Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2009 r.
14:21
Edytuj ten wpis

Pijana załoga jeździła karetką. Lekarz uciekł i się ukrywa

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 21 A A

Lekarz i ratownik medyczny, którzy karetką w święta wozili pacjentów w Lublinie byli pijani. Trzeźwy był tylko kierowca karetki. Lekarz uciekł zanim przyjechała policja i do tej pory nie pojawił się nawet w domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w pierwszy dzień świąt. Policja odebrała sygnał, że załoga karetki wożącej pacjentów ze szpitali do domów pracuje po pijanemu.

Na ulicę Rapackiego, gdzie mieści się spółka do której należy karetka policja wysłała radiowóz. Mundurowi zastali tam kierowcę ambulansu i ratownika medycznego. Lekarza nie było, bo zbiegł przed przyjazdem policji.

Trzeźwy był tylko kierowca karetki, 23-letni ratownik medyczny miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. Przyznał, że po wypiciu alkoholu wiózł pacjenta na badanie do jednego ze szpitali. Prawdopodobnie tam ktoś zauważył, że lekarz i ratownik są pijani. Obydwaj mieli świąteczny dyżur od godz. 8 do 20.

Policja sprawdza, czy swoim zachowaniem lekarz i ratownik mogli narazić pacjenta na utratę zdrowia lub życia. Sprawą zajmie się teraz prokurator.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~anonim~ / 2 stycznia 2010 r. o 14:43
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

Ale samochwały pewne siebie , czyżby zbliżały się jakieś przetargi ?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 r. o 11:52
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYZ OSTATNIO ZA KIEROWNICA TRIMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-WSPÓŁPRACA?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 r. o 11:47
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYŻ OSTATNIO ZA KIEROWNICĄ TRIOMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-MOŻE WSPÓŁPRACUJA RAZEM
Avatar
paweł / 1 stycznia 2010 r. o 11:41
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio zaopatrzony i w trybie pilnym przewieziony do najbliższej placówki szpitalnej.kto takie pogotowie wynajmuje na takie imprezy i dopuszcza aby niby pomagali potrzebującym-żenada.Kępa razem z Rzeszowkim zatrudniaja takie łajzy do pracy jakimi sami są.
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio... rozwiń
Avatar
adrian / 30 grudnia 2009 r. o 12:45
kolego jeżeli uważasz sie za prawdziwego ratownika bo pracujesz w WPR Lublin A W TRIOMEDZIE nie ma ratownikow to tym samym ubliżasz swoim starszym kolegom z WPR ktorzy poza dyzurami w Wojewódzkiej Stacji to ONI GŁOWNIE OBSTAWIAJA dyzury w triomedzie po 200-300 godz miesiecznie .GRATULUJE I niech twoi kumple pogratuluja Tobie tego ze jestes prawdziwym ratownikiem.Aco do Triomedu to sie zgadzam dawno powinni ta firme zamknąc lub zabronić jeżdzenia na sygnałach i zdjac je z samochodów .powinni jeżdzić jak damniej Straż Miejska
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 r. o 11:05
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

To pisze chyba sam prezes albo jego syn. KING w robieniu ludzi w balona
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 r. o 11:03
robot-83 napisał:
MAM NADZIEJE ZE PAN PREZES PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I ZACZNIE ZATRUDNIAĆ NORMALNYCH LUDZI.Znam tą firme i znam ludzi którzy tam pracują.Jest tam tylko garstka osób które mają pojęcie o ratownictwie i medycynie.Większość to matoły i osły na czele z kierownictwem firmy.Brak mi słów.Dodam że lekarz i ratownikm pracowali od niecalego miesiaca.Mam nadzieje z zostaną surowo ukarani.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze. rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 r. o 22:05
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!
Avatar
bleble / 28 grudnia 2009 r. o 22:00
nie bedzie to TRANS MEDIC bo taka firma juz istnieje w lublinie i jak do tej pory nie bylo nic zlego na jej temat....i szczerze to TRIOMED chce wywalic TRANS MEDIC z lublina ale im to sie nie udaje hehe....
Avatar
Jasam / 27 grudnia 2009 r. o 21:21
~gość~ napisał:
kolego "Jasam" mogłbyś przybliżyć wszystkim pojęcie "PRAWDZIWY RATOWNIK" bo z twojej wypowiedzi wynika ze w triomedzie jeżdzą nie prawdziwi "ponieważ uwłaczają PRAWDZIWYM ratownikom." A sam pewnie nie jesteś lepszy od nich..... buraku


Sam jesteś burakiem skoro tego nie rozumiesz. Dlatego wyjaśniam ci prostaku , że chodzi o tych którzy nie piją w pracy. Łatwe ... prawda imbecylu ?
Avatar
~anonim~ / 2 stycznia 2010 r. o 14:43
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

Ale samochwały pewne siebie , czyżby zbliżały się jakieś przetargi ?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 r. o 11:52
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYZ OSTATNIO ZA KIEROWNICA TRIMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-WSPÓŁPRACA?
Avatar
~BARTEK~ / 1 stycznia 2010 r. o 11:47
MOŻE SIE MYLE ALE RACZEJ NIE GDYŻ OSTATNIO ZA KIEROWNICĄ TRIOMEDU WIDZIAŁEM BYŁEGO PRACOWNIKA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO-MOŻE WSPÓŁPRACUJA RAZEM
Avatar
paweł / 1 stycznia 2010 r. o 11:41
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio zaopatrzony i w trybie pilnym przewieziony do najbliższej placówki szpitalnej.kto takie pogotowie wynajmuje na takie imprezy i dopuszcza aby niby pomagali potrzebującym-żenada.Kępa razem z Rzeszowkim zatrudniaja takie łajzy do pracy jakimi sami są.
triomed triomed w dniu wczorajszym podczas koncertu Zakopower można było zaobserwować udzielanie pomocy człowiekowi przez ratownikow tej firmy. NA SAMYM POCZATKU po oszacowaniu stanu zdrowia poszkodowanego ulożono go na desce ortopedycznej i zapakowano do ala karetki triomedu nastepnie wezwali wojewódzkie pogotowie po przyjezdzie wojewodzkiego pogotowia chyba juz sie poprawił stan zdrowia poszkodowanego gdyż ratownik pomagał juz pacjentowi przejsć do drugiej karetki o własnych siłach. Dopiero w wojewódzkiej karetce pacjent został odpowiednio... rozwiń
Avatar
adrian / 30 grudnia 2009 r. o 12:45
kolego jeżeli uważasz sie za prawdziwego ratownika bo pracujesz w WPR Lublin A W TRIOMEDZIE nie ma ratownikow to tym samym ubliżasz swoim starszym kolegom z WPR ktorzy poza dyzurami w Wojewódzkiej Stacji to ONI GŁOWNIE OBSTAWIAJA dyzury w triomedzie po 200-300 godz miesiecznie .GRATULUJE I niech twoi kumple pogratuluja Tobie tego ze jestes prawdziwym ratownikiem.Aco do Triomedu to sie zgadzam dawno powinni ta firme zamknąc lub zabronić jeżdzenia na sygnałach i zdjac je z samochodów .powinni jeżdzić jak damniej Straż Miejska
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 r. o 11:05
Gość napisał:
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!

To pisze chyba sam prezes albo jego syn. KING w robieniu ludzi w balona
Avatar
gość2 / 29 grudnia 2009 r. o 11:03
robot-83 napisał:
MAM NADZIEJE ZE PAN PREZES PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I ZACZNIE ZATRUDNIAĆ NORMALNYCH LUDZI.Znam tą firme i znam ludzi którzy tam pracują.Jest tam tylko garstka osób które mają pojęcie o ratownictwie i medycynie.Większość to matoły i osły na czele z kierownictwem firmy.Brak mi słów.Dodam że lekarz i ratownikm pracowali od niecalego miesiaca.Mam nadzieje z zostaną surowo ukarani.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze.


Ci co mieli pojęcie o ratownictwie w tej firmie to już odeszli z niej. Poszli po rozum do głowy i przestali pracować za marne grosze. rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2009 r. o 22:05
TRIOMED wywali wszystkich !!! TRIOMED KING of the best !!!
Avatar
bleble / 28 grudnia 2009 r. o 22:00
nie bedzie to TRANS MEDIC bo taka firma juz istnieje w lublinie i jak do tej pory nie bylo nic zlego na jej temat....i szczerze to TRIOMED chce wywalic TRANS MEDIC z lublina ale im to sie nie udaje hehe....
Avatar
Jasam / 27 grudnia 2009 r. o 21:21
~gość~ napisał:
kolego "Jasam" mogłbyś przybliżyć wszystkim pojęcie "PRAWDZIWY RATOWNIK" bo z twojej wypowiedzi wynika ze w triomedzie jeżdzą nie prawdziwi "ponieważ uwłaczają PRAWDZIWYM ratownikom." A sam pewnie nie jesteś lepszy od nich..... buraku


Sam jesteś burakiem skoro tego nie rozumiesz. Dlatego wyjaśniam ci prostaku , że chodzi o tych którzy nie piją w pracy. Łatwe ... prawda imbecylu ?