Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 grudnia 2012 r.
14:56
Edytuj ten wpis

Okradli samochód zaparkowany przed domem

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 4 A A
Już kilkanaście minut po zgłoszeniu policjanci zatrzymali sprawców (Archiwum)
Już kilkanaście minut po zgłoszeniu policjanci zatrzymali sprawców (Archiwum)

Trzej złodzieje ukradli z audi antenę CB radia, zabrali też tubę basową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W czwartek, po godzinie 22 w miejscowości Brzeźnica Książęca Kolonia (gm. Niedźwiada w powiecie lubartowskim) złodzieje włamali się do zaparkowanego na podwórku audi. Z bagażnika ukradli antenę CB radia i tubę basową wraz z osprzętem. Odjeżdżających volkswagenem złodziei zauważył właściciel auta. Ruszył w tym samym kierunku.

- Już kilkanaście minut po zgłoszeniu policjanci zatrzymali sprawców, którzy uciekali z miejsca przestępstwa samochodem - informuje Grzegorz Paśnik z lubartowskiej policji. - Byli to mieszkańcy gminy Niedźwiada w wieku od 20 do 21 lat.

Złodzieje byli pijani. Mieli od 1,2 do 1,6 promila alkoholu. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Złodzieje będą odpowiadać za kradzież z włamaniem, a jeden z nich za jazdę autem po pijanemu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 3 stycznia 2013 r. o 08:58
0
[quote name='oficer' timestamp='1357141464' post='715786']
od kiedy sierżant jest oficerem?
[/quote]Po tej akcji,już JEST !!!!!!
Avatar
oficer / 2 stycznia 2013 r. o 16:44
0
od kiedy sierżant jest oficerem?
Avatar
WR / 2 stycznia 2013 r. o 15:44
0
a czy ktos wie kim byli sprawcy
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 r. o 22:17
0
Tam powinno być: sierż. szt. Grzegorz Paśnik, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Avatar
mecenas / 3 stycznia 2013 r. o 08:58
0
[quote name='oficer' timestamp='1357141464' post='715786']
od kiedy sierżant jest oficerem?
[/quote]Po tej akcji,już JEST !!!!!!
Avatar
oficer / 2 stycznia 2013 r. o 16:44
0
od kiedy sierżant jest oficerem?
Avatar
WR / 2 stycznia 2013 r. o 15:44
0
a czy ktos wie kim byli sprawcy
Avatar
pb23 / 29 grudnia 2012 r. o 22:17
0
Tam powinno być: sierż. szt. Grzegorz Paśnik, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. POPRAWIĆ BŁĄD!!!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

27 złotych od osoby za miesiąc. Taką nową stawkę „podstawową” za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zaproponował Urzędu Miasta Kraśnik. Jeśli na podwyżkę zgodzą się radni, to wyższa od 10 zł od obecnej stawka, zacznie ona obowiązywać od stycznia 2022 roku

Mikołajki w VIVO! Lublin
4 grudnia 2021, 12:00

Mikołajki w VIVO! Lublin

4 i 6 grudnia VIVO! Lublin odwiedzi Święty Mikołaj wraz z elfimi pomocnikami. Wszystkie mikołajkowe atrakcje zaplanowano w godz. 12.00-18.00.

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Niemal 6,6 mln zł zarobiło miasto sprzedając jednemu z deweloperów działkę przy al. Długosza. Pieniądze z transakcji miały zostać przeznaczone na remont stadionu Lublinianki. Większość pieniędzy została już wydana. Czy na stadion?

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm wywalczył srebrny medal podczas rozegranych w Iranie wojskowych mistrzostwach świata

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)
film

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)

Rok temu był Chuck Norris, teraz będzie Arnold Schwarzenegger. Nadchodzą Operacje Świąteczne w grze World of Tanks na PC.

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Rodowodowe szczeniaki czystej krwi potrafią kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ich cena zależna jest od renomy danej hodowli, a także od unikalności i elitarności konkretnej rasy.

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Policjanci zatrzymali 61-latka, który z nożem rzucił się na żonę. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

W jaki sposób można znaleźć szybko nową pracę?

W jaki sposób można znaleźć szybko nową pracę?

Szukanie nowej pracy często zajmuje dużo czasu. Czasami to wręcz bezsensowne przekopywanie kolejnych ofert i brak odpowiedzi na wysyłane listy motywacyjne i życiorysy. Warto zatem wiedzieć jak sprytnie szukać pracy, za pomocą specjalnych technik i narzędzi. Dowiedz się z naszego tekstu jak zdobywać nową pracę w bardzo krótki okres!

Teufel Real Blue i Real Blue NC: Nowe wersje słuchawek

Teufel Real Blue i Real Blue NC: Nowe wersje słuchawek

799 i 1099 złotych – tyle kosztują nowe słuchawki niemieckiego producenta, czyli Teufel Real Blue i Real Blue NC. Co dostaniemy za takie pieniądze?

Puławy. Mikołajki w Domu Chemika
5 grudnia 2021, 16:00

Puławy. Mikołajki w Domu Chemika

W niedzielę, 5 grudnia o godz. 16 w puławskim Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) odbędą się miejskie Mikołajki 2021. W programie moc atrakcji.

"Jestem siódemką, jadę na Felin". Lubelskie autobusy i trolejbusy będą mogły mówić

"Jestem siódemką, jadę na Felin". Lubelskie autobusy i trolejbusy będą mogły mówić

Lubelskie autobusy i trolejbusy mogą zacząć przekazywać osobom niewidomym i słabowidzącym komunikaty o numerze linii i kierunku jazdy. Do takiego rozwiązania przymierza się Zarząd Transportu Miejskiego.

Strefa Innych Brzmień: William's Things Trio
9 grudnia 2021, 19:00

Strefa Innych Brzmień: William's Things Trio

W czwartek, 9 grudnia o godz. 19 w Warsztatach Kultury zostanie zorganizowany kolejny koncert z cyklu "Strefa Innych Brzmień". Tym razem zna scenie instytucji wystąpi grupa William's Things Trio.

Nie miała ochoty na seks. Kobieta została wyrzucona przez okno

Nie miała ochoty na seks. Kobieta została wyrzucona przez okno

Zakończył się proces 28-latka, który miał wyrzucić swoją dziewczynę przez okno. Kobieta przeżyła mimo upadku z czwartego piętra. Jarosława B. oskarżono o usiłowanie zabójstwa.

Drogi i żużel. Na co jeszcze miejscy radni chcą wyprosić pieniądze

Drogi i żużel. Na co jeszcze miejscy radni chcą wyprosić pieniądze

Prezydent Lublina dostał od radnych długą listę próśb o dopisanie różnych wydatków do miejskiego budżetu na przyszły rok. Wśród nich jest przebudowa ul. Zana i Podwale oraz większe pieniądze na żużel. Prezydent musi się do tego odnieść do jutra.

Dobry występ Anny Berezeckiej w FIS Cup

Dobry występ Anny Berezeckiej w FIS Cup

Do włoskiej Santa Caterina udała się bardzo liczna reprezentacja MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Zawodnicy z województwa lubelskiego startowali w kategoriach juniorskich i w nich mieli zmienne szczęście

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!