Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2010 r.
17:24
Edytuj ten wpis

Modły o jedność chrześcijan

Autor: Zdjęcie autora (bmk)
0 21 A A

"Wy jesteście tego świadkami” – ten zaczerpnięty z ewangelii św. Łukasza cytat jest hasłem rozpoczętego w niedzielę tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Lublinie Tydzień zainaugurowało niedzielne nabożeństwo pod przewodnictwem arcybiskupa metropolity lubelskiego Józefa Życińskiego w auli Wyższego Seminarium Duchownego. Po nim dr hab. Jan Grosfeld z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mówił o żydowskich korzeniach chrześcijaństwa.

Przez cały tydzień nabożeństwa w intencji jedności chrześcijan będą odbywały się w południe w kościele akademickim KUL. Podczas poniedziałkowego o. dr hab. Ireneusz Ledwoń z Wydziału Teologii KUL mówił o charakterystycznej dla naszych czasów pogoni za przedłużaniem życia.

Do przyszłego poniedziałku włącznie ekumeniczne nabożeństwa w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będą odbywały się w lubelskich świątyniach różnych wyznań. W poniedziałek chrześcijanie będą się modlić w kościele pod wezwaniem św. Mikołaja na Czwartku.

Przewidziano też konferencje i dyskusje tematyczne, pokazy filmów i koncerty kolęd.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
missJonaszB518AF / 19 stycznia 2010 o 19:18
0
[size=4]RZĄDOWY CUD:

6.I.2010 r. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieścił proroczy post „Inwazja Szkopów na Polskę” - oto jego treść:

[color="#FF0000"]„Kto pamięta rok 1939? -Jeszcze parę osób zostało z Ojcem Świętym Benkiem XVI na czele!
W tym świętym okresie (39 – 45) wiele Sług Bożych współpracowało z Gestapo i SS.
W wojennym slangu Niemców określało się w Polsce jako SZKOPÓW.
Po wojnie kapłani współpracowali z PRL-owskim SB.
W pamiętnych latach 1980-tych kapłani błogosławili SOLIDARNOŚĆ widząc w niej otwartą drogę do przejęcia władzy, a iskierki nadziei rzucał Karol Wojtyła czyli Jan Paweł II Ojciec Święty- Papież.
Przy wyraźnej pomocy Słowa Bożego udało się obalić KOMUNĘ i KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, Słowo Boże nie pozwoliło na odradzanie się Komuny, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW założył w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY.
Z tej to AKADEMII rozchodził się głos prawdy w cudowny sposób przedstawiający nienawiść Kleru do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW.
Kościół wykończył wszystkich SB-ków zostawiając w świętym spokoju kapłanów SB-ków obdarowanych teczkami (JP 2, były Prymas Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Nuncjusz Apostolski Józef Kowalczyk 15x na Liście... obecny Prymas Heniek Muszyński..., "FILOZOF"; "GLON"....) nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...

Zmarł JP 2, nastał nowy vice Bóg Benek XVI dając wszystkim krzyż do walki!

Wracając zaś do historii kościoła od 1939 r. i roli Józka Ratzingera w Hitlerjugend w zestawieniu z XXI wiekiem KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC śmiało snuje wniosek, że Hitlerowi nie udało się zawładnąć siłą Polską i Europą, a nawet Światem, a czy hitlerowskiemu Uczniowi uda się zawładnąć Polską, Europą i Światem za pomocą krzyża?
Sam Nycz warszawski wystroił się na Barana odbierając jako Święty Falstart przemarsz Trzech króli w sile ludzi!

Jak z tego widać niezła szopka z tego wyszła wyszła, bo nawet Ojciec (święty) Kropiwnicki z Łodzi dał ludziskom wolne 6.I.2010 r., a media już uprzedzają, iż dzień ten będzie Dniem Świętym!
W zależności od opcji władzy polskiej – w tym przypadku Świętej – zamieniono SOLIDARNOŚCIOWE WOLNE SOBOTY na Dni Święte.
Widać tu wielką bezmyślność, bo WOLNE SOBOTY DAWALY WEEKENDY, a Dni Święte? Nycz innego jak zwykły rozpier...dolnik!
W całym kraju odchodziły szopki uliczne, przemarsze rzeszy Trzech Króli, leciały gromy i pieronki, że opłatki ze sklepów NIEWAZNE, a Msza Święta ze sklepu – WAŻNA!
Wszystko to trąci schizofrenią,i należy na wszelkich Katolickich Wydziałach TEOLOGII MORALNEJ otworzyć kierunki GineKULogii Kościelnej, na której solidnie będą pie...przyć jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem...

Jak więc określi historia wszystkich obecnych współpracowników kościelnych? Nie inaczej jak SZKOPY!”[/color]

Finał każdy zna z przekazów medialnych – Prezydentowi Łodzi Kropiwnickiemu odbiła szajba KULejny raz sterowana przez kler (był pilnowany przez jakiegoś Fioletowca, a materiały w TVP) i parł do ogłoszenia dnia 6.I. Każdego roku Dniem Świętym!
W efekcie zleciał ze stołka! Czyli przestał być prezydentem Łodzi.
Jak to ma się do jedności chrześcijan?
Wszyscy Chrześcijanie (typu Kropiwnicki) powinni trzymać się razem, ślepo wypełniać polecenia słane z ambon, od ołtarzy i te strachy z konfesjonałów po groźbą zamknięcia Niebios Bram!, a łatwiej będzie ich wypier...niczyć ze stanowisk i stanie się obiecywany przez Premiera R.P. D. Tuska Polski CUD – Kraj będzie normalny!
Spełni się też jedno z założeń kościelnych sformułowane przez ks. z tytułem dra w latach 1980-tych: „JAK TO PIĘKNIE JAK MY POWIEMY, A WSZYSCY ZROBIĄ TAK JAK CHCEMY”.
I tu KULejny raz widać nauczycielską rolę kościoła – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC napisał słowo, a „wszyscy zrobili tak jak chcemy”! - czyż to nie cudowne?

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** ***
*** ***.

Zostańcie z B(L)OGIEM

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/size]
[size=4]RZĄDOWY CUD:

6.I.2010 r. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieścił proroczy post „Inwazja Szkopów na Polskę” - oto jego treść:

[color="#FF0000"]„Kto pamięta rok 1939? -Jeszcze parę osób zostało z Ojcem Świętym Benkiem XVI na czele!
W tym świętym okresie (39 – 45) wiele Sług Bożych współpracowało z Gestapo i SS.
W wojennym slangu Niemców określało się w Polsce jako SZKOPÓW.
Po wojnie kapłani współpracowali z PRL-owskim SB.
W pamiętnych latach 1980-tych ... rozwiń
Avatar
beduin / 19 stycznia 2010 o 15:38
0
Wołyniak napisał:
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.

Cieszy że są ludzie i pamiętają ! , ale najważniejsze że w odpowiednim momencie przypominają tę obłudę głoszoną przez min. Żydzińskiego i wielu innych z KUL-u!

Cieszy że są ludzie i pamiętają ! , ale najważniejsze że w odpowiednim momencie przypominają tę obłudę głoszoną przez min. Żydzińskiego i wielu innych z KUL-u! rozwiń
Avatar
B.K. / 19 stycznia 2010 o 14:11
0
Paweł napisał:
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.


Gdzie to można znaleźć. Podobno na KUL mają ale się boją upowszechnić. Może kto tu opublikuje.
Avatar
Wołyniak / 19 stycznia 2010 o 12:54
0
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.
Avatar
Andrzej / 19 stycznia 2010 o 12:22
0
Taak .Modły to nam najlepiej wychodzą. W tym jesteśmy w Polsce liderem. Częstochwa nam zazdrości . SUKCES!!!
Avatar
Fanatycy na stos... / 19 stycznia 2010 o 11:45
0
Do "m".
Oszczerstwa? Oszczerstwami nazywasz poruszanie niewygodnych dla kleru tematów? Albo jesteś ślepy albo głupi, albo jedno i drugie. Jeśli dodać do tego otumanienie to w zasadzie mamy obraz wzorowego "mohera". Kup głodnemu dziecku obiad zamiast rzucać tym darmozjadom na tacę. Za to masz szansę, że zostaniesz "wkręcony" do nieba bo za finansowanie nierobów raczej to ci nie grozi...
Avatar
m / 19 stycznia 2010 o 11:12
0
Bóg Was kocha-BEZWARUNKOWO, bez względu na to jacy jesteście, także bez względu na oszczerstwa które głosicie w komentarzach.
Bóg nikogo nie potępia...szanuje wolę człowieka i jego decyzje, również te dotyczące spraw ostatecznych...i prawdopodobnie na siłę do nieba nie "wkręca".
Avatar
Kościół Spółka z o.o. / 19 stycznia 2010 o 11:11
0
KOŚCIÓŁ KATOLICKI Sp. z o.o. - tak to się chyba powinno nazywać. Główny prezes zwany prymasem i lokalni szefowie placówek terenowych zwani arcybiskupami dbają o to by biznes się rozwijał. Wypasione fury, brzuchy wydęte z przejedzenia a domy dziecka pełne głodnych dzieci. Na kogo dajecie rzucając na tacę?
Avatar
Wiara pełna obłudników / 19 stycznia 2010 o 11:06
0
Niech się jegomość Żydziński zajmie syfem w czarnych szeregach. Niech wypleni oszustów, złodziei i pospolitych bandytów. Niech zrobi porządek i wymiecie szumowiny. Dziś Kościół Katolicki w Polsce to świetnie prosperująca firma. Ale ciemnota powoli wymiera, niebawem zabraknie ludzi otumanionych przez czarne zgromadzenie. Dzisiaj młodzi ludzie mają świadomość o co chodzi w "czarnym biznesie". Ja w każdym razie nie zamierzam dawać nic za darmo imprezowiczom i bawidamkom. Porozmawiajcie z lubelskimi taksówkarzami, kogo wożą do agencji towarzyskich... Zobaczcie w bankach na konta vipowskie jegomości w czarnych kieckach. Dość już zakłamania i obłudy towarzyszu hiperbiskupie...
Niech się jegomość Żydziński zajmie syfem w czarnych szeregach. Niech wypleni oszustów, złodziei i pospolitych bandytów. Niech zrobi porządek i wymiecie szumowiny. Dziś Kościół Katolicki w Polsce to świetnie prosperująca firma. Ale ciemnota powoli wymiera, niebawem zabraknie ludzi otumanionych przez czarne zgromadzenie. Dzisiaj młodzi ludzie mają świadomość o co chodzi w "czarnym biznesie". Ja w każdym razie nie zamierzam dawać nic za darmo imprezowiczom i bawidamkom. Porozmawiajcie z lubelskimi taksówkarzami, kogo wożą do agencji ... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 stycznia 2010 o 10:56
0
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.
Avatar
missJonaszB518AF / 19 stycznia 2010 o 19:18
0
[size=4]RZĄDOWY CUD:

6.I.2010 r. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieścił proroczy post „Inwazja Szkopów na Polskę” - oto jego treść:

[color="#FF0000"]„Kto pamięta rok 1939? -Jeszcze parę osób zostało z Ojcem Świętym Benkiem XVI na czele!
W tym świętym okresie (39 – 45) wiele Sług Bożych współpracowało z Gestapo i SS.
W wojennym slangu Niemców określało się w Polsce jako SZKOPÓW.
Po wojnie kapłani współpracowali z PRL-owskim SB.
W pamiętnych latach 1980-tych kapłani błogosławili SOLIDARNOŚĆ widząc w niej otwartą drogę do przejęcia władzy, a iskierki nadziei rzucał Karol Wojtyła czyli Jan Paweł II Ojciec Święty- Papież.
Przy wyraźnej pomocy Słowa Bożego udało się obalić KOMUNĘ i KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, Słowo Boże nie pozwoliło na odradzanie się Komuny, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW założył w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY.
Z tej to AKADEMII rozchodził się głos prawdy w cudowny sposób przedstawiający nienawiść Kleru do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW.
Kościół wykończył wszystkich SB-ków zostawiając w świętym spokoju kapłanów SB-ków obdarowanych teczkami (JP 2, były Prymas Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Nuncjusz Apostolski Józef Kowalczyk 15x na Liście... obecny Prymas Heniek Muszyński..., "FILOZOF"; "GLON"....) nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią...

Zmarł JP 2, nastał nowy vice Bóg Benek XVI dając wszystkim krzyż do walki!

Wracając zaś do historii kościoła od 1939 r. i roli Józka Ratzingera w Hitlerjugend w zestawieniu z XXI wiekiem KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC śmiało snuje wniosek, że Hitlerowi nie udało się zawładnąć siłą Polską i Europą, a nawet Światem, a czy hitlerowskiemu Uczniowi uda się zawładnąć Polską, Europą i Światem za pomocą krzyża?
Sam Nycz warszawski wystroił się na Barana odbierając jako Święty Falstart przemarsz Trzech króli w sile ludzi!

Jak z tego widać niezła szopka z tego wyszła wyszła, bo nawet Ojciec (święty) Kropiwnicki z Łodzi dał ludziskom wolne 6.I.2010 r., a media już uprzedzają, iż dzień ten będzie Dniem Świętym!
W zależności od opcji władzy polskiej – w tym przypadku Świętej – zamieniono SOLIDARNOŚCIOWE WOLNE SOBOTY na Dni Święte.
Widać tu wielką bezmyślność, bo WOLNE SOBOTY DAWALY WEEKENDY, a Dni Święte? Nycz innego jak zwykły rozpier...dolnik!
W całym kraju odchodziły szopki uliczne, przemarsze rzeszy Trzech Króli, leciały gromy i pieronki, że opłatki ze sklepów NIEWAZNE, a Msza Święta ze sklepu – WAŻNA!
Wszystko to trąci schizofrenią,i należy na wszelkich Katolickich Wydziałach TEOLOGII MORALNEJ otworzyć kierunki GineKULogii Kościelnej, na której solidnie będą pie...przyć jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem...

Jak więc określi historia wszystkich obecnych współpracowników kościelnych? Nie inaczej jak SZKOPY!”[/color]

Finał każdy zna z przekazów medialnych – Prezydentowi Łodzi Kropiwnickiemu odbiła szajba KULejny raz sterowana przez kler (był pilnowany przez jakiegoś Fioletowca, a materiały w TVP) i parł do ogłoszenia dnia 6.I. Każdego roku Dniem Świętym!
W efekcie zleciał ze stołka! Czyli przestał być prezydentem Łodzi.
Jak to ma się do jedności chrześcijan?
Wszyscy Chrześcijanie (typu Kropiwnicki) powinni trzymać się razem, ślepo wypełniać polecenia słane z ambon, od ołtarzy i te strachy z konfesjonałów po groźbą zamknięcia Niebios Bram!, a łatwiej będzie ich wypier...niczyć ze stanowisk i stanie się obiecywany przez Premiera R.P. D. Tuska Polski CUD – Kraj będzie normalny!
Spełni się też jedno z założeń kościelnych sformułowane przez ks. z tytułem dra w latach 1980-tych: „JAK TO PIĘKNIE JAK MY POWIEMY, A WSZYSCY ZROBIĄ TAK JAK CHCEMY”.
I tu KULejny raz widać nauczycielską rolę kościoła – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC napisał słowo, a „wszyscy zrobili tak jak chcemy”! - czyż to nie cudowne?

Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail:***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** ***
*** ***.

Zostańcie z B(L)OGIEM

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/size]
[size=4]RZĄDOWY CUD:

6.I.2010 r. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieścił proroczy post „Inwazja Szkopów na Polskę” - oto jego treść:

[color="#FF0000"]„Kto pamięta rok 1939? -Jeszcze parę osób zostało z Ojcem Świętym Benkiem XVI na czele!
W tym świętym okresie (39 – 45) wiele Sług Bożych współpracowało z Gestapo i SS.
W wojennym slangu Niemców określało się w Polsce jako SZKOPÓW.
Po wojnie kapłani współpracowali z PRL-owskim SB.
W pamiętnych latach 1980-tych ... rozwiń
Avatar
beduin / 19 stycznia 2010 o 15:38
0
Wołyniak napisał:
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.

Cieszy że są ludzie i pamiętają ! , ale najważniejsze że w odpowiednim momencie przypominają tę obłudę głoszoną przez min. Żydzińskiego i wielu innych z KUL-u!

Cieszy że są ludzie i pamiętają ! , ale najważniejsze że w odpowiednim momencie przypominają tę obłudę głoszoną przez min. Żydzińskiego i wielu innych z KUL-u! rozwiń
Avatar
B.K. / 19 stycznia 2010 o 14:11
0
Paweł napisał:
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.


Gdzie to można znaleźć. Podobno na KUL mają ale się boją upowszechnić. Może kto tu opublikuje.
Avatar
Wołyniak / 19 stycznia 2010 o 12:54
0
Płomienne modlitwy Abp Józefa Życińskiego są za braci starszych w wierze natomiast za tych co bestialsko zostali zamordowani przez siepaczy spod znaku UPA ( około 150 tyś Polaków na dawnych Kresach Wschodnich ) ks. Arcybiskup Józef Życiński milczy - natomiast honoruje tytułem honoris causa katolickiej uczelni KUL Prezydenta Ukrainy Juszcznkę za stawianie pomników bandytów z UPA.
Avatar
Andrzej / 19 stycznia 2010 o 12:22
0
Taak .Modły to nam najlepiej wychodzą. W tym jesteśmy w Polsce liderem. Częstochwa nam zazdrości . SUKCES!!!
Avatar
Fanatycy na stos... / 19 stycznia 2010 o 11:45
0
Do "m".
Oszczerstwa? Oszczerstwami nazywasz poruszanie niewygodnych dla kleru tematów? Albo jesteś ślepy albo głupi, albo jedno i drugie. Jeśli dodać do tego otumanienie to w zasadzie mamy obraz wzorowego "mohera". Kup głodnemu dziecku obiad zamiast rzucać tym darmozjadom na tacę. Za to masz szansę, że zostaniesz "wkręcony" do nieba bo za finansowanie nierobów raczej to ci nie grozi...
Avatar
m / 19 stycznia 2010 o 11:12
0
Bóg Was kocha-BEZWARUNKOWO, bez względu na to jacy jesteście, także bez względu na oszczerstwa które głosicie w komentarzach.
Bóg nikogo nie potępia...szanuje wolę człowieka i jego decyzje, również te dotyczące spraw ostatecznych...i prawdopodobnie na siłę do nieba nie "wkręca".
Avatar
Kościół Spółka z o.o. / 19 stycznia 2010 o 11:11
0
KOŚCIÓŁ KATOLICKI Sp. z o.o. - tak to się chyba powinno nazywać. Główny prezes zwany prymasem i lokalni szefowie placówek terenowych zwani arcybiskupami dbają o to by biznes się rozwijał. Wypasione fury, brzuchy wydęte z przejedzenia a domy dziecka pełne głodnych dzieci. Na kogo dajecie rzucając na tacę?
Avatar
Wiara pełna obłudników / 19 stycznia 2010 o 11:06
0
Niech się jegomość Żydziński zajmie syfem w czarnych szeregach. Niech wypleni oszustów, złodziei i pospolitych bandytów. Niech zrobi porządek i wymiecie szumowiny. Dziś Kościół Katolicki w Polsce to świetnie prosperująca firma. Ale ciemnota powoli wymiera, niebawem zabraknie ludzi otumanionych przez czarne zgromadzenie. Dzisiaj młodzi ludzie mają świadomość o co chodzi w "czarnym biznesie". Ja w każdym razie nie zamierzam dawać nic za darmo imprezowiczom i bawidamkom. Porozmawiajcie z lubelskimi taksówkarzami, kogo wożą do agencji towarzyskich... Zobaczcie w bankach na konta vipowskie jegomości w czarnych kieckach. Dość już zakłamania i obłudy towarzyszu hiperbiskupie...
Niech się jegomość Żydziński zajmie syfem w czarnych szeregach. Niech wypleni oszustów, złodziei i pospolitych bandytów. Niech zrobi porządek i wymiecie szumowiny. Dziś Kościół Katolicki w Polsce to świetnie prosperująca firma. Ale ciemnota powoli wymiera, niebawem zabraknie ludzi otumanionych przez czarne zgromadzenie. Dzisiaj młodzi ludzie mają świadomość o co chodzi w "czarnym biznesie". Ja w każdym razie nie zamierzam dawać nic za darmo imprezowiczom i bawidamkom. Porozmawiajcie z lubelskimi taksówkarzami, kogo wożą do agencji ... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 stycznia 2010 o 10:56
0
Udało mi się zdobyć "Targ Nicejski" i wreszcie zrozumiałem o co naprawdę chodzi w tej firmie pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 474 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!