Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 kwietnia 2009 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Lublin się promuje. Choć to niewiele daje

0 11 A A

Lublin został nominowany do finału konkursu Złote Formaty - na najlepsze projekty służące promocji miast i regionów. Tymczasem z najnowszych badań opinii publicznej wynika, że zaledwie kilka procent Polaków uważa nasze miasto za atrakcyjne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nominacje do Złotych Formatów zostały ogłoszone dziś. Miasto spotkało to wyróżnienie za kampanię billboardową w 2008 r. i działalność promocyjną w latach 2007 i 2008. Spośród 182 projektów promocyjnych zgłoszonych przez 91 miast i województw jury wybrało 25 najlepszych - w tym 2 z Lublina. Zwycięzców poznamy 22 kwietnia.

Także dziś zostały ogłoszone najnowsze wyniki raportu City Brands - o atrakcyjności 10 największych miast w Polsce. Analizę przygotowała firma On Board PR na podstawie badań firmy PBS DGA.

Ankieterzy zapytali 1080 dorosłych mieszkańców Polski, które z największych polskich miast są atrakcyjne dla rozwoju kariery, dla zamieszkania i dla odwiedzenia. W każdej kategorii ankietowani mogli wskazać od jednego do trzech miast.

Jak nietrudno zgadnąć, najlepszym miejscem do budowy kariery jest Warszawa. Lublin znalazł się na… ostatniej pozycji, razem z Bydgoszczą. Oba miasta wskazało tylko po 3 proc. badanych.

Respondentów poproszono też o wybór miejsc, w których, ich zdaniem, jest najlepsza komunikacja, dużo zieleni i atrakcyjna oferta kulturalno-rozrywkowa. W tej konkurencji zdecydowanie wygrał Kraków. A Lublin zajął… ostatnie miejsce. Jako miejsce najprzyjemniejsze do zamieszkania wskazało go zaledwie 5 proc. ankietowanych.

W kategorii atrakcyjności turystycznej znowu zwyciężył Kraków. Najmniej atrakcyjne turystycznie są Bydgoszcz i Łódź. Ale uwaga, nasze miasto (razem z Katowicami!) znalazło się przed nimi! 

- Miejsce w dolnej części listy 10 miast to chyba nasza realna pozycja - przyznaje Bogdan Kotowski z lubelskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. - Nie możemy się porównywać z Krakowem czy Gdańskiem, bo nie mamy tylu atrakcji, co te miasta.

- W Lublinie turyści odwiedzają zwykle tylko Stare Miasto i Majdanek - dodaje Kotowski. - Może gdyby doliczyć do tego Kazimierz Dolny, Kozłówkę czy Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, wypadlibyśmy lepiej.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czeslaw / 7 kwietnia 2009 o 19:49
0
No to ciekawe co poza starowka oglada sie w Gdansku,moze jeszcze port i ORP w 20 min a potem?
Avatar
abacaba / 7 kwietnia 2009 o 09:46
0
w promoci chodzi o to by cos wypromować
aleo to by prowadzily je firmy pr zaprzyjaznione z peewnym osobnikiem z biłgoraja
Avatar
agit / 7 kwietnia 2009 o 09:06
0
Jasne nieudolne działania promocyjne... a nagrody za kampanie i prowadzone działania dostają bo ...? łapówki a może sypiają z właścicielami Briefu czy innych mediów branży marketingowej?? no to tylko pozazdrościć zdrowia i sił witalnych!
Racją jest jeden z komentarzy tutaj: to właśnie Lublin: zakompleksiony, zdołowany, zawistny... nic nie pomoże promocja jeśli podejście ludzi się nie zmieni! Lublin to też ludzie spotykani na ulicach... o PR prowadzonym przez media nie wspomnę. Jakoś trzeba zarobić te 20 zł za wierszówkę ;]
Avatar
KOLO33 / 7 kwietnia 2009 o 08:52
0
FAKTY SĄ TAKIE:MIASTO BEZ GOSPODARZA TO UPADEK I STAGNACJA!!!MIASTO BEZ SPRAWNYCH, ZANGAŻOWANYCH URZĘDNIKÓW TO BAŁAGAN DECYZJNY, OLEWACTWO W SPRAWACH MIEJSKICH, BRAK STARAŃ O POZYSKIWANIE ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ, WALKI O INWETORÓW I MIEJSCA PRACY DLA SPECJALISTÓ WIELU BRANŻ, BRAK PERSPEKTYW ZNALEZIENIA PRACY DLA STUDENTÓW(W LUBLINIE JEST ICH 100 TYS.,NIE WIEM TYLKO CO ICH TU TRZYMA,SENTYMENT??)...TYLE W TEMACIE..JEŚLI POSTAWA WŁADZ NASZEGO MIASTA BĘDZIE TAKA JAKA JEST OBECNIE NADAL,TO BĘDZIEMY MIELI W RANKINGACH POZYCJĘ -1!!!
Avatar
jag / 7 kwietnia 2009 o 08:11
0
Moim zdaniem w Lublinie za mało promuje się atrakcje turystyczne takie jak np. Teatr w Budowie (przecież to odpowiednik rzymskich ruin Coloseum), nasze drogi o nawierzchni położonej jeszcze chyba za starożytnych Rzymian, pewien poseł który mógłby być odpowiednikiem średniowiecznych błaznów, no i władze miejskie o skuteczności działania niewiele ustępującej Kazimierzowi Wielkiemu
A z przemysłem chyba nie jest tak źle. Kto był na targach w Gali ten widział jak pięknie rozwija się nasz regionalny przemysł
Moim zdaniem w Lublinie za mało promuje się atrakcje turystyczne takie jak np. Teatr w Budowie (przecież to odpowiednik rzymskich ruin Coloseum), nasze drogi o nawierzchni położonej jeszcze chyba za starożytnych Rzymian, pewien poseł który mógłby być odpowiednikiem średniowiecznych błaznów, no i władze miejskie o skuteczności działania niewiele ustępującej Kazimierzowi Wielkiemu
A z przemysłem chyba nie jest tak źle. Kto był na targach w Gali ten widział jak pięknie rozwija się nasz regionalny przemysł rozwiń
Avatar
Staszek / 7 kwietnia 2009 o 07:08
0
TUBTIN - jak to logo moze w jakikolwiek sposób promować Lublin? Ktoś wziął ciężki pieniądz za ten projekt - tylko tak naprawdę to za co?
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2009 o 23:22
0
Czarny pr, biały pr, jakie to ma znaczenie? To, że w Lublinie zlikwidowany cały przemysł, nie sprowadzono nowych inwestycji (kto będzie inwestował w miasto w którym liczą tylko na cudotwórców z zewnątrz) uczelnie lubelskie to fabryki bezrobotnych i emigrantów... tu jakikolwiek pr jest bez znaczenia.
Liczenie że uratuje nas historyczna spuścizna i postawienie na jakąś enigmatyczną kulturę jest wręcz śmieszne.
Avatar
Feng / 6 kwietnia 2009 o 22:48
0
Zgadzam się z przedmówcą. Czasami mam wrażenie, że to my sami - lublinianie mamy największy wpływ na negatywne postrzeganie naszego miasta. Niezależnie, którą gazetę się weźmie do ręki, większość artykułów jest na nie. To prawda, że nie wszystko w Lublinie jest super. Jest wiele rzeczy do poprawy i być może minie wiele lat aż zmiany na lepsze będą na każdym kroku, ale ludzie, bezczynne siedzenie i narzekanie na wszystko nic nie da. Zacznijcie myśleć pozytywnie. Każda inicjatywa bez znaczenia w jakiej dziedzinie i kto jest jej organizatorem jest od początku zasypywana komentarzami typu: a komu to potrzebne, szkoda pieniędzy, nic z tego nie będzie, nie uda się, itp. Może i się nie uda, może nie od razu, ale może warto próbować i zmieniać swoje nastawienie, bo oprócz atrakcji turystycznych czy komercyjnych, możliwości rozwoju kariery, oferty kulturalnej ważne jest też pozytywne nastawienie do zmian, rozwijania się. Jak mamy się rozwijać i przyciągać inwestorów, turystów, studentów, pracowników i pracodawców skoro sami sobie robimy czarny pr ??
Zgadzam się z przedmówcą. Czasami mam wrażenie, że to my sami - lublinianie mamy największy wpływ na negatywne postrzeganie naszego miasta. Niezależnie, którą gazetę się weźmie do ręki, większość artykułów jest na nie. To prawda, że nie wszystko w Lublinie jest super. Jest wiele rzeczy do poprawy i być może minie wiele lat aż zmiany na lepsze będą na każdym kroku, ale ludzie, bezczynne siedzenie i narzekanie na wszystko nic nie da. Zacznijcie myśleć pozytywnie. Każda inicjatywa bez znaczenia w jakiej dziedzinie i kto jest jej organizatorem j... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 6 kwietnia 2009 o 22:41
0
HEJ
Mial tez byc dzien specjalny na okazji 440 rocznice unii lubelskiej.
Zaplanowano dzien kuchni europy, pokazy kulinarne i degustacja wiec zabawa i multum ludzi na 3 dni.
A co teraz?
NIC, ZERO, bo miasto chcial organizowac a nie dostali funduszy, czyli myslec dla rozwoju tego miasta, to super, a placic nie chca...
Szkoda, a wydaje mi sie ze fajne projekty takie zostaly poronione tylko po to ze kikom jajosow nie chcialo sie otworzyc portfel...
A pozniej dziwic sie ze to miasto malo attrakcijny i miejscami zruinowany...
Zal
HEJ
Mial tez byc dzien specjalny na okazji 440 rocznice unii lubelskiej.
Zaplanowano dzien kuchni europy, pokazy kulinarne i degustacja wiec zabawa i multum ludzi na 3 dni.
A co teraz?
NIC, ZERO, bo miasto chcial organizowac a nie dostali funduszy, czyli myslec dla rozwoju tego miasta, to super, a placic nie chca...
Szkoda, a wydaje mi sie ze fajne projekty takie zostaly poronione tylko po to ze kikom jajosow nie chcialo sie otworzyc portfel...
A pozniej dziwic sie ze to miasto malo attrakcijny i miejscami... rozwiń
Avatar
FlaDluga / 6 kwietnia 2009 o 22:19
0
Fistah napisał:
A jaki procent Polaków zna Dziennik Wschodni? Kampanie promocyjne to działanie długofalowe. Teza postawiona na początku artykułu brzmi naiwnie.


Rownie dobrze mozna zalozyc, ze pozycja zdobyta w rankingu tworzonym przez agncje PR to efekt wczesniejszych bilbordowych zlecen.
Czy ocenisz to krotko czy dlugofalowo to dotychczas wydana nasza publiczna kasa poszła tam gdzie wskazuja wyniki badan.
Avatar
czeslaw / 7 kwietnia 2009 o 19:49
0
No to ciekawe co poza starowka oglada sie w Gdansku,moze jeszcze port i ORP w 20 min a potem?
Avatar
abacaba / 7 kwietnia 2009 o 09:46
0
w promoci chodzi o to by cos wypromować
aleo to by prowadzily je firmy pr zaprzyjaznione z peewnym osobnikiem z biłgoraja
Avatar
agit / 7 kwietnia 2009 o 09:06
0
Jasne nieudolne działania promocyjne... a nagrody za kampanie i prowadzone działania dostają bo ...? łapówki a może sypiają z właścicielami Briefu czy innych mediów branży marketingowej?? no to tylko pozazdrościć zdrowia i sił witalnych!
Racją jest jeden z komentarzy tutaj: to właśnie Lublin: zakompleksiony, zdołowany, zawistny... nic nie pomoże promocja jeśli podejście ludzi się nie zmieni! Lublin to też ludzie spotykani na ulicach... o PR prowadzonym przez media nie wspomnę. Jakoś trzeba zarobić te 20 zł za wierszówkę ;]
Avatar
KOLO33 / 7 kwietnia 2009 o 08:52
0
FAKTY SĄ TAKIE:MIASTO BEZ GOSPODARZA TO UPADEK I STAGNACJA!!!MIASTO BEZ SPRAWNYCH, ZANGAŻOWANYCH URZĘDNIKÓW TO BAŁAGAN DECYZJNY, OLEWACTWO W SPRAWACH MIEJSKICH, BRAK STARAŃ O POZYSKIWANIE ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ, WALKI O INWETORÓW I MIEJSCA PRACY DLA SPECJALISTÓ WIELU BRANŻ, BRAK PERSPEKTYW ZNALEZIENIA PRACY DLA STUDENTÓW(W LUBLINIE JEST ICH 100 TYS.,NIE WIEM TYLKO CO ICH TU TRZYMA,SENTYMENT??)...TYLE W TEMACIE..JEŚLI POSTAWA WŁADZ NASZEGO MIASTA BĘDZIE TAKA JAKA JEST OBECNIE NADAL,TO BĘDZIEMY MIELI W RANKINGACH POZYCJĘ -1!!!
Avatar
jag / 7 kwietnia 2009 o 08:11
0
Moim zdaniem w Lublinie za mało promuje się atrakcje turystyczne takie jak np. Teatr w Budowie (przecież to odpowiednik rzymskich ruin Coloseum), nasze drogi o nawierzchni położonej jeszcze chyba za starożytnych Rzymian, pewien poseł który mógłby być odpowiednikiem średniowiecznych błaznów, no i władze miejskie o skuteczności działania niewiele ustępującej Kazimierzowi Wielkiemu
A z przemysłem chyba nie jest tak źle. Kto był na targach w Gali ten widział jak pięknie rozwija się nasz regionalny przemysł
Moim zdaniem w Lublinie za mało promuje się atrakcje turystyczne takie jak np. Teatr w Budowie (przecież to odpowiednik rzymskich ruin Coloseum), nasze drogi o nawierzchni położonej jeszcze chyba za starożytnych Rzymian, pewien poseł który mógłby być odpowiednikiem średniowiecznych błaznów, no i władze miejskie o skuteczności działania niewiele ustępującej Kazimierzowi Wielkiemu
A z przemysłem chyba nie jest tak źle. Kto był na targach w Gali ten widział jak pięknie rozwija się nasz regionalny przemysł rozwiń
Avatar
Staszek / 7 kwietnia 2009 o 07:08
0
TUBTIN - jak to logo moze w jakikolwiek sposób promować Lublin? Ktoś wziął ciężki pieniądz za ten projekt - tylko tak naprawdę to za co?
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2009 o 23:22
0
Czarny pr, biały pr, jakie to ma znaczenie? To, że w Lublinie zlikwidowany cały przemysł, nie sprowadzono nowych inwestycji (kto będzie inwestował w miasto w którym liczą tylko na cudotwórców z zewnątrz) uczelnie lubelskie to fabryki bezrobotnych i emigrantów... tu jakikolwiek pr jest bez znaczenia.
Liczenie że uratuje nas historyczna spuścizna i postawienie na jakąś enigmatyczną kulturę jest wręcz śmieszne.
Avatar
Feng / 6 kwietnia 2009 o 22:48
0
Zgadzam się z przedmówcą. Czasami mam wrażenie, że to my sami - lublinianie mamy największy wpływ na negatywne postrzeganie naszego miasta. Niezależnie, którą gazetę się weźmie do ręki, większość artykułów jest na nie. To prawda, że nie wszystko w Lublinie jest super. Jest wiele rzeczy do poprawy i być może minie wiele lat aż zmiany na lepsze będą na każdym kroku, ale ludzie, bezczynne siedzenie i narzekanie na wszystko nic nie da. Zacznijcie myśleć pozytywnie. Każda inicjatywa bez znaczenia w jakiej dziedzinie i kto jest jej organizatorem jest od początku zasypywana komentarzami typu: a komu to potrzebne, szkoda pieniędzy, nic z tego nie będzie, nie uda się, itp. Może i się nie uda, może nie od razu, ale może warto próbować i zmieniać swoje nastawienie, bo oprócz atrakcji turystycznych czy komercyjnych, możliwości rozwoju kariery, oferty kulturalnej ważne jest też pozytywne nastawienie do zmian, rozwijania się. Jak mamy się rozwijać i przyciągać inwestorów, turystów, studentów, pracowników i pracodawców skoro sami sobie robimy czarny pr ??
Zgadzam się z przedmówcą. Czasami mam wrażenie, że to my sami - lublinianie mamy największy wpływ na negatywne postrzeganie naszego miasta. Niezależnie, którą gazetę się weźmie do ręki, większość artykułów jest na nie. To prawda, że nie wszystko w Lublinie jest super. Jest wiele rzeczy do poprawy i być może minie wiele lat aż zmiany na lepsze będą na każdym kroku, ale ludzie, bezczynne siedzenie i narzekanie na wszystko nic nie da. Zacznijcie myśleć pozytywnie. Każda inicjatywa bez znaczenia w jakiej dziedzinie i kto jest jej organizatorem j... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 6 kwietnia 2009 o 22:41
0
HEJ
Mial tez byc dzien specjalny na okazji 440 rocznice unii lubelskiej.
Zaplanowano dzien kuchni europy, pokazy kulinarne i degustacja wiec zabawa i multum ludzi na 3 dni.
A co teraz?
NIC, ZERO, bo miasto chcial organizowac a nie dostali funduszy, czyli myslec dla rozwoju tego miasta, to super, a placic nie chca...
Szkoda, a wydaje mi sie ze fajne projekty takie zostaly poronione tylko po to ze kikom jajosow nie chcialo sie otworzyc portfel...
A pozniej dziwic sie ze to miasto malo attrakcijny i miejscami zruinowany...
Zal
HEJ
Mial tez byc dzien specjalny na okazji 440 rocznice unii lubelskiej.
Zaplanowano dzien kuchni europy, pokazy kulinarne i degustacja wiec zabawa i multum ludzi na 3 dni.
A co teraz?
NIC, ZERO, bo miasto chcial organizowac a nie dostali funduszy, czyli myslec dla rozwoju tego miasta, to super, a placic nie chca...
Szkoda, a wydaje mi sie ze fajne projekty takie zostaly poronione tylko po to ze kikom jajosow nie chcialo sie otworzyc portfel...
A pozniej dziwic sie ze to miasto malo attrakcijny i miejscami... rozwiń
Avatar
FlaDluga / 6 kwietnia 2009 o 22:19
0
Fistah napisał:
A jaki procent Polaków zna Dziennik Wschodni? Kampanie promocyjne to działanie długofalowe. Teza postawiona na początku artykułu brzmi naiwnie.


Rownie dobrze mozna zalozyc, ze pozycja zdobyta w rankingu tworzonym przez agncje PR to efekt wczesniejszych bilbordowych zlecen.
Czy ocenisz to krotko czy dlugofalowo to dotychczas wydana nasza publiczna kasa poszła tam gdzie wskazuja wyniki badan.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 0 0

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 1 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 33 5

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 59 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!