Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 października 2010 r.
15:58
Edytuj ten wpis

Kalinówka: Zderzenie opla z citroenem, osiem osób w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora mc
0 17 A A

Do poważnego wypadku doszło wczesnym popołudniem w niedzielę w miejscowości Kalinówka na drodze krajowej nr 17. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, osiem osób trafiło do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak informuje policja, w Kalinówce zderzyły się opel i citroen. - Najprawdopodobniej to kierowca opla wymusił pierwszeństwo na kierowcy citroena - wyjaśnia mł. asp. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Do szpitala zostało przewiezionych osiem rannych osób, w tym dwoje dzieci - dodaje Fijołek. Najprawdopodobniej ranni nie mają poważnych obrażeń.

Policjanci dodają, że kierowcy przejeżdżający przez Kalinówkę, mogą natknąć się w miejscu wypadku na utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku.

Masz informacje o wypadku lub zdjęcia wydarzenia? Przyślij je na skrzynkę Alarm 24, a Twój materiał pojawi się na stronie internetowej Dziennika Wschodniego.

Czytaj więcej o Alarm dziennikwschodni.pl.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
napewno / 1 listopada 2010 o 19:08
0
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by nie doszło!... ale ty pewnie nie masz dzieci i masz gdzieś dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego i warunków panujących na drodze! szerokości!
[/quote]
kolezanko warunki do jazdy akurat tego dnia byly wysmienite
bardzo dobra widocznosc i zero opadow
poprostu kierowca astry wymusil pierwszenstwo
nie on pierwszy i nie ostatni na tym skrzyzowaniu
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by ... rozwiń
Avatar
gość / 1 listopada 2010 o 19:02
0
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by nie doszło!... ale ty pewnie nie masz dzieci i masz gdzieś dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego i warunków panujących na drodze! szerokości!
[/quote]
lepiej idiotko znam przepisy ruchu drogowego niz ty
mam dzieci
a ruch w naszym kraju odbywa sie prawa strona wiec co robilas na lewej??????
tacy deb***e jak ty stwarzaja zagrozenie w ruchu
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by ... rozwiń
Avatar
gabi / 1 listopada 2010 o 17:05
0
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]

gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by nie doszło!... ale ty pewnie nie masz dzieci i masz gdzieś dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego i warunków panujących na drodze! szerokości!
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]

gościu idiotą to chyba jesteś ty! proble... rozwiń
Avatar
gość / 1 listopada 2010 o 11:20
0
Policja powinna wreszcie zajac sie tymi kierowca łamiącymi przepisy ruchu drogowego
w przepisach jest napisane ze uporczywa jazda lewym pasem to wykroczenie i podlega karze grzywny
Avatar
bambosh / 1 listopada 2010 o 11:13
0
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]
...i tu masz rację! - ja też lubię jechać lewym pasem(na tej trasie często jeżdżę) ,bo jest mniej zniszczony przez TIRy -ale jadę lewym TYLKO wtedy,gdy z tyłu chwilowo jest "czysto" i nikt nie ma zamiaru mnie wyprzedzać...
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]
...i tu masz rację! - ja też lubię jechać lewym... rozwiń
Avatar
gość / 1 listopada 2010 o 11:09
0
[quote name='gabi' timestamp='1288599493' post='371119']
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się tuż przed fruwającą, oderwaną od samochodu maską; w astrze wystrzeliła poduszka, jednak kierowca wyszedł o własnych siłach w lekkim szoku! nie bronię kierowcy opla jednak większa rozwaga przydałaby się wszystkim użytkownikom dróg biorąc pod uwagę niedzielnych kierowców, szczególnie w takim okresie !
[/quote]
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[quote name='gabi' timestamp='1288599493' post='371119']
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się ... rozwiń
Avatar
bambosh / 1 listopada 2010 o 11:05
0
A swoją drogą-to jechałem tamtędy wczoraj około godz 18-stej i "korek"był spory,ale nawet i w "korku" niektórzy kierowcy robili"oborę"...
Avatar
bambosh / 1 listopada 2010 o 11:01
0
No to niech szybciej jeżdżą! Ja też teraz mam niezłe autko,którym można zdrowo pocisnąć -ale na tej trasie jest ograniczenie do 70-ciu i "nie ma zmiłuj"-więc jadę 70 (chwilami"góra" 75)i ani grama więcej! A jeśli im wszystkim się śpieszy,to moja porada jest: "RAŃSZE WSTAWAJ!" Szkoda jedynie niewinnych ludzi... Nie trzeba wojny,Hitlera ani Stalina...-wystarczy jedynie ludziom nieodpowiedzialnym dać auta-to sami się nawzajem powybijają...
Avatar
Rolnicy / 1 listopada 2010 o 10:36
0
[center][
Avatar
gabi / 1 listopada 2010 o 09:18
0
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się tuż przed fruwającą, oderwaną od samochodu maską; w astrze wystrzeliła poduszka, jednak kierowca wyszedł o własnych siłach w lekkim szoku! nie bronię kierowcy opla jednak większa rozwaga przydałaby się wszystkim użytkownikom dróg biorąc pod uwagę niedzielnych kierowców, szczególnie w takim okresie !
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się tuż przed fruwającą, oderwaną od samochodu maską; w astrze wystrzeliła poduszka, jednak... rozwiń
Avatar
napewno / 1 listopada 2010 o 19:08
0
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by nie doszło!... ale ty pewnie nie masz dzieci i masz gdzieś dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego i warunków panujących na drodze! szerokości!
[/quote]
kolezanko warunki do jazdy akurat tego dnia byly wysmienite
bardzo dobra widocznosc i zero opadow
poprostu kierowca astry wymusil pierwszenstwo
nie on pierwszy i nie ostatni na tym skrzyzowaniu
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by ... rozwiń
Avatar
gość / 1 listopada 2010 o 19:02
0
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by nie doszło!... ale ty pewnie nie masz dzieci i masz gdzieś dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego i warunków panujących na drodze! szerokości!
[/quote]
lepiej idiotko znam przepisy ruchu drogowego niz ty
mam dzieci
a ruch w naszym kraju odbywa sie prawa strona wiec co robilas na lewej??????
tacy deb***e jak ty stwarzaja zagrozenie w ruchu
[quote name='gabi' timestamp='1288627520' post='371303']
gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by ... rozwiń
Avatar
gabi / 1 listopada 2010 o 17:05
0
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]

gościu idiotą to chyba jesteś ty! problem polega na tym, że nie kto, którym pasem jechał tylko z jaką prędkością! mam świadomość do czego służy lewy pas mądralo! zauważywszy pędzącego citroena za sobą zaczęłam się wbijać na prawy pas, ale weź pod uwagę, że na ów pasie również odbywa się ruch! zdaję sobię sprawę, że kierowca astry nie zachował się bystro, jednak jeśli citroen wiązący dwójkę dzieci nie pędziłby 130km/h pewnie do zderzenia by nie doszło!... ale ty pewnie nie masz dzieci i masz gdzieś dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego i warunków panujących na drodze! szerokości!
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]

gościu idiotą to chyba jesteś ty! proble... rozwiń
Avatar
gość / 1 listopada 2010 o 11:20
0
Policja powinna wreszcie zajac sie tymi kierowca łamiącymi przepisy ruchu drogowego
w przepisach jest napisane ze uporczywa jazda lewym pasem to wykroczenie i podlega karze grzywny
Avatar
bambosh / 1 listopada 2010 o 11:13
0
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]
...i tu masz rację! - ja też lubię jechać lewym pasem(na tej trasie często jeżdżę) ,bo jest mniej zniszczony przez TIRy -ale jadę lewym TYLKO wtedy,gdy z tyłu chwilowo jest "czysto" i nikt nie ma zamiaru mnie wyprzedzać...
[quote name='gość' timestamp='1288606172' post='371180']
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[/quote]
...i tu masz rację! - ja też lubię jechać lewym... rozwiń
Avatar
gość / 1 listopada 2010 o 11:09
0
[quote name='gabi' timestamp='1288599493' post='371119']
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się tuż przed fruwającą, oderwaną od samochodu maską; w astrze wystrzeliła poduszka, jednak kierowca wyszedł o własnych siłach w lekkim szoku! nie bronię kierowcy opla jednak większa rozwaga przydałaby się wszystkim użytkownikom dróg biorąc pod uwagę niedzielnych kierowców, szczególnie w takim okresie !
[/quote]
zmusil cie do zjechania na praway pas?????
a kto ci dal prawo jazdy??
no chyba ze na wyspach robilas
w Polsce obowiazuje ruch prawo stronny
i jezdzimy prawym pasem a lewy pas jest dla pojazdow szybciej sie poruszajacych i do wyprzedzania

a nie do tego zeby tacy idioci jezdzili 60km/h lewym pasem a inni musieli ich wyprzedzac prawym i lamac przepisy
[quote name='gabi' timestamp='1288599493' post='371119']
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się ... rozwiń
Avatar
bambosh / 1 listopada 2010 o 11:05
0
A swoją drogą-to jechałem tamtędy wczoraj około godz 18-stej i "korek"był spory,ale nawet i w "korku" niektórzy kierowcy robili"oborę"...
Avatar
bambosh / 1 listopada 2010 o 11:01
0
No to niech szybciej jeżdżą! Ja też teraz mam niezłe autko,którym można zdrowo pocisnąć -ale na tej trasie jest ograniczenie do 70-ciu i "nie ma zmiłuj"-więc jadę 70 (chwilami"góra" 75)i ani grama więcej! A jeśli im wszystkim się śpieszy,to moja porada jest: "RAŃSZE WSTAWAJ!" Szkoda jedynie niewinnych ludzi... Nie trzeba wojny,Hitlera ani Stalina...-wystarczy jedynie ludziom nieodpowiedzialnym dać auta-to sami się nawzajem powybijają...
Avatar
Rolnicy / 1 listopada 2010 o 10:36
0
[center][
Avatar
gabi / 1 listopada 2010 o 09:18
0
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się tuż przed fruwającą, oderwaną od samochodu maską; w astrze wystrzeliła poduszka, jednak kierowca wyszedł o własnych siłach w lekkim szoku! nie bronię kierowcy opla jednak większa rozwaga przydałaby się wszystkim użytkownikom dróg biorąc pod uwagę niedzielnych kierowców, szczególnie w takim okresie !
osobiście uważam, że kierowca citroena jechał zdecydowanie za szybko, zmusił mnie do zjechania na prawy pas, po czym wjechał na opla; kierowca opla być może określił sobie prędkość samochodów jadących prawym pasem i niespodziewał się pirata w postaci citroena; trzeba nie mieć wyobraźni, żeby przed skrzyżowaniem jechać z taką prędkością jak kierowca z citroena, tym bardziej, że w samochodzie wiózł dzieci! zderzenie wyglądało tragicznie, zatrzymałam się tuż przed fruwającą, oderwaną od samochodu maską; w astrze wystrzeliła poduszka, jednak... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 0

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 2 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 10 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 9

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 17 16

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 2 4

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 13 8

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 66 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!