Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 stycznia 2011 r.
18:23
Edytuj ten wpis

Hurtownia Mrożonek pod Lublinem: Myszy biegały po rybach

0 88 A A
Sanepid zapowiedział wczoraj, że na bieżąco będzie weryfikował stan magazynów w hurtowni.<br />
Udostępnij
Sanepid zapowiedział wczoraj, że na bieżąco będzie weryfikował stan magazynów w hurtowni.
Udostępnij

Odchody gryzoni, skandaliczny stan sanitarny i przeterminowana żywność. Tak według sanepidu działała hurtownia mrożonek "Król” w Kalinówce. Została zamknięta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Inspektorzy sanepidu i policjanci skontrolowali hurtownię w minioną środę.
– Na miejscu stwierdziliśmy ślady obecności gryzoni, odchody myszy i prawdopodobnie szczurów – wylicza Barbara Sawa-Wojtanowicz, kierownik Oddziału Żywienia, Żywności i Przedmiotów Użytku w lubelskim sanepidzie.

To nie wszystko. – W hurtowni znaleźliśmy też metkownicę i datownik ustawiony z dwutygodniowym wyprzedzeniem oraz aceton służący do zmywania nadruków z oryginalnych etykiet – dodaje Sawa-Wojtanowicz. Jej zdaniem, może to świadczyć o fałszowaniu terminów przydatności do spożycia niektórych produktów.

– Poza tym w hurtowni przepakowywano ryby z opakowań mało znanych firm do pojemników zastępczych po produktach markowych. Świadczą o tym puste opakowania po filetach śledziowych oraz beczka z roztworem soli, którego używa się jako zalewy do śledzi – ciągnie listę zarzutów przedstawicielka sanepidu.

Niestety, inspektorzy sanitarni nie mają jeszcze listy odbiorców hurtowni. Właścicielka obiecała dostarczyć ją w ciągu kilku dni. – Mieliśmy ogromne problemy z ustaleniem tego podczas kontroli. Dostaliśmy tylko listę producentów – mówi Barbara Sawa-Wojtanowicz.

Decyzją sanepidu hurtownia ma być zamknięta do czasu przywrócenia odpowiedniego stanu sanitarnego. M.in. musi przeprowadzić deratyzację. Jeżeli zarzuty się potwierdzą, właścicielka hurtowni odpowie z art. 97 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Grozi jej nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

– Dokumentację, którą zgromadziliśmy w tej sprawie przekażemy do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, by wszczęła postępowanie – poinformowała nas podkomisarz Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

W piątek byliśmy w Kalinówce. Pracownicy hurtowni myli samochody dostawcze i sprzątali magazyny. Dotarliśmy jednak do ludzi, którzy twierdzą, że hurtownia – mimo zakazu – zrealizowała również zamówienie!

Ryby z "Króla” miały trafić do restauracji "Kalinka”, która znajduje się w sąsiedztwie. – Wzięliśmy od nich cały karton ryb. Nie powiedzieli nam, że sanepid ich zamknął – nie kryje zaskoczenia Jadwiga Kozyra, matka właściciela restauracji. – Niczego nie podejrzewaliśmy, kupujemy u nich nie pierwszy raz.

Właścicielka hurtowni zapewnia, że nie sprzedała ryb restauracji. – Cała ta sprawa jest zemstą naszego byłego pracownika – kwituje krótko Marianna Król.

Komentarze 88

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dziennikarz / 6 listopada 2012 o 17:00
0
Widac że komuś bardzo zależało na napisaniu " tak dobrego artykułu" . Myśle dobrze by było sparawdzić autora tego gówna. Myśle że nie mało zarobił. Mam nadzieje że Hurtownia pomyślnie przejdzie przez ten trudny okres dla niej.
Avatar
Grzegorz R / 6 grudnia 2011 o 16:39
0
co to za palant pisze cała prawda taka przerabiane daty na makrelach itp śledzie z podlodi myte i w wiadra ale to policji zeznałem i jak sie nie zwalniaja pracownicy moja kadencja miesiac nie da sie wytrzymac dłużej i inni tez wiem niechodzi o tego idiote ich synalka Krzysia tam jest bagno i niepiszcie takich komentarzy jacy to dobrzy ludzie co wypłaty nie daja i jak dali mi rybe na handel 1,5 roku po terminie wyciagneli z opakowanie do wody i na handel co za brednie taki palant pisze jaka dobra firma i dobrzy ludzie na dno ich.
Avatar
mmmm / 31 października 2011 o 21:52
0
[quote name='ja' timestamp='1306097700' post='481265']
minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wyszło że jednak P. i R. są niewinni a burdel panuje w biurze. firma ledwo zipie i chyba dobrze, policja przesłuchuje pracowników co pracowali wiele lat wstecz przed Robertem i co się okazało ten syf i bałagan jest od wielu lat. Dodatkowo Paweł złożył doniesienie o oszczerstwach jakie są kierowane do jego osoby i kolejny zarzut się szykuje. Także wiele lat kratek w perspektywie dla królów, A tak się zapierali jacy to oni wspaniali i cudowni, a jakoś nikt nie stanął po ich stronie.
[/quote]
[quote name='ja' timestamp='1306097700' post='481265']
minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wys... rozwiń
Avatar
ja / 22 maja 2011 o 22:55
0
[quote name='NAPI' timestamp='1294573570' post='419644']
Ja nie podam bo nie mam w tym interesu, nie jestem szefem czy szefową firmy Król, ale myśle że na pewno firma Król wyjaśni tą sprawę i DW będzie zmuszona wydrukować sprostowanie
[/quote]

minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wyszło że jednak P. i R. są niewinni a burdel panuje w biurze. firma ledwo zipie i chyba dobrze, policja przesłuchuje pracowników co pracowali wiele lat wstecz przed Robertem i co się okazało ten syf i bałagan jest od wielu lat. Dodatkowo Paweł złożył doniesienie o oszczerstwach jakie są kierowane do jego osoby i kolejny zarzut się szykuje. Także wiele lat kratek w perspektywie dla królów, A tak się zapierali jacy to oni wspaniali i cudowni, a jakoś nikt nie stanął po ich stronie.
[quote name='NAPI' timestamp='1294573570' post='419644']
Ja nie podam bo nie mam w tym interesu, nie jestem szefem czy szefową firmy Król, ale myśle że na pewno firma Król wyjaśni tą sprawę i DW będzie zmuszona wydrukować sprostowanie
[/quote]

minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kra... rozwiń
Avatar
Monako / 4 lutego 2011 o 09:23
0
[quote name='zb.' timestamp='1294429226' post='418832']
Państwo Król to bardzo porządni ludzie.Cała ta sprawa jest zemstą pracownika który ich okradł na kilka tysięcy złotych i został za to zwolniony.Pracownik ten przywlókł z firmy deratyzacyjnej kilkanaście żywych mysz i wypuścił do magazynu.Państwo Król w każdą niedzielę są w kościele,wspomagają dzieci,miejscową szkołę i biednych ludzi.
Fundują lody na corocznym festynie parafialnym.To bardzo niesprawiedliwe że teraz mają tyle przykrości.Niech piekło pochłonie tego parszywego złodzieja.Ale płazem mu to nie ujdzie.Pan Król już wie kto to wszystko zrobił już jest na tropie złodzieja.Zarzuty sanepidu są śmieszne puste opakowania,zmywacz do paznokci,metkownica...Śmiechu warte
To nie były żadne odchody tylko złodziej parszywy rozsypał herbatę granulowaną na ryby.Cała parafia,cała Kalinówka stanie murem za Panem Królem.Na pohybel złodziejom.
[/quote]
LOOOOOOlLLLLL umarlam... :DDD Cosz ty człowieku bredzisz? jakie lody.. jaki kosciol? To, ze chodza do kosciola ma byc gwarancja ze nie oszukuja? to albo masz 11 lat i mamusia kazala ci napisac tego posta albo nic o zyciu nie wiesz.

Skad te glosy ze to wszystko wina pracownikow ktorzy sprowadzili szczury i narobili syfu. Nawet jezeli, to wlasciciel jest w pierwszej lini odpowiedzialny za jakosc swoich uslug. Prosze nie byc bezczelnym i nie pisac o granulowanej herbacie bo rece opadaja sanepid zawsze pobiera probki...mysle ze zorientowali by sie ze odchody to nieodchody a herbata Jak ktos nie potrafi dobrac kadry i odpowiednich pracownikow tylko zatrudnia osoby nieodpowiedzialne to sobie sam krzywde robi. W zadnej firmie nie ma tak ze wwlasciciel zostawia swoj dobytek samopas i nie kontroluje tego co sie dzieje. Ci Panstwo powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc karna, bo ja jako konsument czuje sie oszukana
[quote name='zb.' timestamp='1294429226' post='418832']
Państwo Król to bardzo porządni ludzie.Cała ta sprawa jest zemstą pracownika który ich okradł na kilka tysięcy złotych i został za to zwolniony.Pracownik ten przywlókł z firmy deratyzacyjnej kilkanaście żywych mysz i wypuścił do magazynu.Państwo Król w każdą niedzielę są w kościele,wspomagają dzieci,miejscową szkołę i biednych ludzi.
Fundują lody na corocznym festynie parafialnym.To bardzo niesprawiedliwe że teraz mają tyle przykrości.Niech piekło poc... rozwiń
Avatar
Anna / 4 lutego 2011 o 09:15
0
Kurde.. zemsta nie zemsta.. Jezeli byly pracownik faktycznie naskarzyl za zwolnienie to ja mu osobiscie bardzo dziekuje! niezaleznie od motywow jakimi sie kierowal. Posprzataja i bedzie ok?! Ludzie ktorzy robia taaaaakie oszustwa jak zmiane dat??!!!!! Do wiezienia na 5 lat i zakas dozywotni obrotu zywnoscia :/
Dopalaczy pozamykano bo stanowia zagrozenie dla zdrowia.. a ta hurtownia to niby co?
Avatar
Piotr Mazurek / 15 stycznia 2011 o 11:30
0
[quote name='SUM' timestamp='1294455469' post='418978']
Aja małe pytanie do Lubelskiego sanepidu bo Świdnicki tylko Przyjeżdża i bierze w łapę i jest spoko( układy i korupcja).Kiedy ktoś skontroluje dokładnie piekarnie było GSU w Piaskach koło lublina bo to co tam się dzieje to w Indiach na ulicy jest czyściej.Syf pogania syf a szczury to tam to już prawie oswojone.Morze ktoś odważy się przetrząsnąć ten burdel .
[/quote]

Zapraszam Pana/Panią Sum, który napisał tego newsa do wizyty w piekarni.
Skąd Pan/Pani może wiedzieć jakie warunki sanitarne panują w piekarni w Piaskach.

Za zniesławienie wystąpię na drogę prawną. Znam sposoby aby to spowodować.

Pzdr. PiotrMazurek - najemca piekarni.
[quote name='SUM' timestamp='1294455469' post='418978']
Aja małe pytanie do Lubelskiego sanepidu bo Świdnicki tylko Przyjeżdża i bierze w łapę i jest spoko( układy i korupcja).Kiedy ktoś skontroluje dokładnie piekarnie było GSU w Piaskach koło lublina bo to co tam się dzieje to w Indiach na ulicy jest czyściej.Syf pogania syf a szczury to tam to już prawie oswojone.Morze ktoś odważy się przetrząsnąć ten burdel .
[/quote]

Zapraszam Pana/Panią Sum, który napisał tego newsa do wizyty w piekarni.<... rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2011 o 22:46
0
[quote name='gość' timestamp='1294867709' post='421797']
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
[/quote]
I dopóki nie zacznie się tępić złodziejstwa, również przy pomocy instytucji kontrolnych nic sienie zmieni w warunkach pracy. Dziś oszuka sie klienta sprzedając mu towar z przerobioną datą ważności, jutro równie lekko nie zapłci się pracownikowi.
[quote name='gość' timestamp='1294867709' post='421797']
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
[/quote]
I dopóki nie zacznie się tępić złodziejstwa, również przy pomocy instytucji kontrolnych nic sienie zmieni w warunkach pracy. Dziś oszuka sie klienta sprzedając mu towar z przerobioną datą ważno... rozwiń
Avatar
gość / 12 stycznia 2011 o 22:28
0
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
Avatar
Gość / 12 stycznia 2011 o 22:20
0
[quote name='gość' timestamp='1294866465' post='421779']
taki odwarzny jesteś cwelu że na skarge to polecisz,czemu ze mną nie masz odwagi pisać.ty może kórwa nie dorosłeś baranie bez szkoły do dorosłego życia.bo mnie mamusia uczyła jak byłem malutki że skarżyć nie można.mówie ci pajacu pier***nij się w łep ten głupi.bo jak coś ci nie odpowiada to się zwolnij i idz puszki zbierać bo chyba do tego się tylko nadajesz
[/quote]
Nie podniecaj się.
O czym pisać z analfabetą?
Kraść i oszukiwać też Cię mamusia od maleńkości uczyła?
Kto się ma w co pier***nąć, kto się do czego nadaje i kto ile zapłaci dowiesz się po zakończeu kontroli
[quote name='gość' timestamp='1294866465' post='421779']
taki odwarzny jesteś cwelu że na skarge to polecisz,czemu ze mną nie masz odwagi pisać.ty może kórwa nie dorosłeś baranie bez szkoły do dorosłego życia.bo mnie mamusia uczyła jak byłem malutki że skarżyć nie można.mówie ci pajacu pier***nij się w łep ten głupi.bo jak coś ci nie odpowiada to się zwolnij i idz puszki zbierać bo chyba do tego się tylko nadajesz
[/quote]
Nie podniecaj się.
O czym pisać z analfabetą?
Kraść i oszukiwać ... rozwiń
Avatar
dziennikarz / 6 listopada 2012 o 17:00
0
Widac że komuś bardzo zależało na napisaniu " tak dobrego artykułu" . Myśle dobrze by było sparawdzić autora tego gówna. Myśle że nie mało zarobił. Mam nadzieje że Hurtownia pomyślnie przejdzie przez ten trudny okres dla niej.
Avatar
Grzegorz R / 6 grudnia 2011 o 16:39
0
co to za palant pisze cała prawda taka przerabiane daty na makrelach itp śledzie z podlodi myte i w wiadra ale to policji zeznałem i jak sie nie zwalniaja pracownicy moja kadencja miesiac nie da sie wytrzymac dłużej i inni tez wiem niechodzi o tego idiote ich synalka Krzysia tam jest bagno i niepiszcie takich komentarzy jacy to dobrzy ludzie co wypłaty nie daja i jak dali mi rybe na handel 1,5 roku po terminie wyciagneli z opakowanie do wody i na handel co za brednie taki palant pisze jaka dobra firma i dobrzy ludzie na dno ich.
Avatar
mmmm / 31 października 2011 o 21:52
0
[quote name='ja' timestamp='1306097700' post='481265']
minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wyszło że jednak P. i R. są niewinni a burdel panuje w biurze. firma ledwo zipie i chyba dobrze, policja przesłuchuje pracowników co pracowali wiele lat wstecz przed Robertem i co się okazało ten syf i bałagan jest od wielu lat. Dodatkowo Paweł złożył doniesienie o oszczerstwach jakie są kierowane do jego osoby i kolejny zarzut się szykuje. Także wiele lat kratek w perspektywie dla królów, A tak się zapierali jacy to oni wspaniali i cudowni, a jakoś nikt nie stanął po ich stronie.
[/quote]
[quote name='ja' timestamp='1306097700' post='481265']
minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wys... rozwiń
Avatar
ja / 22 maja 2011 o 22:55
0
[quote name='NAPI' timestamp='1294573570' post='419644']
Ja nie podam bo nie mam w tym interesu, nie jestem szefem czy szefową firmy Król, ale myśle że na pewno firma Król wyjaśni tą sprawę i DW będzie zmuszona wydrukować sprostowanie
[/quote]

minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wyszło że jednak P. i R. są niewinni a burdel panuje w biurze. firma ledwo zipie i chyba dobrze, policja przesłuchuje pracowników co pracowali wiele lat wstecz przed Robertem i co się okazało ten syf i bałagan jest od wielu lat. Dodatkowo Paweł złożył doniesienie o oszczerstwach jakie są kierowane do jego osoby i kolejny zarzut się szykuje. Także wiele lat kratek w perspektywie dla królów, A tak się zapierali jacy to oni wspaniali i cudowni, a jakoś nikt nie stanął po ich stronie.
[quote name='NAPI' timestamp='1294573570' post='419644']
Ja nie podam bo nie mam w tym interesu, nie jestem szefem czy szefową firmy Król, ale myśle że na pewno firma Król wyjaśni tą sprawę i DW będzie zmuszona wydrukować sprostowanie
[/quote]

minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania ))
a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kra... rozwiń
Avatar
Monako / 4 lutego 2011 o 09:23
0
[quote name='zb.' timestamp='1294429226' post='418832']
Państwo Król to bardzo porządni ludzie.Cała ta sprawa jest zemstą pracownika który ich okradł na kilka tysięcy złotych i został za to zwolniony.Pracownik ten przywlókł z firmy deratyzacyjnej kilkanaście żywych mysz i wypuścił do magazynu.Państwo Król w każdą niedzielę są w kościele,wspomagają dzieci,miejscową szkołę i biednych ludzi.
Fundują lody na corocznym festynie parafialnym.To bardzo niesprawiedliwe że teraz mają tyle przykrości.Niech piekło pochłonie tego parszywego złodzieja.Ale płazem mu to nie ujdzie.Pan Król już wie kto to wszystko zrobił już jest na tropie złodzieja.Zarzuty sanepidu są śmieszne puste opakowania,zmywacz do paznokci,metkownica...Śmiechu warte
To nie były żadne odchody tylko złodziej parszywy rozsypał herbatę granulowaną na ryby.Cała parafia,cała Kalinówka stanie murem za Panem Królem.Na pohybel złodziejom.
[/quote]
LOOOOOOlLLLLL umarlam... :DDD Cosz ty człowieku bredzisz? jakie lody.. jaki kosciol? To, ze chodza do kosciola ma byc gwarancja ze nie oszukuja? to albo masz 11 lat i mamusia kazala ci napisac tego posta albo nic o zyciu nie wiesz.

Skad te glosy ze to wszystko wina pracownikow ktorzy sprowadzili szczury i narobili syfu. Nawet jezeli, to wlasciciel jest w pierwszej lini odpowiedzialny za jakosc swoich uslug. Prosze nie byc bezczelnym i nie pisac o granulowanej herbacie bo rece opadaja sanepid zawsze pobiera probki...mysle ze zorientowali by sie ze odchody to nieodchody a herbata Jak ktos nie potrafi dobrac kadry i odpowiednich pracownikow tylko zatrudnia osoby nieodpowiedzialne to sobie sam krzywde robi. W zadnej firmie nie ma tak ze wwlasciciel zostawia swoj dobytek samopas i nie kontroluje tego co sie dzieje. Ci Panstwo powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc karna, bo ja jako konsument czuje sie oszukana
[quote name='zb.' timestamp='1294429226' post='418832']
Państwo Król to bardzo porządni ludzie.Cała ta sprawa jest zemstą pracownika który ich okradł na kilka tysięcy złotych i został za to zwolniony.Pracownik ten przywlókł z firmy deratyzacyjnej kilkanaście żywych mysz i wypuścił do magazynu.Państwo Król w każdą niedzielę są w kościele,wspomagają dzieci,miejscową szkołę i biednych ludzi.
Fundują lody na corocznym festynie parafialnym.To bardzo niesprawiedliwe że teraz mają tyle przykrości.Niech piekło poc... rozwiń
Avatar
Anna / 4 lutego 2011 o 09:15
0
Kurde.. zemsta nie zemsta.. Jezeli byly pracownik faktycznie naskarzyl za zwolnienie to ja mu osobiscie bardzo dziekuje! niezaleznie od motywow jakimi sie kierowal. Posprzataja i bedzie ok?! Ludzie ktorzy robia taaaaakie oszustwa jak zmiane dat??!!!!! Do wiezienia na 5 lat i zakas dozywotni obrotu zywnoscia :/
Dopalaczy pozamykano bo stanowia zagrozenie dla zdrowia.. a ta hurtownia to niby co?
Avatar
Piotr Mazurek / 15 stycznia 2011 o 11:30
0
[quote name='SUM' timestamp='1294455469' post='418978']
Aja małe pytanie do Lubelskiego sanepidu bo Świdnicki tylko Przyjeżdża i bierze w łapę i jest spoko( układy i korupcja).Kiedy ktoś skontroluje dokładnie piekarnie było GSU w Piaskach koło lublina bo to co tam się dzieje to w Indiach na ulicy jest czyściej.Syf pogania syf a szczury to tam to już prawie oswojone.Morze ktoś odważy się przetrząsnąć ten burdel .
[/quote]

Zapraszam Pana/Panią Sum, który napisał tego newsa do wizyty w piekarni.
Skąd Pan/Pani może wiedzieć jakie warunki sanitarne panują w piekarni w Piaskach.

Za zniesławienie wystąpię na drogę prawną. Znam sposoby aby to spowodować.

Pzdr. PiotrMazurek - najemca piekarni.
[quote name='SUM' timestamp='1294455469' post='418978']
Aja małe pytanie do Lubelskiego sanepidu bo Świdnicki tylko Przyjeżdża i bierze w łapę i jest spoko( układy i korupcja).Kiedy ktoś skontroluje dokładnie piekarnie było GSU w Piaskach koło lublina bo to co tam się dzieje to w Indiach na ulicy jest czyściej.Syf pogania syf a szczury to tam to już prawie oswojone.Morze ktoś odważy się przetrząsnąć ten burdel .
[/quote]

Zapraszam Pana/Panią Sum, który napisał tego newsa do wizyty w piekarni.<... rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2011 o 22:46
0
[quote name='gość' timestamp='1294867709' post='421797']
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
[/quote]
I dopóki nie zacznie się tępić złodziejstwa, również przy pomocy instytucji kontrolnych nic sienie zmieni w warunkach pracy. Dziś oszuka sie klienta sprzedając mu towar z przerobioną datą ważności, jutro równie lekko nie zapłci się pracownikowi.
[quote name='gość' timestamp='1294867709' post='421797']
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
[/quote]
I dopóki nie zacznie się tępić złodziejstwa, również przy pomocy instytucji kontrolnych nic sienie zmieni w warunkach pracy. Dziś oszuka sie klienta sprzedając mu towar z przerobioną datą ważno... rozwiń
Avatar
gość / 12 stycznia 2011 o 22:28
0
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
Avatar
Gość / 12 stycznia 2011 o 22:20
0
[quote name='gość' timestamp='1294866465' post='421779']
taki odwarzny jesteś cwelu że na skarge to polecisz,czemu ze mną nie masz odwagi pisać.ty może kórwa nie dorosłeś baranie bez szkoły do dorosłego życia.bo mnie mamusia uczyła jak byłem malutki że skarżyć nie można.mówie ci pajacu pier***nij się w łep ten głupi.bo jak coś ci nie odpowiada to się zwolnij i idz puszki zbierać bo chyba do tego się tylko nadajesz
[/quote]
Nie podniecaj się.
O czym pisać z analfabetą?
Kraść i oszukiwać też Cię mamusia od maleńkości uczyła?
Kto się ma w co pier***nąć, kto się do czego nadaje i kto ile zapłaci dowiesz się po zakończeu kontroli
[quote name='gość' timestamp='1294866465' post='421779']
taki odwarzny jesteś cwelu że na skarge to polecisz,czemu ze mną nie masz odwagi pisać.ty może kórwa nie dorosłeś baranie bez szkoły do dorosłego życia.bo mnie mamusia uczyła jak byłem malutki że skarżyć nie można.mówie ci pajacu pier***nij się w łep ten głupi.bo jak coś ci nie odpowiada to się zwolnij i idz puszki zbierać bo chyba do tego się tylko nadajesz
[/quote]
Nie podniecaj się.
O czym pisać z analfabetą?
Kraść i oszukiwać ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 88

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 0 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 1

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 8 6

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 13 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 11

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 41

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 20 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 154 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!