Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2013 r.
18:07
Edytuj ten wpis

Oleksy do Parlamentu Europejskiego z woj. lubelskiego?

Autor: Zdjęcie autora rp
0 20 A A
Według nieoficjalnych informacji lubelscy działacze chętnie widzieliby Oleksego na lokalnej liście k
Według nieoficjalnych informacji lubelscy działacze chętnie widzieliby Oleksego na lokalnej liście k

Józef Oleksy mógłby wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z województwa lubelskiego – taką cichą nadzieję ma lokalne SLD.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oleksy – były premier, a obecny wiceprzewodniczący Sojuszu – przyjechał do Lublina m.in. zapowiedzieć majowy Kongres Lewicy.

Zaproszenie dostało ok. 130 najróżniejszych organizacji, partii i stowarzyszeń. Według zapewnień Oleksego, głos każdego zostanie wysłuchany. Celem jest przygotowanie propozycji dla wyborców. – Pokazanie alternatywy, bo nie jesteśmy skazani na sklinowane, ścierające się ze sobą PiS i PO – mówi Oleksy.

Według nieoficjalnych informacji lubelscy działacze chętnie widzieliby Oleksego na lokalnej liście kandydatów do Parlamentu Europejskiego. To dawałoby szansę na sukces w regionie, gdzie tradycyjnie wygrywają centrowi i prawicowi kandydaci. Punkt zaczepienia jest: były premier jakiś czas mieszkał w Białej Podlaskiej, w latach 1987–1989 był tam I sekretarzem wojewódzkim PZPR.

– Ja jeszcze sprawy kandydowania nie przesądziłem. Wiele lat poświęciłem na zajmowanie się sprawami europejskimi, znam polityków europejskich. W moim przypadku to byłoby zwieńczenie biografii – przyznaje Oleksy. Dodaje, że miejsce kandydowania to sprawa partyjnej kalkulacji.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 lutego 2013 o 20:50
0
[quote name='Max' timestamp='1361909362' post='738974']
Prędzej z d u p y wystartuje niż z lubelskiego. Tu żyją normalni ludzie.
[/quote]
Chyba nienormalni, sądząc po twoim wpisie.
Avatar
nike / 27 lutego 2013 o 20:28
0
Zwieńczenie biografii... może lepiej polityczną biografie już zakończyć w przypadku tego człowieka
Avatar
Chełmianin N / 27 lutego 2013 o 12:40
0
[quote name='KOTEK' timestamp='1361955868' post='739127']
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..IE TUTAJ U NAS!TAKICH PSEUDO DZIAŁACZY JUŻ NIE CHCEMY-WON !!!TE MORDY ISTNIEJĄ OD POCZĄTKU TRANSFORMACJI CZYLI OD 24 LAT I WYDAJE SIĘ IM IŻ SĄ NIEZASTĄPIENI A CO TEN OBLEŚNY KOMUCH ZROBIŁ DLA PODLASIA KIEDY BYŁ I SEKRETARZEM KW PZPR W BIAŁEJ PODLASKIEJ?WIEM KŁADKĘ NAD TORAMI KOLEJOWYMI Z TYM TYLKO KOJARZY SIĘ JEGO WIELKA DZIAŁALNOŚĆ NA LUBELSZCZYŻNIE !!!
[/quote]

Kotek głupek wlazł na płotek i miauczy miau,
ja bym wielkiej lubelszczyzny kociej chciał.
Rozum koci mam i miauczącą boleść mam,
że Lubelszczyznę okroili i koci raj zburzyli.
Kotku miły, Twoje miaucznie kłamstwem żyje
i wiedz,że w lubelskiem pyszczek się myje!!!
Higiena umysłu, to bardzo poważna sprawa
i pamiętaj,że jest lubelskie i uszanuj te prawa!!!!
[quote name='KOTEK' timestamp='1361955868' post='739127']
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..... rozwiń
Avatar
KOTEK / 27 lutego 2013 o 10:04
0
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..IE TUTAJ U NAS!TAKICH PSEUDO DZIAŁACZY JUŻ NIE CHCEMY-WON !!!TE MORDY ISTNIEJĄ OD POCZĄTKU TRANSFORMACJI CZYLI OD 24 LAT I WYDAJE SIĘ IM IŻ SĄ NIEZASTĄPIENI A CO TEN OBLEŚNY KOMUCH ZROBIŁ DLA PODLASIA KIEDY BYŁ I SEKRETARZEM KW PZPR W BIAŁEJ PODLASKIEJ?WIEM KŁADKĘ NAD TORAMI KOLEJOWYMI Z TYM TYLKO KOJARZY SIĘ JEGO WIELKA DZIAŁALNOŚĆ NA LUBELSZCZYŻNIE !!!
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..IE TUTAJ U NAS!TAKICH PSEUDO DZIAŁACZY JUŻ NIE CHCEMY-WON !!!TE MORDY IS... rozwiń
Avatar
zbych / 27 lutego 2013 o 09:12
0
pamiętacie co przed kilku laty po pijaku mówił o sobie i swoim stosunku do ludzi i polityki? Czy już w tym kraju SLD nie ma wartościowych mądrych ludzi tylko starzy towarzysze z PZPR ? I ta nowa pseudopartia Kwacha i Paligłupa powołana w celu podziału posadek w Eurosocjalistycznymparlamencie.
Avatar
Gość / 27 lutego 2013 o 09:09
0
[quote name='Josef' timestamp='1361945173' post='739060']
Pewnie ta wiadomość miała być puszczona 1 kwietnia i ktoś się pomylił?Ale jesli to prawda to w kraju jest zamordyzm.Dla Lubelszczyzny to kompromitacja!
[/quote]
Josef-ie kompromitacja na całego we łbie,oczyść chore mózgowie z Lubelszczyzny,bo rozum jednokierunkowy mało wie,a co do Oleksego partia wyśle do okręgu tego,gdzie nieuków jest najwięcej kolego.
Avatar
wyborca / 27 lutego 2013 o 07:36
0
Jeśli nie będzie Jednomandatowych Okręgów to na nikogo nie zagłosujemy!
Avatar
Josef / 27 lutego 2013 o 07:07
0
Pewnie ta wiadomość miała być puszczona 1 kwietnia i ktoś się pomylił?Ale jesli to prawda to w kraju jest zamordyzm.Dla Lubelszczyzny to kompromitacja!
Avatar
Josef / 27 lutego 2013 o 07:06
0
Pewnie ta wiadomość miała być puszczona 1 kwietnia i ktoś się pomylił?Ale jesli to prawda to w kraju jest zamordyzm.Dla Lubelszczyzny to kompromitacja!
Avatar
Raf / 27 lutego 2013 o 00:29
0
czerwony knur
Avatar
Gość / 27 lutego 2013 o 20:50
0
[quote name='Max' timestamp='1361909362' post='738974']
Prędzej z d u p y wystartuje niż z lubelskiego. Tu żyją normalni ludzie.
[/quote]
Chyba nienormalni, sądząc po twoim wpisie.
Avatar
nike / 27 lutego 2013 o 20:28
0
Zwieńczenie biografii... może lepiej polityczną biografie już zakończyć w przypadku tego człowieka
Avatar
Chełmianin N / 27 lutego 2013 o 12:40
0
[quote name='KOTEK' timestamp='1361955868' post='739127']
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..IE TUTAJ U NAS!TAKICH PSEUDO DZIAŁACZY JUŻ NIE CHCEMY-WON !!!TE MORDY ISTNIEJĄ OD POCZĄTKU TRANSFORMACJI CZYLI OD 24 LAT I WYDAJE SIĘ IM IŻ SĄ NIEZASTĄPIENI A CO TEN OBLEŚNY KOMUCH ZROBIŁ DLA PODLASIA KIEDY BYŁ I SEKRETARZEM KW PZPR W BIAŁEJ PODLASKIEJ?WIEM KŁADKĘ NAD TORAMI KOLEJOWYMI Z TYM TYLKO KOJARZY SIĘ JEGO WIELKA DZIAŁALNOŚĆ NA LUBELSZCZYŻNIE !!!
[/quote]

Kotek głupek wlazł na płotek i miauczy miau,
ja bym wielkiej lubelszczyzny kociej chciał.
Rozum koci mam i miauczącą boleść mam,
że Lubelszczyznę okroili i koci raj zburzyli.
Kotku miły, Twoje miaucznie kłamstwem żyje
i wiedz,że w lubelskiem pyszczek się myje!!!
Higiena umysłu, to bardzo poważna sprawa
i pamiętaj,że jest lubelskie i uszanuj te prawa!!!!
[quote name='KOTEK' timestamp='1361955868' post='739127']
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..... rozwiń
Avatar
KOTEK / 27 lutego 2013 o 10:04
0
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..IE TUTAJ U NAS!TAKICH PSEUDO DZIAŁACZY JUŻ NIE CHCEMY-WON !!!TE MORDY ISTNIEJĄ OD POCZĄTKU TRANSFORMACJI CZYLI OD 24 LAT I WYDAJE SIĘ IM IŻ SĄ NIEZASTĄPIENI A CO TEN OBLEŚNY KOMUCH ZROBIŁ DLA PODLASIA KIEDY BYŁ I SEKRETARZEM KW PZPR W BIAŁEJ PODLASKIEJ?WIEM KŁADKĘ NAD TORAMI KOLEJOWYMI Z TYM TYLKO KOJARZY SIĘ JEGO WIELKA DZIAŁALNOŚĆ NA LUBELSZCZYŻNIE !!!
MY MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY NIE DAJMY SIĘ TYM PSEUDOPOLITYKOM OMAMIAĆ IM NIE CHODZI O DOBRO LUDZI TYLKO O ICH SPRAWY CYTUJĘ,,TO BYŁOBY PIĘKNE ZWIEŃCZENIE BIOGRAFII'' OCZYWISCIE JEGO(OLEKSEGO) A GDZIE W TYM WSZYSTKIM MY SPOŁECZEŃSTWO-MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!?POWIEDZMY TYM DRANIOM NIE !!!NIECH ON KANDYDUJĘ TAM SKĄD PRZYSZEDŁ A PRZYSZEDŁ OD NOWEGO SĄCZA WIĘC NIECH TAM GO WYBIERAJĄ ALE ON WIE,ŻE TAM GO POGONIĄ WIĘC SZUKA DZIURY W DU..IE TUTAJ U NAS!TAKICH PSEUDO DZIAŁACZY JUŻ NIE CHCEMY-WON !!!TE MORDY IS... rozwiń
Avatar
zbych / 27 lutego 2013 o 09:12
0
pamiętacie co przed kilku laty po pijaku mówił o sobie i swoim stosunku do ludzi i polityki? Czy już w tym kraju SLD nie ma wartościowych mądrych ludzi tylko starzy towarzysze z PZPR ? I ta nowa pseudopartia Kwacha i Paligłupa powołana w celu podziału posadek w Eurosocjalistycznymparlamencie.
Avatar
Gość / 27 lutego 2013 o 09:09
0
[quote name='Josef' timestamp='1361945173' post='739060']
Pewnie ta wiadomość miała być puszczona 1 kwietnia i ktoś się pomylił?Ale jesli to prawda to w kraju jest zamordyzm.Dla Lubelszczyzny to kompromitacja!
[/quote]
Josef-ie kompromitacja na całego we łbie,oczyść chore mózgowie z Lubelszczyzny,bo rozum jednokierunkowy mało wie,a co do Oleksego partia wyśle do okręgu tego,gdzie nieuków jest najwięcej kolego.
Avatar
wyborca / 27 lutego 2013 o 07:36
0
Jeśli nie będzie Jednomandatowych Okręgów to na nikogo nie zagłosujemy!
Avatar
Josef / 27 lutego 2013 o 07:07
0
Pewnie ta wiadomość miała być puszczona 1 kwietnia i ktoś się pomylił?Ale jesli to prawda to w kraju jest zamordyzm.Dla Lubelszczyzny to kompromitacja!
Avatar
Josef / 27 lutego 2013 o 07:06
0
Pewnie ta wiadomość miała być puszczona 1 kwietnia i ktoś się pomylił?Ale jesli to prawda to w kraju jest zamordyzm.Dla Lubelszczyzny to kompromitacja!
Avatar
Raf / 27 lutego 2013 o 00:29
0
czerwony knur
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 16 10

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 19 0

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 71 13

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 24 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 59 87

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 20

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 9

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!