Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2010 r.
11:06
Edytuj ten wpis

Biskupi o liście o. Wiśniewskiego: Nie można go lekceważyć

0 10 A A

Tego listu nie można zlekceważyć. Ojciec Wiśniewski kocha Kościół – tak dramatyczny list duchownego z Lublina komentuje abp Tadeusz Gocłowski. To kolejny hierarcha polskiego Kościoła wzywający do dyskusji na ten temat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wydaje się, że list do nuncjusza odzwierciedla osobowość o. Wiśniewskiego. To człowiek, który kocha Kościół, i na pewno nie można stawiać zarzutów, że Kościół atakuje. Jest zatroskany o Kościół i o wszystko, co się z nim wiąże – powiedział dziś abp Gocłowski w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej”. – Tego listu nie można zlekceważyć.

Biskup senior archidiecezji gdańskiej zgodził się ze słowami o. Wiśniewskiego m.in. w sprawie tego, że Kościół nie może opowiadać się za konkretnym nurtem politycznym, za jedną partią. – Pod tym względem są w Kościele pewne nadużycia – zauważył Gocłowski.

Jego zdaniem nie można też udawać, że podziały w Kościele nie istnieją. Według Gocłowskiego widać je szczególnie w sferze społecznej i politycznej.

M.in. te "grzechy” wytknął polskiemu Kościołowi dominikanin z Lublina o. Ludwik Wiśniewski. – Polski Kościół jest duży, kolorowy, imponujący – ale tak naprawdę sztucznie nadmuchany jak balon – napisał w liście do nuncjusza apostolskiego duchowny.

– Pięć lat temu zabrakło Jana Pawła II. Jeszcze za Jego życia, po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, zaczęło się w naszym Kościele dziać coś niepokojącego – napisał o. Wiśniewski. – Boję się, że nie doceniamy zagrożeń” – podkreślił. I zachęcił do "wielkich debat”, które zaczną "przywracać prawdziwą twarz Kościołowi”.

Autor nie chce komentować listu. – Wysłałem go do adresata. A że wypłynął, to inna sprawa – mówi nam o. Wiśniewski. – Niech inni komentują.

I komentują. Oprócz abp Gocłowskiego wcześniej wypowiedzieli się m.in. prymas Polski abp Józef Kowalczyk i metropolita lubelski abp Józef Życiński.

– Krytykę należy przyjąć z poczuciem refleksji. Bagatelizowanie problemu opisanego w liście byłoby obraźliwe – stwierdził abp Życiński. – Ojciec Ludwik Wiśniewski, ze swoim doświadczeniem "Solidarności” i tamtych lat, może być bardzo pomocny we współczesnej refleksji.

– Z pewnością nie można tego listu zlekceważyć. Rozmawiałem z nuncjuszem. Powiedziałem, że warto ten list przedstawić gremium, które zapewne przeanalizuje poszczególne wątki – powiedział z kolei abp Kowalczyk. Dodał, że uważa list o. Wiśniewskiego jako "wyraz troski o dobro Kościoła”.

Fragmenty listu o. Wiśniewskiego
* "Nastąpił gorszący podział w polskim Episkopacie (…). Objawia się poprzez popieranie inicjatyw i dzieł formalnie katolickich, a w rzeczywistości pogańskich, bo jątrzących i dzielących społeczeństwo i Kościół”. Dominikanin mówi m.in. o biskupach publikujących w "Naszym Dzienniku”, "w którym roi się od oszczerstw”.
* "Ponad 50 proc. duchowieństwa jest "zarażone” ksenofobią, nacjonalizmem i wstydliwie skrywanym antysemityzmem”.
* "Krzykliwe, ksenofobiczne grupy, mające często cechy sekciarskie – a myślę tu m.in. o entuzjastach Radia Maryja, o obrońcach krzyża przed Pałacem Prezydenckim, o ludziach węszących wszędzie zło – wnoszą w nasze życie ogromny chaos i powodują spustoszenie moralne w wielu ludziach”.
* "Rozbity polski Episkopat nie potrafił rozwiązać żadnego trudnego problemu, który w naszym Kościele zaistniał”.

Cały list ojca Wiśniewskiego - przeczytaj

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stanisław / 25 grudnia 2010 o 16:21
0
księża Gocłowski i Oszajca oraz zakonnik Wiśniewski to banda "trojga"
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 20:31
0
[quote name='ondi' timestamp='1292953885' post='409462']
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
[/quote]


Podzielam Twoje zdanie. Wierzę w Boga,kocham ludzi,staram się być uczciwym człowiekiem i wiem,że wiara bez uczynków jest martwa.Modlę się do Boga czy Matki Bożej,ale nie do figur choć szanuję przekonania innych i nie przeszkadza mi to.Skoro czynią to z wiarą i przekonaniem to mają do tego prawo.Ja dostrzegam w tym dużo bałwochwalstwa.Ludzie pokroju Terlikowskiego śmieszą mnie w przeciwieństwie do pozostałych uczestników programu T.Lisa i nie tylko.W Kościele jest wielu mądrych i odważnych ludzi-także księży i biskupów.
[quote name='ondi' timestamp='1292953885' post='409462']
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
[/quote]


Podzielam Twoje zdanie. Wierzę w Boga,kocham ludzi,staram się być uczciwy... rozwiń
Avatar
POl jikot / 21 grudnia 2010 o 20:15
0
Towarzyszu Gocłowski!!!! Najpierw to Wy się wytłumaczcie z afery "Stella Maris" zanim zaczniecie się wyPOwiadać.
T.W. Kowalczyk, T.W. filozof, Pieronek i ten POstePOwy dominikłamca to zakały kościoła. no może jeszcze ten POwski biskup z krakowa, dzijwisz czy jakoś tam i jego sekretarz Raś- brat POsła z PO. Wstyd mi za taki kościół. Chyba POjdę się wyPiSać. Nie czytam Gazety Aborczej więc na katolika POstęPOwego się nie nadaję.
Avatar
ondi / 21 grudnia 2010 o 18:51
0
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
Avatar
frer / 21 grudnia 2010 o 15:03
0
jak zwykle szukamy dookoła a nie u siebie.Niech ojciec zobaczy co się dzieje z zakonem dominikanów.Krąpiec to dla nich był dinozaur.Obecni to tylko robota gdzieś na etacie i zagraniczne wczasy.Duszpasterstwo śmierdzi.
Avatar
Armiliusz / 21 grudnia 2010 o 14:52
0
Że Gocłowski po Życimskim wspiera Wiśniewskiego to się nie dziwię,jeszcze tylko Pieronek
i na tym będzie koniec. Kler przygotowuje sobie bezrobocie na własne życzenie. Ludzie coraz cześciej uzmysławiają sobie,że są inne drogi do Pana Boga.Nie koniecznie te z opluwającym społeczność katolicką Wiśniewskim czy wspierającymi go Życimskim Gocłowskim i
jak się spodziewam Pieronkiem....no i paroma adiutantami typu o.Gużyński który to swoją babcię musi reanimować po audycjach Radia Maryja.
Avatar
Slawek W. / 21 grudnia 2010 o 14:09
0
[quote name='wierny sobie' timestamp='1292936763' post='409285']
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
[/quote]
najprawdopodobniej nie umiesz rozróżnić debaty od bezkompromisowego oskarżania!
będąc osobą niewierzącą nigdy nie pozwalam sobie na inwektywy w stosunku do osób prezentujących inny światopogląd, gdyż uważam, ze każdy ma prawo do własnego sposobu postrzegania otaczającego nas świata!
oburzam się jednak, gdy ktokolwiek stawia się w roli sędziego naszych sumień.
[quote name='wierny sobie' timestamp='1292936763' post='409285']
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
[/quote]
najprawdopodobniej nie umiesz rozróżnić debaty od bezkompromisowego oskarżania&... rozwiń
Avatar
wierny sobie / 21 grudnia 2010 o 14:06
0
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Avatar
wierny sobie / 21 grudnia 2010 o 14:04
0
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Avatar
wierny sobie / 21 grudnia 2010 o 14:02
0
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Avatar
Stanisław / 25 grudnia 2010 o 16:21
0
księża Gocłowski i Oszajca oraz zakonnik Wiśniewski to banda "trojga"
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 20:31
0
[quote name='ondi' timestamp='1292953885' post='409462']
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
[/quote]


Podzielam Twoje zdanie. Wierzę w Boga,kocham ludzi,staram się być uczciwym człowiekiem i wiem,że wiara bez uczynków jest martwa.Modlę się do Boga czy Matki Bożej,ale nie do figur choć szanuję przekonania innych i nie przeszkadza mi to.Skoro czynią to z wiarą i przekonaniem to mają do tego prawo.Ja dostrzegam w tym dużo bałwochwalstwa.Ludzie pokroju Terlikowskiego śmieszą mnie w przeciwieństwie do pozostałych uczestników programu T.Lisa i nie tylko.W Kościele jest wielu mądrych i odważnych ludzi-także księży i biskupów.
[quote name='ondi' timestamp='1292953885' post='409462']
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
[/quote]


Podzielam Twoje zdanie. Wierzę w Boga,kocham ludzi,staram się być uczciwy... rozwiń
Avatar
POl jikot / 21 grudnia 2010 o 20:15
0
Towarzyszu Gocłowski!!!! Najpierw to Wy się wytłumaczcie z afery "Stella Maris" zanim zaczniecie się wyPOwiadać.
T.W. Kowalczyk, T.W. filozof, Pieronek i ten POstePOwy dominikłamca to zakały kościoła. no może jeszcze ten POwski biskup z krakowa, dzijwisz czy jakoś tam i jego sekretarz Raś- brat POsła z PO. Wstyd mi za taki kościół. Chyba POjdę się wyPiSać. Nie czytam Gazety Aborczej więc na katolika POstęPOwego się nie nadaję.
Avatar
ondi / 21 grudnia 2010 o 18:51
0
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
Avatar
frer / 21 grudnia 2010 o 15:03
0
jak zwykle szukamy dookoła a nie u siebie.Niech ojciec zobaczy co się dzieje z zakonem dominikanów.Krąpiec to dla nich był dinozaur.Obecni to tylko robota gdzieś na etacie i zagraniczne wczasy.Duszpasterstwo śmierdzi.
Avatar
Armiliusz / 21 grudnia 2010 o 14:52
0
Że Gocłowski po Życimskim wspiera Wiśniewskiego to się nie dziwię,jeszcze tylko Pieronek
i na tym będzie koniec. Kler przygotowuje sobie bezrobocie na własne życzenie. Ludzie coraz cześciej uzmysławiają sobie,że są inne drogi do Pana Boga.Nie koniecznie te z opluwającym społeczność katolicką Wiśniewskim czy wspierającymi go Życimskim Gocłowskim i
jak się spodziewam Pieronkiem....no i paroma adiutantami typu o.Gużyński który to swoją babcię musi reanimować po audycjach Radia Maryja.
Avatar
Slawek W. / 21 grudnia 2010 o 14:09
0
[quote name='wierny sobie' timestamp='1292936763' post='409285']
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
[/quote]
najprawdopodobniej nie umiesz rozróżnić debaty od bezkompromisowego oskarżania!
będąc osobą niewierzącą nigdy nie pozwalam sobie na inwektywy w stosunku do osób prezentujących inny światopogląd, gdyż uważam, ze każdy ma prawo do własnego sposobu postrzegania otaczającego nas świata!
oburzam się jednak, gdy ktokolwiek stawia się w roli sędziego naszych sumień.
[quote name='wierny sobie' timestamp='1292936763' post='409285']
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
[/quote]
najprawdopodobniej nie umiesz rozróżnić debaty od bezkompromisowego oskarżania&... rozwiń
Avatar
wierny sobie / 21 grudnia 2010 o 14:06
0
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Avatar
wierny sobie / 21 grudnia 2010 o 14:04
0
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Avatar
wierny sobie / 21 grudnia 2010 o 14:02
0
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 0 16

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 81 19

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 69 11

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 108 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 7 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 32 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 11

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 2

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!