Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 sierpnia 2010 r.
18:59
Edytuj ten wpis

Majdanek: W szpitalu zmarł kierowca ranny w wypadku

Autor: Zdjęcie autora aa
0 94 A A

Lekarzom nie udało się uratować życia 36-letniego mężczyzny, który został dziś ranny w wypadku w Lublinie. W rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z al. Witosa zderzyły się renault twingo i BMW.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku niedaleko skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z al. Witosa doszło po godz. 14. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca BMW najechała na tył renault twingo. Do szpitala zostały przewiezione 3 osoby.

Po południu policja poinformowała, że zmarł 36-letni mężczyzna, kierowca renault twingo.

Komentarze 94

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 września 2010 o 12:57
0
[quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161']
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... [/quote]
Dokładnie tak jest, ludziska wyjeżdżają tam kompletnie bez głowy i prosto pod koła rozpędzonych samochodów. Winien tez jest za krótki pas rozbiegowy. I dlatego myśląca większość jedzie tamtędy lewym, a nie dlatego że jest "niedoświadczona".

[quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161']
kobieta mogła się po prostu zagapić, a wy ją już krzyżować chcecie. [/quote]
Mogła też zagadać się przez telefon, mogła poprawiać makijaż, mogła wyprzedzać jadących lewym, każdy powód dla kobiety jest dobry. A najprawdopodobniej miała za dużo pod dupą a za mało nad szyją. Na szczęście teraz będzie jeździć autobusami.
[quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161']
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... [/quote]
Dokładnie tak jest, ludziska wyjeżdżają tam kompletnie bez głowy i prosto pod koła rozpędzonych samochodów. Winien tez jest za krótki pas rozbiegowy. I dlatego myśląca większość jedzie tamtędy lewym, a nie dlatego że jest "niedoświadczona".

[... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 września 2010 o 23:16
0
Haniu... proszę, zapanuj nad ortografią i interpunkcją. Tego nie da się czytać.
A co do winy - wypowie się sąd, nie nam się wypowiadać.
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... kobieta mogła się po prostu zagapić, a wy ją już krzyżować chcecie.
Avatar
hania / 7 września 2010 o 17:12
0
Człowiek zginął przez z tą dziewczynę dziecko jest ciężko ranne bo jak siejezdzi 160 i nie muiesiezapanowac nad szybkością to tak bywa .znałam człowieka żal mołda kobieta została wdową z dzieckiem ktore tez jest w cięzkim stanie i nie wiadomo co bedziea dla tej pani bez wyobrazni dozywotni zakaz prowadzenia samochodu powinien byc bo zadan inna kara tu i tak nic nie pomoze ewentualnie komus innemumoze zycie uratowac
Avatar
hania / 7 września 2010 o 17:06
0
[quote name='agata' date='31 sierpień 2010 - 17:47 ' timestamp='1283269672' post='339534']
Ludzie ona tego specjalnie nie zrobiła byliście przy tym ze oceniacie czytam te wypowiedzi i slabo sie robi nie życze wam tego co ona teraz przezywa szkoda mi tego mężczyzny ale jej rownież bo jest naprawde dobrym czlowiekiem i nie zasłużyla na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 września 2010 o 16:24
0
Powiem tak... jeżdżę Witosa prawie codziennie i co tam widzę powoduje, że włosy mi nie tyle na głowie ale też na karku dęba stają.
Sprawę winy orzeknie sąd, więc nie nam tutaj o tym perorować.
Wiem tyle:
Po Witosa jedzie się szybko, a ograniczenie do 70 obowiązuje tylko do zjazdu do serwisu (bo to skrzyżowanie), (nie pamiętam też, czy jest powtórzenie znaku przy krzyżówce z Brzegową, ale chyba nie) dalej, do skrzyżowania z Drogą Męczenników Majdanka wolno jechać 100km/h.
Po Witosa masa niedoświadczonych kierowców ze Świdnika jedzie przez całą długość trasy lewym pasem, 60km/h tak więc nierzadko zachodzi konieczność wyprzedzenia ich pasem prawym (poza zabudowanym wolno).
Cała masa kierujących wjeżdża z Drogi Męczenników na trasę "na pałę", wielu też w ten sposób na nią wjeżdża, wcale nie trzeba wielkiej prędkości, żeby takiemu w tym miejscu zrobić duże "kuku".
Renault na wszystkie swoje auta ma 5 gwiazdek w testach EURO NCAP, BMW miało duży problem z kilkoma modelami oznaczonymi 3-ma, czy 4-ma... a fizyka jest nieubłagana.
Powiem tak... jeżdżę Witosa prawie codziennie i co tam widzę powoduje, że włosy mi nie tyle na głowie ale też na karku dęba stają.
Sprawę winy orzeknie sąd, więc nie nam tutaj o tym perorować.
Wiem tyle:
Po Witosa jedzie się szybko, a ograniczenie do 70 obowiązuje tylko do zjazdu do serwisu (bo to skrzyżowanie), (nie pamiętam też, czy jest powtórzenie znaku przy krzyżówce z Brzegową, ale chyba nie) dalej, do skrzyżowania z Drogą Męczenników Majdanka wolno jechać 100km/h.
Po Witosa masa niedoświadczonych kierowców ze Ś... rozwiń
Avatar
Gość / 7 września 2010 o 11:07
0
Nie wiecie co z reszta osób ktore zostały przewiezione do szpitala?
Znam ta dziewczyne, szkoda mi jej bo wyobrazam sobie jak sie teraz czuje, aczkolwiek nie stoje po jej stronie
Avatar
Olga / 6 września 2010 o 17:56
0
Teraz nie ma co kogo obwiniac, szkoda człowieka, który zmarł,niech spoczywa w pokoju,
ona specjalnie napewno tego nie zrobiła, mnóstwo ludzi jezdzi z predkościa o dużo za duża, jedni dojada bezpiecznie inni niestety gina lub skrzywdza kogoś. mam nadzieje ze dziewczyna nie była pod wpływem alkoholu, a pozostali pasazerowie wrócą jak najszybciej do zdrowia
Codziennie jezdze autem i włosy mi sie jeza na głowie jak widze z jaka predkoscia pedza ludzie:( Przykre ale niestety prawdziwe:((
Avatar
Gość / 1 września 2010 o 11:17
0
[quote name='agata' date='31 sierpień 2010 - 17:52 ' timestamp='1283269943' post='339539']
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
[/quote]
Jakby on jechał zgodnie z przepisami nic by się nie stało, jakby ona jechała zgodnie z przepisami też nic by się nie stało. Nikt nie twierdzi, że zrobiła to specjalnie, ale samochód sam się wbrew jej woli nie rozpędził. Twoja argumentacja jest dziecinna Agato.
[quote name='agata' date='31 sierpień 2010 - 17:52 ' timestamp='1283269943' post='339539']
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
[/quote]
Jakby on jechał zgodnie z przepisami nic by się nie stało, jakby ona jechała zgodnie z przepisami ... rozwiń
Avatar
agata / 31 sierpnia 2010 o 17:54
0
[quote name='arek s.' date='28 sierpień 2010 - 21:57 ' timestamp='1283025477' post='338279']
na wjezdzie powinna czescie stac poloicja z radarem.....pani co jechala tym bmw nie ma wogole rozumu .z kaka predkoscia jechchala ?? napewno z dwa razy wieksza..to ona powinna zginac!
[/quote]
czlowieku jak morzesz tak pisac ona nie zrobila tego specjalnie zal mi was ludzie wasza tępota nie zna granic
Avatar
agata / 31 sierpnia 2010 o 17:52
0
[quote name='malone' date='28 sierpień 2010 - 20:16 ' timestamp='1283019394' post='338222']
moze i wymusił ale z jaką prędkościa ta k..wa jechała ??? Smarcie spoczywaj w pokoju
[/quote]
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
Avatar
Gość / 8 września 2010 o 12:57
0
[quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161']
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... [/quote]
Dokładnie tak jest, ludziska wyjeżdżają tam kompletnie bez głowy i prosto pod koła rozpędzonych samochodów. Winien tez jest za krótki pas rozbiegowy. I dlatego myśląca większość jedzie tamtędy lewym, a nie dlatego że jest "niedoświadczona".

[quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161']
kobieta mogła się po prostu zagapić, a wy ją już krzyżować chcecie. [/quote]
Mogła też zagadać się przez telefon, mogła poprawiać makijaż, mogła wyprzedzać jadących lewym, każdy powód dla kobiety jest dobry. A najprawdopodobniej miała za dużo pod dupą a za mało nad szyją. Na szczęście teraz będzie jeździć autobusami.
[quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161']
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... [/quote]
Dokładnie tak jest, ludziska wyjeżdżają tam kompletnie bez głowy i prosto pod koła rozpędzonych samochodów. Winien tez jest za krótki pas rozbiegowy. I dlatego myśląca większość jedzie tamtędy lewym, a nie dlatego że jest "niedoświadczona".

[... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 września 2010 o 23:16
0
Haniu... proszę, zapanuj nad ortografią i interpunkcją. Tego nie da się czytać.
A co do winy - wypowie się sąd, nie nam się wypowiadać.
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... kobieta mogła się po prostu zagapić, a wy ją już krzyżować chcecie.
Avatar
hania / 7 września 2010 o 17:12
0
Człowiek zginął przez z tą dziewczynę dziecko jest ciężko ranne bo jak siejezdzi 160 i nie muiesiezapanowac nad szybkością to tak bywa .znałam człowieka żal mołda kobieta została wdową z dzieckiem ktore tez jest w cięzkim stanie i nie wiadomo co bedziea dla tej pani bez wyobrazni dozywotni zakaz prowadzenia samochodu powinien byc bo zadan inna kara tu i tak nic nie pomoze ewentualnie komus innemumoze zycie uratowac
Avatar
hania / 7 września 2010 o 17:06
0
[quote name='agata' date='31 sierpień 2010 - 17:47 ' timestamp='1283269672' post='339534']
Ludzie ona tego specjalnie nie zrobiła byliście przy tym ze oceniacie czytam te wypowiedzi i slabo sie robi nie życze wam tego co ona teraz przezywa szkoda mi tego mężczyzny ale jej rownież bo jest naprawde dobrym czlowiekiem i nie zasłużyla na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 września 2010 o 16:24
0
Powiem tak... jeżdżę Witosa prawie codziennie i co tam widzę powoduje, że włosy mi nie tyle na głowie ale też na karku dęba stają.
Sprawę winy orzeknie sąd, więc nie nam tutaj o tym perorować.
Wiem tyle:
Po Witosa jedzie się szybko, a ograniczenie do 70 obowiązuje tylko do zjazdu do serwisu (bo to skrzyżowanie), (nie pamiętam też, czy jest powtórzenie znaku przy krzyżówce z Brzegową, ale chyba nie) dalej, do skrzyżowania z Drogą Męczenników Majdanka wolno jechać 100km/h.
Po Witosa masa niedoświadczonych kierowców ze Świdnika jedzie przez całą długość trasy lewym pasem, 60km/h tak więc nierzadko zachodzi konieczność wyprzedzenia ich pasem prawym (poza zabudowanym wolno).
Cała masa kierujących wjeżdża z Drogi Męczenników na trasę "na pałę", wielu też w ten sposób na nią wjeżdża, wcale nie trzeba wielkiej prędkości, żeby takiemu w tym miejscu zrobić duże "kuku".
Renault na wszystkie swoje auta ma 5 gwiazdek w testach EURO NCAP, BMW miało duży problem z kilkoma modelami oznaczonymi 3-ma, czy 4-ma... a fizyka jest nieubłagana.
Powiem tak... jeżdżę Witosa prawie codziennie i co tam widzę powoduje, że włosy mi nie tyle na głowie ale też na karku dęba stają.
Sprawę winy orzeknie sąd, więc nie nam tutaj o tym perorować.
Wiem tyle:
Po Witosa jedzie się szybko, a ograniczenie do 70 obowiązuje tylko do zjazdu do serwisu (bo to skrzyżowanie), (nie pamiętam też, czy jest powtórzenie znaku przy krzyżówce z Brzegową, ale chyba nie) dalej, do skrzyżowania z Drogą Męczenników Majdanka wolno jechać 100km/h.
Po Witosa masa niedoświadczonych kierowców ze Ś... rozwiń
Avatar
Gość / 7 września 2010 o 11:07
0
Nie wiecie co z reszta osób ktore zostały przewiezione do szpitala?
Znam ta dziewczyne, szkoda mi jej bo wyobrazam sobie jak sie teraz czuje, aczkolwiek nie stoje po jej stronie
Avatar
Olga / 6 września 2010 o 17:56
0
Teraz nie ma co kogo obwiniac, szkoda człowieka, który zmarł,niech spoczywa w pokoju,
ona specjalnie napewno tego nie zrobiła, mnóstwo ludzi jezdzi z predkościa o dużo za duża, jedni dojada bezpiecznie inni niestety gina lub skrzywdza kogoś. mam nadzieje ze dziewczyna nie była pod wpływem alkoholu, a pozostali pasazerowie wrócą jak najszybciej do zdrowia
Codziennie jezdze autem i włosy mi sie jeza na głowie jak widze z jaka predkoscia pedza ludzie:( Przykre ale niestety prawdziwe:((
Avatar
Gość / 1 września 2010 o 11:17
0
[quote name='agata' date='31 sierpień 2010 - 17:52 ' timestamp='1283269943' post='339539']
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
[/quote]
Jakby on jechał zgodnie z przepisami nic by się nie stało, jakby ona jechała zgodnie z przepisami też nic by się nie stało. Nikt nie twierdzi, że zrobiła to specjalnie, ale samochód sam się wbrew jej woli nie rozpędził. Twoja argumentacja jest dziecinna Agato.
[quote name='agata' date='31 sierpień 2010 - 17:52 ' timestamp='1283269943' post='339539']
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
[/quote]
Jakby on jechał zgodnie z przepisami nic by się nie stało, jakby ona jechała zgodnie z przepisami ... rozwiń
Avatar
agata / 31 sierpnia 2010 o 17:54
0
[quote name='arek s.' date='28 sierpień 2010 - 21:57 ' timestamp='1283025477' post='338279']
na wjezdzie powinna czescie stac poloicja z radarem.....pani co jechala tym bmw nie ma wogole rozumu .z kaka predkoscia jechchala ?? napewno z dwa razy wieksza..to ona powinna zginac!
[/quote]
czlowieku jak morzesz tak pisac ona nie zrobila tego specjalnie zal mi was ludzie wasza tępota nie zna granic
Avatar
agata / 31 sierpnia 2010 o 17:52
0
[quote name='malone' date='28 sierpień 2010 - 20:16 ' timestamp='1283019394' post='338222']
moze i wymusił ale z jaką prędkościa ta k..wa jechała ??? Smarcie spoczywaj w pokoju
[/quote]
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
Zobacz wszystkie komentarze 94

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 27 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 99 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!