Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 stycznia 2011 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Nowe stawki VAT na artykuły niemowlęce. Dzieci coraz droższe

0 10 A A
Barbara Solowska przegląda ubranka starszego synka. – Ta bluza będzie dobra, ale przecież na wiosnę
Barbara Solowska przegląda ubranka starszego synka. – Ta bluza będzie dobra, ale przecież na wiosnę

Pieluchy jednorazowe, niemowlęce ubranka i buty dla dzieci – wszystko to niebawem podrożeje. Właściciele sklepów mówią o podwyżce w granicach 10 procent. Rodzice załamują ręce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Najwięcej pieniędzy wydajemy na pieluchy – tłumaczy pan Krzysztof, tato 14-miesięcznej dziewczynki. – Za 56 sztuk już teraz trzeba zapłacić od 39 do 55 zł. Taka paczka wystarcza na jakiś tydzień. Miesięcznie to dla nas spory wydatek.

Do tego dochodzą ubranka.

Co podrożało lub może podrożeć w 2011 ? Czytaj cały raport na Strefie Biznesu

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:27
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
Jacek / 1 stycznia 2012 o 14:42
0
[quote name='Jacek' timestamp='1325425247' post='577304']
Ktoś tu chyba kompletnie nie umie liczyć. Jeśli pieluchy kosztowały 50zł to cena bez VAT (8%) = ok 46.30zł (50/1.08). Po podwyżce VAT do 23% ich cena powinna wynieść 56.95zł czyli wzrost VAT podnosi cenę o prawie 6 złotych.

Więc podziękowania dla socjalisty TUSKA matołku!
[/quote]
Oczywiście miałem napisać "o prawie 7 złotych". Tak czy inaczej polityka prorodzinna rządu Tuska to czysty żart.
Avatar
Jacek / 1 stycznia 2012 o 14:40
0
[quote name='crx' timestamp='1294054642' post='415673']
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczywiście niepotrzebne......I pomysleć ,że w te brednie postsolidaruchowe uwierzyło swego czasu blisko 10 mln gawiedzi..........!!!
[/quote]
Ktoś tu chyba kompletnie nie umie liczyć. Jeśli pieluchy kosztowały 50zł to cena bez VAT (8%) = ok 46.30zł (50/1.08). Po podwyżce VAT do 23% ich cena powinna wynieść 56.95zł czyli wzrost VAT podnosi cenę o prawie 6 złotych.

Więc podziękowania dla socjalisty TUSKA matołku!
[quote name='crx' timestamp='1294054642' post='415673']
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczyw... rozwiń
Avatar
matka dzieci / 4 stycznia 2011 o 19:33
0
Widać wyraznie że niektórym z czytelników ciężko się przyzwyczaić do postepu,to moze pozbyc sie traktorów i wrócic do sochy,sprzedajcie tez swoje samochody bo przeciez kiedys tez ich nie mieliście,a jak już nie będzie samochodów i całej tej techniki to i drogi sa wam nie potrzebne--i będzie jak za Króla ćwieczka.
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 22:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1294089708' post='416166']
jak ktoś ma dwie lewe ręce to zawsze sobie wytłumaczy dlaczego nie warto oszczędzac
[/quote]

Bardzo słuszna uwaga.
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 22:21
0
jak ktoś ma dwie lewe ręce to zawsze sobie wytłumaczy dlaczego nie warto oszczędzac
Avatar
oszczednosc / 3 stycznia 2011 o 19:36
0
Nikt nie liczy zuzycia energii wody proszku plynu do plukania kazda pieluche tetrowa trzeba wyprasowac znowu energia sie klania dziecko zawijamy w dwie pieluchy ktore po kazdym lekkim zmoczeniu trzeba zmienic no fakt mozna zaoszczedzic miliony aha zapomnialam dodac ze pieluchy tetrowe po kilku praniach sie rozchodza w rekach. ..
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 19:03
0
[quote name='qwerty' timestamp='1294068143' post='415879']
Kiedyś nie było pieluch jednorazowych -na tetrowych wychowaliśmy się my -nasze mamy, babcie itd. i było dobrze. Jak się jest wygodnym to trzeba płacić... Wiadomo, że najprościej jest zwinąć pieluchę i wyrzucić do kosza, bo jakby taki "tatko" z tego artykułu miał wyprać taką pieluchę tetrową to już by nie miał problemu wyłożyć 160-200 zł na pieluchy jednorazowe... Kto naprawdę nie śpi na pieniądzach to zaoszczędzi w ten sposób te 200 zł - a to wcale nie mało...
[/quote]
popieram, jak ktoś ma wolną kase do wydania to kupuje pieluchy jednorazowe, a jak komuś brakuje pieniążków to kupuje tetrowe i je pierze - na tej zasadzie, ze jak mnie stac to wynajmuję panią do sprzątania domu a jak nie to zasuwam sama, proste?
[quote name='qwerty' timestamp='1294068143' post='415879']
Kiedyś nie było pieluch jednorazowych -na tetrowych wychowaliśmy się my -nasze mamy, babcie itd. i było dobrze. Jak się jest wygodnym to trzeba płacić... Wiadomo, że najprościej jest zwinąć pieluchę i wyrzucić do kosza, bo jakby taki "tatko" z tego artykułu miał wyprać taką pieluchę tetrową to już by nie miał problemu wyłożyć 160-200 zł na pieluchy jednorazowe... Kto naprawdę nie śpi na pieniądzach to zaoszczędzi w ten sposób te 200 zł - a to w... rozwiń
Avatar
qwerty / 3 stycznia 2011 o 16:22
0
Kiedyś nie było pieluch jednorazowych -na tetrowych wychowaliśmy się my -nasze mamy, babcie itd. i było dobrze. Jak się jest wygodnym to trzeba płacić... Wiadomo, że najprościej jest zwinąć pieluchę i wyrzucić do kosza, bo jakby taki "tatko" z tego artykułu miał wyprać taką pieluchę tetrową to już by nie miał problemu wyłożyć 160-200 zł na pieluchy jednorazowe... Kto naprawdę nie śpi na pieniądzach to zaoszczędzi w ten sposób te 200 zł - a to wcale nie mało...
Avatar
crx / 3 stycznia 2011 o 12:37
0
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczywiście niepotrzebne......I pomysleć ,że w te brednie postsolidaruchowe uwierzyło swego czasu blisko 10 mln gawiedzi..........!!!
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczywiście niepotrzebne......I pomysleć ,że w te brednie postsolidaruchowe uwierzyło swego ... rozwiń
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:27
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
Jacek / 1 stycznia 2012 o 14:42
0
[quote name='Jacek' timestamp='1325425247' post='577304']
Ktoś tu chyba kompletnie nie umie liczyć. Jeśli pieluchy kosztowały 50zł to cena bez VAT (8%) = ok 46.30zł (50/1.08). Po podwyżce VAT do 23% ich cena powinna wynieść 56.95zł czyli wzrost VAT podnosi cenę o prawie 6 złotych.

Więc podziękowania dla socjalisty TUSKA matołku!
[/quote]
Oczywiście miałem napisać "o prawie 7 złotych". Tak czy inaczej polityka prorodzinna rządu Tuska to czysty żart.
Avatar
Jacek / 1 stycznia 2012 o 14:40
0
[quote name='crx' timestamp='1294054642' post='415673']
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczywiście niepotrzebne......I pomysleć ,że w te brednie postsolidaruchowe uwierzyło swego czasu blisko 10 mln gawiedzi..........!!!
[/quote]
Ktoś tu chyba kompletnie nie umie liczyć. Jeśli pieluchy kosztowały 50zł to cena bez VAT (8%) = ok 46.30zł (50/1.08). Po podwyżce VAT do 23% ich cena powinna wynieść 56.95zł czyli wzrost VAT podnosi cenę o prawie 6 złotych.

Więc podziękowania dla socjalisty TUSKA matołku!
[quote name='crx' timestamp='1294054642' post='415673']
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczyw... rozwiń
Avatar
matka dzieci / 4 stycznia 2011 o 19:33
0
Widać wyraznie że niektórym z czytelników ciężko się przyzwyczaić do postepu,to moze pozbyc sie traktorów i wrócic do sochy,sprzedajcie tez swoje samochody bo przeciez kiedys tez ich nie mieliście,a jak już nie będzie samochodów i całej tej techniki to i drogi sa wam nie potrzebne--i będzie jak za Króla ćwieczka.
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 22:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1294089708' post='416166']
jak ktoś ma dwie lewe ręce to zawsze sobie wytłumaczy dlaczego nie warto oszczędzac
[/quote]

Bardzo słuszna uwaga.
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 22:21
0
jak ktoś ma dwie lewe ręce to zawsze sobie wytłumaczy dlaczego nie warto oszczędzac
Avatar
oszczednosc / 3 stycznia 2011 o 19:36
0
Nikt nie liczy zuzycia energii wody proszku plynu do plukania kazda pieluche tetrowa trzeba wyprasowac znowu energia sie klania dziecko zawijamy w dwie pieluchy ktore po kazdym lekkim zmoczeniu trzeba zmienic no fakt mozna zaoszczedzic miliony aha zapomnialam dodac ze pieluchy tetrowe po kilku praniach sie rozchodza w rekach. ..
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 19:03
0
[quote name='qwerty' timestamp='1294068143' post='415879']
Kiedyś nie było pieluch jednorazowych -na tetrowych wychowaliśmy się my -nasze mamy, babcie itd. i było dobrze. Jak się jest wygodnym to trzeba płacić... Wiadomo, że najprościej jest zwinąć pieluchę i wyrzucić do kosza, bo jakby taki "tatko" z tego artykułu miał wyprać taką pieluchę tetrową to już by nie miał problemu wyłożyć 160-200 zł na pieluchy jednorazowe... Kto naprawdę nie śpi na pieniądzach to zaoszczędzi w ten sposób te 200 zł - a to wcale nie mało...
[/quote]
popieram, jak ktoś ma wolną kase do wydania to kupuje pieluchy jednorazowe, a jak komuś brakuje pieniążków to kupuje tetrowe i je pierze - na tej zasadzie, ze jak mnie stac to wynajmuję panią do sprzątania domu a jak nie to zasuwam sama, proste?
[quote name='qwerty' timestamp='1294068143' post='415879']
Kiedyś nie było pieluch jednorazowych -na tetrowych wychowaliśmy się my -nasze mamy, babcie itd. i było dobrze. Jak się jest wygodnym to trzeba płacić... Wiadomo, że najprościej jest zwinąć pieluchę i wyrzucić do kosza, bo jakby taki "tatko" z tego artykułu miał wyprać taką pieluchę tetrową to już by nie miał problemu wyłożyć 160-200 zł na pieluchy jednorazowe... Kto naprawdę nie śpi na pieniądzach to zaoszczędzi w ten sposób te 200 zł - a to w... rozwiń
Avatar
qwerty / 3 stycznia 2011 o 16:22
0
Kiedyś nie było pieluch jednorazowych -na tetrowych wychowaliśmy się my -nasze mamy, babcie itd. i było dobrze. Jak się jest wygodnym to trzeba płacić... Wiadomo, że najprościej jest zwinąć pieluchę i wyrzucić do kosza, bo jakby taki "tatko" z tego artykułu miał wyprać taką pieluchę tetrową to już by nie miał problemu wyłożyć 160-200 zł na pieluchy jednorazowe... Kto naprawdę nie śpi na pieniądzach to zaoszczędzi w ten sposób te 200 zł - a to wcale nie mało...
Avatar
crx / 3 stycznia 2011 o 12:37
0
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczywiście niepotrzebne......I pomysleć ,że w te brednie postsolidaruchowe uwierzyło swego czasu blisko 10 mln gawiedzi..........!!!
Myślenie wschodnich byznysmynów-Jeśli pieluchy kosztują ok.50 zł,i podatek był do tej pory na poziomie ok.11 zł,to po podwyżce będzie 11.50 zł.Ale podwyżka ma być o ok.10% czyli jakieś 5 zł (dziesięć razy więcej!!!).Proponuję dawajcie pozwolenia na jak największą liczbę marketów ,niech "zachód" uczy pożal się Boże handlowców -ponoć polskich (o zgrozo!)jak należy prowadzić działalność handlową!!! A może dzieci są rzeczywiście niepotrzebne......I pomysleć ,że w te brednie postsolidaruchowe uwierzyło swego ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 1 0

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 7 6

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 12 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 11

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 41 37

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 18 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 149 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 8 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!