Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2007 r.
20:14
Edytuj ten wpis

Gwałt? Mało prawdopodobne

0 37 A A

Podejrzany o wykorzystanie seksualne studentki były funkcjonariusz policyjnej izby zatrzymań w Lublinie może wyjść na wolność - zdecydował sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś prokuratura odwoła się od tej decyzji, bo uważa, że dowody zebrane w tej sprawie są mocne.

Policjantowi Grzegorzowi K. postawiono zarzut wykorzystania bezbronności kobiety i dwukrotny gwałt. Komendant miejski wydalił go ze służby. Funkcjonariusz został aresztowany, ma siedzieć za kratkami do grudnia. Prokuratura wystąpiła o przedłużenie aresztowania o kolejne tygodnie. Tymczasem we wtorek sąd aresztu nie przedłużył. - Uznał, że nie ma wysokiego prawdopodobieństwa popełnienia przez policjanta zarzucanego mu czynu - mówi Michał Blajerski, prokurator rejonowy Lublin-Północ.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wpływ na decyzję sądu mogła mieć opinia, która dotarła w ostatnim czasie do prokuratury. Wynika z niej, że na ubraniu studentki znaleziono również nasienie innego mężczyzny. Wcześniejsze badania DNA potwierdziły natomiast, że na łóżku w celi, w której spała kobieta, śledczy znaleźli nasienie jedynie Grzegorza K. Dodatkowo na spodniach policjanta stwierdzono krew dziewczyny.

Blajerski uważa jednak, że dowody przeciwko byłemu policjantowi są mocne i wystarczają do przedłużenia aresztu. Choć przyznaje, że pojawiły się nowe ustalenia w tej sprawie, i że nie dotyczą one oskarżonego policjanta.
Wszystko zaczęło się w lutym tego roku. To wtedy patrol policji zatrzymał pijaną studentkę farmacji. Dziewczyna nie potrafiła podać swojego adresu. Policjanci odstawili ją do izby zatrzymań, gdzie miała wytrzeźwieć.

Dwa dni później studentka zgłosiła się na prokuraturę i opowiedziała, że w celi została dwukrotnie zgwałcona przez policjanta. Opisała jego wygląd. Rysopis pasował tylko do 32-letniego Grzegorza K., który tego dnia miał służbę w izbie. Policjant twierdził, że w pojedynkę ani razu nie wchodził do celi studentki.
Jego wersji przeczyły zeznania policjantów, którzy tej nocy dyżurowali w izbie zatrzymań. Ale oskarżony o gwałt funkcjonariusz miał też zagorzałych obrońców. Wspierali go koledzy z komendy miejskiej, którzy wynajęli mu także adwokata.
Wycofali się po wyniku badań DNA, które obciążyły funkcjonariusza.

Dziś prokuratura złoży zażalenie na decyzję sądu. Jeśli nie zostanie uwzględnione, to Grzegorz K. wyjdzie na wolność pod koniec tygodnia. Wiele wskazuje, że tak się stanie, bo sąd wyższej instancji może nie zdążyć w tak krótkim czasie rozpoznać wniosku prokuratury.
(dj)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anty palikot / 24 kwietnia 2009 r. o 11:08
0
sade napisał:
Sam sie naucz czytać i swoje przypuszczenia zachowaj dla siebie, gwałt to przestępstwo, obojętnie czy zgwałci się "studentkę lekkich obyczajow" ( w ogóle skad ta pewność, ze się źle prowadzi, bo była pijana? hehehe) czy wlasną żonę czy dziecko. Polityka nie ma tu nic do rzeczy i nie o nią tu chodzi tylko o to jak się traktuje zgwałcone kobiety, wmawiając im że same sie o to prosiły lub określając je mianem dziwek. Dziwka drogi ratatata też jest kobietą i zasługuje na szacunek bo daje przyjemnośc podobnym do Ciebie a jej praca do najłatwiejszych nie należy.

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać rozwiń
Avatar
mata hari / 1 lutego 2008 r. o 18:16
0
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobiet, które przebywały w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Osiem postawionych mu zarzutów dotyczy molestowania seksualnego. Według prokuratury, Grzegorz K. nakłaniał kobiety do odbycia stosunków seksualnych, dotykał ich intymnych części ciała. Nakłaniał je też do innych zachowań zmierzających do naruszenia ich sfery wolności seksualnej i osobistej - dodał Zych.
[url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=9621878&fromChan=1"]http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid...&fromChan=1[/url]
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobi... rozwiń
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 r. o 20:32
0
max napisał:
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe".



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe". rozwiń
Avatar
max / 30 listopada 2007 r. o 20:14
0
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 r. o 15:16
0
ratatatam napisał:
Co do moich obsesji - rozumiem, że takie argumenty ad personam są w "Drugiej Irlandii" bardzo "trendy" i zastępują bardziej "obciachową" dyskusję merytoryczną - proponuję jednak trzymać pewien poziom - wbrew obowiązującym tendencjom.


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 r. o 13:34
0
ktos napisał:
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dyscyplinarne wydalenie ze służby za takie zachowanie , a co innego oskarżenie gościa o gwałt za co grozi długoletnie więzienie.

Jeśli o mnie chodzi to kończę ta "dyskusje", co miałem do powiedzenia to powiedziałem.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dy... rozwiń
Avatar
ktos / 30 listopada 2007 r. o 12:59
0
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 r. o 12:38
0
Gość napisał:
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka " została zgwałcona przez zatrzymanego policjanta , równie dobrze np mogla odbyć z nim stosunek płciowy ( lub poddać się innym czynnościom o charakterze seksualnym) dobrowolnie, więc tego faceta można oskarżać o rożne rzeczy, ale nie o gwałt.
wg mnie nagłośnienie i sposób prowadzenia tej sprawy ma wyraźny kontekst ( i podtekst) polityczny, a gliniarz stal się kozłem ofiarnym i tyle .




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka &... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2007 r. o 12:11
0
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 r. o 11:39
0
to znaczy , że jeśli dziewczyna miała stosunek z jednym facetem, potem z drugim , a potem z trzecim - i z każdym robiła to dobrowolnie( nawet jeśli była pijana) - to nie jest to gwałt - w innym wypadku należałby aresztować połowę bywalców lubelskich dyskotek. czy jeśli po pijanemu wezmę kredyt w banku to znaczy, że jak już jestem na kacu, to nie muszę go spłacać?
Avatar
anty palikot / 24 kwietnia 2009 r. o 11:08
0
sade napisał:
Sam sie naucz czytać i swoje przypuszczenia zachowaj dla siebie, gwałt to przestępstwo, obojętnie czy zgwałci się "studentkę lekkich obyczajow" ( w ogóle skad ta pewność, ze się źle prowadzi, bo była pijana? hehehe) czy wlasną żonę czy dziecko. Polityka nie ma tu nic do rzeczy i nie o nią tu chodzi tylko o to jak się traktuje zgwałcone kobiety, wmawiając im że same sie o to prosiły lub określając je mianem dziwek. Dziwka drogi ratatata też jest kobietą i zasługuje na szacunek bo daje przyjemnośc podobnym do Ciebie a jej praca do najłatwiejszych nie należy.

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać rozwiń
Avatar
mata hari / 1 lutego 2008 r. o 18:16
0
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobiet, które przebywały w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Osiem postawionych mu zarzutów dotyczy molestowania seksualnego. Według prokuratury, Grzegorz K. nakłaniał kobiety do odbycia stosunków seksualnych, dotykał ich intymnych części ciała. Nakłaniał je też do innych zachowań zmierzających do naruszenia ich sfery wolności seksualnej i osobistej - dodał Zych.
[url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=9621878&fromChan=1"]http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid...&fromChan=1[/url]
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobi... rozwiń
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 r. o 20:32
0
max napisał:
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe".



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe". rozwiń
Avatar
max / 30 listopada 2007 r. o 20:14
0
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 r. o 15:16
0
ratatatam napisał:
Co do moich obsesji - rozumiem, że takie argumenty ad personam są w "Drugiej Irlandii" bardzo "trendy" i zastępują bardziej "obciachową" dyskusję merytoryczną - proponuję jednak trzymać pewien poziom - wbrew obowiązującym tendencjom.


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 r. o 13:34
0
ktos napisał:
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dyscyplinarne wydalenie ze służby za takie zachowanie , a co innego oskarżenie gościa o gwałt za co grozi długoletnie więzienie.

Jeśli o mnie chodzi to kończę ta "dyskusje", co miałem do powiedzenia to powiedziałem.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dy... rozwiń
Avatar
ktos / 30 listopada 2007 r. o 12:59
0
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 r. o 12:38
0
Gość napisał:
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka " została zgwałcona przez zatrzymanego policjanta , równie dobrze np mogla odbyć z nim stosunek płciowy ( lub poddać się innym czynnościom o charakterze seksualnym) dobrowolnie, więc tego faceta można oskarżać o rożne rzeczy, ale nie o gwałt.
wg mnie nagłośnienie i sposób prowadzenia tej sprawy ma wyraźny kontekst ( i podtekst) polityczny, a gliniarz stal się kozłem ofiarnym i tyle .




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka &... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2007 r. o 12:11
0
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 r. o 11:39
0
to znaczy , że jeśli dziewczyna miała stosunek z jednym facetem, potem z drugim , a potem z trzecim - i z każdym robiła to dobrowolnie( nawet jeśli była pijana) - to nie jest to gwałt - w innym wypadku należałby aresztować połowę bywalców lubelskich dyskotek. czy jeśli po pijanemu wezmę kredyt w banku to znaczy, że jak już jestem na kacu, to nie muszę go spłacać?
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piracka Przygoda w Marinie Puławy
27 czerwca 2021, 16:00

Piracka Przygoda w Marinie Puławy

Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji w Puławach zaprasza całe rodziny na barwne wydarzenie organizowane z powodu rozpoczęcia wakacji. "Piracka Przygoda" odbędzie się 27 czerwca o godz. 16 w Marinie Puławy.

Lublin. Podwyżka w toalecie

Lublin. Podwyżka w toalecie

Już nie złotówkę, ale dwa złote ma kosztować wstęp do automatycznych toalet ustawionych przez miasto w pobliżu uczęszczanych przystanków. Nad podniesieniem ceny już dziś głosować ma Rada Miasta.

Kraśnik: Zabytkowy piec do wypalania cegieł będzie wyeksponowany

Kraśnik: Zabytkowy piec do wypalania cegieł będzie wyeksponowany

Zabytkowy piec do wypału cegieł, który znajduje się w pobliżu zalewu w Kraśniku zostanie zrekonstruowany i odpowiednio wyeksponowany. Zaplanowane prace potrwają najpóźniej do października bieżącego roku.

Ostatni żyjący uczestnik bitwy pod Kockiem ma 103 lata. Właśnie awansował
galeria

Ostatni żyjący uczestnik bitwy pod Kockiem ma 103 lata. Właśnie awansował

Franciszek Skrzypczyk, rocznik 1918, ostatni żyjący Kleeberczyk, a zarazem uczestnik bitwy pod Mławą, otrzymał wczoraj nominację na stopień porucznika. Patent oficerski wręczył mu gen. bryg. Michał Rohde, prawnuk gen. dyw. Franciszka Kleeberga.

Spektakl "Czarny mnich" w Teatrze Starym
3 lipca 2021, 19:00

Spektakl "Czarny mnich" w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie (ul. Jezuicka) zaprasza na premierowe pokazy spektaklu "Czarny mnich" na podstawie opowiadania Antoniego Czechowa. Przedstawienie będzie można zobaczyć 3 lipca o godz. 19 oraz w dniach 4-7 lipca o godz. 20.

Euro 2020. O krok od sensacji. Niemcy uciekli spod topora
film

Euro 2020. O krok od sensacji. Niemcy uciekli spod topora

Reprezentacja Niemiec była bardzo blisko odpadnięcia z Euro 2020 już po fazie grupowej turnieju. Podopieczni trenera Joachmia Loewa dwukrotnie przegrywali z Węgrami w Monachium, ale w końcówce uratowali remis, który dał im awans poprzez zajęcie trzeciej lokaty w grupie F nazywanej grupą śmierci

Lublin: Szafki z artykułami higienicznymi dla kobiet w szkołach? Ratusz mówi "nie"

Lublin: Szafki z artykułami higienicznymi dla kobiet w szkołach? Ratusz mówi "nie"

Urząd Miasta nie wstawi do szkół szafek z artykułami higienicznymi dla kobiet. Taka jest oficjalna odpowiedź Ratusza na prośbę dwóch miejskich radnych: Moniki Kwiatkowskiej i Mai Zaborowskiej (obie z klubu prezydenta Żuka).

Czterdziestolatek idzie po kredyt hipoteczny

Czterdziestolatek idzie po kredyt hipoteczny

Co czwarty wniosek o kredyt hipoteczny jest składany przez osoby powyżej 40. roku życia. Ze względu na wiek bank może ograniczyć okres kredytowania. Mogą się też pojawić dodatkowe koszty

Przychodnia w Lublinie kpi sobie z pacjentów
Alarm 24
galeria

Przychodnia w Lublinie kpi sobie z pacjentów

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie – informuje przychodnia alergologiczna w Lublinie. W rzeczywistości wprowadza jednak w błąd, bo można rejestrować się też osobiście. Ale kartka na drzwiach musi wisieć „z powodu covidu”, a pacjenci nie mogą się dodzwonić nawet przez kilka tygodni.

Matka i syn koczują na klatkach schodowych. "Ciągle słyszymy, że nic się nie da zrobić"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Matka i syn koczują na klatkach schodowych. "Ciągle słyszymy, że nic się nie da zrobić"

Ze względu na zadłużenie pani Józefa i jej syn stracili dach nad głową. Rodzina od roku koczuje na klatkach schodowych. Dla mieszkańców to problem. Czy uda się pomóc?

Wąwolnica zakłada gminną orkiestrę dętą

Wąwolnica zakłada gminną orkiestrę dętą

Trwa nabór do nowej orkiestry, która powstaje przy Gminnym Domu Kultury w Wąwolnicy. Dotychczas zgłoszenia wpłynęły od siedemnastu zainteresowanych. Nie brakuje również chętnych do objęcia funkcji kapelmistrzów.

Teresa Werner zaśpiewa w puławskim Domu Chemika
26 czerwca 2021, 16:00

Teresa Werner zaśpiewa w puławskim Domu Chemika

W sobotę, 26 czerwca o godz. 16 w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) wystąpi ciesząca się wielką popularnością gwiazda polskiej estrady Teresa Werner.

Donald Tusk w Lublinie? "Były takie plany. Ale..."

Donald Tusk w Lublinie? "Były takie plany. Ale..."

Donald Tusk miał być gościem wydarzenia organizowanego w ten weekend w Lublinie przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Jego przyjazd był utrzymywany w tajemnicy, a według nieoficjalnych informacji były szef Platformy Obywatelskiej miał w jego trakcie ogłosić powrót do krajowej polityki. Z powodu przecieków na ten temat do wizyty jednak najprawdopodobniej nie dojdzie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 czerwca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 czerwca 2021 r.

Podczas rewitalizacji skweru wycięto 94 ze 140 drzew. "Trochę mniej cienia jest, ale za to nowocześniej"
Zdjęcia
galeria

Podczas rewitalizacji skweru wycięto 94 ze 140 drzew. "Trochę mniej cienia jest, ale za to nowocześniej"

Dobiega końca rewitalizacja centralnego skweru w Janowie Podlaskim. W miejscu, gdzie kiedyś rosły drzewa, stanęła m.in. wielka fontanna z końmi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!