Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2016 r.
23:37

Elżbieta Starosławska nie będzie już dyrektorem COZL. "Wyczerpała swoje możliwości zarządzania"

Autor: Zdjęcie autora toma kp am
0 71 A A
Elżbieta Starosławska (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Elżbieta Starosławska (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Decyzję o pozbawieniu prof. Elżbiety Starosławskiej dyrektorskiego fotela w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej we wtorek podjęli jednogłośnie członkowie zarządu województwa.

Aktualizacja artykułu: 15 lutego 2016 r. 12:22
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Uchwała została podjęta na zarządzie województwa ale prawnie prof. Starosławska nadal jest szefową COZL, bo nie została z nią rozwiązana umowa o pracę. Zgodnie z warunkami umowy ma 6-miesięczny okres wypowiedzenia – mówi Rafał Janiszewski, rzecznik COZL.

– Decyzję chcieliśmy przekazać w środę, ale pani profesor wystąpiła o urlop. Odmówiłem jego udzielenia i poprosiłem o spotkanie, ale wtedy okazało się, że jest na zwolnieniu lekarskim. Na razie nie wiemy, do kiedy jest ono wystawione i czekamy. Ale decyzja jest nieodwołalna – mówi Arkadiusz Bratkowski, odpowiedzialny m.in. za służbę zdrowia członek zarządu województwa. – Pani profesor wyczerpała swoje możliwości zarządzania tą jednostką.

W oświadczeniu zarządu województwa przesłanym w czwartek rano do mediów czytamy, że decyzję podjęto z powodu "naruszenia przez p. Elżbietę Starosławską dobrze rozumianego interesu kierowanej przez nią jednostki poprzez narażenie jej na straty finansowe oraz rozpowszechniania publicznie nieprawdziwych pogłosek na temat działań, zaniechań i intencji samorządu województwa lubelskiego". Szczegółowe uzasadnienie zawarte jest w załączniku do pisma o rozwiązaniu umowy, które na wciąż nie zostało dostarczone.

Zarząd województwa informuje, że w celu konieczności zapewnienia sprawnego funkcjonowania szpitala i kontynuowania jego rozbudowy obowiązki dyrektora przejmie zatrudniona na zastępstwo osoba. Na to stanowisko ma zostać ogłoszony konkurs.

Sonda: Co sądzisz o pozbawieniu prof. Elżbiety Starosławskiej funkcji dyrektora COZL?

Liczba głosów: 1134
50.26%
Dobra decyzja
49.74%
Zła decyzja
Na linii marszałek województwa - dyrektor COZL zgrzytało od dłuzszego czasu. 
 
W ubiegłym tygodniu Starosławska straciła stanowisko kierownikiem oddziału onkologii klinicznej COZL. Przez kilka lat miała zgodę władz województwa na łączenie tych dwóch funkcji. W piątek to pozwolenie zostało cofnięte.

– Marszałek uznał, że w sytuacji, w której znalazła się inwestycja związana z rozbudową centrum, dobrze byłoby skupić się na jednym zakresie zadań. Dlatego nie wyraził zgody na dalsze łączenie tych funkcji – tłumaczyła Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka Sławomira Sosnowskiego.

Pod koniec stycznia prof. Starosławska przedstawiła listę prac dodatkowych przy rozbudowie placówki. Liczy ona 24 pozycje i opiewa na 20 mln zł. Są na niej m.in.: prace przy wzmocnieniu fundamentów i ścian budynku. Dyrekcja COZL prosiła też m.in. o montaż indywidualnie sterowanej klimatyzacji i szybsze windy. Marszałek nie krył zaskoczenia. Postanowił tę listę potrzeb zweryfikować.

Zarząd województwa od dawna zastanawia się też, co zrobić w sprawie oświadczeń majątkowych dyr. Starosławskiej. Z ostatniego wynika, że obok 221 tys. zł dyrektorskiej pensji, zarobiła 150 tys. z dodatkowych umów. Nie chce jednak zdradzić kto i za co jej płacił.

Odmawiała też ujawnienia wynagrodzenia, jakie otrzymał prof. Stanisław Popek za wykonanie ekspertyzy kolorystycznej nowych budynków COZL, w której pozytywnie ocenił powszechnie krytykowaną kolorystykę obiektów.

Ekspertyza autorstwa prof. Stanisława Popka z Instytutu Psychologii UMCS w Lublinie została dołączona do materiałów jakie dostali dziennikarze w połowie czerwca na konferencji z okazji otwarcia nowych obiektów COZL. Autor szeroko rozpisuje się w niej o leczniczym wpływie jaskrawych barw na organizm człowieka. Dziwi się też, że wzbudzają one tak wiele kontrowersji.

Przekonuje, że „wraz z rozwojem okolicznej zieleni, ów dysonans zmaleje do minimum, a za kilka lat nikt nie będzie pamiętał o tej pozamerytorycznej i intuicyjnej dyskusji”.

W lipcu zapytaliśmy dyrektor Centrum Onkologii o to ile kosztowała opinia eksperta. Odmówiła odpowiedzi. Wówczas o ujawnienie tej kwoty wystąpił Urząd Marszałkowski.

– To są pieniądze publiczne, więc upublicznienie tej kwoty jest naturalne. COZL nie jest nie jest firmą prywatną tylko jednostką marszałkowską, więc nie może ukrywać takich informacji – podkreślał wówczas Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa odpowiedzialny za służbę zdrowia.

O pieniądzach nie chciał rozmawiać też autor ekspertyzy. – To Katolicki Uniwersytet Lubelski, znając mój dorobek naukowy w zakresie badania oddziaływania kolorów, polecił mnie prof. Starosławskiej. Jeśli chodzi o pieniądze, to mój wkład w te badania był znacznie większy niż profity finansowe – mówi prof. Popek.

Pod koniec lipca ubiegłego roku prof. Starosławskiej zabrakło wśród dyrektorów podległych marszałkowi szpitali, którym przyznano nagrody roczne. Jak tłumaczył wówczas Arkadiusz Bratkowski, odpowiedzialny za służbę zdrowia członek zarządu województwa, chodziło m.in. o głośny protest związkowców dotyczący braku kontraktów z NFZ na nowy zakres leczenia.

Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
teen / 20 lutego 2016 o 03:18
0

Ha, ha ha... Rolnik z Krasewa zwalnia panią profesor. Co on może wiedzieć o onkologii, czy o zarządzaniu szpitalem. Może się zna kartoflach i pszenicy. Dyzma wami rządzi...

Avatar
Gość / 14 lutego 2016 o 09:19
0
Skoro brakuje pieniędzy to proponuje spawdzić premie pracowników od 2005 za co i ile dostawali. Wszystko się znajdzie.
Avatar
Były pracownik / 13 lutego 2016 o 00:12
0
A ja dodam tylko że bardzo dobrze się stało. Tylu ludzi co zniszczyła ta kobieta. Ci co sie tu wypowiadają chyba nie mieli z nią do czynienia osobiście. Popieram decyzje.
Avatar
nikt / 12 lutego 2016 o 14:26
0

brawo ... brawo... w pełni zgadzam się z przedmówcą...... cozl zasługuje na normalnosc ..... oczekują tego chorzy bo oni w koncu są NAJWAŻNIEJSI....

Avatar
Gość / 12 lutego 2016 o 14:08
0
To traktowany jak prywatny kołchoz zatrudniający cały rodziny pewnie przez zupełny przypadek molochem z wieloma błędami i bublami konstrukcyjnymi .Latwo to sprawdzić analizując nazwiska pracownikow. Dziwne,ze żaden lekarz tam zatrudniony nie opisuje atmosfery pracy...Władza na poziomie ordynatora, dyrektora , konsultanta sprawiała,ze niezadowoleni z opieki pacjenci mogli odwołać się ....przez okno. Preferencje polityczne i powiązanie z duchowieństwem łatwo zauważyć na fotografiach wiszących niegdyś na ścianach nieistniejącego dzisiaj budynku, a na takim stanowisku zależności jakiekolwiek nie powinny mieć miejsca.Ograniczanie wolności pracownikow poprzez przedłużanie godzin pracy, obowiązkowe pielgrzymki, huczne otwarcie nowego budynku obfitujące w ponad ogólnie przyjęte normy katering powinien chyba zainteresować odpowiednie służby.nie wiadomo tylko czy prawdziwe faktury istnieją....Czy jest drugi w Polsce szpital, gdzie przechowywane są reliefie, czy nie powinny być w miejscu uświęconym, kościele, klasztorze....?
To traktowany jak prywatny kołchoz zatrudniający cały rodziny pewnie przez zupełny przypadek molochem z wieloma błędami i bublami konstrukcyjnymi .Latwo to sprawdzić analizując nazwiska pracownikow. Dziwne,ze żaden lekarz tam zatrudniony nie opisuje atmosfery pracy...Władza na poziomie ordynatora, dyrektora , konsultanta sprawiała,ze niezadowoleni z opieki pacjenci mogli odwołać się ....przez okno. Preferencje polityczne i powiązanie z duchowieństwem łatwo zauważyć na fotografiach wiszących niegdyś na ścianach nieistniejącego dzisiaj budynk... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2016 o 12:59
0

Witam .Drodzy chorzy i ci którzy będą chorować .Rak coraz częściej gości w naszych rodzinach.czy polityka ma decydować o naszym leczeniu !!!!!prof. Starosławska jest super lekarzem i wielkim człowiekiem.nie niszczcie tego co zrobiła.!!!!!!!!!!!!!!

Kto zabrania jej leczyć? Sama uciekła na zwolnienie, więc chyba nie jest tym zainteresowana. Jako dyrektor nie sprawdziła się stąd odwołanie. Straty jakie generuje COZL nie będą pokryte "z kosmosu", tylko z naszych podatków. I przestańcie opowiadać bajki jaki to znakomity ośrodek leczniczy; proponuje przejrzeć rankingi szpitali, czy porozmawiać z pacjentami (którzy leczą się tak bez protekcji) i leczyli się także w innych ośrodkach onkologicznych.

Kto zabrania jej leczyć? Sama uciekła na zwolnienie, więc chyba nie jest tym zainteresowana. Jako dyrektor nie sprawdziła się stąd odwołanie. Straty jakie generuje COZL nie będą pokryte "z kosmosu", tylko z naszych podatków. I przestańcie opowiadać bajki jaki to znakomity ośrodek leczniczy; proponuje przejrzeć rankingi szpitali, czy porozmawiać z pacjentami (którzy leczą się tak bez protekcji) i leczyli się także w innych ośrodkach onkologicznych.

rozwiń
Avatar
Konrad / 12 lutego 2016 o 09:04
0

Jeśli tak ją chwalicie, że super lekarz - to nie powinna być dyrektorem, tylko lekarzem. Przecież jak zajmuje się budową to nie może w tym samym czasie zajmować się leczeniem?

W ogóle nie rozumiem dlaczego lekarze zostają dyrektorami szpitali...to trochę tak jakby w autobusie wybrać najbardziej ogarniętego pasażera i posadzić go za kierownicą autobusu...

Takim obiektem, taką inwestycją powinien kierować wysokiej klasy menadżer.

Avatar
Gość / 12 lutego 2016 o 08:25
0
Witam .Drodzy chorzy i ci którzy będą chorować .Rak coraz częściej gości w naszych rodzinach.czy polityka ma decydować o naszym leczeniu !!!!!prof. Starosławska jest super lekarzem i wielkim człowiekiem.nie niszczcie tego co zrobiła.!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
iga / 11 lutego 2016 o 21:50
0

żenada -kobieta oddała całe swoje życie dla zdrowia ludzkiego -oddana dla pacjentów całym swoim sercem -jak można wyżucić tak wartościowego człowieka ?????????

BZDURA!!!!!!

Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 21:48
0
starsze panie biorące emerytury powinny odejsc na spoczynek - tam potrzeba młodszych!!!!
Avatar
teen / 20 lutego 2016 o 03:18
0

Ha, ha ha... Rolnik z Krasewa zwalnia panią profesor. Co on może wiedzieć o onkologii, czy o zarządzaniu szpitalem. Może się zna kartoflach i pszenicy. Dyzma wami rządzi...

Avatar
Gość / 14 lutego 2016 o 09:19
0
Skoro brakuje pieniędzy to proponuje spawdzić premie pracowników od 2005 za co i ile dostawali. Wszystko się znajdzie.
Avatar
Były pracownik / 13 lutego 2016 o 00:12
0
A ja dodam tylko że bardzo dobrze się stało. Tylu ludzi co zniszczyła ta kobieta. Ci co sie tu wypowiadają chyba nie mieli z nią do czynienia osobiście. Popieram decyzje.
Avatar
nikt / 12 lutego 2016 o 14:26
0

brawo ... brawo... w pełni zgadzam się z przedmówcą...... cozl zasługuje na normalnosc ..... oczekują tego chorzy bo oni w koncu są NAJWAŻNIEJSI....

Avatar
Gość / 12 lutego 2016 o 14:08
0
To traktowany jak prywatny kołchoz zatrudniający cały rodziny pewnie przez zupełny przypadek molochem z wieloma błędami i bublami konstrukcyjnymi .Latwo to sprawdzić analizując nazwiska pracownikow. Dziwne,ze żaden lekarz tam zatrudniony nie opisuje atmosfery pracy...Władza na poziomie ordynatora, dyrektora , konsultanta sprawiała,ze niezadowoleni z opieki pacjenci mogli odwołać się ....przez okno. Preferencje polityczne i powiązanie z duchowieństwem łatwo zauważyć na fotografiach wiszących niegdyś na ścianach nieistniejącego dzisiaj budynku, a na takim stanowisku zależności jakiekolwiek nie powinny mieć miejsca.Ograniczanie wolności pracownikow poprzez przedłużanie godzin pracy, obowiązkowe pielgrzymki, huczne otwarcie nowego budynku obfitujące w ponad ogólnie przyjęte normy katering powinien chyba zainteresować odpowiednie służby.nie wiadomo tylko czy prawdziwe faktury istnieją....Czy jest drugi w Polsce szpital, gdzie przechowywane są reliefie, czy nie powinny być w miejscu uświęconym, kościele, klasztorze....?
To traktowany jak prywatny kołchoz zatrudniający cały rodziny pewnie przez zupełny przypadek molochem z wieloma błędami i bublami konstrukcyjnymi .Latwo to sprawdzić analizując nazwiska pracownikow. Dziwne,ze żaden lekarz tam zatrudniony nie opisuje atmosfery pracy...Władza na poziomie ordynatora, dyrektora , konsultanta sprawiała,ze niezadowoleni z opieki pacjenci mogli odwołać się ....przez okno. Preferencje polityczne i powiązanie z duchowieństwem łatwo zauważyć na fotografiach wiszących niegdyś na ścianach nieistniejącego dzisiaj budynk... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2016 o 12:59
0

Witam .Drodzy chorzy i ci którzy będą chorować .Rak coraz częściej gości w naszych rodzinach.czy polityka ma decydować o naszym leczeniu !!!!!prof. Starosławska jest super lekarzem i wielkim człowiekiem.nie niszczcie tego co zrobiła.!!!!!!!!!!!!!!

Kto zabrania jej leczyć? Sama uciekła na zwolnienie, więc chyba nie jest tym zainteresowana. Jako dyrektor nie sprawdziła się stąd odwołanie. Straty jakie generuje COZL nie będą pokryte "z kosmosu", tylko z naszych podatków. I przestańcie opowiadać bajki jaki to znakomity ośrodek leczniczy; proponuje przejrzeć rankingi szpitali, czy porozmawiać z pacjentami (którzy leczą się tak bez protekcji) i leczyli się także w innych ośrodkach onkologicznych.

Kto zabrania jej leczyć? Sama uciekła na zwolnienie, więc chyba nie jest tym zainteresowana. Jako dyrektor nie sprawdziła się stąd odwołanie. Straty jakie generuje COZL nie będą pokryte "z kosmosu", tylko z naszych podatków. I przestańcie opowiadać bajki jaki to znakomity ośrodek leczniczy; proponuje przejrzeć rankingi szpitali, czy porozmawiać z pacjentami (którzy leczą się tak bez protekcji) i leczyli się także w innych ośrodkach onkologicznych.

rozwiń
Avatar
Konrad / 12 lutego 2016 o 09:04
0

Jeśli tak ją chwalicie, że super lekarz - to nie powinna być dyrektorem, tylko lekarzem. Przecież jak zajmuje się budową to nie może w tym samym czasie zajmować się leczeniem?

W ogóle nie rozumiem dlaczego lekarze zostają dyrektorami szpitali...to trochę tak jakby w autobusie wybrać najbardziej ogarniętego pasażera i posadzić go za kierownicą autobusu...

Takim obiektem, taką inwestycją powinien kierować wysokiej klasy menadżer.

Avatar
Gość / 12 lutego 2016 o 08:25
0
Witam .Drodzy chorzy i ci którzy będą chorować .Rak coraz częściej gości w naszych rodzinach.czy polityka ma decydować o naszym leczeniu !!!!!prof. Starosławska jest super lekarzem i wielkim człowiekiem.nie niszczcie tego co zrobiła.!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
iga / 11 lutego 2016 o 21:50
0

żenada -kobieta oddała całe swoje życie dla zdrowia ludzkiego -oddana dla pacjentów całym swoim sercem -jak można wyżucić tak wartościowego człowieka ?????????

BZDURA!!!!!!

Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 21:48
0
starsze panie biorące emerytury powinny odejsc na spoczynek - tam potrzeba młodszych!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 71

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!