Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 grudnia 2007 r.
16:07
Edytuj ten wpis

10 tys. zł dla starosty

0 13 A A

Starosta lubartowski Marian Starownik dostał podwyżkę. Jego zarobki przekroczą 10 tys. zł. miesięcznie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Projekt uchwały zmieniający wynagrodzenie szefa powiatu został przedstawiony radnym podczas sesji Rady Powiatu. Rekomendował go przewodniczący rady Grzegorz Gregorowicz. Zaproponował, żeby starosta zarabiał więcej o 702 zł niż dotychczas.

- Taki wzrost wynagrodzenia jest do przyjęcia i mieści się w kanonie sprawowania władzy - powiedział przed głosowaniem Gregorowicz.
Przeciw podwyżce był tylko jeden radny - Marian Kapusta.

Wynagrodzenie za pracę starosty Starownika wynosić będzie 10402 zł. Składa się na to: wynagrodzenie zasadnicze - 4960 zł, dodatek funkcyjny - 1950 zł, dodatek
za wysługę lat - 992 zł oraz dodatek funkcyjny - 2500 zł.

Ireneusz Góźdź

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lukullus / 15 lutego 2008 o 21:09
0
TW Roman w swoim życiu natrudził się wiele. Należy mu się, jak psu buda, odpowiednio wysokie wynagrodzenie za całokształt działań na rzecz ludowej ojczyzny. Owszem powinien dostać, tak, jak ta cała ludowa banda. Najlepszą zapłatą będzie potężny kopniak w d*** i do pługa.
Avatar
obiektywny / 15 lutego 2008 o 08:39
0
Jak poleci z urzedu to za 2000 będzie sie radował. Taki to nie zastąpiony. Takie przypadki występują licznie.
Avatar
jozek46 / 15 lutego 2008 o 08:28
0
Druh Starownik jak podała Gazeta Polska jest także TW ps."Roman" i dziwne jakoś Gregorowiczowi z PiS-u nie przeszkadza być z nim w koalicji???Druh Marian S.razem z panem Markiem W.byłym dyrektorem szpitala ,a obecnym dyrektorem NFZ w Lublinie zadłużyli szpital do klęskowych rozmiaów(ponad 25 mln) i starostwo ponad 12 mln zł.pAN STAROSTA JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM GDZIE TYLKO CHCE
!Z pracy do domu i do pracy,wozi rodzinę w niedzielę i święta,a karty drogowe zawierają wyjazd i powrót.Rozliczane są wyłącznie kilometry,ale cel i miejsce wyjazdu nie istnieje.Co ma smaczek to ,że druh Marian jeżdzi bez niczyjej zgody.Nikt mu takiego uprawnienia nie dał.Nadał sobie sam,bo on jest z-cą Pawlaka jako viceprezes OSP.No i kto mu podskoczy???A panu Gregorowiczowi z PiS-u kiedyś wcześniej załatwił pracę no i teraz sitwa pracuje.Jest podwyżka!?A jakże.Za co ?Oto jest pytanie?
Druh Starownik jak podała Gazeta Polska jest także TW ps."Roman" i dziwne jakoś Gregorowiczowi z PiS-u nie przeszkadza być z nim w koalicji???Druh Marian S.razem z panem Markiem W.byłym dyrektorem szpitala ,a obecnym dyrektorem NFZ w Lublinie zadłużyli szpital do klęskowych rozmiaów(ponad 25 mln) i starostwo ponad 12 mln zł.pAN STAROSTA JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM GDZIE TYLKO CHCE
!Z pracy do domu i do pracy,wozi rodzinę w niedzielę i święta,a karty drogowe zawierają wyjazd i powrót.Rozliczane są wyłącznie kilometry,ale ... rozwiń
Avatar
Wyborca / 6 grudnia 2007 o 09:53
0
Tak, to jest wlasnie caly PSL, to samo jest w Gminie Piaski, PSL-owski Burmistrz zarbia duze pieniadze, a efektow jak nie bylo tak nie ma. I NIE BEDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
wojtek535 / 5 grudnia 2007 o 19:55
0
Wszystko mała rybka w porównaniu z zarobkami jakie uchwaliła miejscowa rada dla Wójta Gminy Niemce.
Avatar
luba / 4 grudnia 2007 o 23:30
0
Brawo tak sie dalej bawmy /PSL służy ludziom?/ Chyba w okradaniu pieniędzy i donoszeniu jak Wojtas i temu podobni.
Dziwne że starosta nie chce zarabiać jak menadzer z 50-80 tys. Dać mu więcej to może wybuduje prywatne lotnisko w Niedźwiadzie.
Avatar
kasjer / 4 grudnia 2007 o 21:36
0
2 dodatki funkcyjne. Pan redaktor się chyba pomylił.
Dla porównania
Z dniem 6 grudnia 2006 roku ustala Panu JERZEMU ZWOLIŃSKIEMU - Burmistrzowi Miasta wynagrodzenie miesięczne w wysokości:
- wynagrodzenie zasadnicze w kwocie - 4.550 zł.
- dodatek funkcyjny w kwocie - 1.500 zł.
- dodatek specjalny - 1.210 zł.
- dodatek stażowy w wysokości 20 % wynagrodzenia zasadniczego w kwocie - 910 zł.

Wójt Gminy Lubartów Pan Janusz Bodziackok. 9100 zł
Avatar
lubartow / 4 grudnia 2007 o 19:46
0
Wspaniale Agent Wojtas dba o swoich ludzi. Więcej już się nie dało w górę wypompować mu gaży. Brawo, 10tys. a Lubelszczyzna Polską F
Avatar
gool / 4 grudnia 2007 o 19:44
0
No to super!! Marszałek Województwa bierze tyle samo a zarządza całym regionem!! Panowie z PSL już sobie popuścili przecierz są w rządzie to kto im ma podskoczyć? Do koryta marsz!!! Skandal głupota i obłuda!!By żyło się lepiej - wszystkim a Porozumienie ( z PO) Służy Ludowcom.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2007 o 19:43
0
Wojtas Agentem Służb wywiadu!!! Wyrwać zielonego chwastaz polityki i jego koniczynki!!!

Zarejestrowany 18.02.1986 r. pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 r. zarejestrowany jako TW o pseud. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały "wybrakowane i zniszczone we własnym zakresie" za protokołem brakowania nr 044/90 z 30.01.1990 r.

Jaki prezes taka partia!!! PSL to post komuna podająca się za rolników.

Powinno się zlustrować jeszcze starownika, łopatę i orgasińskiego.

Nie będzie już więcej rozkradania Lubelszczyzny jak działo się to w Niedźwiadzie za Marszałka Wojtasa. Teraz Wojtas jest posłem, liga wyższa to i kasa większa. Stop mataczom i agentom- wstyd i hańba dla Lubelszczyzny!!!
Wojtas Agentem Służb wywiadu!!! Wyrwać zielonego chwastaz polityki i jego koniczynki!!!

Zarejestrowany 18.02.1986 r. pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 r. zarejestrowany jako TW o pseud. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały... rozwiń
Avatar
lukullus / 15 lutego 2008 o 21:09
0
TW Roman w swoim życiu natrudził się wiele. Należy mu się, jak psu buda, odpowiednio wysokie wynagrodzenie za całokształt działań na rzecz ludowej ojczyzny. Owszem powinien dostać, tak, jak ta cała ludowa banda. Najlepszą zapłatą będzie potężny kopniak w d*** i do pługa.
Avatar
obiektywny / 15 lutego 2008 o 08:39
0
Jak poleci z urzedu to za 2000 będzie sie radował. Taki to nie zastąpiony. Takie przypadki występują licznie.
Avatar
jozek46 / 15 lutego 2008 o 08:28
0
Druh Starownik jak podała Gazeta Polska jest także TW ps."Roman" i dziwne jakoś Gregorowiczowi z PiS-u nie przeszkadza być z nim w koalicji???Druh Marian S.razem z panem Markiem W.byłym dyrektorem szpitala ,a obecnym dyrektorem NFZ w Lublinie zadłużyli szpital do klęskowych rozmiaów(ponad 25 mln) i starostwo ponad 12 mln zł.pAN STAROSTA JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM GDZIE TYLKO CHCE
!Z pracy do domu i do pracy,wozi rodzinę w niedzielę i święta,a karty drogowe zawierają wyjazd i powrót.Rozliczane są wyłącznie kilometry,ale cel i miejsce wyjazdu nie istnieje.Co ma smaczek to ,że druh Marian jeżdzi bez niczyjej zgody.Nikt mu takiego uprawnienia nie dał.Nadał sobie sam,bo on jest z-cą Pawlaka jako viceprezes OSP.No i kto mu podskoczy???A panu Gregorowiczowi z PiS-u kiedyś wcześniej załatwił pracę no i teraz sitwa pracuje.Jest podwyżka!?A jakże.Za co ?Oto jest pytanie?
Druh Starownik jak podała Gazeta Polska jest także TW ps."Roman" i dziwne jakoś Gregorowiczowi z PiS-u nie przeszkadza być z nim w koalicji???Druh Marian S.razem z panem Markiem W.byłym dyrektorem szpitala ,a obecnym dyrektorem NFZ w Lublinie zadłużyli szpital do klęskowych rozmiaów(ponad 25 mln) i starostwo ponad 12 mln zł.pAN STAROSTA JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM GDZIE TYLKO CHCE
!Z pracy do domu i do pracy,wozi rodzinę w niedzielę i święta,a karty drogowe zawierają wyjazd i powrót.Rozliczane są wyłącznie kilometry,ale ... rozwiń
Avatar
Wyborca / 6 grudnia 2007 o 09:53
0
Tak, to jest wlasnie caly PSL, to samo jest w Gminie Piaski, PSL-owski Burmistrz zarbia duze pieniadze, a efektow jak nie bylo tak nie ma. I NIE BEDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
wojtek535 / 5 grudnia 2007 o 19:55
0
Wszystko mała rybka w porównaniu z zarobkami jakie uchwaliła miejscowa rada dla Wójta Gminy Niemce.
Avatar
luba / 4 grudnia 2007 o 23:30
0
Brawo tak sie dalej bawmy /PSL służy ludziom?/ Chyba w okradaniu pieniędzy i donoszeniu jak Wojtas i temu podobni.
Dziwne że starosta nie chce zarabiać jak menadzer z 50-80 tys. Dać mu więcej to może wybuduje prywatne lotnisko w Niedźwiadzie.
Avatar
kasjer / 4 grudnia 2007 o 21:36
0
2 dodatki funkcyjne. Pan redaktor się chyba pomylił.
Dla porównania
Z dniem 6 grudnia 2006 roku ustala Panu JERZEMU ZWOLIŃSKIEMU - Burmistrzowi Miasta wynagrodzenie miesięczne w wysokości:
- wynagrodzenie zasadnicze w kwocie - 4.550 zł.
- dodatek funkcyjny w kwocie - 1.500 zł.
- dodatek specjalny - 1.210 zł.
- dodatek stażowy w wysokości 20 % wynagrodzenia zasadniczego w kwocie - 910 zł.

Wójt Gminy Lubartów Pan Janusz Bodziackok. 9100 zł
Avatar
lubartow / 4 grudnia 2007 o 19:46
0
Wspaniale Agent Wojtas dba o swoich ludzi. Więcej już się nie dało w górę wypompować mu gaży. Brawo, 10tys. a Lubelszczyzna Polską F
Avatar
gool / 4 grudnia 2007 o 19:44
0
No to super!! Marszałek Województwa bierze tyle samo a zarządza całym regionem!! Panowie z PSL już sobie popuścili przecierz są w rządzie to kto im ma podskoczyć? Do koryta marsz!!! Skandal głupota i obłuda!!By żyło się lepiej - wszystkim a Porozumienie ( z PO) Służy Ludowcom.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2007 o 19:43
0
Wojtas Agentem Służb wywiadu!!! Wyrwać zielonego chwastaz polityki i jego koniczynki!!!

Zarejestrowany 18.02.1986 r. pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 r. zarejestrowany jako TW o pseud. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały "wybrakowane i zniszczone we własnym zakresie" za protokołem brakowania nr 044/90 z 30.01.1990 r.

Jaki prezes taka partia!!! PSL to post komuna podająca się za rolników.

Powinno się zlustrować jeszcze starownika, łopatę i orgasińskiego.

Nie będzie już więcej rozkradania Lubelszczyzny jak działo się to w Niedźwiadzie za Marszałka Wojtasa. Teraz Wojtas jest posłem, liga wyższa to i kasa większa. Stop mataczom i agentom- wstyd i hańba dla Lubelszczyzny!!!
Wojtas Agentem Służb wywiadu!!! Wyrwać zielonego chwastaz polityki i jego koniczynki!!!

Zarejestrowany 18.02.1986 r. pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 r. zarejestrowany jako TW o pseud. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 0 0

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 9 3

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 17 40

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 6

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 39 49

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 5 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 14

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 3

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 2 17

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010