Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 listopada 2011 r.
16:10
Edytuj ten wpis

Szastarka: Mieszkańcy chcą odwołania wójta

0 9 A A
Naszą inicjatywę poparli zarówno mieszkańcy Brzozówki jak też Wojciechowa czy Polichny – wylicza Bog
Naszą inicjatywę poparli zarówno mieszkańcy Brzozówki jak też Wojciechowa czy Polichny – wylicza Bog

Część osób niezadowolonych z decyzji władz gminy przesądzającej losy szkoły w Brzostówce, chce odwołać wójta. Zebrali już podpisy o zorganizowaniu w tej sprawie referendum. Wczoraj otrzymał je komisarz wyborczy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ta sprawa była głośna w całej Polsce. Poszło o zlikwidowaną w tym roku podstawówkę w Brzozówce. Grupa rodziców założyła stowarzyszenie, żeby dalej prowadzić szkołę.

Na to jednak nie zgadza się wójt, tłumacząc to trudną sytuacją finansową. Ponadto obawia się, że rodzice założą także gimnazjum i odbiorą gminie uczniów.

Mimo wielu rozmów nie udało się dojść do porozumienia. Zapadła decyzja o zorganizowaniu referendum w sprawie odwołania wójta.

– Zebraliśmy ponad 640 podpisów mieszkańców Wojciechowa, Brzozówki i Polichny – wylicza Bogusław Wcisło, prezes Stowarzyszenia "Nadzieja”, które chce prowadzić szkołę w Brzozówce.

– Rzeczywiście, wniosek razem z podpisami mieszkańców gminy Szastarka został nam we środę dostarczony – mówi Sławomir Sołtys z Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie.

Teraz podpisy te będą weryfikowane. Następnie w ciągu 30 dni od daty złożenia dokumentów komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum lub odrzuceniu wniosku mieszkańców.

Postanowienie to określa termin przeprowadzenia referendum, wzór i treść karty do głosowania jak też kalendarz czynności związanych z jego przeprowadzeniem.

Referendum odbywa się w dzień wolny od pracy najpóźniej w 50 dniu od dnia opublikowania postanowienia komisarza wyborczego w tej sprawie.

Wójt Szastarki ze spokojem przyjmuje informacje o planach części mieszkańców gminy. – Wszystko jest przecież możliwe – komentuje Tomasz Mularczyk, wójt gminy Szastarka.

• Jest panu przykro? – To są normalne rzeczy, które czasem w samorządzie się zdarzają – dodaje Mularczyk. – Liczę na rozsądek mieszkańców gminy. Nie wierzę też, że udzieli im się ten negatywny nastrój garstki ludzi, którzy chcą mnie odwołać.

Od września ok. 50 uczniów z Brzozówki i Brzozówki-Kolonii uczy się w szkole w Hucie-Józefów. Prowadzi ją inne stowarzyszanie. Od tego czasu trwa okupacja zamkniętej przez gminę szkoły.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Johny / 16 stycznia 2012 o 19:17
0
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasa... rozwiń
Avatar
Johny / 16 stycznia 2012 o 19:14
0
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasa... rozwiń
Avatar
xyz / 11 listopada 2011 o 18:16
0
[quote name='Gość' timestamp='1320916857' post='556686']
Gościu nie bądź taki mądry
[/quote]
a wlasnie ma racje
Avatar
PIOTR / 10 listopada 2011 o 20:27
0
NAJLEPIEJ PRZEPROWADZIC REFERENDUM W SPRAWIE ODŁACZENIA BRZOZÓWKI OD GMINY SZASTARKA I PRZYŁĄCZENIA DO ZAKRZÓWKA ALBO MODLIBORZYC. NIE CHODZI O DOBRO DZIECI TYLKO O MIEJSCA PRACY SPRZĄTACZKI PALACZE ITD.
Avatar
Tomasz / 10 listopada 2011 o 19:13
0
Dlaczego pan Bogusław pokazuje niejawne listy z podpisami fotografowi? Czy to nie podpada pod paragraf?
Avatar
yhyr / 10 listopada 2011 o 10:42
0
demokracja to rzady ludu; i chlopine wywala bo nie umie wspolpracowac ze spoleczenstwem PEWNIE JEST PO POLITOLOGII JAK BIEDRON I JAK POCHODZI Z BLINOWA TO WSZYTSKO W TYM TEMACIE pozdro dla walczakow
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 10:20
0
[quote name='...' timestamp='1320914832' post='556665']
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i chcca i koniec!
[/quote]
Gościu nie bądź taki mądry
[quote name='...' timestamp='1320914832' post='556665']
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i ch... rozwiń
Avatar
aGA / 10 listopada 2011 o 09:53
0
Chociaż mieszkam w Lublinie, nie jestem związana z Szastarką, miałam do czynienia z wójtem w ubiegłym roku. Potraktował mnie po chamsku, nigdy w życiu mnie nikt w gminie tak nie potraktował. Niewłaściwy człowiek na tym miejscu.
Avatar
... / 10 listopada 2011 o 09:47
0
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i chcca i koniec!
Avatar
Johny / 16 stycznia 2012 o 19:17
0
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasa... rozwiń
Avatar
Johny / 16 stycznia 2012 o 19:14
0
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasa... rozwiń
Avatar
xyz / 11 listopada 2011 o 18:16
0
[quote name='Gość' timestamp='1320916857' post='556686']
Gościu nie bądź taki mądry
[/quote]
a wlasnie ma racje
Avatar
PIOTR / 10 listopada 2011 o 20:27
0
NAJLEPIEJ PRZEPROWADZIC REFERENDUM W SPRAWIE ODŁACZENIA BRZOZÓWKI OD GMINY SZASTARKA I PRZYŁĄCZENIA DO ZAKRZÓWKA ALBO MODLIBORZYC. NIE CHODZI O DOBRO DZIECI TYLKO O MIEJSCA PRACY SPRZĄTACZKI PALACZE ITD.
Avatar
Tomasz / 10 listopada 2011 o 19:13
0
Dlaczego pan Bogusław pokazuje niejawne listy z podpisami fotografowi? Czy to nie podpada pod paragraf?
Avatar
yhyr / 10 listopada 2011 o 10:42
0
demokracja to rzady ludu; i chlopine wywala bo nie umie wspolpracowac ze spoleczenstwem PEWNIE JEST PO POLITOLOGII JAK BIEDRON I JAK POCHODZI Z BLINOWA TO WSZYTSKO W TYM TEMACIE pozdro dla walczakow
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 10:20
0
[quote name='...' timestamp='1320914832' post='556665']
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i chcca i koniec!
[/quote]
Gościu nie bądź taki mądry
[quote name='...' timestamp='1320914832' post='556665']
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i ch... rozwiń
Avatar
aGA / 10 listopada 2011 o 09:53
0
Chociaż mieszkam w Lublinie, nie jestem związana z Szastarką, miałam do czynienia z wójtem w ubiegłym roku. Potraktował mnie po chamsku, nigdy w życiu mnie nikt w gminie tak nie potraktował. Niewłaściwy człowiek na tym miejscu.
Avatar
... / 10 listopada 2011 o 09:47
0
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i chcca i koniec!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 10 5

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 3 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 18 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 48 10

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 221 10

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 18 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 15 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!