskich troli nie widać ..ale dla niektórych wystarczy napisać że na zdjeciu jest nutria ..i wg nich juz to jest atakiem na po ....
Avatar
Cotek / 24 grudnia 2018 r. o 13:58
na załączonej do artykułu fotografii bober nosi cechy piżmaka... ale może to ja się nie znam... Wesołych Świąt!!
Avatar
KL / 24 grudnia 2018 r. o 16:18
O bobrach a na zdjęciu zwyczajny chomik!
Avatar
Onucuka / 24 grudnia 2018 r. o 15:07
Wyłapać bobry i je ogolić ! Natychmiast
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 13:18
To tak dla równowagi, PO najwspanialsze na świecie jest, najcudowniejsze a Schetyna najwyższym przewodnikiem
Avatar
Jacek / 26 grudnia 2018 r. o 00:53
Pisowskich troli nie widać ..ale dla niektórych wystarczy napisać że na zdjeciu jest nutria ..i wg nich juz to jest atakiem na po ....
Avatar
PISior / 24 grudnia 2018 r. o 16:33
PO - bobry ze złotymi zębami
Avatar
KL / 24 grudnia 2018 r. o 16:18
O bobrach a na zdjęciu zwyczajny chomik!
Avatar
zoolog ken / 24 grudnia 2018 r. o 15:57
hahahahaha materiał o bobrach a na zdjęciu nutria hahahahahah
Avatar
zna bobry / 24 grudnia 2018 r. o 15:45
Nie jestem znawca ale tyle co w życiu widziałem bobrów to co jest na zdjeciu to nutria/płaski ogon ma bobr/.
Avatar
Onucuka / 24 grudnia 2018 r. o 15:07
Wyłapać bobry i je ogolić ! Natychmiast
Avatar
Cotek / 24 grudnia 2018 r. o 13:58
na załączonej do artykułu fotografii bober nosi cechy piżmaka... ale może to ja się nie znam... Wesołych Świąt!!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 13:18
To tak dla równowagi, PO najwspanialsze na świecie jest, najcudowniejsze a Schetyna najwyższym przewodnikiem
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 13:13
Chorzy psychicznie ludzie. Artykul jest o bobrach a pisiwskie trole nawet przy tej okazji komantarze anty PO muszą klepać. Co wy ćpiecie?!?!
Avatar
xxxxx / 24 grudnia 2018 r. o 12:48
Na zdjęciu jest nutria.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 W sobotę w Stróży odbędzie się piłkarski Turniej Mikołajkowy

W sobotę w Stróży odbędzie się piłkarski Turniej Mikołajkowy

Dla podopiecznych Anatolija Ławryszyna będzie to podsumowanie bardzo udanej rundy wiosennej

W tej wsi pod Lublinem mają nowego milionera

W tej wsi pod Lublinem mają nowego milionera

6 grudnia w losowaniu Lotto padła główna wygraną w wysokości 2 mln złotych. Gracz zagrał w jednym z punktów w województwie lubelskim.

Lublin. Pościg za złodziejem samochodów. Padły strzały

Lublin. Pościg za złodziejem samochodów. Padły strzały

Ukradł audi, opla i BMW. Najbliższe trzy miesiące 30-letni złodziej samochodów spędzi w areszcie.

"Mój ogon i ja" - spektakl dla dzieci w Centrum Kultury
11 grudnia 2022, 15:00

"Mój ogon i ja" - spektakl dla dzieci w Centrum Kultury

Artystyczny Kolektyw Holobiont zaprezentuje w Lublinie spektakl dla najmłodszych widzów. Humorystyczne przedstawienie o ewolucji pt. "Mój ogon i ja" będzie można zobaczyć w niedzielę, 11 grudnia o godz. 15 i 17.

Lubelskie. Było 100 zł, a teraz za wodę mają płacić 360 zł. Choć wieś dołożyła się do budowy wodociągu

Lubelskie. Było 100 zł, a teraz za wodę mają płacić 360 zł. Choć wieś dołożyła się do budowy wodociągu

Mieszkańcy sołectwa Nadwiślanka przed laty sami pomogli swojej gminie zbudować wodociąg. Teraz za korzystanie z wody płacą dwa razy więcej, niż pozostałe miejscowości, prawie 7 zł za metr. Ich zdaniem to nieuczciwe. Pokazują rachunki i proszą o pomoc.

Świetna skuteczność drużyn występujących w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku

Świetna skuteczność drużyn występujących w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku

W pięciu meczach Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku padło aż 51 bramek.

Janku, co u ciebie? Powiedziałem mu: Żyję w zgodzie z samym sobą. Wywiad z Janem Nowickim

Janku, co u ciebie? Powiedziałem mu: Żyję w zgodzie z samym sobą. Wywiad z Janem Nowickim

Nie należy uważać się za wybrańca losu, bo w każdej chwili może się to skończyć. Zresztą ten koniec jest najbardziej fascynującą stroną życia człowieka. Mężczyzna, który nie umie odchodzić, jest trupem za życia. Więc trzeba się powoli zbierać. Sprzątać po sobie. Wybudować rodzinny grób. I napisać "Moje psie myśli".

Lublin. Ratusz chce zagwarantować mieszkańcom, że targowisko jest nie do ruszenia

Lublin. Ratusz chce zagwarantować mieszkańcom, że targowisko jest nie do ruszenia

Teren targowiska przy ul. Krańcowej nie będzie mógł być przeznaczony na inny cel – taką gwarancję ma dawać plan zagospodarowania Bronowic, którego nowy projekt został ogłoszony przez Ratusz. Pierwsza wersja projektu nie zawierała takiej gwarancji.

Trzeci koncert Festiwalu Adventus
11 grudnia 2022, 19:00

Trzeci koncert Festiwalu Adventus

Chór Katedry Prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie wystąpi w ramach trzeciego z koncertów Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego Adventus. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia o godz. 19 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej.

Platformy transportowe – jak z ich pomocą usprawnić pracę?

Platformy transportowe – jak z ich pomocą usprawnić pracę?

Wybór odpowiednich rozwiązań do optymalizacji transportu w magazynie, sortowni, sklepie czy warsztacie samochodowym pozwala nie tylko znacznie oszczędzić czas, ale także znacząco poprawić wydajność pracy i ją ułatwić. Jednym z urządzeń, w które warto zainwestować, jest platforma transportowa. W artykule przedstawiamy, jak wybrać zestaw transportowy dopasowany do potrzeb firmy.

Zmarł Jan Nowicki. Wielki Szu odszedł w wieku 83 lat

Zmarł Jan Nowicki. Wielki Szu odszedł w wieku 83 lat

Nie żyje wybitny aktor, Jan Nowicki. O jego śmierci poinformowano w środę rano.

Przynajmniej 119 mln zł na stole. Tyle chcą za przebudowę drogi i budowę nowej obwodnicy w Lubelskiem

Przynajmniej 119 mln zł na stole. Tyle chcą za przebudowę drogi i budowę nowej obwodnicy w Lubelskiem

Pięć ofert złożono w przetargu na przebudowę drogi krajowej od Janowa Lubelskiego do Frampola. Tylko dwie propozycje mieszczą się w budżecie GDDKiA.

LUK Lublin kontra Cuprum Lubin. Okazja do marszu w górę tabeli

LUK Lublin kontra Cuprum Lubin. Okazja do marszu w górę tabeli

W środę LUK Lublin podejmie Cuprum Lubin. Pierwszy gwizdek w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza o godz. 18.30.

Uniwersalne prezenty na święta. Oto nasze sprawdzone propozycje

Uniwersalne prezenty na święta. Oto nasze sprawdzone propozycje

Boże Narodzenie już coraz bliżej. Wielkimi krokami nadchodzi czas, w którym obdarowujemy naszych bliskich nietuzinkowymi prezentami. Chcesz w tym roku zaskoczyć rodziców niebanalnymi upominkami, które dostarczą wielu emocji i wzruszeń? W takim razie zamiast perfum, biżuterii i skarpet, podaruj im coś z przygotowanej przez nas listy. Czytaj dalej, aby poznać nasze propozycje na uniwersalne prezenty na święta.

Tomaszów Lubelski. Świąteczne spotkanie mieszkańców o pomoc dla Gabrysi
18 grudnia 2022, 14:00

Tomaszów Lubelski. Świąteczne spotkanie mieszkańców o pomoc dla Gabrysi

W przedświąteczną niedzielę 18 grudnia w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla mieszkańców. Do udziału w nim zaprasza burmistrz miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!