Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2010 r.
15:30
Edytuj ten wpis

DJ puszczał w klubie pirackie utwory

Autor: Zdjęcie autora er
0 15 A A

DJ z jednego z klubów w centrum Lublina puszczał pirackie utwory ściągnięte z internetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci pojawili się w klubie w piątek. Okazało się, że właściciel ma odpowiednie umowy z ZAiKS. Ale jego pracownik wykorzystywał utwory, od których nie płacił tantiem.

- Prawdopodobnie chodzi aż 200 pirackich utworów – mówi Arkadiusz Arciszewski, z KWP w Lublinie.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wtf / 30 listopada 2010 o 11:35
0
[quote name='lsm' timestamp='1291051679' post='394317']
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny pozniej dalej widze zaparkowana suke). W dodatku ciagle patroluja tymi samochodami cale osiedle jakby nie wiadomo co tu sie dzialo. I tylko biedna administracja musi remontowac wszystkie chodniki, bo wiadomo - chodnik to nie autostrada. Nie mowie juz nawet o tym, ze oczywiscie zulikow, ktorzy ciagle zebrza o kase i piora sie pokatnie po mordach nikt nie ruszy i smieja sie siniaki z naszych struzow prawa.
[/quote]
Na Czechowie na Leszetyckiego staje podobny gnój, który traktuje policyjny samochód jako własny. Sytuacja identyczna. 200 metrów dalej na ławce siedzi zawsze banda wiecznie nachlanych i naćpanych gówniarzy.
[quote name='lsm' timestamp='1291051679' post='394317']
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny poznie... rozwiń
Avatar
the truth :D / 30 listopada 2010 o 11:13
0
Ktoś go podp...il bo skąd by wiedzieli że akurat te utwory puszcza?! Ktoś kto ma wgląd do jego umów, papierów itp... Ktoś z klubu lub konkurencja... ech... Współczucie dla chłopaka. Człowiek chce wyjść jednak na prostą, stara się być w zgodzie z prawem (odprowadza tantiemy) a i tak sie ku.. przyczepią! I co dalej będzie?! Przy konsoli terminal kart i za każdą puszczoną mp3ke będzie trzeba kartą płacić? Granie muzyki polega na sprawianiu przyjemności, zabawie a ludzie niezwiązani z tym praktycznie wcale chcą na tym zarobić i "aby się nachapać"!
ZAiKS STOP! i tyle...
Ktoś go podp...il bo skąd by wiedzieli że akurat te utwory puszcza?! Ktoś kto ma wgląd do jego umów, papierów itp... Ktoś z klubu lub konkurencja... ech... Współczucie dla chłopaka. Człowiek chce wyjść jednak na prostą, stara się być w zgodzie z prawem (odprowadza tantiemy) a i tak sie ku.. przyczepią! I co dalej będzie?! Przy konsoli terminal kart i za każdą puszczoną mp3ke będzie trzeba kartą płacić? Granie muzyki polega na sprawianiu przyjemności, zabawie a ludzie niezwiązani z tym praktycznie wcale chcą na tym zarobić i "... rozwiń
Avatar
DJ mp3 / 29 listopada 2010 o 22:05
0
ale afera...tylko jak by chodzilo o policjanta ktory slucha swojej swierzo wypalonej skladanki w nie swojej sluzbowej gabarynie to by bylo cicho, a chlopaczyna proboje zarabiac na swojej pasji no i oczywiscie odprowadza podatek od swoich dochodow,dostaje perfidnie po du*** nie kazdego stac na placenie 2000 pln co kwartał jakiemus zaiks'owi...oto polska paranoja pogratulowac policjantom i pismakowi za taki super temat..
Avatar
mistrz / 29 listopada 2010 o 21:20
0
Jeżeli taki język dozwolony jest na forum to baranem jestes ty.
Avatar
pan / 29 listopada 2010 o 20:17
0
baranie...
Avatar
mistrz / 29 listopada 2010 o 19:35
0
Ale podatki powinien opłacac ,a jeżeli nie płaci to też łamie prawo i psuje rynek tym zespołom które płacą podatki.
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 19:29
0
[quote name='aaaa' timestamp='1291052066' post='394327']
pięknie ..... a co z zespołami co grają na weselach ...!!!! oni nie płaca za granie cudzych utworów.... a tym bardziej nie odprowadzaja podatku z takiego wesela a to nie małe sumki są..!!!!! z tym niech coś zrobia a nie za biednych DJ się biorą... patologia się robi w tej Polsce a jeśli gra z utworów z neta to niech sobie gra jego sprawa skond to ma... niech nie umieszczaja utworów w internecie to nie Będzie problemów z tym ... co za naród popie.... y.
[/quote]
Bzdura, właściciel lokalu w którym grają cudze piosenki są zobowiązani posiadać umowę z ZAiKSem i odprowadzać tantiemy. Zespół nic nie musi płacić. Jeśli nie masz pojęcia o prawie to się nie wypowiadaj.
[quote name='aaaa' timestamp='1291052066' post='394327']
pięknie ..... a co z zespołami co grają na weselach ...!!!! oni nie płaca za granie cudzych utworów.... a tym bardziej nie odprowadzaja podatku z takiego wesela a to nie małe sumki są..!!!!! z tym niech coś zrobia a nie za biednych DJ się biorą... patologia się robi w tej Polsce a jeśli gra z utworów z neta to niech sobie gra jego sprawa skond to ma... niech nie umieszczaja utworów w internecie to nie Będzie problemów z... rozwiń
Avatar
foster toster / 29 listopada 2010 o 19:02
0
zdaje sie, że to nie utwory były pirackie (bo przeciez sciągnięte, a ściaganie w tym kraju to nie przestępstwo), ale ich odtwarzanie odbylo sie niezgodnie z prawem:|
Avatar
aaaa / 29 listopada 2010 o 18:34
0
pięknie ..... a co z zespołami co grają na weselach ...!!!! oni nie płaca za granie cudzych utworów.... a tym bardziej nie odprowadzaja podatku z takiego wesela a to nie małe sumki są..!!!!! z tym niech coś zrobia a nie za biednych DJ się biorą... patologia się robi w tej Polsce a jeśli gra z utworów z neta to niech sobie gra jego sprawa skond to ma... niech nie umieszczaja utworów w internecie to nie Będzie problemów z tym ... co za naród popie.... y.
Avatar
lsm / 29 listopada 2010 o 18:27
0
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny pozniej dalej widze zaparkowana suke). W dodatku ciagle patroluja tymi samochodami cale osiedle jakby nie wiadomo co tu sie dzialo. I tylko biedna administracja musi remontowac wszystkie chodniki, bo wiadomo - chodnik to nie autostrada. Nie mowie juz nawet o tym, ze oczywiscie zulikow, ktorzy ciagle zebrza o kase i piora sie pokatnie po mordach nikt nie ruszy i smieja sie siniaki z naszych struzow prawa.
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny pozniej dalej widze zaparkowana suke). W dodatku ciagle patroluja tymi samochodami cale osie... rozwiń
Avatar
wtf / 30 listopada 2010 o 11:35
0
[quote name='lsm' timestamp='1291051679' post='394317']
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny pozniej dalej widze zaparkowana suke). W dodatku ciagle patroluja tymi samochodami cale osiedle jakby nie wiadomo co tu sie dzialo. I tylko biedna administracja musi remontowac wszystkie chodniki, bo wiadomo - chodnik to nie autostrada. Nie mowie juz nawet o tym, ze oczywiscie zulikow, ktorzy ciagle zebrza o kase i piora sie pokatnie po mordach nikt nie ruszy i smieja sie siniaki z naszych struzow prawa.
[/quote]
Na Czechowie na Leszetyckiego staje podobny gnój, który traktuje policyjny samochód jako własny. Sytuacja identyczna. 200 metrów dalej na ławce siedzi zawsze banda wiecznie nachlanych i naćpanych gówniarzy.
[quote name='lsm' timestamp='1291051679' post='394317']
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny poznie... rozwiń
Avatar
the truth :D / 30 listopada 2010 o 11:13
0
Ktoś go podp...il bo skąd by wiedzieli że akurat te utwory puszcza?! Ktoś kto ma wgląd do jego umów, papierów itp... Ktoś z klubu lub konkurencja... ech... Współczucie dla chłopaka. Człowiek chce wyjść jednak na prostą, stara się być w zgodzie z prawem (odprowadza tantiemy) a i tak sie ku.. przyczepią! I co dalej będzie?! Przy konsoli terminal kart i za każdą puszczoną mp3ke będzie trzeba kartą płacić? Granie muzyki polega na sprawianiu przyjemności, zabawie a ludzie niezwiązani z tym praktycznie wcale chcą na tym zarobić i "aby się nachapać"!
ZAiKS STOP! i tyle...
Ktoś go podp...il bo skąd by wiedzieli że akurat te utwory puszcza?! Ktoś kto ma wgląd do jego umów, papierów itp... Ktoś z klubu lub konkurencja... ech... Współczucie dla chłopaka. Człowiek chce wyjść jednak na prostą, stara się być w zgodzie z prawem (odprowadza tantiemy) a i tak sie ku.. przyczepią! I co dalej będzie?! Przy konsoli terminal kart i za każdą puszczoną mp3ke będzie trzeba kartą płacić? Granie muzyki polega na sprawianiu przyjemności, zabawie a ludzie niezwiązani z tym praktycznie wcale chcą na tym zarobić i "... rozwiń
Avatar
DJ mp3 / 29 listopada 2010 o 22:05
0
ale afera...tylko jak by chodzilo o policjanta ktory slucha swojej swierzo wypalonej skladanki w nie swojej sluzbowej gabarynie to by bylo cicho, a chlopaczyna proboje zarabiac na swojej pasji no i oczywiscie odprowadza podatek od swoich dochodow,dostaje perfidnie po du*** nie kazdego stac na placenie 2000 pln co kwartał jakiemus zaiks'owi...oto polska paranoja pogratulowac policjantom i pismakowi za taki super temat..
Avatar
mistrz / 29 listopada 2010 o 21:20
0
Jeżeli taki język dozwolony jest na forum to baranem jestes ty.
Avatar
pan / 29 listopada 2010 o 20:17
0
baranie...
Avatar
mistrz / 29 listopada 2010 o 19:35
0
Ale podatki powinien opłacac ,a jeżeli nie płaci to też łamie prawo i psuje rynek tym zespołom które płacą podatki.
Avatar
Gość / 29 listopada 2010 o 19:29
0
[quote name='aaaa' timestamp='1291052066' post='394327']
pięknie ..... a co z zespołami co grają na weselach ...!!!! oni nie płaca za granie cudzych utworów.... a tym bardziej nie odprowadzaja podatku z takiego wesela a to nie małe sumki są..!!!!! z tym niech coś zrobia a nie za biednych DJ się biorą... patologia się robi w tej Polsce a jeśli gra z utworów z neta to niech sobie gra jego sprawa skond to ma... niech nie umieszczaja utworów w internecie to nie Będzie problemów z tym ... co za naród popie.... y.
[/quote]
Bzdura, właściciel lokalu w którym grają cudze piosenki są zobowiązani posiadać umowę z ZAiKSem i odprowadzać tantiemy. Zespół nic nie musi płacić. Jeśli nie masz pojęcia o prawie to się nie wypowiadaj.
[quote name='aaaa' timestamp='1291052066' post='394327']
pięknie ..... a co z zespołami co grają na weselach ...!!!! oni nie płaca za granie cudzych utworów.... a tym bardziej nie odprowadzaja podatku z takiego wesela a to nie małe sumki są..!!!!! z tym niech coś zrobia a nie za biednych DJ się biorą... patologia się robi w tej Polsce a jeśli gra z utworów z neta to niech sobie gra jego sprawa skond to ma... niech nie umieszczaja utworów w internecie to nie Będzie problemów z... rozwiń
Avatar
foster toster / 29 listopada 2010 o 19:02
0
zdaje sie, że to nie utwory były pirackie (bo przeciez sciągnięte, a ściaganie w tym kraju to nie przestępstwo), ale ich odtwarzanie odbylo sie niezgodnie z prawem:|
Avatar
aaaa / 29 listopada 2010 o 18:34
0
pięknie ..... a co z zespołami co grają na weselach ...!!!! oni nie płaca za granie cudzych utworów.... a tym bardziej nie odprowadzaja podatku z takiego wesela a to nie małe sumki są..!!!!! z tym niech coś zrobia a nie za biednych DJ się biorą... patologia się robi w tej Polsce a jeśli gra z utworów z neta to niech sobie gra jego sprawa skond to ma... niech nie umieszczaja utworów w internecie to nie Będzie problemów z tym ... co za naród popie.... y.
Avatar
lsm / 29 listopada 2010 o 18:27
0
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny pozniej dalej widze zaparkowana suke). W dodatku ciagle patroluja tymi samochodami cale osiedle jakby nie wiadomo co tu sie dzialo. I tylko biedna administracja musi remontowac wszystkie chodniki, bo wiadomo - chodnik to nie autostrada. Nie mowie juz nawet o tym, ze oczywiscie zulikow, ktorzy ciagle zebrza o kase i piora sie pokatnie po mordach nikt nie ruszy i smieja sie siniaki z naszych struzow prawa.
anonym6666 - mnie najbardziej wk... jeszcze jeden scenariusz. Otoz pewien pan policjant mieszka na moim osiedlu. Co dzien (lub prawie codziennie) wraz ze swoimi kolegami w trakcie sluzby przyjezdza na obiadki do domu. Oczywiscie jak to policjant - nie stawia fury na parkingu tylko bezceremonialnie parkuje pod samym blokiem. Obiad to obiad wiadomo, siesta sie nalezy. Schodzi sie temu panu zawsze dosc dlugo (np. wychodze na miasto i wracajac 3 godziny pozniej dalej widze zaparkowana suke). W dodatku ciagle patroluja tymi samochodami cale osie... rozwiń