Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 września 2010 r.
12:47
Edytuj ten wpis

Gessler o jedzeniu w Jesz Burgerze: To był trup i śmierdział trupem

0 27 A A

Znana restauratorka krytykuje lubelski fast-food. - Jeśli się gra i cwaniakuje to nie ma się żadnych szans w moim programie - mówi w wywiadzie dla Faktu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
joa / 30 września 2010 o 21:26
0
Witam ! W gwoli wyjaśnienia, p. Gessler jest znaną postacią Polskiej mapy kulinarnej. Nie prowadzi fast-food, lecz wysublimowane potrawy w pięknej oprawie, czyli RESTAURACJE ! Zna się na tym co robi, inaczej nigdy nie wybrano by ją na prowadzącą programu. Cięty język i sposób bycia natomiast nie każdemu leży ... cóż, p.Gessler nie przyjechała do Jesz Burgera z wizytą a'la cześć kochani co słychać, lecz z misją. Mało tego została o to proszona przez właściciela reastauracji. Tłumaczenie typu - oj ja biedny nie wiedziałem, że to tak będzie wyglądało to dyrdymały. Swoją drogą czego się spodziewał wspaniałej akcji promocyjnej za freeko ? No przepraszam, ale ten świat tak nie funkcjonuje. Dał "ciała" i teraz zbiera szumowiny własnego rosołu C'est la vie jak mawiają w kraju wyszukanych dań, gdzie takowy "Jesz Burger" zapewne nie ma szansy na przetrawnie choćby 5 minut. Pani Gessler pozdrawiam, życzę powodzenia i wytrwałości.
Witam ! W gwoli wyjaśnienia, p. Gessler jest znaną postacią Polskiej mapy kulinarnej. Nie prowadzi fast-food, lecz wysublimowane potrawy w pięknej oprawie, czyli RESTAURACJE ! Zna się na tym co robi, inaczej nigdy nie wybrano by ją na prowadzącą programu. Cięty język i sposób bycia natomiast nie każdemu leży ... cóż, p.Gessler nie przyjechała do Jesz Burgera z wizytą a'la cześć kochani co słychać, lecz z misją. Mało tego została o to proszona przez właściciela reastauracji. Tłumaczenie typu - oj ja biedny nie wiedziałem, że to ta... rozwiń
Avatar
ruda / 28 września 2010 o 11:30
0
[quote name='piter' date='27 wrzesień 2010 - 20:43 ' timestamp='1285613014' post='353372']
jak by nie patrzyc to pani G. wkleila sie do rodziny restauratorów i teraz czerpie z tego korzysci...
[/quote]

To Ty się też wklej do rodziny restauratorów i nie umiejąc nic i nie mając do tego predyspozycji prowadź tyle restauracji z tak dużym powodzeniem! Bo przypominam, że p. Gessler nie leży plackiem i czerpie korzyści tylko sama pracuje na swój sukces. A Ty pewnie jej zazdrościsz i tyle...
Avatar
ruda / 28 września 2010 o 11:23
0
[quote name='kasia' date='18 wrzesień 2010 - 07:14 ' timestamp='1284786868' post='349167']
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie!

Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
[/quote]

A ja robię dziś na obiad mięso, które bardzo ładnie pachnie. Współczuję skoro twierdzisz, że każde mięso trupem śmierdzi... widocznie świeżego nie jadłaś... zepsute mięso śmierdzi!
[quote name='kasia' date='18 wrzesień 2010 - 07:14 ' timestamp='1284786868' post='349167']
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie!

Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
[/quote]

A ja robię dziś na obiad mięso, które bardzo ładnie pachnie. Współczuję skoro twierdzisz, że każde mięso trupem śmierdzi... widocznie świeżego ni... rozwiń
Avatar
piter / 27 września 2010 o 20:43
0
jak by nie patrzyc to pani G. wkleila sie do rodziny restauratorów i teraz czerpie z tego korzysci...
Avatar
Seba / 27 września 2010 o 18:20
0
[quote name='Zasuwanogami' date='17 wrzesień 2010 - 14:46 ' timestamp='1284727616' post='348875']
Jednym z sukcesów Tej Pani było to, że przebywała prawie 30 lat w Kubie jako córka ambasadora PRL ( nota bene siostra Piotra Ikonowicza ). Także sukcesem tej Pani jest to, że mąż ma 20 mln PLN długów. A sukces murowany to metoda Tego towarzystwa na wygranie przetargów na atrakcyjne lokale ( szczególnie na Starym Mieście w warszafce). Przebija się gości. Wygrywa przetarg na lokal a następnie nie płaci się co miesiąc czynszu.
[/quote]


Po pierwsze nie mąż ma długi tylko brat męża i to byłego. Sorry ale jej biznes idzie tak jak wszyscy by chcieli, żeby im szło.
[quote name='Zasuwanogami' date='17 wrzesień 2010 - 14:46 ' timestamp='1284727616' post='348875']
Jednym z sukcesów Tej Pani było to, że przebywała prawie 30 lat w Kubie jako córka ambasadora PRL ( nota bene siostra Piotra Ikonowicza ). Także sukcesem tej Pani jest to, że mąż ma 20 mln PLN długów. A sukces murowany to metoda Tego towarzystwa na wygranie przetargów na atrakcyjne lokale ( szczególnie na Starym Mieście w warszafce). Przebija się gości. Wygrywa przetarg na lokal a następnie nie płaci się co ... rozwiń
Avatar
ada / 24 września 2010 o 21:54
0
pani magda ma racje popieram ja ludzie nie lubia jak sie im prawde mowi super babka jak bym miala swoja restauracje na pewno bym ja zaprosila
Avatar
zombi / 20 września 2010 o 21:07
0
[quote name='kotlet warsiafsky' date='17 wrzesień 2010 - 14:03 ' timestamp='1284725002' post='348850']
........a moze wreszcie Gesslerowie zrobia rewolucje u siebie i zaczna placic czynsze za wynajem kilku restauracji bo jak podawala prasa , zalegaja naprawde wielkie kwoty
[/quote]


totalnie nie wiesz o czym piszesz, Magda Gessler nie ma długów, zadłużony po uszy to był Piotr Gessler i dlatego miasto zabrało mu restauracje, klan geslerów jest spory i trudno się w nim połapać Adam Gessler Piotr Gessler Marta Gessler i Magda Gessler wszyscy prowadzili lub nadal prowadzą restauracje różne w polsce.ale zaznaczam Magda G nie ma długów.
[quote name='kotlet warsiafsky' date='17 wrzesień 2010 - 14:03 ' timestamp='1284725002' post='348850']
........a moze wreszcie Gesslerowie zrobia rewolucje u siebie i zaczna placic czynsze za wynajem kilku restauracji bo jak podawala prasa , zalegaja naprawde wielkie kwoty
[/quote]


totalnie nie wiesz o czym piszesz, Magda Gessler nie ma długów, zadłużony po uszy to był Piotr Gessler i dlatego miasto zabrało mu restauracje, klan geslerów jest spory i trudno się w nim połapać Adam... rozwiń
Avatar
D. / 18 września 2010 o 19:47
0
Jeszcze mniej bawi mnie to, że nie płacą pracownikom. Skoro sam szef przyznaje, że opóźnienia sięgają miesiąca, to tam naprawdę pewnie są to 3 miesiące... Pani Gessler czasem zachowuje się jak wariatka, ale to że spotkała się tam z cwaniactwem i syfem to też fakt.
Avatar
betka / 18 września 2010 o 15:50
0
[quote name='Edzia' date='17 wrzesień 2010 - 13:56 ' timestamp='1284724571' post='348841']
Byłam w tej "restauracji" i nie powaliła mnie na kolana. Raczej sie tam już nie wybierałam i nie wybiorę ale nie dlatego, że tak mówi jakaś tam "znawczyni" kuchni. To nie dla mnie jedzenie i kropka. Natomiast ciekawa jestem skąd Pani Geslarowa zna smak mięsa trupa...może podawała je w swoich restauracjach??????
Pani Gesler, trochę kultury w doborze słów i mniej emocji. Chyba, ze o to w tym programie chodzi, żeby sie nakręcać....bo może spadnie ogladalność??? a i prosze wiązać włosy przy tłuczeniu mięsa na kotlety!!!!!! Może sanepid zajmie się fruwającymi "herami" Pani G, bo być może znajdziemy je w jakimś daniu.
[/quote]
tak powiedziała bo mięso śmierdziało, a co to za różnica jakiego wyrazenia użyła... czepiasz się i tyle, nie broń tych idiotów co podają jakieś badziewie ludziom do jedzenia, ciebie to bawi, że ludzie płacą kasę i jedzą syf?????? chory jesteś
[quote name='Edzia' date='17 wrzesień 2010 - 13:56 ' timestamp='1284724571' post='348841']
Byłam w tej "restauracji" i nie powaliła mnie na kolana. Raczej sie tam już nie wybierałam i nie wybiorę ale nie dlatego, że tak mówi jakaś tam "znawczyni" kuchni. To nie dla mnie jedzenie i kropka. Natomiast ciekawa jestem skąd Pani Geslarowa zna smak mięsa trupa...może podawała je w swoich restauracjach??????
Pani Gesler, trochę kultury w doborze słów i mniej emocji. Chyba, ze o to w tym... rozwiń
Avatar
kasia / 18 września 2010 o 07:14
0
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie!

Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
Avatar
joa / 30 września 2010 o 21:26
0
Witam ! W gwoli wyjaśnienia, p. Gessler jest znaną postacią Polskiej mapy kulinarnej. Nie prowadzi fast-food, lecz wysublimowane potrawy w pięknej oprawie, czyli RESTAURACJE ! Zna się na tym co robi, inaczej nigdy nie wybrano by ją na prowadzącą programu. Cięty język i sposób bycia natomiast nie każdemu leży ... cóż, p.Gessler nie przyjechała do Jesz Burgera z wizytą a'la cześć kochani co słychać, lecz z misją. Mało tego została o to proszona przez właściciela reastauracji. Tłumaczenie typu - oj ja biedny nie wiedziałem, że to tak będzie wyglądało to dyrdymały. Swoją drogą czego się spodziewał wspaniałej akcji promocyjnej za freeko ? No przepraszam, ale ten świat tak nie funkcjonuje. Dał "ciała" i teraz zbiera szumowiny własnego rosołu C'est la vie jak mawiają w kraju wyszukanych dań, gdzie takowy "Jesz Burger" zapewne nie ma szansy na przetrawnie choćby 5 minut. Pani Gessler pozdrawiam, życzę powodzenia i wytrwałości.
Witam ! W gwoli wyjaśnienia, p. Gessler jest znaną postacią Polskiej mapy kulinarnej. Nie prowadzi fast-food, lecz wysublimowane potrawy w pięknej oprawie, czyli RESTAURACJE ! Zna się na tym co robi, inaczej nigdy nie wybrano by ją na prowadzącą programu. Cięty język i sposób bycia natomiast nie każdemu leży ... cóż, p.Gessler nie przyjechała do Jesz Burgera z wizytą a'la cześć kochani co słychać, lecz z misją. Mało tego została o to proszona przez właściciela reastauracji. Tłumaczenie typu - oj ja biedny nie wiedziałem, że to ta... rozwiń
Avatar
ruda / 28 września 2010 o 11:30
0
[quote name='piter' date='27 wrzesień 2010 - 20:43 ' timestamp='1285613014' post='353372']
jak by nie patrzyc to pani G. wkleila sie do rodziny restauratorów i teraz czerpie z tego korzysci...
[/quote]

To Ty się też wklej do rodziny restauratorów i nie umiejąc nic i nie mając do tego predyspozycji prowadź tyle restauracji z tak dużym powodzeniem! Bo przypominam, że p. Gessler nie leży plackiem i czerpie korzyści tylko sama pracuje na swój sukces. A Ty pewnie jej zazdrościsz i tyle...
Avatar
ruda / 28 września 2010 o 11:23
0
[quote name='kasia' date='18 wrzesień 2010 - 07:14 ' timestamp='1284786868' post='349167']
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie!

Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
[/quote]

A ja robię dziś na obiad mięso, które bardzo ładnie pachnie. Współczuję skoro twierdzisz, że każde mięso trupem śmierdzi... widocznie świeżego nie jadłaś... zepsute mięso śmierdzi!
[quote name='kasia' date='18 wrzesień 2010 - 07:14 ' timestamp='1284786868' post='349167']
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie!

Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
[/quote]

A ja robię dziś na obiad mięso, które bardzo ładnie pachnie. Współczuję skoro twierdzisz, że każde mięso trupem śmierdzi... widocznie świeżego ni... rozwiń
Avatar
piter / 27 września 2010 o 20:43
0
jak by nie patrzyc to pani G. wkleila sie do rodziny restauratorów i teraz czerpie z tego korzysci...
Avatar
Seba / 27 września 2010 o 18:20
0
[quote name='Zasuwanogami' date='17 wrzesień 2010 - 14:46 ' timestamp='1284727616' post='348875']
Jednym z sukcesów Tej Pani było to, że przebywała prawie 30 lat w Kubie jako córka ambasadora PRL ( nota bene siostra Piotra Ikonowicza ). Także sukcesem tej Pani jest to, że mąż ma 20 mln PLN długów. A sukces murowany to metoda Tego towarzystwa na wygranie przetargów na atrakcyjne lokale ( szczególnie na Starym Mieście w warszafce). Przebija się gości. Wygrywa przetarg na lokal a następnie nie płaci się co miesiąc czynszu.
[/quote]


Po pierwsze nie mąż ma długi tylko brat męża i to byłego. Sorry ale jej biznes idzie tak jak wszyscy by chcieli, żeby im szło.
[quote name='Zasuwanogami' date='17 wrzesień 2010 - 14:46 ' timestamp='1284727616' post='348875']
Jednym z sukcesów Tej Pani było to, że przebywała prawie 30 lat w Kubie jako córka ambasadora PRL ( nota bene siostra Piotra Ikonowicza ). Także sukcesem tej Pani jest to, że mąż ma 20 mln PLN długów. A sukces murowany to metoda Tego towarzystwa na wygranie przetargów na atrakcyjne lokale ( szczególnie na Starym Mieście w warszafce). Przebija się gości. Wygrywa przetarg na lokal a następnie nie płaci się co ... rozwiń
Avatar
ada / 24 września 2010 o 21:54
0
pani magda ma racje popieram ja ludzie nie lubia jak sie im prawde mowi super babka jak bym miala swoja restauracje na pewno bym ja zaprosila
Avatar
zombi / 20 września 2010 o 21:07
0
[quote name='kotlet warsiafsky' date='17 wrzesień 2010 - 14:03 ' timestamp='1284725002' post='348850']
........a moze wreszcie Gesslerowie zrobia rewolucje u siebie i zaczna placic czynsze za wynajem kilku restauracji bo jak podawala prasa , zalegaja naprawde wielkie kwoty
[/quote]


totalnie nie wiesz o czym piszesz, Magda Gessler nie ma długów, zadłużony po uszy to był Piotr Gessler i dlatego miasto zabrało mu restauracje, klan geslerów jest spory i trudno się w nim połapać Adam Gessler Piotr Gessler Marta Gessler i Magda Gessler wszyscy prowadzili lub nadal prowadzą restauracje różne w polsce.ale zaznaczam Magda G nie ma długów.
[quote name='kotlet warsiafsky' date='17 wrzesień 2010 - 14:03 ' timestamp='1284725002' post='348850']
........a moze wreszcie Gesslerowie zrobia rewolucje u siebie i zaczna placic czynsze za wynajem kilku restauracji bo jak podawala prasa , zalegaja naprawde wielkie kwoty
[/quote]


totalnie nie wiesz o czym piszesz, Magda Gessler nie ma długów, zadłużony po uszy to był Piotr Gessler i dlatego miasto zabrało mu restauracje, klan geslerów jest spory i trudno się w nim połapać Adam... rozwiń
Avatar
D. / 18 września 2010 o 19:47
0
Jeszcze mniej bawi mnie to, że nie płacą pracownikom. Skoro sam szef przyznaje, że opóźnienia sięgają miesiąca, to tam naprawdę pewnie są to 3 miesiące... Pani Gessler czasem zachowuje się jak wariatka, ale to że spotkała się tam z cwaniactwem i syfem to też fakt.
Avatar
betka / 18 września 2010 o 15:50
0
[quote name='Edzia' date='17 wrzesień 2010 - 13:56 ' timestamp='1284724571' post='348841']
Byłam w tej "restauracji" i nie powaliła mnie na kolana. Raczej sie tam już nie wybierałam i nie wybiorę ale nie dlatego, że tak mówi jakaś tam "znawczyni" kuchni. To nie dla mnie jedzenie i kropka. Natomiast ciekawa jestem skąd Pani Geslarowa zna smak mięsa trupa...może podawała je w swoich restauracjach??????
Pani Gesler, trochę kultury w doborze słów i mniej emocji. Chyba, ze o to w tym programie chodzi, żeby sie nakręcać....bo może spadnie ogladalność??? a i prosze wiązać włosy przy tłuczeniu mięsa na kotlety!!!!!! Może sanepid zajmie się fruwającymi "herami" Pani G, bo być może znajdziemy je w jakimś daniu.
[/quote]
tak powiedziała bo mięso śmierdziało, a co to za różnica jakiego wyrazenia użyła... czepiasz się i tyle, nie broń tych idiotów co podają jakieś badziewie ludziom do jedzenia, ciebie to bawi, że ludzie płacą kasę i jedzą syf?????? chory jesteś
[quote name='Edzia' date='17 wrzesień 2010 - 13:56 ' timestamp='1284724571' post='348841']
Byłam w tej "restauracji" i nie powaliła mnie na kolana. Raczej sie tam już nie wybierałam i nie wybiorę ale nie dlatego, że tak mówi jakaś tam "znawczyni" kuchni. To nie dla mnie jedzenie i kropka. Natomiast ciekawa jestem skąd Pani Geslarowa zna smak mięsa trupa...może podawała je w swoich restauracjach??????
Pani Gesler, trochę kultury w doborze słów i mniej emocji. Chyba, ze o to w tym... rozwiń
Avatar
kasia / 18 września 2010 o 07:14
0
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie!

Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 27 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 25 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 155 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 419 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 10 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 24 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!