Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lutego 2017 r.
15:51

Pożar w restauracji Giuseppe w Lublinie. "Co najmniej 100 tys. zł strat"

148 38 A A
Lokal będzie nieczynny co najmniej przez miesiąc
Lokal będzie nieczynny co najmniej przez miesiąc (fot. Grzegorz Rekiel)

We wtorek rano w Lublinie wybuchł pożar w restauracji Giuseppe przy ul. Hipotecznej. Straty są znaczne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- O godzinie 7.42 przyjęliśmy zgłoszenie o tym, że w klatce schodowej kamienicy przy ul. Hipotecznej 3 wyczuwalny jest zapach dymu. Na miejsce udał się pięcioosobowy zastęp straży pożarnej. Podczas interwencji strażacy zauważyli, że płonie wnętrze restauracji - mówi Andrzej Szacoń, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Lublinie. Strażacy pracowali na miejscu prawie półtorej godziny.

W wyniku pożaru niemal doszczętnie spłonęło wnętrze restauracji. - Trudno w tej chwili oszacować dokładne straty, ale myślę, że kwota wyniesie co najmniej 100 tysięcy złotych - mówi nam przedstawicielka lokalu. - Będziemy musieli m.in. wymienić płytki podłogowe, odmalować ściany, odkupić wyposażenie. Co najmniej przez miesiąc lokal będzie nieczynny dla klientów. 20 marca mieliśmy obchodzić 20. urodziny restauracji - dodaje.

Nikt nie odniósł obrażeń. Prawdopodobnie źródłem pożaru była instalacja elektryczna przy jednym z urządzeń. Wstępnie wykluczony jest udział osób trzecich. Dokładne okoliczności wyjaśni policja.

 

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
qhasz / 7 marca 2017 o 01:16
0
Witam, gdybyś uważnie przeczytał to napisałem wizerunek restauracji a nie reprezentowanie jej bezpośrednie przed gościem, dla mnie to dwa różne pojęcia. Co do zarobków 8-10zł/godz to pisałem o lubelskim rynku nie o sobie, jakiś czas temu byłem w giuseppe i proponowano mi 12 ale grzecznie podziekowałem bo cenię siebie i swoje umiejętności. Nie będę rozpisywał się czy mam pojęcie czy nie mam ile zarabia kelner, bo to nawet mnie bardzo nie obchodzi, natomiast sądzę że choćby nie wiem jak dobry był by kelner to super napiwku nie dostanie od gościa jeśli kucharz zawali i wyda coś przypalone, rozgotowane, zimne, gość długo czeka, itd. Z drugiej strony jjeśli kucharz zrobi wszystko na tip top a kelner się po uśmiecha, zajmie miłą rozmową to gosc jest zadowolony i każdy jest wygrany, więc uważam że kuchni też się coś należy również osobie odpowiedzialnej za zmywanie. A skoro już piszesz że kelnerzy tak dobrze zarabiają to powiedzmy że gdyby się podzielił i dał 10% na całą ekipę z kuchni to by go nie zabiło, chyba że uważasz ze to tylko i wyłącznie zasługa kelnera że gość wychodzi zadowolony. Jeśli pracodawca nie szanuje pracownika to przynajmniej szanujmy się nawzajem, nie utrudniajmy sobie pracy a raczej pomagajmy sobie w każdy możliwy sposób. Pozdrawiam wszystkich z branży
Witam, gdybyś uważnie przeczytał to napisałem wizerunek restauracji a nie reprezentowanie jej bezpośrednie przed gościem, dla mnie to dwa różne pojęcia. Co do zarobków 8-10zł/godz to pisałem o lubelskim rynku nie o sobie, jakiś czas temu byłem w giuseppe i proponowano mi 12 ale grzecznie podziekowałem bo cenię siebie i swoje umiejętności. Nie będę rozpisywał się czy mam pojęcie czy nie mam ile zarabia kelner, bo to nawet mnie bardzo nie obchodzi, natomiast sądzę że choćby nie wiem jak dobry był by kelner to super napiwku nie dostanie od gośc... rozwiń
Avatar
m.k / 4 marca 2017 o 13:40
0
Witam Jest mi przykro ze spotkało was coś takiego. Ja również jestem przekonany że Giuseppe wyjdzie z tego mocniejsze. Jak wszystko zostanie mądrze poprowadzone wstawienie jak feniks z popiołu
Avatar
Ola M / 3 marca 2017 o 17:33
0
Serio? I ta cała dyskusja dotyczy artykułu o pożarze? :O
Avatar
Gość / 3 marca 2017 o 06:58
0
Co racja to racja.
Avatar
Klientka . / 2 marca 2017 o 21:09
0
Bardzo dużo emocji wzbudził ten artykuł,wydaje mi się że dobrym posunięciem będzie jak właściciele i pracownicy nie będą pisali tak wyniosłych komentarzy .Przyjmijcie to z pokorą ,nawet te bardzo złe komentarze .Nawet wam się nie wydaje ile zwykły klient widzi i słyszy będąc w waszej restauracji,ale ja już nic lepiej nie będę pisała ,bo jeszcze mi się dostanie od p.Darka lub p.Krystiana.Myślę że macie problem,i te "klaskanie"nic nie pomoże.Życzę wszystkiego dobrego.
Avatar
były pracownik / 2 marca 2017 o 18:02
0
Skowronku Krystianie, pozwól że się nie przedstawię, wiem jak traktujecie ludzi którzy posiadają swoje zdanie, bo pracowałem w Giuseppe na kuchni, nie macie litości, a ja z kuchnią wiąże swoją przyszłość. Masz tupet żeby się tu wypowiadać, Ty który dla paru złociszy sprzedawałeś swoich kolegów, można Cię nazwać takim restauracyjnym Bolkiem. Opłacała Ci się ta wazelina i opłaca do tej pory bo z zwykłego pizzermana stałeś się nagle szefem kuchni. Ale nie lubisz żeby Cię tak nazywano, prawda? Chociaż tyle masz w sobie pokory, wiesz, że pomimo, iż potrafisz gotować nie posiadasz ani wiadomości ani cech przywódczych, które pozwalałby Ci na piastowanie takiego stanowiska. Nie potrafiłeś się przebić wśród utalentowanych ludzi, dlatego postanowiłeś się ich pozbyć i zastąpić ludźmi przypadkowymi, bez wiedzy ani doświadczenia kulinarnego, takimi osobami zarządza się o wiele łatwiej.  Bo teraz już zatrudniacie tylko amatorów, prawda? Łatwo ich ustawić i nie żądają wysokich stawek, sprytne. Wzmocniłeś swoją pozycję i teraz już beż przeszkód możesz wraz z Karoliną klaskać na szkoleniach coachingowych. Tylko wiesz dla kogo są takie szkolenia? Nie? Przecież każdy to wie! Dla ludzi którzy nie potrafią myśleć samodzielnie, dlatego dla łatwiejszego nimi manipulowania robi im się papki z mózgu. Fajnie, że Ci się to podobna, powodzenia w stawaniu się trollem. Tylko duża część pracowników Giuseppe myśli, i nie potrzebuje tych waszych szkoleń i spotkań, oni się świetnie miedzy sobą dogadują, to wy tworzycie te wszystkie konflikty, przez swoje durne pomysły, nie rozumiesz? A jeśli chodzi o Karolinę, nikt nie pisze tu, że jest złą osobą, że nie można na nią liczyć, ludzie piszą tylko, że nie ma pojęcia o zarządzaniu restauracją i przed ciągłe podejmowanie złych decyzji, przez poczucie nieomylności  które nie ma żadnej podstawy, rozpieprzyła świetny zespół i super prosperującą restaurację.  Myśl Krystian, myśl, to boli. 
Skowronku Krystianie, pozwól że się nie przedstawię, wiem jak traktujecie ludzi którzy posiadają swoje zdanie, bo pracowałem w Giuseppe na kuchni, nie macie litości, a ja z kuchnią wiąże swoją przyszłość. Masz tupet żeby się tu wypowiadać, Ty który dla paru złociszy sprzedawałeś swoich kolegów, można Cię nazwać takim restauracyjnym Bolkiem. Opłacała Ci się ta wazelina i opłaca do tej pory bo z zwykłego pizzermana stałeś się nagle szefem kuchni. Ale nie lubisz żeby Cię tak nazywano, prawda? Chociaż tyle masz w sobie pokory, wiesz, że pomimo, ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 09:39
0
witam. kolego "qhasz" jesteś w błędzie i to co napisałeś jest bzdurą. to kelner reprezentuje firmę przed gościem, a nie qhasze i za to dostaje napiwek. qhasz ma za zadanie za***ac w kuchni i dawac z siebie 110% za co powinien dostać adekwatna pensje. z tego co piszesz to twoje 8-10 zl. za godzinę mówią wszystko o tym jakim jestes "qhaszem" hehehe. a zeby podniesc cię jeszcze na duchu to powiem ze dobry kelner z indywidualnym podejściem do każdego gościa potrafi zarobic dwa albo trzy razy wiecej niż ty myślisz ze on zarabia. teraz wszystko w twoich rękach czy będziesz nadal qhaszem i zarabiał 10zl. za godz. czy staniesz sie kucharzem i zaczniesz cenić siebie i swoje umiejętności o ile je posiadasz, bo gotowanie to pasja. to samo dotyczy kelnerów, tylko jest jedna mała różnica, im premie dają zadowoleni goście a wam skąpi właściciele. pozdrawiam
witam. kolego "qhasz" jesteś w błędzie i to co napisałeś jest bzdurą. to kelner reprezentuje firmę przed gościem, a nie qhasze i za to dostaje napiwek. qhasz ma za zadanie za***ac w kuchni i dawac z siebie 110% za co powinien dostać adekwatna pensje. z tego co piszesz to twoje 8-10 zl. za godzinę mówią wszystko o tym jakim jestes "qhaszem" hehehe. a zeby podniesc cię jeszcze na duchu to powiem ze dobry kelner z indywidualnym podejściem do każdego gościa potrafi zarobic dwa albo trzy razy wiecej niż ty myślisz ze on zarabi... rozwiń
Avatar
qhasz / 2 marca 2017 o 00:53
0
A czy kuchnia "nie zaiwania" po to zeby obsługa sali dostawała napiwki. Czy kuchni nie należy się nic extra. I kuchnia i obsługa sali pracują chyba wspólnie na wizerunek restauracji. Zaraz się posypią odpowiedzi że kucharze zarabiają więcej niż kelnerzy, i pewnie tak jest, a czy 8-10 zł to wiele za godzinną pracę
Avatar
Krystian Skowronek / 1 marca 2017 o 23:33
0
czytam te komentarze i oczom nie wierzę. ile wiedzy posiadają czytelnicy dw na temat życia w restauracji. pracuję w giuseppe już prawie 9 lat i tak się zastanawiam kto? lub co? jest waszym źródłem informacji. informacji, które są jawną ściemą, plotkami ludzi dwulicowych, ludzi maŁych!!! jak w każdym miejscu pracy (i nie tylko) zdażają się różne pomyłki, kłótnie, sprzeczki....i właśnie dzięki tym szkoleniom, spotkaniom, rozmowom uczymy się odnajdowania przyczyn i rozwiązań tych sytuacji. szukamy źródła i wspólnie wymyślamy jak uniknąć tego w przyszłości. ale nie byłoby tego bez karoliny! bez jej pomocy. jest osobą, która wiele mi (i innym) pomogła, osobą, na którą można liczyć, wniosła wiele dobrego w to miejsce i zapewniam was, że to nie koniec!!!! i nie pozwolę na złe słowa w jej kierunku!!! także proszę wszystkich wszechwiedzących o zachowanie, jakże prawdziwych informacji dla siebie i nie wypisywania głupot.  zajmijcie się swoją pracą, a sensacji szukajcie na pudelkach itp.*** i jeszcze jedno.  giuseppe to miejsce, które tworzą ludzie. nie obsługa, nie kucharze, tylko my wszyscy!!! pozdrawiam skowronek krystian - kucharz 
czytam te komentarze i oczom nie wierzę. ile wiedzy posiadają czytelnicy dw na temat życia w restauracji. pracuję w giuseppe już prawie 9 lat i tak się zastanawiam kto? lub co? jest waszym źródłem informacji. informacji, które są jawną ściemą, plotkami ludzi dwulicowych, ludzi maŁych!!! jak w każdym miejscu pracy (i nie tylko) zdażają się różne pomyłki, kłótnie, sprzeczki....i właśnie dzięki tym szkoleniom, spotkaniom, rozmowom uczymy się odnajdowania przyczyn i rozwiązań tych sytuacji. szukamy źródła i wspólnie wymyślamy jak uniknąć tego w... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2017 o 23:02
0
Giuseppe, nie powiem smaczne jedzenie, tylko to jedzenie wyjątkowo smakowało dzięki wyśmienitej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do klienta wyjątkowego, najlepszego kelnera na świecie Artura. Moja cała rodzina go uwielbiała, człowiek który tworzył tam klimat. Kiedy dowiedziałem się, że go tam już nie ma strasznie posmutniałem. Budynek niby ten sam, meni podobne ale to już nie było to stare Giuseppe, już tak nie smakowało. Z tego co czytam w komentarzach, to właściciel cos nie taki, sam byłem kelnerem i wiem jak ważna jest atmosfera w restauracji. Natrafiłem na Artura przypadkowo, nie był to już ten sam Artur ale mocno wierzę w niego bo on jest najlepszą przyprawą do każdego dania, pozdrawiam Rysiek.
Giuseppe, nie powiem smaczne jedzenie, tylko to jedzenie wyjątkowo smakowało dzięki wyśmienitej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do klienta wyjątkowego, najlepszego kelnera na świecie Artura. Moja cała rodzina go uwielbiała, człowiek który tworzył tam klimat. Kiedy dowiedziałem się, że go tam już nie ma strasznie posmutniałem. Budynek niby ten sam, meni podobne ale to już nie było to stare Giuseppe, już tak nie smakowało. Z tego co czytam w komentarzach, to właściciel cos nie taki, sam byłem kelnerem i wiem jak ważna jest atmosfera w r... rozwiń
Avatar
qhasz / 7 marca 2017 o 01:16
0
Witam, gdybyś uważnie przeczytał to napisałem wizerunek restauracji a nie reprezentowanie jej bezpośrednie przed gościem, dla mnie to dwa różne pojęcia. Co do zarobków 8-10zł/godz to pisałem o lubelskim rynku nie o sobie, jakiś czas temu byłem w giuseppe i proponowano mi 12 ale grzecznie podziekowałem bo cenię siebie i swoje umiejętności. Nie będę rozpisywał się czy mam pojęcie czy nie mam ile zarabia kelner, bo to nawet mnie bardzo nie obchodzi, natomiast sądzę że choćby nie wiem jak dobry był by kelner to super napiwku nie dostanie od gościa jeśli kucharz zawali i wyda coś przypalone, rozgotowane, zimne, gość długo czeka, itd. Z drugiej strony jjeśli kucharz zrobi wszystko na tip top a kelner się po uśmiecha, zajmie miłą rozmową to gosc jest zadowolony i każdy jest wygrany, więc uważam że kuchni też się coś należy również osobie odpowiedzialnej za zmywanie. A skoro już piszesz że kelnerzy tak dobrze zarabiają to powiedzmy że gdyby się podzielił i dał 10% na całą ekipę z kuchni to by go nie zabiło, chyba że uważasz ze to tylko i wyłącznie zasługa kelnera że gość wychodzi zadowolony. Jeśli pracodawca nie szanuje pracownika to przynajmniej szanujmy się nawzajem, nie utrudniajmy sobie pracy a raczej pomagajmy sobie w każdy możliwy sposób. Pozdrawiam wszystkich z branży
Witam, gdybyś uważnie przeczytał to napisałem wizerunek restauracji a nie reprezentowanie jej bezpośrednie przed gościem, dla mnie to dwa różne pojęcia. Co do zarobków 8-10zł/godz to pisałem o lubelskim rynku nie o sobie, jakiś czas temu byłem w giuseppe i proponowano mi 12 ale grzecznie podziekowałem bo cenię siebie i swoje umiejętności. Nie będę rozpisywał się czy mam pojęcie czy nie mam ile zarabia kelner, bo to nawet mnie bardzo nie obchodzi, natomiast sądzę że choćby nie wiem jak dobry był by kelner to super napiwku nie dostanie od gośc... rozwiń
Avatar
m.k / 4 marca 2017 o 13:40
0
Witam Jest mi przykro ze spotkało was coś takiego. Ja również jestem przekonany że Giuseppe wyjdzie z tego mocniejsze. Jak wszystko zostanie mądrze poprowadzone wstawienie jak feniks z popiołu
Avatar
Ola M / 3 marca 2017 o 17:33
0
Serio? I ta cała dyskusja dotyczy artykułu o pożarze? :O
Avatar
Gość / 3 marca 2017 o 06:58
0
Co racja to racja.
Avatar
Klientka . / 2 marca 2017 o 21:09
0
Bardzo dużo emocji wzbudził ten artykuł,wydaje mi się że dobrym posunięciem będzie jak właściciele i pracownicy nie będą pisali tak wyniosłych komentarzy .Przyjmijcie to z pokorą ,nawet te bardzo złe komentarze .Nawet wam się nie wydaje ile zwykły klient widzi i słyszy będąc w waszej restauracji,ale ja już nic lepiej nie będę pisała ,bo jeszcze mi się dostanie od p.Darka lub p.Krystiana.Myślę że macie problem,i te "klaskanie"nic nie pomoże.Życzę wszystkiego dobrego.
Avatar
były pracownik / 2 marca 2017 o 18:02
0
Skowronku Krystianie, pozwól że się nie przedstawię, wiem jak traktujecie ludzi którzy posiadają swoje zdanie, bo pracowałem w Giuseppe na kuchni, nie macie litości, a ja z kuchnią wiąże swoją przyszłość. Masz tupet żeby się tu wypowiadać, Ty który dla paru złociszy sprzedawałeś swoich kolegów, można Cię nazwać takim restauracyjnym Bolkiem. Opłacała Ci się ta wazelina i opłaca do tej pory bo z zwykłego pizzermana stałeś się nagle szefem kuchni. Ale nie lubisz żeby Cię tak nazywano, prawda? Chociaż tyle masz w sobie pokory, wiesz, że pomimo, iż potrafisz gotować nie posiadasz ani wiadomości ani cech przywódczych, które pozwalałby Ci na piastowanie takiego stanowiska. Nie potrafiłeś się przebić wśród utalentowanych ludzi, dlatego postanowiłeś się ich pozbyć i zastąpić ludźmi przypadkowymi, bez wiedzy ani doświadczenia kulinarnego, takimi osobami zarządza się o wiele łatwiej.  Bo teraz już zatrudniacie tylko amatorów, prawda? Łatwo ich ustawić i nie żądają wysokich stawek, sprytne. Wzmocniłeś swoją pozycję i teraz już beż przeszkód możesz wraz z Karoliną klaskać na szkoleniach coachingowych. Tylko wiesz dla kogo są takie szkolenia? Nie? Przecież każdy to wie! Dla ludzi którzy nie potrafią myśleć samodzielnie, dlatego dla łatwiejszego nimi manipulowania robi im się papki z mózgu. Fajnie, że Ci się to podobna, powodzenia w stawaniu się trollem. Tylko duża część pracowników Giuseppe myśli, i nie potrzebuje tych waszych szkoleń i spotkań, oni się świetnie miedzy sobą dogadują, to wy tworzycie te wszystkie konflikty, przez swoje durne pomysły, nie rozumiesz? A jeśli chodzi o Karolinę, nikt nie pisze tu, że jest złą osobą, że nie można na nią liczyć, ludzie piszą tylko, że nie ma pojęcia o zarządzaniu restauracją i przed ciągłe podejmowanie złych decyzji, przez poczucie nieomylności  które nie ma żadnej podstawy, rozpieprzyła świetny zespół i super prosperującą restaurację.  Myśl Krystian, myśl, to boli. 
Skowronku Krystianie, pozwól że się nie przedstawię, wiem jak traktujecie ludzi którzy posiadają swoje zdanie, bo pracowałem w Giuseppe na kuchni, nie macie litości, a ja z kuchnią wiąże swoją przyszłość. Masz tupet żeby się tu wypowiadać, Ty który dla paru złociszy sprzedawałeś swoich kolegów, można Cię nazwać takim restauracyjnym Bolkiem. Opłacała Ci się ta wazelina i opłaca do tej pory bo z zwykłego pizzermana stałeś się nagle szefem kuchni. Ale nie lubisz żeby Cię tak nazywano, prawda? Chociaż tyle masz w sobie pokory, wiesz, że pomimo, ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2017 o 09:39
0
witam. kolego "qhasz" jesteś w błędzie i to co napisałeś jest bzdurą. to kelner reprezentuje firmę przed gościem, a nie qhasze i za to dostaje napiwek. qhasz ma za zadanie za***ac w kuchni i dawac z siebie 110% za co powinien dostać adekwatna pensje. z tego co piszesz to twoje 8-10 zl. za godzinę mówią wszystko o tym jakim jestes "qhaszem" hehehe. a zeby podniesc cię jeszcze na duchu to powiem ze dobry kelner z indywidualnym podejściem do każdego gościa potrafi zarobic dwa albo trzy razy wiecej niż ty myślisz ze on zarabia. teraz wszystko w twoich rękach czy będziesz nadal qhaszem i zarabiał 10zl. za godz. czy staniesz sie kucharzem i zaczniesz cenić siebie i swoje umiejętności o ile je posiadasz, bo gotowanie to pasja. to samo dotyczy kelnerów, tylko jest jedna mała różnica, im premie dają zadowoleni goście a wam skąpi właściciele. pozdrawiam
witam. kolego "qhasz" jesteś w błędzie i to co napisałeś jest bzdurą. to kelner reprezentuje firmę przed gościem, a nie qhasze i za to dostaje napiwek. qhasz ma za zadanie za***ac w kuchni i dawac z siebie 110% za co powinien dostać adekwatna pensje. z tego co piszesz to twoje 8-10 zl. za godzinę mówią wszystko o tym jakim jestes "qhaszem" hehehe. a zeby podniesc cię jeszcze na duchu to powiem ze dobry kelner z indywidualnym podejściem do każdego gościa potrafi zarobic dwa albo trzy razy wiecej niż ty myślisz ze on zarabi... rozwiń
Avatar
qhasz / 2 marca 2017 o 00:53
0
A czy kuchnia "nie zaiwania" po to zeby obsługa sali dostawała napiwki. Czy kuchni nie należy się nic extra. I kuchnia i obsługa sali pracują chyba wspólnie na wizerunek restauracji. Zaraz się posypią odpowiedzi że kucharze zarabiają więcej niż kelnerzy, i pewnie tak jest, a czy 8-10 zł to wiele za godzinną pracę
Avatar
Krystian Skowronek / 1 marca 2017 o 23:33
0
czytam te komentarze i oczom nie wierzę. ile wiedzy posiadają czytelnicy dw na temat życia w restauracji. pracuję w giuseppe już prawie 9 lat i tak się zastanawiam kto? lub co? jest waszym źródłem informacji. informacji, które są jawną ściemą, plotkami ludzi dwulicowych, ludzi maŁych!!! jak w każdym miejscu pracy (i nie tylko) zdażają się różne pomyłki, kłótnie, sprzeczki....i właśnie dzięki tym szkoleniom, spotkaniom, rozmowom uczymy się odnajdowania przyczyn i rozwiązań tych sytuacji. szukamy źródła i wspólnie wymyślamy jak uniknąć tego w przyszłości. ale nie byłoby tego bez karoliny! bez jej pomocy. jest osobą, która wiele mi (i innym) pomogła, osobą, na którą można liczyć, wniosła wiele dobrego w to miejsce i zapewniam was, że to nie koniec!!!! i nie pozwolę na złe słowa w jej kierunku!!! także proszę wszystkich wszechwiedzących o zachowanie, jakże prawdziwych informacji dla siebie i nie wypisywania głupot.  zajmijcie się swoją pracą, a sensacji szukajcie na pudelkach itp.*** i jeszcze jedno.  giuseppe to miejsce, które tworzą ludzie. nie obsługa, nie kucharze, tylko my wszyscy!!! pozdrawiam skowronek krystian - kucharz 
czytam te komentarze i oczom nie wierzę. ile wiedzy posiadają czytelnicy dw na temat życia w restauracji. pracuję w giuseppe już prawie 9 lat i tak się zastanawiam kto? lub co? jest waszym źródłem informacji. informacji, które są jawną ściemą, plotkami ludzi dwulicowych, ludzi maŁych!!! jak w każdym miejscu pracy (i nie tylko) zdażają się różne pomyłki, kłótnie, sprzeczki....i właśnie dzięki tym szkoleniom, spotkaniom, rozmowom uczymy się odnajdowania przyczyn i rozwiązań tych sytuacji. szukamy źródła i wspólnie wymyślamy jak uniknąć tego w... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2017 o 23:02
0
Giuseppe, nie powiem smaczne jedzenie, tylko to jedzenie wyjątkowo smakowało dzięki wyśmienitej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do klienta wyjątkowego, najlepszego kelnera na świecie Artura. Moja cała rodzina go uwielbiała, człowiek który tworzył tam klimat. Kiedy dowiedziałem się, że go tam już nie ma strasznie posmutniałem. Budynek niby ten sam, meni podobne ale to już nie było to stare Giuseppe, już tak nie smakowało. Z tego co czytam w komentarzach, to właściciel cos nie taki, sam byłem kelnerem i wiem jak ważna jest atmosfera w restauracji. Natrafiłem na Artura przypadkowo, nie był to już ten sam Artur ale mocno wierzę w niego bo on jest najlepszą przyprawą do każdego dania, pozdrawiam Rysiek.
Giuseppe, nie powiem smaczne jedzenie, tylko to jedzenie wyjątkowo smakowało dzięki wyśmienitej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do klienta wyjątkowego, najlepszego kelnera na świecie Artura. Moja cała rodzina go uwielbiała, człowiek który tworzył tam klimat. Kiedy dowiedziałem się, że go tam już nie ma strasznie posmutniałem. Budynek niby ten sam, meni podobne ale to już nie było to stare Giuseppe, już tak nie smakowało. Z tego co czytam w komentarzach, to właściciel cos nie taki, sam byłem kelnerem i wiem jak ważna jest atmosfera w r... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 19

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 89 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 36 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 66 104

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!