Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 lipca 2010 r.
19:53
Edytuj ten wpis

Katastrofa samolotu w Radawcu: Wstępne ustalenia komisji badającej przyczyny wypadku

0 25 A A

Awaria silnika i sterów to prawdopodobne przyczyny piątkowej katastrofy samolotu w Radawcu. W wypadku zginęły dwie osoby: student nawigacji i doświadczony pilot z Puław, który w sobotę obchodziłby swoje urodziny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samolot Zodiac Ultralight wystartował z lotniska w Radawcu około godz. 19 w piątek. Leciał w stronę Bełżyc.

– Na wysokości stacji meteorologicznej nagle przestał działać silnik. Przeleciał jeszcze kilkadziesiąt metrów i runął niedaleko zabudowań – relacjonuje Zbigniew Hrabia z lubelskiego Aeroklubu, który pomagał Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych wyjaśniać przyczyny tragedii.

Komisja ustaliła, że maszyna prawdopodobnie spadła z wysokości około stu metrów i wbiła się pionowo w ziemię. W chwili uderzenia mogła lecieć z prędkością nawet 100 kilometrów na godzinę.

Na miejscu zginęły dwie osoby: pilot Krzysztof C. z Puław i 33-letni Robert R. z województwa łódzkiego, który studiował nawigację w Dęblinie. Okoliczności zdarzenia przez cały weekend badali specjaliści.

– Jedna z hipotez jest taka, że doszło do awarii układu napędowego. Ale nie wiadomo, czy była to główna przyczyna katastrofy – mówi Jerzy Kędzierski, kierujący w Radawcu zespołem Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych.

Kędzierski podkreśla, że piloci ultralekkich samolotów, takich jak Zodiac, są specjalnie szkoleni, by nawet w razie awarii silnika potrafili wylądować. W tym przypadku pilotowi się to nie udało. Dlaczego?

Drugą przyczyną tragedii mogła być awaria sterów. – Prawdopodobnie w pewnym momencie pękło mocowanie steru wysokości do góry. Przez to pilot stracił kontrolę nad samolotem i nie zdołał wylądować awaryjnie – przypuszcza Zbigniew Hrabia.

Na oficjalne wyniki badań trzeba jednak poczekać. W wyjaśnieniu wypadku pomóc mają relacje mieszkańców Radawca, którzy mieszkają kilkadziesiąt metrów od najbliższych zabudowań i widzieli upadek maszyny.

Krzysztof C. był jednym z najbardziej doświadczonych pilotów na Lubelszczyźnie. W sobotę obchodziłby swoje urodziny. – Wielokrotnie wychodził z ekstremalnych sytuacji. Latał na śmigłowcach bojowych, był m.in. na misji w Afganistanie. W ten weekend skończyłby 52 lata – mówi Hrabia.


Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 29 lipca 2010 o 21:09
0
Oni mieli pecha. latali dość wysoko wtedy byli pow. 400m.
Lecz często jakieś gamonie latają poniżej 100m nad terenem w sporej odległości od lotniska.
Jak taki baran się rozwali ciekawe co napiszą.
Avatar
Strzelelec sportowy / 28 lipca 2010 o 15:46
0
Hrabia to mały człowiek z dużym EGO.

Taki sam był na strzelnicy sportowej, taki sam jest widzę na Lotnisku w Radawcu. Wyrazy współczucia wszystkim bliskim tragicznie zmarłych.

A Pan Hrabia, niech może da sobie spokój z dywagowaniem na tematy na których się nie zna.
Z samolotem tak jak z samochodem, mieć takie same auto (czy samolot), to nie znaczy też mieć dogłębną wiedzę z zakresu konstrukcji i mechaniki danego pojazdu!

Zbyszku, ucisz swoje ego i nie promuj się nachalnie na śmierci kolegi - tak po prostu nie wypada.
Bądźże choć raz człowiekiem..
Hrabia to mały człowiek z dużym EGO.

Taki sam był na strzelnicy sportowej, taki sam jest widzę na Lotnisku w Radawcu. Wyrazy współczucia wszystkim bliskim tragicznie zmarłych.

A Pan Hrabia, niech może da sobie spokój z dywagowaniem na tematy na których się nie zna.
Z samolotem tak jak z samochodem, mieć takie same auto (czy samolot), to nie znaczy też mieć dogłębną wiedzę z zakresu konstrukcji i mechaniki danego pojazdu!

Zbyszku, ucisz swoje ego i nie promuj się nachalnie na śmierci kolegi -... rozwiń
Avatar
Andrzej / 27 lipca 2010 o 22:31
0
Informacja dla Wszystkich - pogrzeb Krzyśka w sobotę o 13:00 w Puławach [*] - i jeszcze jedno - chcę Mu zadedykować kawałek grupy Offside "Wiatr od słońca" - Andrzej "legwan" Chmiel
Avatar
F1 / 27 lipca 2010 o 18:37
0
Niestety, nadal nie rozumiem, dlaczego wypowiada się jakiś Zbyszek Hrabia. Kto to jest ? W materiale prasowym raczej nie widzę nazwiska. Nadal uważam, że najpierw komisja, potem prywatne opinie

Sądząc po bliskości na którą się powołuje Z. Hrabia - czy Pana Z. Hrabiego łączą jakieś więzi rodzinne z tymi pilotami ? Czemu wyrzucił kogoś z hangaru i czemu skoro jest osobiście zaangażowany w całość sytuacji zbiera jakieś zeznania i na jakiej podstawie, czy Prokuratura i Komisja dały mu takie uprawnienia ?

Wy tam macie w tym Radawcu to jakoś dziwnie macie ......
Niestety, nadal nie rozumiem, dlaczego wypowiada się jakiś Zbyszek Hrabia. Kto to jest ? W materiale prasowym raczej nie widzę nazwiska. Nadal uważam, że najpierw komisja, potem prywatne opinie

Sądząc po bliskości na którą się powołuje Z. Hrabia - czy Pana Z. Hrabiego łączą jakieś więzi rodzinne z tymi pilotami ? Czemu wyrzucił kogoś z hangaru i czemu skoro jest osobiście zaangażowany w całość sytuacji zbiera jakieś zeznania i na jakiej podstawie, czy Prokuratura i Komisja dały mu takie uprawnienia ?

Wy tam macie... rozwiń
Avatar
zbyszek / 27 lipca 2010 o 15:01
0
(...)
Avatar
panna / 27 lipca 2010 o 12:01
0
(...)
Avatar
social / 27 lipca 2010 o 11:58
0
[quote name='Zbigniew Hrabia' date='26 lipiec 2010 - 10:03 ' timestamp='1280131426' post='320167']
Jestem zbulwersowany co tu napisaliście i jestem zmuszony odpowiedzieć.
Jestem jedyną najbliższą osobą - pilotem Zodiaka 601 UL, umocowanym osobiście przez Dyrektora naszego AL oraz wiceprezesa, do prowadzenia dochodzenia w tej katastrofie i wręcz bym dla dobra imienia Krzyśka niczego nie zatajał.
Ponadto zostałem również uprawniony do tych czynności przez inspektorów prowadzących z PKBWL i bardzo pomocny.
Dochodzenie dalej trwa i mam prawo przesłuchiwać kolejnych świadków i zbierać wszelkie materiały dowodowe i natychmiast je przesyłać od inspektora PKBWL.

W dniu dzisiejszym po południu, ażeby nie było przekłamań opiszę ustalony na dzień dzisiejszy dokładny przebieg katastrofy.
Jednocześnie proszę wszystkich pozostałych świadków o zgłoszenie się do mnie - e-mail: zenoh@onet.pl

Zbigniew Hrabia
[/quote]
(...)
[quote name='Zbigniew Hrabia' date='26 lipiec 2010 - 10:03 ' timestamp='1280131426' post='320167']
Jestem zbulwersowany co tu napisaliście i jestem zmuszony odpowiedzieć.
Jestem jedyną najbliższą osobą - pilotem Zodiaka 601 UL, umocowanym osobiście przez Dyrektora naszego AL oraz wiceprezesa, do prowadzenia dochodzenia w tej katastrofie i wręcz bym dla dobra imienia Krzyśka niczego nie zatajał.
Ponadto zostałem również uprawniony do tych czynności przez inspektorów prowadzących z PKBWL i bard... rozwiń
Avatar
panna / 27 lipca 2010 o 11:48
0
(...)
Avatar
mariusz / 27 lipca 2010 o 11:14
0
[quote name='Chłop polski' date='26 lipiec 2010 - 11:16 ' timestamp='1280135778' post='320198']
"Komisja"-NAJLEPSZA TA OD PUTINA ?-która jakoś zapomniała poinformować opinię publiczną dlaczego smoleńska kontrola lotów podała informację,że samolot jest nad płytą lotniska kiedy on był jeszcze ponad 1000 m przed nią i 40 m obok osi pasa startowego ? .Pytasz "czemu Polacy zawsze mądrzejsi są od specjalistów " Odpowiem ci...Polacy zgodzą się ze specjalistami wtedy kiedy nadejdzie czas gdy swoje "trudne sprawy" będą załatwiać sami a nie będą to za nich robili Rotfeldy,Appelebaumy za przyzwoleniem ledwie co umiejących się podpisać Bolków.
Czytaj ciut więcej niż Midrasza,Gazetę Wyborczą,Angorę i oglądaj co innego niż TVN a powody do irytacji będziesz miał zupełnie inne niż te dzisiaj.
[/quote]


popieram w 100% , niektórzy słuchają te antypolskie media i powtarzają głupoty wypowiedziane przez palikota czy innego barana a nie mają własnego zdania.
[quote name='Chłop polski' date='26 lipiec 2010 - 11:16 ' timestamp='1280135778' post='320198']
"Komisja"-NAJLEPSZA TA OD PUTINA ?-która jakoś zapomniała poinformować opinię publiczną dlaczego smoleńska kontrola lotów podała informację,że samolot jest nad płytą lotniska kiedy on był jeszcze ponad 1000 m przed nią i 40 m obok osi pasa startowego ? .Pytasz "czemu Polacy zawsze mądrzejsi są od specjalistów " Odpowiem ci...Polacy zgodzą się ze specjalistami wtedy kiedy nadejdzie czas gdy ... rozwiń
Avatar
Henryk / 27 lipca 2010 o 11:01
0
hrabio (z małej litery) ty Szubrawco (z dużej)jak ty masz czelność zabierać głos skoro Go wyrzuciłeś z hangaro w środku nocy, mimo, że ci płacił. Opowiadał o tym ze łzami w oczach jak był u nas. Dobrze, że przygarnęli go za darmo koledzy z innego hangaru. Wcześniej podobno z dnia na dzień usunąłeś motolotnię i samolot mimo, że mieli opłacone. twój dyrektor też nie bardzo wie kto to był i co robił chociaż brał od Niego za wynajem pokoju socjalnego po 17 zł za 1 m. kwadratowy i 1000 zł za wyszkolenie jednego ucznia. Wiem bo miałem się szkolić.
Avatar
gość / 29 lipca 2010 o 21:09
0
Oni mieli pecha. latali dość wysoko wtedy byli pow. 400m.
Lecz często jakieś gamonie latają poniżej 100m nad terenem w sporej odległości od lotniska.
Jak taki baran się rozwali ciekawe co napiszą.
Avatar
Strzelelec sportowy / 28 lipca 2010 o 15:46
0
Hrabia to mały człowiek z dużym EGO.

Taki sam był na strzelnicy sportowej, taki sam jest widzę na Lotnisku w Radawcu. Wyrazy współczucia wszystkim bliskim tragicznie zmarłych.

A Pan Hrabia, niech może da sobie spokój z dywagowaniem na tematy na których się nie zna.
Z samolotem tak jak z samochodem, mieć takie same auto (czy samolot), to nie znaczy też mieć dogłębną wiedzę z zakresu konstrukcji i mechaniki danego pojazdu!

Zbyszku, ucisz swoje ego i nie promuj się nachalnie na śmierci kolegi - tak po prostu nie wypada.
Bądźże choć raz człowiekiem..
Hrabia to mały człowiek z dużym EGO.

Taki sam był na strzelnicy sportowej, taki sam jest widzę na Lotnisku w Radawcu. Wyrazy współczucia wszystkim bliskim tragicznie zmarłych.

A Pan Hrabia, niech może da sobie spokój z dywagowaniem na tematy na których się nie zna.
Z samolotem tak jak z samochodem, mieć takie same auto (czy samolot), to nie znaczy też mieć dogłębną wiedzę z zakresu konstrukcji i mechaniki danego pojazdu!

Zbyszku, ucisz swoje ego i nie promuj się nachalnie na śmierci kolegi -... rozwiń
Avatar
Andrzej / 27 lipca 2010 o 22:31
0
Informacja dla Wszystkich - pogrzeb Krzyśka w sobotę o 13:00 w Puławach [*] - i jeszcze jedno - chcę Mu zadedykować kawałek grupy Offside "Wiatr od słońca" - Andrzej "legwan" Chmiel
Avatar
F1 / 27 lipca 2010 o 18:37
0
Niestety, nadal nie rozumiem, dlaczego wypowiada się jakiś Zbyszek Hrabia. Kto to jest ? W materiale prasowym raczej nie widzę nazwiska. Nadal uważam, że najpierw komisja, potem prywatne opinie

Sądząc po bliskości na którą się powołuje Z. Hrabia - czy Pana Z. Hrabiego łączą jakieś więzi rodzinne z tymi pilotami ? Czemu wyrzucił kogoś z hangaru i czemu skoro jest osobiście zaangażowany w całość sytuacji zbiera jakieś zeznania i na jakiej podstawie, czy Prokuratura i Komisja dały mu takie uprawnienia ?

Wy tam macie w tym Radawcu to jakoś dziwnie macie ......
Niestety, nadal nie rozumiem, dlaczego wypowiada się jakiś Zbyszek Hrabia. Kto to jest ? W materiale prasowym raczej nie widzę nazwiska. Nadal uważam, że najpierw komisja, potem prywatne opinie

Sądząc po bliskości na którą się powołuje Z. Hrabia - czy Pana Z. Hrabiego łączą jakieś więzi rodzinne z tymi pilotami ? Czemu wyrzucił kogoś z hangaru i czemu skoro jest osobiście zaangażowany w całość sytuacji zbiera jakieś zeznania i na jakiej podstawie, czy Prokuratura i Komisja dały mu takie uprawnienia ?

Wy tam macie... rozwiń
Avatar
zbyszek / 27 lipca 2010 o 15:01
0
(...)
Avatar
panna / 27 lipca 2010 o 12:01
0
(...)
Avatar
social / 27 lipca 2010 o 11:58
0
[quote name='Zbigniew Hrabia' date='26 lipiec 2010 - 10:03 ' timestamp='1280131426' post='320167']
Jestem zbulwersowany co tu napisaliście i jestem zmuszony odpowiedzieć.
Jestem jedyną najbliższą osobą - pilotem Zodiaka 601 UL, umocowanym osobiście przez Dyrektora naszego AL oraz wiceprezesa, do prowadzenia dochodzenia w tej katastrofie i wręcz bym dla dobra imienia Krzyśka niczego nie zatajał.
Ponadto zostałem również uprawniony do tych czynności przez inspektorów prowadzących z PKBWL i bardzo pomocny.
Dochodzenie dalej trwa i mam prawo przesłuchiwać kolejnych świadków i zbierać wszelkie materiały dowodowe i natychmiast je przesyłać od inspektora PKBWL.

W dniu dzisiejszym po południu, ażeby nie było przekłamań opiszę ustalony na dzień dzisiejszy dokładny przebieg katastrofy.
Jednocześnie proszę wszystkich pozostałych świadków o zgłoszenie się do mnie - e-mail: zenoh@onet.pl

Zbigniew Hrabia
[/quote]
(...)
[quote name='Zbigniew Hrabia' date='26 lipiec 2010 - 10:03 ' timestamp='1280131426' post='320167']
Jestem zbulwersowany co tu napisaliście i jestem zmuszony odpowiedzieć.
Jestem jedyną najbliższą osobą - pilotem Zodiaka 601 UL, umocowanym osobiście przez Dyrektora naszego AL oraz wiceprezesa, do prowadzenia dochodzenia w tej katastrofie i wręcz bym dla dobra imienia Krzyśka niczego nie zatajał.
Ponadto zostałem również uprawniony do tych czynności przez inspektorów prowadzących z PKBWL i bard... rozwiń
Avatar
panna / 27 lipca 2010 o 11:48
0
(...)
Avatar
mariusz / 27 lipca 2010 o 11:14
0
[quote name='Chłop polski' date='26 lipiec 2010 - 11:16 ' timestamp='1280135778' post='320198']
"Komisja"-NAJLEPSZA TA OD PUTINA ?-która jakoś zapomniała poinformować opinię publiczną dlaczego smoleńska kontrola lotów podała informację,że samolot jest nad płytą lotniska kiedy on był jeszcze ponad 1000 m przed nią i 40 m obok osi pasa startowego ? .Pytasz "czemu Polacy zawsze mądrzejsi są od specjalistów " Odpowiem ci...Polacy zgodzą się ze specjalistami wtedy kiedy nadejdzie czas gdy swoje "trudne sprawy" będą załatwiać sami a nie będą to za nich robili Rotfeldy,Appelebaumy za przyzwoleniem ledwie co umiejących się podpisać Bolków.
Czytaj ciut więcej niż Midrasza,Gazetę Wyborczą,Angorę i oglądaj co innego niż TVN a powody do irytacji będziesz miał zupełnie inne niż te dzisiaj.
[/quote]


popieram w 100% , niektórzy słuchają te antypolskie media i powtarzają głupoty wypowiedziane przez palikota czy innego barana a nie mają własnego zdania.
[quote name='Chłop polski' date='26 lipiec 2010 - 11:16 ' timestamp='1280135778' post='320198']
"Komisja"-NAJLEPSZA TA OD PUTINA ?-która jakoś zapomniała poinformować opinię publiczną dlaczego smoleńska kontrola lotów podała informację,że samolot jest nad płytą lotniska kiedy on był jeszcze ponad 1000 m przed nią i 40 m obok osi pasa startowego ? .Pytasz "czemu Polacy zawsze mądrzejsi są od specjalistów " Odpowiem ci...Polacy zgodzą się ze specjalistami wtedy kiedy nadejdzie czas gdy ... rozwiń
Avatar
Henryk / 27 lipca 2010 o 11:01
0
hrabio (z małej litery) ty Szubrawco (z dużej)jak ty masz czelność zabierać głos skoro Go wyrzuciłeś z hangaro w środku nocy, mimo, że ci płacił. Opowiadał o tym ze łzami w oczach jak był u nas. Dobrze, że przygarnęli go za darmo koledzy z innego hangaru. Wcześniej podobno z dnia na dzień usunąłeś motolotnię i samolot mimo, że mieli opłacone. twój dyrektor też nie bardzo wie kto to był i co robił chociaż brał od Niego za wynajem pokoju socjalnego po 17 zł za 1 m. kwadratowy i 1000 zł za wyszkolenie jednego ucznia. Wiem bo miałem się szkolić.
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 1 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 9 8

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 28 17

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 607 63

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!