Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2009 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Nowe samochody dla strażaków za prawie 7 mln zł (zdjęcia, wideo)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2009 r. o 12:56
WIEM napisał:
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :|


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :| rozwiń
Avatar
księgowy / 16 grudnia 2009 r. o 10:32
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekazane do poszczególnych jednostek. Tak więc kupa publicznej kasy została wyrzucona w błoto a można było np. dokupić potrzebnego sprzetu!!!
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekaza... rozwiń
Avatar
WIEM / 16 grudnia 2009 r. o 10:17
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........
Avatar
puławiak / 16 grudnia 2009 r. o 10:08
dlaczego komendant z Puław odebrał podnośnik dla Hrubieszowa ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 r. o 09:11
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA rozwiń
Avatar
1 / 16 grudnia 2009 r. o 08:02
to rzecznik strazy nie odroznia drabiny od podnosnika?
Avatar
zwykły człowiek / 16 grudnia 2009 r. o 07:45
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia rozwiń
Avatar
c4 / 16 grudnia 2009 r. o 07:29
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
Avatar
Michhh / 15 grudnia 2009 r. o 23:04
A jeden strażak sobie żuje gumę przy odbieraniu samochodu...
Avatar
Kazimierz / 15 grudnia 2009 r. o 22:05
Tuskomatoly z PO wydaja grosz na jakies samochody a narud bieduje.
Zle wam bylo z PiS to tera bedziecie jakies tam wozy strarzackie do garkow wkladali!
A urzedasy tylko doja polske i patrza co jeszcze za dolara sprzedac i wywiesc z kraju!
Nawet Ziober nie da rady tym uzyskiwaczom coto robotnika i chlopa uciskuje i za nic ma!
Avatar
Gość / 21 grudnia 2009 r. o 12:56
WIEM napisał:
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :|


No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :| rozwiń
Avatar
księgowy / 16 grudnia 2009 r. o 10:32
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekazane do poszczególnych jednostek. Tak więc kupa publicznej kasy została wyrzucona w błoto a można było np. dokupić potrzebnego sprzetu!!!
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekaza... rozwiń
Avatar
WIEM / 16 grudnia 2009 r. o 10:17
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........
Avatar
puławiak / 16 grudnia 2009 r. o 10:08
dlaczego komendant z Puław odebrał podnośnik dla Hrubieszowa ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 r. o 09:11
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %.
Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił.
TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA rozwiń
Avatar
1 / 16 grudnia 2009 r. o 08:02
to rzecznik strazy nie odroznia drabiny od podnosnika?
Avatar
zwykły człowiek / 16 grudnia 2009 r. o 07:45
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia

szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia rozwiń
Avatar
c4 / 16 grudnia 2009 r. o 07:29
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
Avatar
Michhh / 15 grudnia 2009 r. o 23:04
A jeden strażak sobie żuje gumę przy odbieraniu samochodu...
Avatar
Kazimierz / 15 grudnia 2009 r. o 22:05
Tuskomatoly z PO wydaja grosz na jakies samochody a narud bieduje.
Zle wam bylo z PiS to tera bedziecie jakies tam wozy strarzackie do garkow wkladali!
A urzedasy tylko doja polske i patrza co jeszcze za dolara sprzedac i wywiesc z kraju!
Nawet Ziober nie da rady tym uzyskiwaczom coto robotnika i chlopa uciskuje i za nic ma!