Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 listopada 2013 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Jest szansa na remont ul. Armii Krajowej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 6 A A

Jest szansa, że nieujęta w planach na 2014 r. ul. Armii Krajowej w Lublinie jednak doczeka się remontu, o ile miasto oszczędzi na budowie ul. Zelwerowicza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jeśli oszczędności się potwierdzą, zadanie wpiszemy do budżetu – mówi Irena Szumlak, skarbnik miasta.

Ratusz szykował na ul. Zelwerowicza 37,4 mln, tymczasem oferty drogowców wahają się od 24,5 do 29,1 mln zł.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 r. o 20:58

A i jeszcze, mnie podwykonawcy KPRD nie interesują, może być to i szwagier żony siostry prezesa męża, ale puki KPRD firmuje cały remont - zbiera to na swoją renomę wszystko, to co dobre i co złe. Nie tylko wystawia fakturę i rozlicza się lub nie z podwykonawcami...

Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 r. o 20:55

Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 

rozwiń
Avatar
Cancer / 24 listopada 2013 r. o 17:29

Chciałoby się powiedzieć prezydentowi: "kończ waść, wstydu oszczędź'. Armii Krajowej i BMC, jej przedłużenie do Kraśnickiej to chyba ostatnia z głównych ulic dotychczas nie wyremontowana, a właściwie poszatkowana wykonanymi już remontami (skrzyżowanie z JP II, wiadukty nad Ułanów, wreszcie skrzyżowanie z Kraśnicką, trakcja trolejbusowa na całej długości). Odwlekanie remontu pozostałości kłóci się ze zdrowym rozsądkiem, a także z ekonomią.

Avatar
Pracownik KPRD / 24 listopada 2013 r. o 12:44
Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze ale naprawdę w nie wielkim stopniu, a co do zmowy cenowej to raczej nie ma ponieważ w przetargach stają również inne firmy nie powiązane w żaden sposób z konsorcjum KPRD (LPRD, PRDM) mam na myśli firmy typu Budimex, Mota-Engil, Strabag, Dragados itp. Pozdrawiam
Avatar
Mzl / 24 listopada 2013 r. o 12:07
W Lublinie od zawsze przetargi są ustawione pomiędzy KPRD, PRDM i dawniej LPRD... Nikt inny nie wejdzie do Lublina bo oni zmowy cenowe robią non stop !!!!!
Avatar
Osiedlowy lss / 24 listopada 2013 r. o 11:38

Oby nie wykonywała tego spółka KPRD - banda pijakó i partaczy. Krawężniki na Filaretów już się zapadają, linie namalowane chyba farbami plakatowymi, kostka i śeiżka rowerowa oddzielona wręcz schodkiem, brud i syf a miał być koniec do... No i obroty mi w sklepie spadły o połowe i co ja zrobie teraz z małpeczkami, jak na osiedlu mi tego nie kupi ??

Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 r. o 20:58

A i jeszcze, mnie podwykonawcy KPRD nie interesują, może być to i szwagier żony siostry prezesa męża, ale puki KPRD firmuje cały remont - zbiera to na swoją renomę wszystko, to co dobre i co złe. Nie tylko wystawia fakturę i rozlicza się lub nie z podwykonawcami...

Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 r. o 20:55

Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 

rozwiń
Avatar
Cancer / 24 listopada 2013 r. o 17:29

Chciałoby się powiedzieć prezydentowi: "kończ waść, wstydu oszczędź'. Armii Krajowej i BMC, jej przedłużenie do Kraśnickiej to chyba ostatnia z głównych ulic dotychczas nie wyremontowana, a właściwie poszatkowana wykonanymi już remontami (skrzyżowanie z JP II, wiadukty nad Ułanów, wreszcie skrzyżowanie z Kraśnicką, trakcja trolejbusowa na całej długości). Odwlekanie remontu pozostałości kłóci się ze zdrowym rozsądkiem, a także z ekonomią.

Avatar
Pracownik KPRD / 24 listopada 2013 r. o 12:44
Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze ale naprawdę w nie wielkim stopniu, a co do zmowy cenowej to raczej nie ma ponieważ w przetargach stają również inne firmy nie powiązane w żaden sposób z konsorcjum KPRD (LPRD, PRDM) mam na myśli firmy typu Budimex, Mota-Engil, Strabag, Dragados itp. Pozdrawiam
Avatar
Mzl / 24 listopada 2013 r. o 12:07
W Lublinie od zawsze przetargi są ustawione pomiędzy KPRD, PRDM i dawniej LPRD... Nikt inny nie wejdzie do Lublina bo oni zmowy cenowe robią non stop !!!!!
Avatar
Osiedlowy lss / 24 listopada 2013 r. o 11:38

Oby nie wykonywała tego spółka KPRD - banda pijakó i partaczy. Krawężniki na Filaretów już się zapadają, linie namalowane chyba farbami plakatowymi, kostka i śeiżka rowerowa oddzielona wręcz schodkiem, brud i syf a miał być koniec do... No i obroty mi w sklepie spadły o połowe i co ja zrobie teraz z małpeczkami, jak na osiedlu mi tego nie kupi ??

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Przyszłe panny młode dziwią się zwykle, gdy przy zakupie sukni doradza im mężczyzna. Czasami podchodzą do jego rad nieufnie. Inaczej jest jednak gdy zajmuje się nimi Łukasz Przychodzeń. Do jego lubelskiego salonu ciągną klientki z całej Polski.

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Te 17 mln zł było potrzebne, aby zrealizować budżet i zapłacić za rozpoczęte inwestycje. Ale przy podejmowaniu uchwały zabrakło jednego głosu i dlatego Zamość nie może wyemitować obligacji. Co teraz? Prezydent już zastanawia się, z jakich inwestycji zrezygnować i czy np. nie trzeba będzie „zamrozić” budżetu obywatelskiego.

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy
zdjęcia
galeria

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy

Zaczęło się odliczanie do finału głośnej akcji pomocowej. Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy.

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu
zdjęcia
galeria

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu

Policja zatrzymała dwóch 20-latków, którzy przyszli w odwiedziny do starszego znajomego. Nie wiadomo dlaczego się na niego rzucili.

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"
1 października 2022, 16:00

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"

21 artystów, 25 prac w przestrzeni miasta i cały miesiąc zwiedzania. 1 października startuje XIV edycja Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY.

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie
galeria

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie

Protesty mieszkańców na niewiele się zdały. Firma Lege Artis ma zielone światło dla swojej inwestycji mieszkaniowej na ulicy Młyńskiej w Zamościu. Radni, którzy dwukrotnie sprzeciwiali się budowie bloków, na ostatniej sesji zgodzili się, by w trybie ustawy lex deweloper powstały w tej lokalizacji szeregowce.

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice
6 października 2022, 18:00
galeria

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice

Prace jednego z najważniejszych współczesnych polskich artystów będzie można zobaczyć w Lublinie. Mowa o Rafale Olbińskim, którego rzeźby zaprezentuje Galeria Gardzienice (ul. Grodzka 5a). Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi 6 października o godz. 18.

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Do niedawna była to zwykła ściana osiedlowego śmietnika na puławskim osiedlu Niwa. W ostatni weekend dzięki miejscowym artystom, miłośnikom ulicznej sztuki, altana zyskała zupełnie nowy wygląd.

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

W szkołach, przychodniach i innych miejscach najbliższych mieszkańcom będzie można zaopatrzyć się w jodek potasu na wypadek zagrożenia radiacyjnego. Dzisiaj rozpoczęła się dystrybucja preparatów do wszystkich gmin w województwie lubelskim.

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki
30 września 2022, 19:00

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki

Jedna impreza, ale trzy koncerty, a każdy w innym klimacie. Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na 42. Zamojskie Dni Muzyki. Start w piątek, finał w niedzielę (30 września-2 października).

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Miasto unieważniło przetarg na rewitalizację Parku Międzyosiedlowego w Chełmie i przebudowę deptaka. Jedyny oferent zażądał o ponad 8 mln zł więcej, niż planowano wydać na inwestycję.

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

Tym razem patrole ustawią się w pobliżu przejść dla pieszych. To będzie kolejna odsłona akcji NURD.

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę
wideo
film

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę

Od wtorku można kupić importowany węgiel. W Ostrowie Wielkopolskim od tygodni ustawiali się chętni na zakup tego surowca.

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Ponad 15 lat doświadczenia. Ponad 5 tys. zadowolonych klientów. Ponad 60 moto-imprez w tym bicie Rekordu Guinnessa. Ponad 5600 oklejonych samochodów. Ponad 140 tys. metrów użytej folii.

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1
1 października 2022, 12:00
galeria

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1

Gratka dla pasjonatów motoryzacji. W najbliższy weekend na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędą się targi motoryzacyjne połączone z emocjonującymi pokazami. Będzie można zobaczyć klasyki, bolidy F1 i auta luksusowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!