Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 listopada 2010 r.
18:31
Edytuj ten wpis

10-lecie kolegium MISH na KUL

0 1 A A

Katolicki Uniwersytet Lubelski obchodzi swoje święto. Chodzi o 10 rocznicę powstania Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Z tej okazji władze uczelni zorganizowały w miniony weekend dwudniową konferencję. Na obchody rocznicy zaproszono przedstawicieli MISH z innych polskich uczelni.

Uroczystości uświetniły wykłady pracowników naukowych KUL, a także studentów. – Nasz kierunek jest wciąż mało znany, dlatego cieszy nas, że na obchodach pojawiło się tyle osób – powiedziała pani Anna, studentka MISH i jedna z organizatorek spotkania.

Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne to młody kierunek. Polega na wybraniu przez studentów jednego z zaproponowanych, powszechnie już znanych, kierunków studiów oraz dobraniu do niego przedmiotów, które nie są dostępne dla nich w podstawie programowej.

– Te studia pozwalają nam rozwijać dodatkowe zainteresowania oprócz tych, które znajdują się w ramach podstawowego kierunku studiów – powiedziała pani Anna.

MISH istnieje również na UMCS. Lublin jest jedynym miastem w Polsce, gdzie ten kierunek znajduje się na więcej niż jednej uczelni.

Komentarze 1

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZOŁZA / 24 listopada 2010 o 11:50
0
[color="#800080"]CUD(aki) HUMANISTY(czne):

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Ostatnimi dniami obrodziło KUL-awymi i PAT-ologicznymi Targami KAT-olickimi – w tym KUL-awymi targami Pracy -nad tymi Targami winien rozlegać się Głos Ks. Stanisława ROJKA kur...iewnego Kanclerza z lat 1980-tych adresowany do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW: [color="#FF0000"]„W DIECEZJI ROBOTY NIE DOSTANIETA; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”.[/color]

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC czuje pewien niedosyt Targów Sakralnych 2010 – zabrakło tam kilkoro nowości – np. [color="#FF0000"]Wody Święconej w Sprayu z Czujnikiem Ruchu...; zabrakło też Wiertarek i Mieszadeł[/color] po przystępnych cenach zastępujących znane z lat 1980 Pralki Wirnikowe "FRANIA" i Betoniarki wykorzystywane do pieczenia Ciała Pańskiego i Opłatków – końcową fazę procesu wypieku pokazała TVP Lublin z pominięciem fazy przygotowawczej, [color="#FF0000"]gdzie mąka z wodą mieszana jest w pralkach wirnikowych „Frania” lub betoniarkach[/color]. Z powodzeniem w wolnych okresach od wypieków można prać kościelne brudy lub budować kościoły. Nycz też dziwnego, że [color="#FF0000"]Lud Boży po Mszy Świętej z pełnym udziałem ma wypieki na gębie[/color] – co na to [color="#FF0000"]SANEPID[/color]? - boi się nas...rać se w parafie!

Studenci zaś liczący na Boski Interes jaki proponuje KUL-awa alma mater mogą się rozczarować.
Wykorzystując Boskie Mądrości i Moce serwujące przez KUL-awy pół[color="#FF0000"]Świat[/color]ek [color="#FF0000"]Naukowy[/color] z powodzeniem można hodować [color="#FF0000"]kąKUL[/color]-e – jest to Biblijny Chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color]! Dogrzewając Go [color="#FF0000"]Żarem Bożej Miłości,[/color] doświetlając [color="#FF0000"]Światłem Ducha Świętego, Światłem Łaski Uświęcającej[/color] może trwać Wiecznie niczym [color="#FF0000"]Światłość Wiekuista i trwale jak Róża Duchowna[/color].
[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie[/color]! Taka to już jest Filozofia Przyrody...
Na KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich można też robić [color="#FF0000"]Profesury na temat: ILE CIAŁA PAŃSKIEGO WYJDZIE Z KILOGRAMA MĄKI![/color]  lub [color="#FF0000"]ile Flaszek Krwi Pańskiej wyjdzie z kilograma winogron![/color]- na trzeźwo trudno to pojąć,[color="#FF0000"] a Im idzie jak z płatka...[/color]
Biedniejsze Parafie z powodzeniem mogą brać na Kredyt i spłacać Go w [color="#FF0000"]Ro-ratach [/color]– KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy zgromadzone fundusze lokować mogą na rachunku [color="#FF0000"]ROR-atnim[/color]!

Wprowadzić też należy do Niebieskiej Oferty gotowe Dyplomy naukowe do nabycia za wewnętrzną Walutę Sakralną obligowaną w Bonach o nazwie ZABO i za takie [color="#FF0000"]Zabo – BONY[/color] nabywać je z KAT-olickimi Tytułami Naukowymi obrazującymi [color="#FF0000"]poziom POŻAL SIĘ BOŻE[/color]:

a) mgr - to [color="#FF0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
 dr - to[color="#FF0000"] BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#FF0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]

Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach...

Nie należy zapominać oczywiście o najwyższej Niebieskiej Godności Intelektualnej – [color="#FF0000"]H.C.[/color], co w tłumaczeniu wygląda też po KAT-olicku – [color="#FF0000"]HUMORIS CAUSA[/color]!

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera:

1)"TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
4) ŚWINTO PROWDA”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK
CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY
biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) [color="#FF0000"]GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Od samego początku Związek określany był przez księŻULKÓW jako[color="#FF0000"] „WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom [color="#FF0000"]zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci; Same napady też wyglądały Bosko, bo ok. północy księŻULO pukał do drzwi niczym z Wizytą Duszpasterską lub z Panem Bogiem, a po ich otwarciu...[/color]
Czas KULędy się zbliża i strach będzie otworzyć drwi pukającemu księŻULKOWI, bo ostatnio nominowany na Kardynała Kardynał [color="#FF0000"]Nycz żądny jest Krwi, a obecny wicebóg coś kombuje zasypując Polskę Kardynalicją![/color]
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:[color="#FF0000"]„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘ DUCHOWNĄ” [/color]… , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”  dodał od siebie ks. Edward Pudełko [/color]- lata 1980...
6)[color="#FF0000"] „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą [color="#FF0000"]równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” [/color]- niczym Brat Jarosław!
Nie od dziś panuje szum w mediach (oprócz Rydzykownych), ponawia go nawet Janusz Palikot, że jest tam przesyt Czarnych – szczególnie Tych w czerwonych i buraczkowych berecikach – wybierając zaś KULor pośredni wyjdzie akurat barwa Komandosów, [color="#FF0000"]a Czarni uskuteczniać będą desant! - bo skakać to Oni potrafią[/color]!
Biorąc pod uwagę zaufanie Boskiej Mądrości oraz [color="#FF0000"]„Mądrości Krzyża”[/color], na która powoływał się w mediach państwowych warszawski Arcybiskup Kazik Nycz trudno doszukać się w tym wszystkim samej mądrości, bo:

1) [color="#FF0000"]Mańka (g)ruchała z Gołębiem Zbawiając Świat,[/color] jak z tego Związku powstał [color="#FF0000"]Bękart Jezus[/color], jakich cudów dokonał w późniejszym czasie (choć [color="#FF0000"]CUDA i BÓG istnieją ino w teorii niczym PERPETUUM MOBILE, bo CUD to coś z niczego, a od samego początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE[/color] twierdząc, że to CUDA... [wodę na wino; chorych na zdrowych...]) [color="#FF0000"]nie mogą tylko zamienić pijanych na trzeźwych i głupich na mądrych – tego cudu nie dokonał nawet Biblijny Cudotwórca Jezus[/color]. Od samego tez początku [color="#FF0000"]nikt nie wie kto jest ojcem Jezusa – problem z tym problemem miał już Święty Piotr...[/color]
Teoria perpetuum mobile pochodzi od Naukowca i od początku wiadomo, że do dziś nikt tego nie skonstruował, [color="#FF0000"]a Boskie teorie pochodzą wprost z Nieba,a tam..., a tam wszystko już skonstruowali.[/color]
Problem KULejny ino z tym, co Stworzył Pan Bóg – [color="#FF0000"]co chwilę naukowcy przypominają Zapominalskiemu Panu Bogu, że istnieją inne Planety niż te, które Stworzył Pan Bóg!...[/color]

2) [color="#FF0000"]Wymyślili też Ciało Pańskie dla Diabetyków[/color], aby jak najwięcej ludzi uprawiało Kanibalizm („[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie... to jest Ciało Moje[/color]...”) sami uprawiając Wampiryzm („[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja[/color]...”) - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że na rynku spirytualiów od [color="#FF0000"]X-czasu istnieją trunki bezalkoholowe [/color]w związku z czym Związek i ASC wprowadza do Niebieskiego Obrotu [color="#FF0000"]Bezalkoholową Krew Pańską![/color]

3) Sama [color="#FF0000"]Ostania KULacja[/color] opiewa w Kanibalizm („Bierzcie i jedzcie... to jest ciało Moje...”) oraz Wampiryzm („Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...”)

4) Obecny Zastępca Boga z symbolem Benek XVI w Polsce chce przeforsować uprawianie czynnego Kanibalizmu nawet przez przedszKULaków serwując im I Komunię Świętą...

Mając na uwadze poziom Intelektualny KUL-awych Potęg Naukowych i wszystkich KATolickich zauważyć należy – co czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC brak postępu w tym względzie, bo:

1)W latach SOLIDARNOSĆI (1980-te) [color="#FF0000"]KUL-awy Ksiądz mgr-ant uczył z błędami[/color] – błędów tych nie widziały nawet KUL-awe i PAT-ologiczne Umysły Naukowe, a [color="#FF0000"]na takich błędach zdobywano też KAT-olickie dyplomy „wyższych uczelni”![/color]

2) Obecny Emeryt Prymas Polski Józef Glemp przy okazji sporu o Jedwabne (czasy prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego) walnął w TVP oświecony Boską Mądrością, że [color="#FF0000"]„ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ”[/color] - odszedł na emeryturę i za Swoją nie przeprosił...

3) Leciały lata... i lecą bez zmiany KAT-olickiego i KUL-awego, a zarazem PAT-ologigcznego poziomu POŻAL SIĘ BOŻE owocującego tym, że od kilku lat [color="#FF0000"]lubelscy Pallotyni[/color] (Lublin, Al. Warszawska) wykorzystując zdobycze techniki cyfrowej serwują każdej niedzieli o 12.00 [color="#FF0000"]„AVE MARIA F. SCHUBERTA[/color]! Nie byłoby nycz w tym dziwnego gdyby słyszalny utwór był rzeczywiście tym, co napisał Franciszek Schubert, a tu [color="#FF0000"]leci pierwsza połowa zwrotki, po niej następuje jakiś zlepek dźwięków i ponownie pojawia się ta sama pierwsza połowa zwrotki – nikt tego nie widzi i nie słyszy,[/color] a słuchać można przy wykorzystaniu telefonii cyfrowej i internetu w dowolnym miejscu KULi Ziemskiej!

4) Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja [color="#FF0000"]abp ŻYCIŃSKI JÓZEF[/color] sięgając zaś do współczesnego języka [color="#FF0000"]RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO[/color] i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał [color="#FF0000"]„HEPNING” i „...MAN...”[/color] (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań G[color="#FF0000"]ŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...[/color]

5) Z KULei w Częstochowie (w VIII.2010 r.) [color="#FF0000"]grzmiał abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA![/color] - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK [color="#FF0000"]OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]

6) Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. Jak Kościół:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że [color="#FF0000"]W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ![/color] To w roku 1995 [color="#FF0000"]Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP[/color] ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że [color="#FF0000"]„PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY”[/color]! Po czym [color="#FF0000"]spier...[/color]niczył [color="#FF0000"]głosować do Polonii Amerykańskiej[/color] – tak na wszelki wypadek.
OBECNEGO ZAŚ P[color="#FF0000"]REZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA![/color]: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: [color="#FF0000"]KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA”[/color].

W 2006 r. Kler wprowadził nawet [color="#FF0000"]SLANG MODLITEWNY, w którym PRZESTAJE ISTNIEĆ NAWET DEKLAOG[/color], BO KILKORO PUNKTÓW JEST ZBIEŻNYCH I SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO OKREŚLENIA: [color="#FF0000"]„NIE PIER...OL”(„Nie cudzołóż”; „Nie mów fałszywego świadectwa...”; „Nie pożądaj żony Bliźniego...”)[/color]

I pomyśleć, że [color="#FF0000"]Polska to KATolicki kraj[/color], w którym mnie niż 50% to wierzący.

Nawiązując zaś przymusową Boską Współpracę KUL-awej Uczelni z państwowymi osiągnie się szczyt możliwości produkcyjnych i Humanistycznych:

[color="#FF0000"]Współpracując KUL-awi z Politechnikami[/color] mogą z powodzeniem produkować [color="#FF0000"]Sprzęt KULo- odporny[/color];
- Z[color="#FF0000"] Uniwersytetami Medycznymi[/color] – [color="#FF0000"]oKULary na wydziałach oKUListyk[/color]i. Każdy Interesant otrzymując [color="#FF0000"]Święcone Różowe oKULary będzie widział Świat Na Różowo[/color] i wszystko w Różowych KULorach!
Nie wolno też zapomnieć o kierunku [color="#FF0000"]gineKULogii Kościelnej[/color], gdzie od ponad 2000 lat uczy się jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem i Zbawiła Świat!
- Z[color="#FF0000"] Uniwersytetami Przyrodniczymi[/color] można z powodzeniem [color="#FF0000"]hodować kąKUL[/color] – najnowsza [color="#FF0000"]odmiana KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color] – [color="#FF0000"]skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zapewnia, że kąKUL też wyjdzie![/color]
Z powodzeniem KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy mogą uruchomić Kombajn do podlewania kąKUL-u: Procesyjny Orszak Duchowieństwa (z Naukowcami włącznie) machający kropidłem nad plantacją kąKUL-u -i pomyśleć, że Poseł R.P. Janusz Palikot chce skończyć ze Święceniem Wszystkiego!, [color="#FF0000"]a Dzieciom wystarczy dać tylko inne zabaweczki – co niniejszym czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC – jest to prawdziwy CUD zamiany Święcenia Wszystkiego na Podlewanie kąKULi![/color]

Najnowsze zaś wydarzenie Niebieskie w KULejnej i PATologicznej [color="#FF0000"]walce o in vitro [/color]oraz straszenie Posłów R.P. Przez księŻULA exkomuniką Wygląda iście PATologicznie, bo za wstawiennictwem samego JP2 wielu członków KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zrezygnowało z pracy w kościele, wielu zmieniło zawód, [color="#FF0000"]a reszta stała się NIEZALEŻNA WYZNAIOWO [/color]– wypada więc, aby siejący strachy e-PiS-ZKOPat zajął się reformą głównych Prawd Wia(g)ry Świętej i ciągle odmawiał: [color="#FF0000"]„Wierzę w B(L)OGA, Ojca Wszechmogącego”, „Nie będziesz miał B(L)OGÓW Cudzych przede mną...”[/color]
Jak widać – i wierzący i niewierzący żyją sobie jak Pan Bóg Przykazał, czy coś w PRL-u było nieświęcone, a teraz jest święcone -też nie ma żadnej różnicy, [color="#FF0000"]a właściwie jest jedna – księŻULOM odbija szajba[/color]..., a tu z[color="#FF0000"] B(L)OGIEM czy bez B(L)OGA ta sam droga...[/color]


Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePi[color="#FF0000"]S(Z)KOP[/color]at[color="#FF0000"]owi[/color] i wszystkim księŻ[color="#FF0000"]ULKOM[/color]:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]

Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]


Jeśli ktoś nie wierzy to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zaprasza każdej niedzieli o godz. 12;oo w pobliże Parafii [color="#FF0000"]ks. PALLOTYNÓW (Al. Warszawska [/color]– zaraz za rondem). Od X- lat serwują Oni w wydaniu digital bells „AVE MARIA” F. Schuberta, - [color="#FF0000"]ostani numer był 21.XI.2010 r. w samo południe![/color]
Na tym ktoś z KU-L-awej muzy[color="#FF0000"]KUL[/color]ogii walnął musi Profesora! lub kończył Instytut Organów, Improwizacji i Muzyki Sakralnej Uniwersytetu [color="#FF0000"]MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color]!
I pomyśleć, że LUBLIN to stolica KUL-tury!,[color="#FF0000"] a Kabaret to też KULtura[/color]!


Najnowsze wydarzenia z poświęceniem Chrystusa – Giganta w Świebodzinie dają do myślenia w sferze humanistycznej, że Chrystus [color="#FF0000"]to przecież KRZYSZTOF[/color], a [color="#FF0000"]KYRIE ELEISON[/color] może być [color="#FF0000"]grecką nazwą sosu z jakim można serwować np. Ciało Pańskie z Grilla![/color]
Z KULei w obecnie zbliżającym się czasie SZ(k)OPEK [color="#FF0000"]Konfesjonał w wersji digital może być Serwerem bezprzewodowym, z którego ściąga się Sterowniki![/color]
I tu sprawdza się Dogmatyczna Teoria P[color="#FF0000"]apieża, Ojca Świętego Piusa XI chorego na Epilepsję!
[/color]

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”) i to [color="#FF0000"]KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego[/color] - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]-  bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - [color="#FF0000"]czyli Kanibalizm po wegetariańsku![/color] -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Na koniec KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆORGANISTÓW i ASC ponawia propozycję nadania KUL-owi symbolu [color="#FF0000"]Międzynarodowej Stolicy Mądrości Inaczej „QL”[/color]. Umieszczając w KULejną Rocznię Świętego Humanizmu znany slogan: [color="#FF0000"]„DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”[/color]


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)   
[/color]
[color="#800080"]CUD(aki) HUMANISTY(czne):

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Ostatnimi dniami obrodziło KUL-awymi i PAT-ologicznymi Targami KAT-olickimi – w tym KUL-awymi targami Pracy -nad tymi Targami winien roz... rozwiń
Avatar
ZOŁZA / 24 listopada 2010 o 11:50
0
[color="#800080"]CUD(aki) HUMANISTY(czne):

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Ostatnimi dniami obrodziło KUL-awymi i PAT-ologicznymi Targami KAT-olickimi – w tym KUL-awymi targami Pracy -nad tymi Targami winien rozlegać się Głos Ks. Stanisława ROJKA kur...iewnego Kanclerza z lat 1980-tych adresowany do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW: [color="#FF0000"]„W DIECEZJI ROBOTY NIE DOSTANIETA; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”.[/color]

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC czuje pewien niedosyt Targów Sakralnych 2010 – zabrakło tam kilkoro nowości – np. [color="#FF0000"]Wody Święconej w Sprayu z Czujnikiem Ruchu...; zabrakło też Wiertarek i Mieszadeł[/color] po przystępnych cenach zastępujących znane z lat 1980 Pralki Wirnikowe "FRANIA" i Betoniarki wykorzystywane do pieczenia Ciała Pańskiego i Opłatków – końcową fazę procesu wypieku pokazała TVP Lublin z pominięciem fazy przygotowawczej, [color="#FF0000"]gdzie mąka z wodą mieszana jest w pralkach wirnikowych „Frania” lub betoniarkach[/color]. Z powodzeniem w wolnych okresach od wypieków można prać kościelne brudy lub budować kościoły. Nycz też dziwnego, że [color="#FF0000"]Lud Boży po Mszy Świętej z pełnym udziałem ma wypieki na gębie[/color] – co na to [color="#FF0000"]SANEPID[/color]? - boi się nas...rać se w parafie!

Studenci zaś liczący na Boski Interes jaki proponuje KUL-awa alma mater mogą się rozczarować.
Wykorzystując Boskie Mądrości i Moce serwujące przez KUL-awy pół[color="#FF0000"]Świat[/color]ek [color="#FF0000"]Naukowy[/color] z powodzeniem można hodować [color="#FF0000"]kąKUL[/color]-e – jest to Biblijny Chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color]! Dogrzewając Go [color="#FF0000"]Żarem Bożej Miłości,[/color] doświetlając [color="#FF0000"]Światłem Ducha Świętego, Światłem Łaski Uświęcającej[/color] może trwać Wiecznie niczym [color="#FF0000"]Światłość Wiekuista i trwale jak Róża Duchowna[/color].
[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie[/color]! Taka to już jest Filozofia Przyrody...
Na KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich można też robić [color="#FF0000"]Profesury na temat: ILE CIAŁA PAŃSKIEGO WYJDZIE Z KILOGRAMA MĄKI![/color]  lub [color="#FF0000"]ile Flaszek Krwi Pańskiej wyjdzie z kilograma winogron![/color]- na trzeźwo trudno to pojąć,[color="#FF0000"] a Im idzie jak z płatka...[/color]
Biedniejsze Parafie z powodzeniem mogą brać na Kredyt i spłacać Go w [color="#FF0000"]Ro-ratach [/color]– KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy zgromadzone fundusze lokować mogą na rachunku [color="#FF0000"]ROR-atnim[/color]!

Wprowadzić też należy do Niebieskiej Oferty gotowe Dyplomy naukowe do nabycia za wewnętrzną Walutę Sakralną obligowaną w Bonach o nazwie ZABO i za takie [color="#FF0000"]Zabo – BONY[/color] nabywać je z KAT-olickimi Tytułami Naukowymi obrazującymi [color="#FF0000"]poziom POŻAL SIĘ BOŻE[/color]:

a) mgr - to [color="#FF0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
 dr - to[color="#FF0000"] BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#FF0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]

Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach...

Nie należy zapominać oczywiście o najwyższej Niebieskiej Godności Intelektualnej – [color="#FF0000"]H.C.[/color], co w tłumaczeniu wygląda też po KAT-olicku – [color="#FF0000"]HUMORIS CAUSA[/color]!

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera:

1)"TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
4) ŚWINTO PROWDA”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK
CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY
biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) [color="#FF0000"]GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Od samego początku Związek określany był przez księŻULKÓW jako[color="#FF0000"] „WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom [color="#FF0000"]zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci; Same napady też wyglądały Bosko, bo ok. północy księŻULO pukał do drzwi niczym z Wizytą Duszpasterską lub z Panem Bogiem, a po ich otwarciu...[/color]
Czas KULędy się zbliża i strach będzie otworzyć drwi pukającemu księŻULKOWI, bo ostatnio nominowany na Kardynała Kardynał [color="#FF0000"]Nycz żądny jest Krwi, a obecny wicebóg coś kombuje zasypując Polskę Kardynalicją![/color]
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:[color="#FF0000"]„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘ DUCHOWNĄ” [/color]… , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”  dodał od siebie ks. Edward Pudełko [/color]- lata 1980...
6)[color="#FF0000"] „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą [color="#FF0000"]równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” [/color]- niczym Brat Jarosław!
Nie od dziś panuje szum w mediach (oprócz Rydzykownych), ponawia go nawet Janusz Palikot, że jest tam przesyt Czarnych – szczególnie Tych w czerwonych i buraczkowych berecikach – wybierając zaś KULor pośredni wyjdzie akurat barwa Komandosów, [color="#FF0000"]a Czarni uskuteczniać będą desant! - bo skakać to Oni potrafią[/color]!
Biorąc pod uwagę zaufanie Boskiej Mądrości oraz [color="#FF0000"]„Mądrości Krzyża”[/color], na która powoływał się w mediach państwowych warszawski Arcybiskup Kazik Nycz trudno doszukać się w tym wszystkim samej mądrości, bo:

1) [color="#FF0000"]Mańka (g)ruchała z Gołębiem Zbawiając Świat,[/color] jak z tego Związku powstał [color="#FF0000"]Bękart Jezus[/color], jakich cudów dokonał w późniejszym czasie (choć [color="#FF0000"]CUDA i BÓG istnieją ino w teorii niczym PERPETUUM MOBILE, bo CUD to coś z niczego, a od samego początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE[/color] twierdząc, że to CUDA... [wodę na wino; chorych na zdrowych...]) [color="#FF0000"]nie mogą tylko zamienić pijanych na trzeźwych i głupich na mądrych – tego cudu nie dokonał nawet Biblijny Cudotwórca Jezus[/color]. Od samego tez początku [color="#FF0000"]nikt nie wie kto jest ojcem Jezusa – problem z tym problemem miał już Święty Piotr...[/color]
Teoria perpetuum mobile pochodzi od Naukowca i od początku wiadomo, że do dziś nikt tego nie skonstruował, [color="#FF0000"]a Boskie teorie pochodzą wprost z Nieba,a tam..., a tam wszystko już skonstruowali.[/color]
Problem KULejny ino z tym, co Stworzył Pan Bóg – [color="#FF0000"]co chwilę naukowcy przypominają Zapominalskiemu Panu Bogu, że istnieją inne Planety niż te, które Stworzył Pan Bóg!...[/color]

2) [color="#FF0000"]Wymyślili też Ciało Pańskie dla Diabetyków[/color], aby jak najwięcej ludzi uprawiało Kanibalizm („[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie... to jest Ciało Moje[/color]...”) sami uprawiając Wampiryzm („[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja[/color]...”) - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że na rynku spirytualiów od [color="#FF0000"]X-czasu istnieją trunki bezalkoholowe [/color]w związku z czym Związek i ASC wprowadza do Niebieskiego Obrotu [color="#FF0000"]Bezalkoholową Krew Pańską![/color]

3) Sama [color="#FF0000"]Ostania KULacja[/color] opiewa w Kanibalizm („Bierzcie i jedzcie... to jest ciało Moje...”) oraz Wampiryzm („Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...”)

4) Obecny Zastępca Boga z symbolem Benek XVI w Polsce chce przeforsować uprawianie czynnego Kanibalizmu nawet przez przedszKULaków serwując im I Komunię Świętą...

Mając na uwadze poziom Intelektualny KUL-awych Potęg Naukowych i wszystkich KATolickich zauważyć należy – co czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC brak postępu w tym względzie, bo:

1)W latach SOLIDARNOSĆI (1980-te) [color="#FF0000"]KUL-awy Ksiądz mgr-ant uczył z błędami[/color] – błędów tych nie widziały nawet KUL-awe i PAT-ologiczne Umysły Naukowe, a [color="#FF0000"]na takich błędach zdobywano też KAT-olickie dyplomy „wyższych uczelni”![/color]

2) Obecny Emeryt Prymas Polski Józef Glemp przy okazji sporu o Jedwabne (czasy prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego) walnął w TVP oświecony Boską Mądrością, że [color="#FF0000"]„ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ”[/color] - odszedł na emeryturę i za Swoją nie przeprosił...

3) Leciały lata... i lecą bez zmiany KAT-olickiego i KUL-awego, a zarazem PAT-ologigcznego poziomu POŻAL SIĘ BOŻE owocującego tym, że od kilku lat [color="#FF0000"]lubelscy Pallotyni[/color] (Lublin, Al. Warszawska) wykorzystując zdobycze techniki cyfrowej serwują każdej niedzieli o 12.00 [color="#FF0000"]„AVE MARIA F. SCHUBERTA[/color]! Nie byłoby nycz w tym dziwnego gdyby słyszalny utwór był rzeczywiście tym, co napisał Franciszek Schubert, a tu [color="#FF0000"]leci pierwsza połowa zwrotki, po niej następuje jakiś zlepek dźwięków i ponownie pojawia się ta sama pierwsza połowa zwrotki – nikt tego nie widzi i nie słyszy,[/color] a słuchać można przy wykorzystaniu telefonii cyfrowej i internetu w dowolnym miejscu KULi Ziemskiej!

4) Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja [color="#FF0000"]abp ŻYCIŃSKI JÓZEF[/color] sięgając zaś do współczesnego języka [color="#FF0000"]RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO[/color] i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał [color="#FF0000"]„HEPNING” i „...MAN...”[/color] (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań G[color="#FF0000"]ŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...[/color]

5) Z KULei w Częstochowie (w VIII.2010 r.) [color="#FF0000"]grzmiał abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA![/color] - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK [color="#FF0000"]OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]

6) Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. Jak Kościół:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że [color="#FF0000"]W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ![/color] To w roku 1995 [color="#FF0000"]Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP[/color] ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że [color="#FF0000"]„PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY”[/color]! Po czym [color="#FF0000"]spier...[/color]niczył [color="#FF0000"]głosować do Polonii Amerykańskiej[/color] – tak na wszelki wypadek.
OBECNEGO ZAŚ P[color="#FF0000"]REZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA![/color]: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: [color="#FF0000"]KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA”[/color].

W 2006 r. Kler wprowadził nawet [color="#FF0000"]SLANG MODLITEWNY, w którym PRZESTAJE ISTNIEĆ NAWET DEKLAOG[/color], BO KILKORO PUNKTÓW JEST ZBIEŻNYCH I SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO OKREŚLENIA: [color="#FF0000"]„NIE PIER...OL”(„Nie cudzołóż”; „Nie mów fałszywego świadectwa...”; „Nie pożądaj żony Bliźniego...”)[/color]

I pomyśleć, że [color="#FF0000"]Polska to KATolicki kraj[/color], w którym mnie niż 50% to wierzący.

Nawiązując zaś przymusową Boską Współpracę KUL-awej Uczelni z państwowymi osiągnie się szczyt możliwości produkcyjnych i Humanistycznych:

[color="#FF0000"]Współpracując KUL-awi z Politechnikami[/color] mogą z powodzeniem produkować [color="#FF0000"]Sprzęt KULo- odporny[/color];
- Z[color="#FF0000"] Uniwersytetami Medycznymi[/color] – [color="#FF0000"]oKULary na wydziałach oKUListyk[/color]i. Każdy Interesant otrzymując [color="#FF0000"]Święcone Różowe oKULary będzie widział Świat Na Różowo[/color] i wszystko w Różowych KULorach!
Nie wolno też zapomnieć o kierunku [color="#FF0000"]gineKULogii Kościelnej[/color], gdzie od ponad 2000 lat uczy się jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem i Zbawiła Świat!
- Z[color="#FF0000"] Uniwersytetami Przyrodniczymi[/color] można z powodzeniem [color="#FF0000"]hodować kąKUL[/color] – najnowsza [color="#FF0000"]odmiana KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color] – [color="#FF0000"]skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zapewnia, że kąKUL też wyjdzie![/color]
Z powodzeniem KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy mogą uruchomić Kombajn do podlewania kąKUL-u: Procesyjny Orszak Duchowieństwa (z Naukowcami włącznie) machający kropidłem nad plantacją kąKUL-u -i pomyśleć, że Poseł R.P. Janusz Palikot chce skończyć ze Święceniem Wszystkiego!, [color="#FF0000"]a Dzieciom wystarczy dać tylko inne zabaweczki – co niniejszym czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC – jest to prawdziwy CUD zamiany Święcenia Wszystkiego na Podlewanie kąKULi![/color]

Najnowsze zaś wydarzenie Niebieskie w KULejnej i PATologicznej [color="#FF0000"]walce o in vitro [/color]oraz straszenie Posłów R.P. Przez księŻULA exkomuniką Wygląda iście PATologicznie, bo za wstawiennictwem samego JP2 wielu członków KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zrezygnowało z pracy w kościele, wielu zmieniło zawód, [color="#FF0000"]a reszta stała się NIEZALEŻNA WYZNAIOWO [/color]– wypada więc, aby siejący strachy e-PiS-ZKOPat zajął się reformą głównych Prawd Wia(g)ry Świętej i ciągle odmawiał: [color="#FF0000"]„Wierzę w B(L)OGA, Ojca Wszechmogącego”, „Nie będziesz miał B(L)OGÓW Cudzych przede mną...”[/color]
Jak widać – i wierzący i niewierzący żyją sobie jak Pan Bóg Przykazał, czy coś w PRL-u było nieświęcone, a teraz jest święcone -też nie ma żadnej różnicy, [color="#FF0000"]a właściwie jest jedna – księŻULOM odbija szajba[/color]..., a tu z[color="#FF0000"] B(L)OGIEM czy bez B(L)OGA ta sam droga...[/color]


Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePi[color="#FF0000"]S(Z)KOP[/color]at[color="#FF0000"]owi[/color] i wszystkim księŻ[color="#FF0000"]ULKOM[/color]:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]

Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]


Jeśli ktoś nie wierzy to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zaprasza każdej niedzieli o godz. 12;oo w pobliże Parafii [color="#FF0000"]ks. PALLOTYNÓW (Al. Warszawska [/color]– zaraz za rondem). Od X- lat serwują Oni w wydaniu digital bells „AVE MARIA” F. Schuberta, - [color="#FF0000"]ostani numer był 21.XI.2010 r. w samo południe![/color]
Na tym ktoś z KU-L-awej muzy[color="#FF0000"]KUL[/color]ogii walnął musi Profesora! lub kończył Instytut Organów, Improwizacji i Muzyki Sakralnej Uniwersytetu [color="#FF0000"]MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color]!
I pomyśleć, że LUBLIN to stolica KUL-tury!,[color="#FF0000"] a Kabaret to też KULtura[/color]!


Najnowsze wydarzenia z poświęceniem Chrystusa – Giganta w Świebodzinie dają do myślenia w sferze humanistycznej, że Chrystus [color="#FF0000"]to przecież KRZYSZTOF[/color], a [color="#FF0000"]KYRIE ELEISON[/color] może być [color="#FF0000"]grecką nazwą sosu z jakim można serwować np. Ciało Pańskie z Grilla![/color]
Z KULei w obecnie zbliżającym się czasie SZ(k)OPEK [color="#FF0000"]Konfesjonał w wersji digital może być Serwerem bezprzewodowym, z którego ściąga się Sterowniki![/color]
I tu sprawdza się Dogmatyczna Teoria P[color="#FF0000"]apieża, Ojca Świętego Piusa XI chorego na Epilepsję!
[/color]

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”) i to [color="#FF0000"]KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego[/color] - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]-  bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - [color="#FF0000"]czyli Kanibalizm po wegetariańsku![/color] -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Na koniec KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆORGANISTÓW i ASC ponawia propozycję nadania KUL-owi symbolu [color="#FF0000"]Międzynarodowej Stolicy Mądrości Inaczej „QL”[/color]. Umieszczając w KULejną Rocznię Świętego Humanizmu znany slogan: [color="#FF0000"]„DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”[/color]


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)   
[/color]
[color="#800080"]CUD(aki) HUMANISTY(czne):

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Ostatnimi dniami obrodziło KUL-awymi i PAT-ologicznymi Targami KAT-olickimi – w tym KUL-awymi targami Pracy -nad tymi Targami winien roz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 1

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 9

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 467 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.