Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2010 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Inwestycje w Lublinie: Kto otworzy biuro w Gray Office

0 10 A A

Przy ul. Zana przybędzie blisko 500 nowych miejsc pracy. Wszystkie w biurowcu, który wyrósł obok gmachu ZUS. Inwestor kończy też w pobliżu budowę wielopoziomowego parkingu. Kierowcy mogą już rezerwować miejsca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Największy biurowiec kompleksu Gray Office będzie gotowy na wiosnę. Z początkiem kwietnia wprowadzą się tam pierwsi najemcy. Właściciel budynku, firma Centrum Zana, podpisała już pierwsze umowy.

Lublin. Do nowego biurowca wprowadzą się informatycy i bankowcy
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jan / 20 grudnia 2010 r. o 14:47
0
[quote name='taka_prawda' timestamp='1292849151' post='408694']
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
[/quote]
... i inni za najniższą zasuwają!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 r. o 14:33
0
Szanowny imigrancie w Lublinie też są geje.Możesz wracać!!!!!!!!!!
Avatar
imigrant / 20 grudnia 2010 r. o 14:23
0
mam to du....
siedze dalej w irlandii az cos sie w tym lublinie ruszy
Avatar
taka_prawda / 20 grudnia 2010 r. o 13:45
0
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
Avatar
Marek_ / 20 grudnia 2010 r. o 13:21
0
MACIE RACJĘ, nic dobrego z tego nie wyniknie, żadnych zysków nie będzie więc ja to bym to zburzył.

[quote name='majka' timestamp='1292843065' post='408627']
przecież tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA się z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! [/quote]

A skąd masz te rewelację? Tego nie wiem, ale nawet jeśli to może na miejsce tych firm w INNYCH rejonach lublina pojawią się inne firmy? Generalnie jak firma zmienia siedzibę to dochodzi parę osób bo po co mieli by ją zmieniać?
Avatar
majka / 20 grudnia 2010 r. o 12:04
0
przeciez tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA soe z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! Wiec to tylko ZGROMADZENIOE KOLEJNYCH TLUMOW w to MIEJSCE Lublina !!ZADNYCH NOWYCH 9 no, moze pojedyncze ) MIEJSC PRACY NIE BEDZIE !!
Avatar
foka / 20 grudnia 2010 r. o 11:40
0
A nawet jak powstanie te kilka nowych miejsc pracy , to za najniższą krajową , plus ewentualnie 200 pln premii "pod stołem " , umowa czasowa na 3 miesiące , a najlepiej samozatrudnienie w ramach własnej działalności .
Kilku menegirów do trzymania ludzi za mordy dostanie parę tysiączków. I tak kwitną kolejne obozy pracy !
Avatar
crx / 20 grudnia 2010 r. o 11:28
0
Ponoć największy pracodawca to Szpital,UMCS i reszta "budżetówki".Czyżby tworzono nowe wydziały kontroli i stąd te miejsca pracy..........?!!!
Avatar
obiektywny / 20 grudnia 2010 r. o 11:05
0
Czy aby na pewno nowych miejsc pracy , czy te 500 miejsc to nowozatrudnieni od "zera" na umowy o pracę?
Avatar
KIKA / 20 grudnia 2010 r. o 11:02
0
Zastanawiam się czy Redaktor jest taki ciemny czy nie rozumie czegoś. Jeżeli firmy przeniosą się z innych części Lublina swoje siedzimy do tego budynku to nie powstanie 500 miejsc pracy tylko zostanie przeniesionych 500 miejsc pracy. No może powstanie ze 20 miejsc pracy dla sprzątaczek, ciecia z ochrony chociaż to i tak usługi zewnętrzne będą.
Avatar
jan / 20 grudnia 2010 r. o 14:47
0
[quote name='taka_prawda' timestamp='1292849151' post='408694']
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
[/quote]
... i inni za najniższą zasuwają!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 r. o 14:33
0
Szanowny imigrancie w Lublinie też są geje.Możesz wracać!!!!!!!!!!
Avatar
imigrant / 20 grudnia 2010 r. o 14:23
0
mam to du....
siedze dalej w irlandii az cos sie w tym lublinie ruszy
Avatar
taka_prawda / 20 grudnia 2010 r. o 13:45
0
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
Avatar
Marek_ / 20 grudnia 2010 r. o 13:21
0
MACIE RACJĘ, nic dobrego z tego nie wyniknie, żadnych zysków nie będzie więc ja to bym to zburzył.

[quote name='majka' timestamp='1292843065' post='408627']
przecież tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA się z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! [/quote]

A skąd masz te rewelację? Tego nie wiem, ale nawet jeśli to może na miejsce tych firm w INNYCH rejonach lublina pojawią się inne firmy? Generalnie jak firma zmienia siedzibę to dochodzi parę osób bo po co mieli by ją zmieniać?
Avatar
majka / 20 grudnia 2010 r. o 12:04
0
przeciez tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA soe z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! Wiec to tylko ZGROMADZENIOE KOLEJNYCH TLUMOW w to MIEJSCE Lublina !!ZADNYCH NOWYCH 9 no, moze pojedyncze ) MIEJSC PRACY NIE BEDZIE !!
Avatar
foka / 20 grudnia 2010 r. o 11:40
0
A nawet jak powstanie te kilka nowych miejsc pracy , to za najniższą krajową , plus ewentualnie 200 pln premii "pod stołem " , umowa czasowa na 3 miesiące , a najlepiej samozatrudnienie w ramach własnej działalności .
Kilku menegirów do trzymania ludzi za mordy dostanie parę tysiączków. I tak kwitną kolejne obozy pracy !
Avatar
crx / 20 grudnia 2010 r. o 11:28
0
Ponoć największy pracodawca to Szpital,UMCS i reszta "budżetówki".Czyżby tworzono nowe wydziały kontroli i stąd te miejsca pracy..........?!!!
Avatar
obiektywny / 20 grudnia 2010 r. o 11:05
0
Czy aby na pewno nowych miejsc pracy , czy te 500 miejsc to nowozatrudnieni od "zera" na umowy o pracę?
Avatar
KIKA / 20 grudnia 2010 r. o 11:02
0
Zastanawiam się czy Redaktor jest taki ciemny czy nie rozumie czegoś. Jeżeli firmy przeniosą się z innych części Lublina swoje siedzimy do tego budynku to nie powstanie 500 miejsc pracy tylko zostanie przeniesionych 500 miejsc pracy. No może powstanie ze 20 miejsc pracy dla sprzątaczek, ciecia z ochrony chociaż to i tak usługi zewnętrzne będą.