Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 sierpnia 2015 r.
10:55

Autobusy komunikacji miejskiej zmieniają trasy. Sporo zmian od wtorku (lista)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 19 A A

Kilka linii komunikacji miejskiej zmieni od wtorku trasy przejazdu. Linia 44 dojedzie tylko do os. Widok, skąd zniknie linia 17 zastąpiona przez trolejbusową 160 wydłużoną aż do Poręby. Lina 39 zamiast na Turystyczną pojedzie na Mełgiewską, a linia 9 zmieni numer na 159.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Poniżej pełny wykaz zmian w przebiegu linii:

Linia 4 Ominie odcinek Lubartowskiej i al. Spółdzielczości Pracy. Lubartowską ma kursować tylko od Bramy Krakowskiej do al. Tysiąclecia, potem pojedzie obok pl. Zamkowego i Lwowską, na rondzie Berbeckiego skręci w al. Andersa i tak dotrze do al. Spółdzielczości Pracy w kierunku Elizówki. Wróci tą samą trasą.
Linia 10 Skrócona do pętli Mełgiewska WSEI. Do Zadębia dojedzie linia 39.
Linia 15 Nie będzie mieć wariantowych kursów do Dąbrowy.
Linia 16 Z ul. Lwowskiej pojedzie przez ul. Koryznowej, Ponikwodę i Walecznych na Węglarza.
Linia 17 Nie skręci z Kunickiego w Zemborzycką, ale pojedzie do pętli Abramowice, a wybranymi kursami do Dominowa.
Linia 20 Wybrane kursy będą wydłużone przez Dębówkę, Barak i Panieńszczyznę do Jastkowa.
Linia 21 Wybrane kursy w dni powszednie będą wydłużone do pętli Felin Europark.
Linia 27 Zostanie zlikwidowana.
Linia 33 Nowa linia pojedzie od ronda Honorowych Krwiodawców przez al. Kraśnicką, ul. Wojciechowską, Morwową, Nałęczowską, Kolonię Dąbrowica i Płouszowice Kolonię do Tomaszowic.
Linia 37 Wybrane kursy będą wydłużone do Dąbrowy.
Linia 39 Trasa wydłużona przez Zana i Wojciechowską na Lipniak. Drugi końcowy przeniesiony z Turystycznej na przystanek Mełgiewska Chłodnia. Niektóre kursy wydłużone do Zadębia.
Linia 44 Skrócona do os. Widok.
Linia 57 Przystanek końcowy przeniesiony z Mełgiewskiej na Turystyczną.
Linia 73 Pojdzie z ul. Kunickiego (przy Mickiewicza) przez Wyzwolenia, Głuską, Zorzę, Kalinówkę i Doświadczalną na Felin. W weekendy wybrane kursy będą wydłużone do przystanku Pancerniaków Felicity.
Linia 160 Z ul. Kunickiego skręci w Zemborzycką, a dalej przez Diamentową i Jana Pawła II do os. Poręba, po drodze zajedzie na os. Widok. Pozostanie linią trolejbusową.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 14:29
0
44 to gigantyczny błąd,podobnie jak nowa trasa linii 160 to mógł zaprojektować tylko wróg!!!!! miesszkanców Lublina >Panie Zuk przyjdzie za to odpowiedziec tak jak PO za ustawe emerytalną niebytem.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 19:05
0
Po co linia 44 została skrócona do oś. Widok??? Przeciez mogła dalej jeżdzić w kierunku Zana przez Jana Pawła, Armii Krajowej i Boh. Monte Cassino, komu to przeszkadzało? Na tej trasie jeżdziło dużo dzieci do szkół, przedszkoli i uczniów do LO przy Wojciechowskiej. Teraz w tym kierunku jeździ tylko linia 50, ale o godz.7 rano to jest jeden autobus na godzinę, teraz przynajmniej powinny być 2 autobusy linii 50 o godz. 7-mej....
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 16:53
0
160 ma prawie taka samą trasę jak 17, PO CO? nie moza było zrobić krótszej drogi na zamojską? -.-
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 16:53
0
Barany, 17 wybranymi kursami do metowa, a normalnie to do dominowa, poprawcie fakty
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 14:40
0

To wywalenie pieniędzy w błoto dla firmy z zewnątrz za te zmiany.Ostatnie dwa przystanki linii 39 zamieniły się z dwoma ostatnimi przystankami linii 57 w dzielnicy Kalinowszczyzna czyli 39 pojedzie tam gdzie jeździło 57 a 57 tam gdzie jeździło 39.Od dziecka pamietam że 39 zawsze jeździło na Turystyczną a 57 na Mełgiewską na końcowe przystanki.To tylko zrobiono zamieszanie a po staremu i tak wróci z czasem

A ja jeździłem 30 z Narutowicza na Wojciechowską. Żądam przywrócenia 30.

A ja jeździłem 30 z Narutowicza na Wojciechowską. Żądam przywrócenia 30.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 14:39
0
Bardzo bym chciała żeby Linia Nr 17 wszystkie kursy miała do Dominowa - do Granic Miasta a nie tylko do pętli do Abramowic.Odcinek ul.Abramowickiej od nowej Pętli Abramowice do Granic Miasta (ok.2,5 km) to najgorszy pod każdym względem dla tej ulicy. Miasto pobiera tylko większe podatki - NIC WZAMIAN i zawsze na szarym końcu bo się nigdy NIC NIE NALEŻY. Zastanawiam się tylko - Po Co Jest ta zasrana RADA DZIELNICY, która nic nie robi a nawet nie potrafi zawalczyć o cokolwiek a w tym przypadku"lepszą"komunikację miejską dla jej Mieszkańców.
Avatar
quaha / 31 sierpnia 2015 o 13:18
0

Więcej w żaden trolejbus nie wsiądę

Gòwno, dúpsko.

Avatar
iks / 31 sierpnia 2015 o 13:00
0

Linia 73 to pierwszy kandydat do likwidacji lub zmiany trasy,kto będzie tym jeździł ????? Może z Abramowic Prywatnych kilka osób na FELIN lub przesiadka na 3 na ul.Głuskiej . Ale do Mickiewicz i na Wyzwolenia -POWIETRZE. Przewidywany czas likwidacji lub korekty to 1-październik...... MOIM ZDANIEM 16 POWINNA JEŹDZIĆ W NIEDZIELĘ a nie 73.

Avatar
iks / 31 sierpnia 2015 o 12:59
0

Linia 73 to pierwszy kandydat do likwidacji lub zmiany trasy,kto będzie tym jeździł ????? Może z Abramowic Prywatnych kilka osób na FELIN lub przesiadka na 3 na ul.Głuskiej . Ale do Mickiewicz i na Wyzwolenia -POWIETRZE. Przewidywany czas likwidacji lub korekty to 1-październik...... MOIM ZDANIEM 16 POWINNA JEŹDZIĆ W NIEDZIELĘ a nie 73.

Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 12:33
0
2 razy wsiadłem w trolejbus za każdym razem ujechałem kilka przystanków i kierowca powiedział, że nie pojedzie. Więcej w żaden trolejbus nie wsiądę, bo to strata czasu i biletu oraz nerwów. A teraz na Zemborzyckiej nie zobaczę już 17stki, chyba że o dwóch nogach. Fq! Trzeba zbierać na drugie auto!
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 14:29
0
44 to gigantyczny błąd,podobnie jak nowa trasa linii 160 to mógł zaprojektować tylko wróg!!!!! miesszkanców Lublina >Panie Zuk przyjdzie za to odpowiedziec tak jak PO za ustawe emerytalną niebytem.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 19:05
0
Po co linia 44 została skrócona do oś. Widok??? Przeciez mogła dalej jeżdzić w kierunku Zana przez Jana Pawła, Armii Krajowej i Boh. Monte Cassino, komu to przeszkadzało? Na tej trasie jeżdziło dużo dzieci do szkół, przedszkoli i uczniów do LO przy Wojciechowskiej. Teraz w tym kierunku jeździ tylko linia 50, ale o godz.7 rano to jest jeden autobus na godzinę, teraz przynajmniej powinny być 2 autobusy linii 50 o godz. 7-mej....
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 16:53
0
160 ma prawie taka samą trasę jak 17, PO CO? nie moza było zrobić krótszej drogi na zamojską? -.-
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 16:53
0
Barany, 17 wybranymi kursami do metowa, a normalnie to do dominowa, poprawcie fakty
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 14:40
0

To wywalenie pieniędzy w błoto dla firmy z zewnątrz za te zmiany.Ostatnie dwa przystanki linii 39 zamieniły się z dwoma ostatnimi przystankami linii 57 w dzielnicy Kalinowszczyzna czyli 39 pojedzie tam gdzie jeździło 57 a 57 tam gdzie jeździło 39.Od dziecka pamietam że 39 zawsze jeździło na Turystyczną a 57 na Mełgiewską na końcowe przystanki.To tylko zrobiono zamieszanie a po staremu i tak wróci z czasem

A ja jeździłem 30 z Narutowicza na Wojciechowską. Żądam przywrócenia 30.

A ja jeździłem 30 z Narutowicza na Wojciechowską. Żądam przywrócenia 30.

rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 14:39
0
Bardzo bym chciała żeby Linia Nr 17 wszystkie kursy miała do Dominowa - do Granic Miasta a nie tylko do pętli do Abramowic.Odcinek ul.Abramowickiej od nowej Pętli Abramowice do Granic Miasta (ok.2,5 km) to najgorszy pod każdym względem dla tej ulicy. Miasto pobiera tylko większe podatki - NIC WZAMIAN i zawsze na szarym końcu bo się nigdy NIC NIE NALEŻY. Zastanawiam się tylko - Po Co Jest ta zasrana RADA DZIELNICY, która nic nie robi a nawet nie potrafi zawalczyć o cokolwiek a w tym przypadku"lepszą"komunikację miejską dla jej Mieszkańców.
Avatar
quaha / 31 sierpnia 2015 o 13:18
0

Więcej w żaden trolejbus nie wsiądę

Gòwno, dúpsko.

Avatar
iks / 31 sierpnia 2015 o 13:00
0

Linia 73 to pierwszy kandydat do likwidacji lub zmiany trasy,kto będzie tym jeździł ????? Może z Abramowic Prywatnych kilka osób na FELIN lub przesiadka na 3 na ul.Głuskiej . Ale do Mickiewicz i na Wyzwolenia -POWIETRZE. Przewidywany czas likwidacji lub korekty to 1-październik...... MOIM ZDANIEM 16 POWINNA JEŹDZIĆ W NIEDZIELĘ a nie 73.

Avatar
iks / 31 sierpnia 2015 o 12:59
0

Linia 73 to pierwszy kandydat do likwidacji lub zmiany trasy,kto będzie tym jeździł ????? Może z Abramowic Prywatnych kilka osób na FELIN lub przesiadka na 3 na ul.Głuskiej . Ale do Mickiewicz i na Wyzwolenia -POWIETRZE. Przewidywany czas likwidacji lub korekty to 1-październik...... MOIM ZDANIEM 16 POWINNA JEŹDZIĆ W NIEDZIELĘ a nie 73.

Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 12:33
0
2 razy wsiadłem w trolejbus za każdym razem ujechałem kilka przystanków i kierowca powiedział, że nie pojedzie. Więcej w żaden trolejbus nie wsiądę, bo to strata czasu i biletu oraz nerwów. A teraz na Zemborzyckiej nie zobaczę już 17stki, chyba że o dwóch nogach. Fq! Trzeba zbierać na drugie auto!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!