Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2013 r.
21:35
Edytuj ten wpis

Budowa S17. Węzeł Sławinek blisko otwarcia (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 21 A A
Najdalej za trzy miesiące kierowcy pojadą nowym węzłem Lublin Sławinek (Wojciech Nieśpiałowski)
Najdalej za trzy miesiące kierowcy pojadą nowym węzłem Lublin Sławinek (Wojciech Nieśpiałowski)

Najdalej za trzy miesiące kierowcy pojadą nowym węzłem Lublin Sławinek. Na początek zjadą nim z ekspresówki na starą "siedemnastkę”. Potem możliwości będzie przybywać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tymczasem, jeszcze w tym tygodniu może zostać uruchomiona sygnalizacja świetlna na zjeździe z pierwszego od Warszawy odcinka S17. Tu kierowcy narzekali na weekendowe korki. Ale nie tylko. – Przejeżdżałem tamtędy we wtorek i też trzeba było swoje odczekać wlokąc się noga za nogą. Najwyższy czas na te światła – mówi pan Krzysztof, kierowca z Lublina.

– Ustawiono już maszty z sygnalizatorami. Do końca tygodnia potrwają testy. Sygnalizacja będzie uruchomiona najszybciej jak to możliwe – dodaje Nalewajko.

Odcinek ekspresówki między węzłami Jastków i Lublin Sławinek buduje polsko-hiszpańskie konsorcjum Budimex i Ferrovial Agroman. Budowę 7,7-km odcinka drogi ekspresowej S17, wraz z łącznikiem do granic miasta w kierunku przedłużenia al. Solidarności o długości 2 km kosztuje 415 mln zł.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mati / 22 kwietnia 2014 o 23:17
0

ciekawe kiedy będzie gotowa cała s17 kurów lublin piaski?  :huh:  

Avatar
Mirek / 21 lutego 2014 o 20:46
0

I co? :angry:

Jajco!

Avatar
Robert / 26 września 2013 o 23:40
0

Jak się cyta ten artykuł 27 września to tylko można się wkuryć że takie głupot były pisane. Te wszystkie artykuły wyglądają jak propaganda, która potem robi się bez pokrycia w faktach. 

A fakty są takie że ta nowa droga bęzie niszczała jeszcze prawie rok bo nie bęzie do niej dojazdu/zjazdu.

Avatar
Dżordż / 5 sierpnia 2013 o 09:57
0

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

Szkoda mi Ciebie. W jakim Ty kraju żyjesz? Czy to Polska jeszcze, czy może Galicja, Podkarpacie, Królestwo Rzeszowskie, Gmina Piździwój?

W tym kraju materiały muszą spełniać określone specyfikacjami wymagania i jeżeli ich nie ma w danym regionie to się je ściąga za grube pieniądze. Wykonawca może coś kombinować, ale niekoniecznie mu się to opłaci i zawsze uda, a ryzyko i smród zawsze spadnie na niego. Dużym firmom się to nie opłaca.

A tak abstrahując od "mundregoz Rzeszowa", Pan Nalewajko jak zwykle naciąga prawdę. Termin Zadania 2 jest przekroczony, ten pierwszy z lipca tyle, że z powodu powiedzmy nie zagłębiając się "siły wyższej" BDX dostał przedłużenie do października.

Dragados, Zadania 3 i 4 to skończy może do przyszłego sierpnia, więc jeszcze poczekamy na całą obwodnicę.

Odcinek pierwszy i jego równość? No cóż, Wykonawcy Zadania 1 z jakichś tam przyczyn nie dostali przedłużenia choć mogli i powinni, wtedy nie musieli by budować na wielkiej spince. BDX na obu odcinkach dostał przedłużenie, Dragados pewnie dostanie przedłużenie, bo taka jest polityka, wiec nie musieli i nie spieszą się i nikt ich oficjalnie nie goni za to. Dogadali się na górze? Może, jakie to teraz ma znaczenie?

Mota, KPRD, PRD Lubartów i PRD Puławy jako jedne z niewielu firm w kraju skończyly trasę główną w termine, więc naprawdę musieli się spieszyć. GDDKiA musiała się czymś w końcu pochwalić. Nie oczekujcie niewiadomo czego, taka jest polityka, a Wy nie dajcie się wciągnąć w te bajeczki, że jest czarno albo biało. Jest szaro, każdy orze jak może, a do przeciętnego Kowalskiego dociera tylko tyle ile jest mu potrzebne wiedzieć, czyli droga będzie, w terminie, który to termin ostateczny w razie wydłużenia budowy się przesunie, a nasi zarządcy dróg będą mogli się pochwalić, że są super, zrobili tyle ile mogli a nawet więcej, a jakość jest taka, jaką można dostać za najkorzystniejszą cenę i spełnia wymagania określone w kontrakcie.

Nie jestem wniebowzięty jakością, ale jestem realistą i cieszę się że wogóle coś mamy. Dziesięć lat temu, byliśmy ostatnimwojewództwem w kraju, które mogło liczyć na autostradę, któś wpadł więc na pomysł, zakręćmy się za ekspresówką i wyszło w bólach. Trzeba się cieszyć, że zalążek już jest, a jak sytuacja się poprawi i politycy dotrzymają słowa będzie jeszcze więcej. Pożyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam, bez napinki!

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

Szkoda mi Ciebie. W jakim Ty kraju żyjesz? Czy to Polska jeszcze, czy może Galicja, Podkarpacie, Królestwo Rzeszowskie, Gmina Piździwój?

W tym kraju materiały muszą spełniać określone specyfikacjami wymagania i jeżeli ich nie ma w danym regionie to się je ściąga za grube pieniądze. Wykonawca może coś kombinować, ale niekoniecznie mu się ... rozwiń

Avatar
tubylec / 29 lipca 2013 o 21:54
0

Ciekawe którędy będzie można zjechać z ekspresówki, na starą 17 - na węźle sławinek? Przecież tam nie ma żadnego zjazdu.

Avatar
Robert / 28 lipca 2013 o 22:01
0

Ha, ha, ha, 

Świetny wjazd do Lublina nową al. Solidarności i wielki korek przed skrzyżowaniem z Sikorskiego !!!

Avatar
Podkarpacie / 26 lipca 2013 o 08:13
0

Jeśli ktoś uważd, że na odcinku Kurów-Bida jest równy asfalt, to jeździł całe życie tylko po wsiowych drogach. I taki ktoś może się podniecać "jakością". Zaś kierowcy bywający w świecie - wystarczy jechać w stronę Wawy przed zachodem słońca, widać jak byk, że nawierzchnia nie ma długich, jednakowych odcinków. To ser szwajcarski! Nie ma porównania do obwodnicy Garwolina! A poza tym - na starej s17 widzę dużo rejestracji niemiejscowych. Jak oni znajdują wiazd od strony Wawy? Po co?

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

rozwiń
Avatar
A / 25 lipca 2013 o 16:17
0

Oby jak najszybciej ogłaszali przetarg na Zachodnią Obwodnicę Lublina (Dąbrowica-Konopnica) to już Lublin i ta część Lubelszczyzny będzie miała CZĘŚCIOWO rozwiązane problemy drogowe (na głównych drogach), DW 747 docelowo do Iłży też będzie miała lepsze połączenie... 

Avatar
Bolo / 25 lipca 2013 o 13:05
0
Masz rację, to kierowcy jadący np. z Radomi. Nie opłaca im się nadkładać na wjazd na s17. Zobaczymy jak spadnie ruch kiedy oddadzą całą trasę do Piask.
Nie musi być zachód; wystarczy, że słońce jest nisko (czy to rano, czy wieczorem), widać wszystkie niedoróbki.
Jedyny plus to niewiele ekranów. A jak jadę Lublin-Piaski, to jedno pragnienie: wyjechać jak najszybciej z tego przytłaczającego tunelu.
Avatar
Gość / 25 lipca 2013 o 12:48
0

Jeśli ktoś uważd, że na odcinku Kurów-Bida jest równy asfalt, to jeździł całe życie tylko po wsiowych drogach. I taki ktoś może się podniecać "jakością". Zaś kierowcy bywający w świecie - wystarczy jechać w stronę Wawy przed zachodem słońca, widać jak byk, że nawierzchnia nie ma długich, jednakowych odcinków. To ser szwajcarski! Nie ma porównania do obwodnicy Garwolina! A poza tym - na starej s17 widzę dużo rejestracji niemiejscowych. Jak oni znajdują wiazd od strony Wawy? Po co?

No to w takim razie jutro o zachodzie słońca zapierdzielam do Warszawy. Widze że masz niezły orient - nie pomyślałeś o starej drodze z Puław przez Kurów do Lublina ?

No to w takim razie jutro o zachodzie słońca zapierdzielam do Warszawy. Widze że masz niezły orient - nie pomyślałeś o starej drodze z Puław przez Kurów do Lublina ?

rozwiń
Avatar
mati / 22 kwietnia 2014 o 23:17
0

ciekawe kiedy będzie gotowa cała s17 kurów lublin piaski?  :huh:  

Avatar
Mirek / 21 lutego 2014 o 20:46
0

I co? :angry:

Jajco!

Avatar
Robert / 26 września 2013 o 23:40
0

Jak się cyta ten artykuł 27 września to tylko można się wkuryć że takie głupot były pisane. Te wszystkie artykuły wyglądają jak propaganda, która potem robi się bez pokrycia w faktach. 

A fakty są takie że ta nowa droga bęzie niszczała jeszcze prawie rok bo nie bęzie do niej dojazdu/zjazdu.

Avatar
Dżordż / 5 sierpnia 2013 o 09:57
0

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

Szkoda mi Ciebie. W jakim Ty kraju żyjesz? Czy to Polska jeszcze, czy może Galicja, Podkarpacie, Królestwo Rzeszowskie, Gmina Piździwój?

W tym kraju materiały muszą spełniać określone specyfikacjami wymagania i jeżeli ich nie ma w danym regionie to się je ściąga za grube pieniądze. Wykonawca może coś kombinować, ale niekoniecznie mu się to opłaci i zawsze uda, a ryzyko i smród zawsze spadnie na niego. Dużym firmom się to nie opłaca.

A tak abstrahując od "mundregoz Rzeszowa", Pan Nalewajko jak zwykle naciąga prawdę. Termin Zadania 2 jest przekroczony, ten pierwszy z lipca tyle, że z powodu powiedzmy nie zagłębiając się "siły wyższej" BDX dostał przedłużenie do października.

Dragados, Zadania 3 i 4 to skończy może do przyszłego sierpnia, więc jeszcze poczekamy na całą obwodnicę.

Odcinek pierwszy i jego równość? No cóż, Wykonawcy Zadania 1 z jakichś tam przyczyn nie dostali przedłużenia choć mogli i powinni, wtedy nie musieli by budować na wielkiej spince. BDX na obu odcinkach dostał przedłużenie, Dragados pewnie dostanie przedłużenie, bo taka jest polityka, wiec nie musieli i nie spieszą się i nikt ich oficjalnie nie goni za to. Dogadali się na górze? Może, jakie to teraz ma znaczenie?

Mota, KPRD, PRD Lubartów i PRD Puławy jako jedne z niewielu firm w kraju skończyly trasę główną w termine, więc naprawdę musieli się spieszyć. GDDKiA musiała się czymś w końcu pochwalić. Nie oczekujcie niewiadomo czego, taka jest polityka, a Wy nie dajcie się wciągnąć w te bajeczki, że jest czarno albo biało. Jest szaro, każdy orze jak może, a do przeciętnego Kowalskiego dociera tylko tyle ile jest mu potrzebne wiedzieć, czyli droga będzie, w terminie, który to termin ostateczny w razie wydłużenia budowy się przesunie, a nasi zarządcy dróg będą mogli się pochwalić, że są super, zrobili tyle ile mogli a nawet więcej, a jakość jest taka, jaką można dostać za najkorzystniejszą cenę i spełnia wymagania określone w kontrakcie.

Nie jestem wniebowzięty jakością, ale jestem realistą i cieszę się że wogóle coś mamy. Dziesięć lat temu, byliśmy ostatnimwojewództwem w kraju, które mogło liczyć na autostradę, któś wpadł więc na pomysł, zakręćmy się za ekspresówką i wyszło w bólach. Trzeba się cieszyć, że zalążek już jest, a jak sytuacja się poprawi i politycy dotrzymają słowa będzie jeszcze więcej. Pożyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam, bez napinki!

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

Szkoda mi Ciebie. W jakim Ty kraju żyjesz? Czy to Polska jeszcze, czy może Galicja, Podkarpacie, Królestwo Rzeszowskie, Gmina Piździwój?

W tym kraju materiały muszą spełniać określone specyfikacjami wymagania i jeżeli ich nie ma w danym regionie to się je ściąga za grube pieniądze. Wykonawca może coś kombinować, ale niekoniecznie mu się ... rozwiń

Avatar
tubylec / 29 lipca 2013 o 21:54
0

Ciekawe którędy będzie można zjechać z ekspresówki, na starą 17 - na węźle sławinek? Przecież tam nie ma żadnego zjazdu.

Avatar
Robert / 28 lipca 2013 o 22:01
0

Ha, ha, ha, 

Świetny wjazd do Lublina nową al. Solidarności i wielki korek przed skrzyżowaniem z Sikorskiego !!!

Avatar
Podkarpacie / 26 lipca 2013 o 08:13
0

Jeśli ktoś uważd, że na odcinku Kurów-Bida jest równy asfalt, to jeździł całe życie tylko po wsiowych drogach. I taki ktoś może się podniecać "jakością". Zaś kierowcy bywający w świecie - wystarczy jechać w stronę Wawy przed zachodem słońca, widać jak byk, że nawierzchnia nie ma długich, jednakowych odcinków. To ser szwajcarski! Nie ma porównania do obwodnicy Garwolina! A poza tym - na starej s17 widzę dużo rejestracji niemiejscowych. Jak oni znajdują wiazd od strony Wawy? Po co?

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

Bo u Was się buduje tanio i z byle czego to przecież jasne.Cała Polska o tym mówi.Najsłabsze materiały są na lubelszczyźnie.Zapraszam na odcinek ekpresówki do Rzeszowa.....ogromna różnica..

rozwiń
Avatar
A / 25 lipca 2013 o 16:17
0

Oby jak najszybciej ogłaszali przetarg na Zachodnią Obwodnicę Lublina (Dąbrowica-Konopnica) to już Lublin i ta część Lubelszczyzny będzie miała CZĘŚCIOWO rozwiązane problemy drogowe (na głównych drogach), DW 747 docelowo do Iłży też będzie miała lepsze połączenie... 

Avatar
Bolo / 25 lipca 2013 o 13:05
0
Masz rację, to kierowcy jadący np. z Radomi. Nie opłaca im się nadkładać na wjazd na s17. Zobaczymy jak spadnie ruch kiedy oddadzą całą trasę do Piask.
Nie musi być zachód; wystarczy, że słońce jest nisko (czy to rano, czy wieczorem), widać wszystkie niedoróbki.
Jedyny plus to niewiele ekranów. A jak jadę Lublin-Piaski, to jedno pragnienie: wyjechać jak najszybciej z tego przytłaczającego tunelu.
Avatar
Gość / 25 lipca 2013 o 12:48
0

Jeśli ktoś uważd, że na odcinku Kurów-Bida jest równy asfalt, to jeździł całe życie tylko po wsiowych drogach. I taki ktoś może się podniecać "jakością". Zaś kierowcy bywający w świecie - wystarczy jechać w stronę Wawy przed zachodem słońca, widać jak byk, że nawierzchnia nie ma długich, jednakowych odcinków. To ser szwajcarski! Nie ma porównania do obwodnicy Garwolina! A poza tym - na starej s17 widzę dużo rejestracji niemiejscowych. Jak oni znajdują wiazd od strony Wawy? Po co?

No to w takim razie jutro o zachodzie słońca zapierdzielam do Warszawy. Widze że masz niezły orient - nie pomyślałeś o starej drodze z Puław przez Kurów do Lublina ?

No to w takim razie jutro o zachodzie słońca zapierdzielam do Warszawy. Widze że masz niezły orient - nie pomyślałeś o starej drodze z Puław przez Kurów do Lublina ?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 4 0

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 0 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 7 3

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 3

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 10 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 24 8

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 20

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 3 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!