Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 lutego 2014 r.
17:48
Edytuj ten wpis

Bełżyce: Konflikt w Intermarche. Pracownicy skarżą się na kierowników

48 261 A A

Inspekcja pracy sprawdzi czy w bełżyckim supermarkecie Intermarche nie są łamane prawa pracownicze. Prezes sklepu również zapowiada wyjaśnienie zarzutów stawianych przez pracowników

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Supermarket Intermarche w Bełżycach otworzono w grudniu ub. roku. Do naszej redakcji zgłosili się pracownicy, którzy opisali swoje problemy w relacjach z kierownikami. - Kierowniczka wydawała mi jedno polecenie, za chwilę drugie, którym miałem się zająć w pierwszej kolejności, a na koniec pytała, czy wykonałem już pierwsze zadanie. Komentarz zawsze był taki sam, że z niczym się nie wyrabiam - skarży się jeden z pracowników. - Kiedy po skończonej pracy, chciałem wyjść do domu, kierowniczka właśnie wtedy coś mi zlecała. Oznaczało to pracę po godzinach bez wynagrodzenia - opowiada inna osoba. Kolejne zarzuty to m.in. dźwiganie ponad siły i zakaz picia wody w czasie pracy. - Musiałyśmy dźwigać z koleżanką paczki z dostawą drobiu, które ważyły nawet 30 kg. Nie można było pić wody mineralnej w czasie pracy, chociaż pracowałyśmy czasem nawet 10 godzin. Co prawda miałyśmy przerwę, ale wiadomo, że trwa tylko chwilę i zaraz trzeba wracać do pracy - opowiada pracownica. - Nie wolno było też nawet na chwilę stać w miejscu, nawet gdy nie było klientów. Kiedy miałyśmy wolniejszą chwilę, musiałyśmy udawać, że mamy coś do zrobienia. Kierowniczki śledziły każdy nasz ruch. Problemami pracowników zainteresowaliśmy inspekcję pracy. - Zajmiemy się tą sprawą i przeprowadzimy tam kompleksową kontrolę, po okresie rozliczeniowym. Sprawdzimy m.in. czy były jakieś nadliczbowe godziny i czy pracownicy dostali za nie odpowiednie wynagrodzenie. Zbadamy też inne negatywne zachowania zarzucane kierownikom - zapowiada Danuta Serwinowska, zastępca Okręgowego Inspektora Pracy w Lublinie. Prezes bełżyckiego Intermarche jest zaskoczona całą sprawą. - Pierwszy raz słyszę o takich zarzutach. Jestem w pracy codziennie, więc na pewno zauważyłabym, gdyby działo się coś takiego - komentuje Kamila Stępniewska. - Nawet jeśli na początku pewne sprzeczności w komunikacji mogły mieć miejsce, to od początku staramy się wspólnie pracować i razem podejmować wszystkie decyzje. Niemniej będę to jednak wyjaśniać i rozmawiać z pracownikami o ewentualnie zaistniałych problemach - obiecuje.
Czytaj więcej o:

Komentarze 261

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gosc / 20 września 2016 o 22:29
0
Kaśka T
Avatar
nieznajoma / 22 czerwca 2016 o 17:41
0
No jeśli chodzi o ta Kasię to ona straszy faktycznie a mówi o innych ciekawe czy ma dzieci i czy je tak straszy
Avatar
nemo / 18 maja 2016 o 12:05
0
Do tej pory myślałem, że pod względem obsługi najgorzej jest w Alibi, ale teraz powiem, że Alibi to kosmos w stosunku do Inter. Kolejki wywijane czynna jedna kasa, kasjerka nie widzi albo nie chce widzieć wkurzających się ludzi w ogonie, czasami dzwoni łaskawie po inną kasjerkę a czasami sama załatwi cały ogon, może ma płacone do skasowanego klienta.  Wiem, że ludzie mają różne problemy, ale Panie z kas mają miny i podejście do klienta jak do intruza. Więc unikam robienia tam zakupów a jak już tam jestem i stoję przy kasie przeżywam deja vu.
Avatar
Jola / 28 kwietnia 2015 o 12:50
0

Opanujcie się... co wy robicie ? Zrobcie ustawke powiedzcie to sobie w oczy co macie do siebie i dajcie po razie jak ma wam ulżyć. Chyba nikt nie zdaje sobie z was sprawy jak to wyglada z boku. ...przecież to ludzie czytaja w jakim wy swietle stawiacie ten sklep i ogólnie Belzyce. Nie wstyd wam ? Po nazwiskach po imionach ida obelgi jak leci. Ktos to przeczyta z innyego miasta to powiedza ze tu sama holota no bo kto...Dac ludziom prace. . Po co stawialiscie tu ten sklep to nie ma dla kogo nie uszanuja ani pracy ani siebie nawzajem. Kazdy chce byc odrazu Bogiem. Szacunek za szacunek no niestety.

Sklep jest w takim świetle na jak latami sobie zapracował,i bardzo dobrze !!!

Sklep jest w takim świetle na jak latami sobie zapracował,i bardzo dobrze !!!

rozwiń
Avatar
Daria / 28 kwietnia 2015 o 12:16
0
Opanujcie się... co wy robicie ? Zrobcie ustawke powiedzcie to sobie w oczy co macie do siebie i dajcie po razie jak ma wam ulżyć. Chyba nikt nie zdaje sobie z was sprawy jak to wyglada z boku. ...przecież to ludzie czytaja w jakim wy swietle stawiacie ten sklep i ogólnie Belzyce. Nie wstyd wam ? Po nazwiskach po imionach ida obelgi jak leci. Ktos to przeczyta z innyego miasta to powiedza ze tu sama holota no bo kto...Dac ludziom prace. . Po co stawialiscie tu ten sklep to nie ma dla kogo nie uszanuja ani pracy ani siebie nawzajem. Kazdy chce byc odrazu Bogiem. Szacunek za szacunek no niestety.
Opanujcie się... co wy robicie ? Zrobcie ustawke powiedzcie to sobie w oczy co macie do siebie i dajcie po razie jak ma wam ulżyć. Chyba nikt nie zdaje sobie z was sprawy jak to wyglada z boku. ...przecież to ludzie czytaja w jakim wy swietle stawiacie ten sklep i ogólnie Belzyce. Nie wstyd wam ? Po nazwiskach po imionach ida obelgi jak leci. Ktos to przeczyta z innyego miasta to powiedza ze tu sama holota no bo kto...Dac ludziom prace. . Po co stawialiscie tu ten sklep to nie ma dla kogo nie uszanuja ani pracy ani siebie nawzajem. Kazdy chc... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2015 o 08:36
0

Jak się nie ma szacunku do ludzi, to czy jest się pracownikiem Biedronki czy Inter Marche, zostawia się po sobie smród. Jest jeden pan, który obsługuje w Biedronce - gdybyście usłyszeli od niego słowa, które ja słyszałam..., o ludzie... masakra!!! Odstaje od norm zachowania pracowników Biedronki... w ogóle od wszelkich norm.... Mam nadzieję, że życie go wyprostuje.

Podobnie jest wszędzie. Ja w tym tygodniu byłam w gminie. Co tam się dzieje i co usłyszałam to szkoda gadać. Też tam jest taki Pan co pozostawia po sobie smród. Czuć go było na odległość. Jak mówił to: masakra. Poprostu masakra.  Podobno często jest czuć ten smród i słychać ten bełkot. A jak patrzy na ciebie.

Podobnie jest wszędzie. Ja w tym tygodniu byłam w gminie. Co tam się dzieje i co usłyszałam to szkoda gadać. Też tam jest taki Pan co pozostawia po sobie smród. Czuć go było na odległość. Jak mówił to: masakra. Poprostu masakra.  Podobno często jest czuć ten smród i słychać ten bełkot. A jak patrzy na ciebie.

rozwiń
Avatar
melka / 9 kwietnia 2015 o 18:20
0
Jak ma na imię i na nazwisko taki wysoki czarny facet ktory stoi czasem na wedlinach. ?
Avatar
noCOty / 30 października 2014 o 00:28
0

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

prezes paleciakiem pomaga - o ja cie kręce no to rzeczywiście dużo się zmieniło :o kiedyś go widziałam jak nawet z mopem latał na mięsnym :) i trzeba dodac ze kierownice towar wykładają i mięsko sprzedaja ,a na samym początku było to, nie do  pomyślenia , no ale świat się zmienia i przywileje co dla niektórych sie skończyły :D , no ale ile tam osób jeszcze  z tej całej 50 - ątki  pracuje część pozwalniali, część się sama zwolniła  to i oni musieli w końcu zdjąć korony z głowy  i wziąść się do prawdziwej roboty. A miało być tak pięknie PREZESI - KIEROWNICE I ZWYKŁY SZARY ROBOL, no świat jest okrutny :lol: :lol: :lol: :lol:

prezes paleciakiem pomaga - o ja cie kręce no to rzeczywiście dużo się zmieniło :o kiedyś go widziałam jak nawet z mopem latał na mięsnym :) i trzeba dodac ze kierownice towar wykładają i mięsko sprzedaja ,a na samym początku było to, nie do  pomyślenia , no ale świat się zmienia i przywileje co dla niektórych sie skończyły :D , no ale ile tam osób jeszcze  z tej całej 50 - ątki  pracuje część pozwalniali, część się sama zwolniła  to i oni musieli w końcu zdjąć korony z głowy  i wziąść się do prawdziwej roboty. A... rozwiń

Avatar
Gość / 28 października 2014 o 23:32
0

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

ale ściema, fajna atmosfera - ha,ha,ha , no ale zależy kto co lubi, no cóż mogę tylko współczuć..

ale ściema, fajna atmosfera - ha,ha,ha , no ale zależy kto co lubi, no cóż mogę tylko współczuć..

rozwiń
Avatar
Gość / 17 października 2014 o 16:32
0

Ja też bylam zszokowana cenami w tym Bełżyckim Intermarche,i niby produkty ktore miały byc w propomocji kupiłam za cene normalna ,to skandl. Logiczne ,że ten sklep na siebie nie zarobi ,brak klientów,co mnie wcale nie dziwi ,bylam tam raz jeden i ekspedientka ktora mnie obslugiwala byla okropnie niemiła ,jak gdybym rzeczywiscie byla zlem koniecznym..jestem z Bychawy i zarówno tu w biedronce jak i w Bełżycach jest bardzo dobrze ,Biedronki kładą nacisk na jakość obsługi INTER powinno sie uczyć!! Nie wiecie ,ze istnieje coś takiego jak marketing szeptany???? co z  tych gazetek jak ludzie miedzy sobą rozmawiają i wiedzą gdzie warto pójść! nie trzeba byc pracownikiem bedronki,czy innej konkurencyjnej firmy zeby negatywnie sie na Wasz temat wypowiadac .. 

Jak się nie ma szacunku do ludzi, to czy jest się pracownikiem Biedronki czy Inter Marche, zostawia się po sobie smród. Jest jeden pan, który obsługuje w Biedronce - gdybyście usłyszeli od niego słowa, które ja słyszałam..., o ludzie... masakra!!! Odstaje od norm zachowania pracowników Biedronki... w ogóle od wszelkich norm.... Mam nadzieję, że życie go wyprostuje.

Jak się nie ma szacunku do ludzi, to czy jest się pracownikiem Biedronki czy Inter Marche, zostawia się po sobie smród. Jest jeden pan, który obsługuje w Biedronce - gdybyście usłyszeli od niego słowa, które ja słyszałam..., o ludzie... masakra!!! Odstaje od norm zachowania pracowników Biedronki... w ogóle od wszelkich norm.... Mam nadzieję, że życie go wyprostuje.

rozwiń
Avatar
Gosc / 20 września 2016 o 22:29
0
Kaśka T
Avatar
nieznajoma / 22 czerwca 2016 o 17:41
0
No jeśli chodzi o ta Kasię to ona straszy faktycznie a mówi o innych ciekawe czy ma dzieci i czy je tak straszy
Avatar
nemo / 18 maja 2016 o 12:05
0
Do tej pory myślałem, że pod względem obsługi najgorzej jest w Alibi, ale teraz powiem, że Alibi to kosmos w stosunku do Inter. Kolejki wywijane czynna jedna kasa, kasjerka nie widzi albo nie chce widzieć wkurzających się ludzi w ogonie, czasami dzwoni łaskawie po inną kasjerkę a czasami sama załatwi cały ogon, może ma płacone do skasowanego klienta.  Wiem, że ludzie mają różne problemy, ale Panie z kas mają miny i podejście do klienta jak do intruza. Więc unikam robienia tam zakupów a jak już tam jestem i stoję przy kasie przeżywam deja vu.
Avatar
Jola / 28 kwietnia 2015 o 12:50
0

Opanujcie się... co wy robicie ? Zrobcie ustawke powiedzcie to sobie w oczy co macie do siebie i dajcie po razie jak ma wam ulżyć. Chyba nikt nie zdaje sobie z was sprawy jak to wyglada z boku. ...przecież to ludzie czytaja w jakim wy swietle stawiacie ten sklep i ogólnie Belzyce. Nie wstyd wam ? Po nazwiskach po imionach ida obelgi jak leci. Ktos to przeczyta z innyego miasta to powiedza ze tu sama holota no bo kto...Dac ludziom prace. . Po co stawialiscie tu ten sklep to nie ma dla kogo nie uszanuja ani pracy ani siebie nawzajem. Kazdy chce byc odrazu Bogiem. Szacunek za szacunek no niestety.

Sklep jest w takim świetle na jak latami sobie zapracował,i bardzo dobrze !!!

Sklep jest w takim świetle na jak latami sobie zapracował,i bardzo dobrze !!!

rozwiń
Avatar
Daria / 28 kwietnia 2015 o 12:16
0
Opanujcie się... co wy robicie ? Zrobcie ustawke powiedzcie to sobie w oczy co macie do siebie i dajcie po razie jak ma wam ulżyć. Chyba nikt nie zdaje sobie z was sprawy jak to wyglada z boku. ...przecież to ludzie czytaja w jakim wy swietle stawiacie ten sklep i ogólnie Belzyce. Nie wstyd wam ? Po nazwiskach po imionach ida obelgi jak leci. Ktos to przeczyta z innyego miasta to powiedza ze tu sama holota no bo kto...Dac ludziom prace. . Po co stawialiscie tu ten sklep to nie ma dla kogo nie uszanuja ani pracy ani siebie nawzajem. Kazdy chce byc odrazu Bogiem. Szacunek za szacunek no niestety.
Opanujcie się... co wy robicie ? Zrobcie ustawke powiedzcie to sobie w oczy co macie do siebie i dajcie po razie jak ma wam ulżyć. Chyba nikt nie zdaje sobie z was sprawy jak to wyglada z boku. ...przecież to ludzie czytaja w jakim wy swietle stawiacie ten sklep i ogólnie Belzyce. Nie wstyd wam ? Po nazwiskach po imionach ida obelgi jak leci. Ktos to przeczyta z innyego miasta to powiedza ze tu sama holota no bo kto...Dac ludziom prace. . Po co stawialiscie tu ten sklep to nie ma dla kogo nie uszanuja ani pracy ani siebie nawzajem. Kazdy chc... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2015 o 08:36
0

Jak się nie ma szacunku do ludzi, to czy jest się pracownikiem Biedronki czy Inter Marche, zostawia się po sobie smród. Jest jeden pan, który obsługuje w Biedronce - gdybyście usłyszeli od niego słowa, które ja słyszałam..., o ludzie... masakra!!! Odstaje od norm zachowania pracowników Biedronki... w ogóle od wszelkich norm.... Mam nadzieję, że życie go wyprostuje.

Podobnie jest wszędzie. Ja w tym tygodniu byłam w gminie. Co tam się dzieje i co usłyszałam to szkoda gadać. Też tam jest taki Pan co pozostawia po sobie smród. Czuć go było na odległość. Jak mówił to: masakra. Poprostu masakra.  Podobno często jest czuć ten smród i słychać ten bełkot. A jak patrzy na ciebie.

Podobnie jest wszędzie. Ja w tym tygodniu byłam w gminie. Co tam się dzieje i co usłyszałam to szkoda gadać. Też tam jest taki Pan co pozostawia po sobie smród. Czuć go było na odległość. Jak mówił to: masakra. Poprostu masakra.  Podobno często jest czuć ten smród i słychać ten bełkot. A jak patrzy na ciebie.

rozwiń
Avatar
melka / 9 kwietnia 2015 o 18:20
0
Jak ma na imię i na nazwisko taki wysoki czarny facet ktory stoi czasem na wedlinach. ?
Avatar
noCOty / 30 października 2014 o 00:28
0

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

prezes paleciakiem pomaga - o ja cie kręce no to rzeczywiście dużo się zmieniło :o kiedyś go widziałam jak nawet z mopem latał na mięsnym :) i trzeba dodac ze kierownice towar wykładają i mięsko sprzedaja ,a na samym początku było to, nie do  pomyślenia , no ale świat się zmienia i przywileje co dla niektórych sie skończyły :D , no ale ile tam osób jeszcze  z tej całej 50 - ątki  pracuje część pozwalniali, część się sama zwolniła  to i oni musieli w końcu zdjąć korony z głowy  i wziąść się do prawdziwej roboty. A miało być tak pięknie PREZESI - KIEROWNICE I ZWYKŁY SZARY ROBOL, no świat jest okrutny :lol: :lol: :lol: :lol:

prezes paleciakiem pomaga - o ja cie kręce no to rzeczywiście dużo się zmieniło :o kiedyś go widziałam jak nawet z mopem latał na mięsnym :) i trzeba dodac ze kierownice towar wykładają i mięsko sprzedaja ,a na samym początku było to, nie do  pomyślenia , no ale świat się zmienia i przywileje co dla niektórych sie skończyły :D , no ale ile tam osób jeszcze  z tej całej 50 - ątki  pracuje część pozwalniali, część się sama zwolniła  to i oni musieli w końcu zdjąć korony z głowy  i wziąść się do prawdziwej roboty. A... rozwiń

Avatar
Gość / 28 października 2014 o 23:32
0

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

Ja tam nie nażekam, w pracy jest fajnie bo sie już nauczyłyśmy co i jak, tylko tego towaru jest tak dużo że trudno go ogarnąć przy dostawie i czasami gdzieś na półce brakuje.Ale atmosfera jest i chce się do pracy przychodzić bo prezes paleciakiem pomaga i nie boimy się go pytać o różne sprawy.

ale ściema, fajna atmosfera - ha,ha,ha , no ale zależy kto co lubi, no cóż mogę tylko współczuć..

ale ściema, fajna atmosfera - ha,ha,ha , no ale zależy kto co lubi, no cóż mogę tylko współczuć..

rozwiń
Avatar
Gość / 17 października 2014 o 16:32
0

Ja też bylam zszokowana cenami w tym Bełżyckim Intermarche,i niby produkty ktore miały byc w propomocji kupiłam za cene normalna ,to skandl. Logiczne ,że ten sklep na siebie nie zarobi ,brak klientów,co mnie wcale nie dziwi ,bylam tam raz jeden i ekspedientka ktora mnie obslugiwala byla okropnie niemiła ,jak gdybym rzeczywiscie byla zlem koniecznym..jestem z Bychawy i zarówno tu w biedronce jak i w Bełżycach jest bardzo dobrze ,Biedronki kładą nacisk na jakość obsługi INTER powinno sie uczyć!! Nie wiecie ,ze istnieje coś takiego jak marketing szeptany???? co z  tych gazetek jak ludzie miedzy sobą rozmawiają i wiedzą gdzie warto pójść! nie trzeba byc pracownikiem bedronki,czy innej konkurencyjnej firmy zeby negatywnie sie na Wasz temat wypowiadac .. 

Jak się nie ma szacunku do ludzi, to czy jest się pracownikiem Biedronki czy Inter Marche, zostawia się po sobie smród. Jest jeden pan, który obsługuje w Biedronce - gdybyście usłyszeli od niego słowa, które ja słyszałam..., o ludzie... masakra!!! Odstaje od norm zachowania pracowników Biedronki... w ogóle od wszelkich norm.... Mam nadzieję, że życie go wyprostuje.

Jak się nie ma szacunku do ludzi, to czy jest się pracownikiem Biedronki czy Inter Marche, zostawia się po sobie smród. Jest jeden pan, który obsługuje w Biedronce - gdybyście usłyszeli od niego słowa, które ja słyszałam..., o ludzie... masakra!!! Odstaje od norm zachowania pracowników Biedronki... w ogóle od wszelkich norm.... Mam nadzieję, że życie go wyprostuje.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 261

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 0 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 20 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 499 45

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!