Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 marca 2012 r.
17:33
Edytuj ten wpis

Praca w Lublinie i regionie: Etat na wagę złota

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 26 A A
Ludzie są przekonani, że państwowa posada w urzędzie gwarantuje stałe zatrudnienie (Karol Zienkiewic
Ludzie są przekonani, że państwowa posada w urzędzie gwarantuje stałe zatrudnienie (Karol Zienkiewic

Nawet po kilkadziesiąt osób stara się o jedno stanowisko pracy w lubelskich urzędach. Jeszcze dłuższe kolejki ustawiają się do największych firm w regionie. Tam, oprócz bezpieczeństwa socjalnego, kuszą wysokie zarobki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
78 osób walczy u nas o jedno miejsce pracy – pochwaliła się wczoraj Najwyższa Izba Kontroli. W sumie kontrolerami chce zostać 3589 osób, a miejsc jest zaledwie 46, z tego dwa w lubelskiej delegaturze. Jednak nie tylko ten urząd jest oblegany.

Pracownika ds. dopłat do biletów w Departamencie Mienia, Infrastruktury i Inwestycji szuka od lutego Urząd Marszałkowski. Do drugiego etapu naboru przeszło aż 66 osób.

– Praca w administracji cieszy się dużym powodzeniem, bo jest stabilna, a osoba bez doświadczenia dostaje na początek 2220 zł brutto – mówi Artur Walasek, sekretarz województwa. Rekord prawdopodobnie padł trzy lata temu. O stanowisko ds. organizacyjnych w jednym z departamentów walczyło 113 kandydatów.

– Wielu pracowników w urzędzie myśli, że złapali Pana Boga za nogi. Mają zapewnione bezpieczeństwo, choć pensje stanęły. Ludzie, którzy zajmują się finansami lub inwestycjami są zarobieni po uszy. Są jednak departamenty, gdzie, delikatnie mówiąc, nie przepracowują się – mówi prosząca o anonimowość pracowniczka Urzędu Marszałkowskiego.

– Im bardziej wykwalifikowanego pracownika szukamy, np. architekta z uprawnieniami, tym mniej chętnych. Jeśli wymogi są bardzo ogólne, to mamy nawet po kilkadziesiąt zgłoszeń na miejsce – mówi Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta Lublina. Zazwyczaj w naborach próbuje sił 50–70 osób, ale w ostatnich latach były trzy konkursy, w których podanie złożyło 130 osób.

Praca w budżetówce, ale poza urzędami, też cieszy się wzięciem. W Lublinie w ub. roku 3,3 tys. osób chciało zostać policjantem. Udało się 250 z nich. Na jedno miejsce było 13 kandydatów.

Pewności zatrudnienia i lepszych zarobków niż w urzędach, ludzie szukają w największych firmach. W kopalni w Bogdance doliczyli się 8 tys. aplikacji. Tymczasem firma jest gotowa przyjąć w najbliższych dwóch latach 300 ludzi.

– Płacimy najwięcej w regionie, mamy stabilne fundamenty i wysokie pakiety socjalne – reklamuje Tomasz Ziemba, rzecznik Lubelskiego Węgla "Bogdanka” SA. Przeciętne wynagrodzenie w firmie to 6,5 tys. zł brutto. Tymczasem średnia pensja np. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim to 1570 zł netto.

– Ludzie uważają, że z urzędu nie można "wylecieć”. To grozi tylko dyrektorom, jeśli nie są z odpowiedniego układu politycznego – tłumaczy Dariusz Jodłowski, prezes Związku Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan”.

Również praca w takich kolosach, jak Puławy czy Bogdanka jest pewna. – Wystarczy spełniać procedury, nie spóźniać się, nie pić, nie pobić kierownika i już łapiemy się na średnie wynagrodzenie. Tymczasem w małych i średnich firmach pracownicy cały czas są oceniani za wyniki – ocenia Jodłowski.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pomater / 14 listopada 2017 r. o 09:17
0
EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień i to na dobrych warunkach. Sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej, pracy jest bardzo dużo, kto chce znaleźć zatrudnienie, ten je uzyska. Ogólnie agencje pracy naprawdę pozwalają pracować normalnie i to na dobrych warunkach. Wiele zależy od danego przypadku. 
Avatar
Narodowo-Radykalny / 10 czerwca 2013 r. o 12:21
0

Złóż CV do roboty w Plazie, jak ktoś nie wierzy to się naocznie przekona jakie tam warunki. Co ja będę pustosłowny. Podejrzewam że warunki pracy na galeriach generalnie są podobne. Więc ciekawi mnie czy Zamkowe Tarasy, co to za zamkiem budowane, wyciągną jakieś lekcje dla siebie.

Avatar
inspektor / 9 czerwca 2013 r. o 13:48
0

Idźcie to plazy. Dostaniecie etat na szmacie albo u tłustej rudej w ochronie :D  Śmiecióweczka, praca od 12.00 do 1.00, a potem zmiana następnego dnia od 6.00 rano chyba. Czy jakoś tak. Kariera że hej. Dziwne że tego inspekcja pracy nie sprawdza.

Nie sprawdzają,bo mają z tego BUŁĘ co miesiąc.

Avatar
SkinheadBlackMetal / 9 czerwca 2013 r. o 13:41
0

Idźcie to plazy. Dostaniecie etat na szmacie albo u tłustej rudej w ochronie :D  Śmiecióweczka, praca od 12.00 do 1.00, a potem zmiana następnego dnia od 6.00 rano chyba. Czy jakoś tak. Kariera że hej. Dziwne że tego inspekcja pracy nie sprawdza.

Avatar
Piotr / 9 czerwca 2013 r. o 11:11
0

To wszystko prawda. Ja też szukałem pracy swoich marzeń w administracji publicznej ale niestety bez pozytywnego rezultatu. Cóż studia administracji i prawa oraz studia podyplomowe z zarządznia w administracji na nic się nie przydały i od wielu lat jestem bezrobotny :(. W Lublinie jest bardzo trudno znaleźć satysfakcjonującą pracę na etat.(to jest wręcz niemożliwe, nierealne, graniczące z cudem...).
Ofert pracy w MUPie niewiele a i z aktywizacją bezrobotnych jest słabo.... a na lokalnym rynku królują umowy śmieciowe i podejrzana praca akwizycyjna
Najgorzej,że tak mało się robi u Nas w Polsce żeby coś w tym względzie poprawić: puste gadanie, obietnice i nic z tego nie wynika a jeszcze ogranicza się środki na walkę z bezrobociem ....
A bezrobotnym jest być bardzo źle... im dłużej pozostaje się bez pracy tym gorzej nie tylko ze względów materialnych ale i zdrowotnych,... stres , depresje itd.
Dobrze że Redakcja Dziennika Wschodniego zamieściła ten artykuł.Trzeba o tym pisać bo to jest największy , jak do tej pory najbardziej zaniedbany problem w Polsce.

Jest to prawda, lubelszczyzna jest biednym regionem, ludzie wyjeżdzają do Warszawy albo za granicę. Więcej będą kosztować społczeństwo skutki zdrowotne spowodowane brakiem pracy wymienione tu między innymi - depresja, niż koszt aktywnej polityki przeciw bezrobociu. De facto nasz rząd nie robi nic żeby to zmienić a tylko dzięki zaradności Polaków, chęci pracy to wszystko jakoś się kręci. Jest to jednak dno, żeby tak było, żeby obywatelowi, który włożył dużo wysiłku w naukę chociażby, albo który ciężko pracuje starczało mu od pierwszego do pierwszego ... a tak tu jest i nie ważne na jakim stanowisku się pracuje ....to jakaś rzenuaa totalna. Tak jest od dobrych kilkunastu lat.

i pracy to wszystko jakoś się kręci. Jest to jednak dno, żeby tak było, żeby obywatelowi, który włożył dużo wysiłku w naukę chociażby, albo który ciężko pracuje starczało mu od pierwszego do pierwszego ... a tak tu jest i nie ważne na jakim stanowisku się pracuje ....to jakaś rzenuaa totalna. Tak jest od dobrych kilkunastu lat.

rozwiń
Avatar
Aga / 18 marca 2012 r. o 00:04
0
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza.
Pozdrawiam
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę... rozwiń
Avatar
Rafał / 17 marca 2012 r. o 23:42
0
Proponuję wszystkim z lubelskiego zaścianka wyjechać do stolicy, Lublin wyburzyć, zaorać i zasiać trawę! Innego rozwiązania nie widzę.
Avatar
Gość / 17 marca 2012 r. o 17:08
0
[quote name='IB' timestamp='1331992400' post='611024']
pracowałem w Orange za dawnych czasów, stanowisko na Back Office, kasa jak na LBN obleci, rozwój był, ale później wszystko umarło, rzuciłem to wyjechałem do stolicy i nie marudzę, stanowisko samodzielne, nielimitowany czas pracy, kasa dobra, nie marudźcie że nie ma pracy, trzeba szukać i wyjść poza ten lubelski ku***dołek,
[/quote]

jak wszyscy wjadą z lubelskiego do stolicy to i dla Ciebie zabraknie pracy, po drugie co zrobić z terenem - zaorać i zasiać żyto, po trzecie, po cholerę mamy rządzących w naszym województwie, niech ruszą główką jak zapewnić byt mieszkańcom, a jak nie umieją niech spadają z tych stołków.
[quote name='IB' timestamp='1331992400' post='611024']
pracowałem w Orange za dawnych czasów, stanowisko na Back Office, kasa jak na LBN obleci, rozwój był, ale później wszystko umarło, rzuciłem to wyjechałem do stolicy i nie marudzę, stanowisko samodzielne, nielimitowany czas pracy, kasa dobra, nie marudźcie że nie ma pracy, trzeba szukać i wyjść poza ten lubelski ku***dołek,
[/quote]

jak wszyscy wjadą z lubelskiego do stolicy to i dla Ciebie zabraknie pracy, po drugie co zrobić z terenem - z... rozwiń
Avatar
jjj / 17 marca 2012 r. o 16:54
0
[quote name='precz z pomarańczowym' timestamp='1331988727' post='611004']
Zgadzam się w stu procentach!!! Praca za 1100 zł netto przy dobrych wiatrach, praca na ponad cały etat, brak perspektyw rozwoju i upokorzenia na każdym kroku. Przychodzisz do pracy i szukasz sobie stanowiska, ponieważ wszystkie komputery są zajęte-dla mnie to upokarzające pytać się każdego współpracownika: "Przepraszam, o której kończysz?" a ten z łaską czasem ci odpowie, czasem nie. Koledzy z pracy zajmują sobie miejsca, by ktoś kto przychodzi na godzinę 12:00, 13:00, 14:00 lub 15:00 miał gdzie siedzieć. Ja się pytam co to za pracodawca, który nie zapewnia ci nawet stanowiska pracy. Jak w porę go sobie nie zorganizujesz, tylko godzinę przed pracą tego miejsca poszukujesz, gdy w końcu go nie znajdziesz ludzie "z góry" wpiszą ci spóźnienie i będą zadawać głupie pytania, dlaczego się spóźniłeś.
Jestem naprawdę zdruzgotany tym, co dzieje się w Lublinie. Siedzę na słuchawce, bo nie mam innych perspektyw. Idąc tam do pracy, nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo można się upokarzać, znosić wyzwiska od klientów za marne grosze. Czasem razem z dojazdem do pracy nie starcza mi na podstawowe potrzeby, nie mówię tu o wyjazdach, imprezach itp., tylko na przykład na jakieś godne jedzenie.
Ale kogo to w ogóle obchodzi. Zaraz gro forumowiczów odpowie mi" "to zmień pracę i nie marudź". "Normalnej i godnej" pracy szukam ponad dwa lata. Jestem coraz bardziej pogrążony w depresji, nie mogę nawet planować przyszłości z moją dziewczyną, bo mnie na to nie stać. Zazdroszczę czasem sprzątaczom ulic, bo mają lepiej niż ja w Orange. Ale nawet na sprzątacza nie chcą mnie przyjąć. Cóż jak na razie pozostaje mi tylko wegetować lub wyjazd z kraju.
[/quote]

A co Cię obchodzi brak miejsc? Bądź obiektywny, ja tam pracuję i jak nie ma miejsc czasami czekam pół godziny w kuchni i przychodzą sami z sl z karteczką i mam napisane gdzie zostało miejsce zwolnione, albo czasami trzeba pochodzic i poszukac samemu...albo wskazuja miejsce od razu. Jak ktos jest odrobine zaradny, poradzi sobie. Za czekanie dostaje pieniądze jak za normalna prace wiec w to mi graj. Nie ma rewelacji, wiadomo, stawki najniższe ale tam mozna sie dostac z ulicy, wystarczy wyksztalcenie srednie. Nie trzeba miec dyplomow, kompetencji, kwalifikacji, wystarczy przyjsc na śmieszna niby rekrutacje. Wolalbys pracowac na ulicy? Zastanow sie co piszesz, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, poza tym to kolejny dowod ze jests malo obiektywny. Masz cieplo, masz dach nad glowa, praca biurowa a nie fizyczna, siedzisz sobie na fotelu przed kompem. A zamiast narzekac wez sie lepiej za poszerzanie swoich kompetencji. Skoro przed dwa lata nie znalazles innej lepszej pracy niz za minimalna krajowa to sorrry znaczy ze nie jestes konkurencja na rynku pracownikow. Popatrz jakie są potrzeby, jacy pracownicy sa poszukiwani...rób cos. Jestes kowalem swojego losu
[quote name='precz z pomarańczowym' timestamp='1331988727' post='611004']
Zgadzam się w stu procentach!!! Praca za 1100 zł netto przy dobrych wiatrach, praca na ponad cały etat, brak perspektyw rozwoju i upokorzenia na każdym kroku. Przychodzisz do pracy i szukasz sobie stanowiska, ponieważ wszystkie komputery są zajęte-dla mnie to upokarzające pytać się każdego współpracownika: "Przepraszam, o której kończysz?" a ten z łaską czasem ci odpowie, czasem nie. Koledzy z pracy zajmują sobie miej... rozwiń
Avatar
lmetropoljaLóblyn / 17 marca 2012 r. o 15:36
0
@precz z pomarańczowym- miałem epizod z PCM-em. podobna parca ale za wieksza stawke, było cos koło 9 zeta. powiedziałem jakiemus superwizorowi co mysle o wsciksaniu kitów w słuchawce. jeden z tych projektów dla pewnego operatora był tak idiotyczny i meczacy ze zadałem sobie pytanie wtf? co ty tutaj robisz? lepej działac w szarej strefie niz wisiec na słuchawce - padaka, nie polecam!!! w UK na słuchawkach wiszą pakistanczycy oraz studenci , tutaj kuzwa normalan paraca dla niektórych. chłopcze szukaj pracy poza lublinem moze nie na słuchwce, nie wiem jakie masz wykształcenie ale ucz sie jezyków obcych DOBRY angielski to minimum plus drugi jesyk np. niemiecki, francuski, niderlandzki i lota. powodzenie jak nie w lepszym miescie to w lepszym kraju. przewiduje wyludnienie maista Lublin w najblizszych 10 latach. obczajcie juz statsutyki GUS lublin nie ma nawet 350 tysiecy obecnie tendencja sie nasila.
@precz z pomarańczowym- miałem epizod z PCM-em. podobna parca ale za wieksza stawke, było cos koło 9 zeta. powiedziałem jakiemus superwizorowi co mysle o wsciksaniu kitów w słuchawce. jeden z tych projektów dla pewnego operatora był tak idiotyczny i meczacy ze zadałem sobie pytanie wtf? co ty tutaj robisz? lepej działac w szarej strefie niz wisiec na słuchawce - padaka, nie polecam!!! w UK na słuchawkach wiszą pakistanczycy oraz studenci , tutaj kuzwa normalan paraca dla niektórych. chłopcze szukaj pracy poza lublinem moze nie na... rozwiń
Avatar
pomater / 14 listopada 2017 r. o 09:17
0
EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień i to na dobrych warunkach. Sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej, pracy jest bardzo dużo, kto chce znaleźć zatrudnienie, ten je uzyska. Ogólnie agencje pracy naprawdę pozwalają pracować normalnie i to na dobrych warunkach. Wiele zależy od danego przypadku. 
Avatar
Narodowo-Radykalny / 10 czerwca 2013 r. o 12:21
0

Złóż CV do roboty w Plazie, jak ktoś nie wierzy to się naocznie przekona jakie tam warunki. Co ja będę pustosłowny. Podejrzewam że warunki pracy na galeriach generalnie są podobne. Więc ciekawi mnie czy Zamkowe Tarasy, co to za zamkiem budowane, wyciągną jakieś lekcje dla siebie.

Avatar
inspektor / 9 czerwca 2013 r. o 13:48
0

Idźcie to plazy. Dostaniecie etat na szmacie albo u tłustej rudej w ochronie :D  Śmiecióweczka, praca od 12.00 do 1.00, a potem zmiana następnego dnia od 6.00 rano chyba. Czy jakoś tak. Kariera że hej. Dziwne że tego inspekcja pracy nie sprawdza.

Nie sprawdzają,bo mają z tego BUŁĘ co miesiąc.

Avatar
SkinheadBlackMetal / 9 czerwca 2013 r. o 13:41
0

Idźcie to plazy. Dostaniecie etat na szmacie albo u tłustej rudej w ochronie :D  Śmiecióweczka, praca od 12.00 do 1.00, a potem zmiana następnego dnia od 6.00 rano chyba. Czy jakoś tak. Kariera że hej. Dziwne że tego inspekcja pracy nie sprawdza.

Avatar
Piotr / 9 czerwca 2013 r. o 11:11
0

To wszystko prawda. Ja też szukałem pracy swoich marzeń w administracji publicznej ale niestety bez pozytywnego rezultatu. Cóż studia administracji i prawa oraz studia podyplomowe z zarządznia w administracji na nic się nie przydały i od wielu lat jestem bezrobotny :(. W Lublinie jest bardzo trudno znaleźć satysfakcjonującą pracę na etat.(to jest wręcz niemożliwe, nierealne, graniczące z cudem...).
Ofert pracy w MUPie niewiele a i z aktywizacją bezrobotnych jest słabo.... a na lokalnym rynku królują umowy śmieciowe i podejrzana praca akwizycyjna
Najgorzej,że tak mało się robi u Nas w Polsce żeby coś w tym względzie poprawić: puste gadanie, obietnice i nic z tego nie wynika a jeszcze ogranicza się środki na walkę z bezrobociem ....
A bezrobotnym jest być bardzo źle... im dłużej pozostaje się bez pracy tym gorzej nie tylko ze względów materialnych ale i zdrowotnych,... stres , depresje itd.
Dobrze że Redakcja Dziennika Wschodniego zamieściła ten artykuł.Trzeba o tym pisać bo to jest największy , jak do tej pory najbardziej zaniedbany problem w Polsce.

Jest to prawda, lubelszczyzna jest biednym regionem, ludzie wyjeżdzają do Warszawy albo za granicę. Więcej będą kosztować społczeństwo skutki zdrowotne spowodowane brakiem pracy wymienione tu między innymi - depresja, niż koszt aktywnej polityki przeciw bezrobociu. De facto nasz rząd nie robi nic żeby to zmienić a tylko dzięki zaradności Polaków, chęci pracy to wszystko jakoś się kręci. Jest to jednak dno, żeby tak było, żeby obywatelowi, który włożył dużo wysiłku w naukę chociażby, albo który ciężko pracuje starczało mu od pierwszego do pierwszego ... a tak tu jest i nie ważne na jakim stanowisku się pracuje ....to jakaś rzenuaa totalna. Tak jest od dobrych kilkunastu lat.

i pracy to wszystko jakoś się kręci. Jest to jednak dno, żeby tak było, żeby obywatelowi, który włożył dużo wysiłku w naukę chociażby, albo który ciężko pracuje starczało mu od pierwszego do pierwszego ... a tak tu jest i nie ważne na jakim stanowisku się pracuje ....to jakaś rzenuaa totalna. Tak jest od dobrych kilkunastu lat.

rozwiń
Avatar
Aga / 18 marca 2012 r. o 00:04
0
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza.
Pozdrawiam
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę... rozwiń
Avatar
Rafał / 17 marca 2012 r. o 23:42
0
Proponuję wszystkim z lubelskiego zaścianka wyjechać do stolicy, Lublin wyburzyć, zaorać i zasiać trawę! Innego rozwiązania nie widzę.
Avatar
Gość / 17 marca 2012 r. o 17:08
0
[quote name='IB' timestamp='1331992400' post='611024']
pracowałem w Orange za dawnych czasów, stanowisko na Back Office, kasa jak na LBN obleci, rozwój był, ale później wszystko umarło, rzuciłem to wyjechałem do stolicy i nie marudzę, stanowisko samodzielne, nielimitowany czas pracy, kasa dobra, nie marudźcie że nie ma pracy, trzeba szukać i wyjść poza ten lubelski ku***dołek,
[/quote]

jak wszyscy wjadą z lubelskiego do stolicy to i dla Ciebie zabraknie pracy, po drugie co zrobić z terenem - zaorać i zasiać żyto, po trzecie, po cholerę mamy rządzących w naszym województwie, niech ruszą główką jak zapewnić byt mieszkańcom, a jak nie umieją niech spadają z tych stołków.
[quote name='IB' timestamp='1331992400' post='611024']
pracowałem w Orange za dawnych czasów, stanowisko na Back Office, kasa jak na LBN obleci, rozwój był, ale później wszystko umarło, rzuciłem to wyjechałem do stolicy i nie marudzę, stanowisko samodzielne, nielimitowany czas pracy, kasa dobra, nie marudźcie że nie ma pracy, trzeba szukać i wyjść poza ten lubelski ku***dołek,
[/quote]

jak wszyscy wjadą z lubelskiego do stolicy to i dla Ciebie zabraknie pracy, po drugie co zrobić z terenem - z... rozwiń
Avatar
jjj / 17 marca 2012 r. o 16:54
0
[quote name='precz z pomarańczowym' timestamp='1331988727' post='611004']
Zgadzam się w stu procentach!!! Praca za 1100 zł netto przy dobrych wiatrach, praca na ponad cały etat, brak perspektyw rozwoju i upokorzenia na każdym kroku. Przychodzisz do pracy i szukasz sobie stanowiska, ponieważ wszystkie komputery są zajęte-dla mnie to upokarzające pytać się każdego współpracownika: "Przepraszam, o której kończysz?" a ten z łaską czasem ci odpowie, czasem nie. Koledzy z pracy zajmują sobie miejsca, by ktoś kto przychodzi na godzinę 12:00, 13:00, 14:00 lub 15:00 miał gdzie siedzieć. Ja się pytam co to za pracodawca, który nie zapewnia ci nawet stanowiska pracy. Jak w porę go sobie nie zorganizujesz, tylko godzinę przed pracą tego miejsca poszukujesz, gdy w końcu go nie znajdziesz ludzie "z góry" wpiszą ci spóźnienie i będą zadawać głupie pytania, dlaczego się spóźniłeś.
Jestem naprawdę zdruzgotany tym, co dzieje się w Lublinie. Siedzę na słuchawce, bo nie mam innych perspektyw. Idąc tam do pracy, nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo można się upokarzać, znosić wyzwiska od klientów za marne grosze. Czasem razem z dojazdem do pracy nie starcza mi na podstawowe potrzeby, nie mówię tu o wyjazdach, imprezach itp., tylko na przykład na jakieś godne jedzenie.
Ale kogo to w ogóle obchodzi. Zaraz gro forumowiczów odpowie mi" "to zmień pracę i nie marudź". "Normalnej i godnej" pracy szukam ponad dwa lata. Jestem coraz bardziej pogrążony w depresji, nie mogę nawet planować przyszłości z moją dziewczyną, bo mnie na to nie stać. Zazdroszczę czasem sprzątaczom ulic, bo mają lepiej niż ja w Orange. Ale nawet na sprzątacza nie chcą mnie przyjąć. Cóż jak na razie pozostaje mi tylko wegetować lub wyjazd z kraju.
[/quote]

A co Cię obchodzi brak miejsc? Bądź obiektywny, ja tam pracuję i jak nie ma miejsc czasami czekam pół godziny w kuchni i przychodzą sami z sl z karteczką i mam napisane gdzie zostało miejsce zwolnione, albo czasami trzeba pochodzic i poszukac samemu...albo wskazuja miejsce od razu. Jak ktos jest odrobine zaradny, poradzi sobie. Za czekanie dostaje pieniądze jak za normalna prace wiec w to mi graj. Nie ma rewelacji, wiadomo, stawki najniższe ale tam mozna sie dostac z ulicy, wystarczy wyksztalcenie srednie. Nie trzeba miec dyplomow, kompetencji, kwalifikacji, wystarczy przyjsc na śmieszna niby rekrutacje. Wolalbys pracowac na ulicy? Zastanow sie co piszesz, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, poza tym to kolejny dowod ze jests malo obiektywny. Masz cieplo, masz dach nad glowa, praca biurowa a nie fizyczna, siedzisz sobie na fotelu przed kompem. A zamiast narzekac wez sie lepiej za poszerzanie swoich kompetencji. Skoro przed dwa lata nie znalazles innej lepszej pracy niz za minimalna krajowa to sorrry znaczy ze nie jestes konkurencja na rynku pracownikow. Popatrz jakie są potrzeby, jacy pracownicy sa poszukiwani...rób cos. Jestes kowalem swojego losu
[quote name='precz z pomarańczowym' timestamp='1331988727' post='611004']
Zgadzam się w stu procentach!!! Praca za 1100 zł netto przy dobrych wiatrach, praca na ponad cały etat, brak perspektyw rozwoju i upokorzenia na każdym kroku. Przychodzisz do pracy i szukasz sobie stanowiska, ponieważ wszystkie komputery są zajęte-dla mnie to upokarzające pytać się każdego współpracownika: "Przepraszam, o której kończysz?" a ten z łaską czasem ci odpowie, czasem nie. Koledzy z pracy zajmują sobie miej... rozwiń
Avatar
lmetropoljaLóblyn / 17 marca 2012 r. o 15:36
0
@precz z pomarańczowym- miałem epizod z PCM-em. podobna parca ale za wieksza stawke, było cos koło 9 zeta. powiedziałem jakiemus superwizorowi co mysle o wsciksaniu kitów w słuchawce. jeden z tych projektów dla pewnego operatora był tak idiotyczny i meczacy ze zadałem sobie pytanie wtf? co ty tutaj robisz? lepej działac w szarej strefie niz wisiec na słuchawce - padaka, nie polecam!!! w UK na słuchawkach wiszą pakistanczycy oraz studenci , tutaj kuzwa normalan paraca dla niektórych. chłopcze szukaj pracy poza lublinem moze nie na słuchwce, nie wiem jakie masz wykształcenie ale ucz sie jezyków obcych DOBRY angielski to minimum plus drugi jesyk np. niemiecki, francuski, niderlandzki i lota. powodzenie jak nie w lepszym miescie to w lepszym kraju. przewiduje wyludnienie maista Lublin w najblizszych 10 latach. obczajcie juz statsutyki GUS lublin nie ma nawet 350 tysiecy obecnie tendencja sie nasila.
@precz z pomarańczowym- miałem epizod z PCM-em. podobna parca ale za wieksza stawke, było cos koło 9 zeta. powiedziałem jakiemus superwizorowi co mysle o wsciksaniu kitów w słuchawce. jeden z tych projektów dla pewnego operatora był tak idiotyczny i meczacy ze zadałem sobie pytanie wtf? co ty tutaj robisz? lepej działac w szarej strefie niz wisiec na słuchawce - padaka, nie polecam!!! w UK na słuchawkach wiszą pakistanczycy oraz studenci , tutaj kuzwa normalan paraca dla niektórych. chłopcze szukaj pracy poza lublinem moze nie na... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie. Nie żyją dwie osoby

Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku na al. Witosa. Miejskie autobusy jeżdżą objazdami.

„Nie boisz się nowych wyzwań?”. Tak szukają lekarzy do szpitala na Stadionie Narodowym

„Nie boisz się nowych wyzwań?”. Tak szukają lekarzy do szpitala na Stadionie Narodowym

„Oferujemy dobre warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę”. Tak napisano w ogłoszeniu o pracę w Szpitalu Narodowym.

W Lublinie brakuje nauczycieli, przez Covid nie ma kto opiekować się dziećmi

W Lublinie brakuje nauczycieli, przez Covid nie ma kto opiekować się dziećmi

W niektórych lubelskich przedszkolach zabrakło nauczycieli do opieki nad dziećmi, w innych nie ma kto przygotowywać posiłków. Trudna sytuacja jest również w szkołach, gdzie wielu nauczycieli przechodzi teraz kwarantannę, a wielu idzie na zwolnienia lekarskie, obawiając się o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Marek Grechuta doczeka się ulicy w Zamościu. "Wygrał bezdyskusyjnie"

Marek Grechuta doczeka się ulicy w Zamościu. "Wygrał bezdyskusyjnie"

Trzy ulice w Zamościu zmieniają nazwy w ramach dekomunizacji. Dzięki temu uhonorowany zostanie związany z miastem Marek Grechuta. Ulica jego imienia będzie na osiedlu Powiatowa.

Łuków, Chełm czy Lublin dostanie maszt? W Lubelskiem już ponad 50 gmin może być pewnych swego

Łuków, Chełm czy Lublin dostanie maszt? W Lubelskiem już ponad 50 gmin może być pewnych swego

Ponad 50 gmin z województwa lubelskiego może być pewnych otrzymania flagi z masztem w ramach rządowego programu „Pod biało-czerwoną”. Wśród najchętniej głosujących w skali całego kraju są mieszkańcy Łukowa.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 października 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 października 2020 r.

Liga Mistrzów. Podwójny smutek w Madrycie

Liga Mistrzów. Podwójny smutek w Madrycie

Zespół z Monachium pokonał u siebie 4:0 Atletico Madryt i dał jasny sygnał, że w tym sezonie będzie chciał obronić główne trofeum. Bohaterem spotkania okazał się Kingsley Coman, który zdobył dwa gole

Pszczółka Start Lublin – Casademont Saragossa 85:86. Przegrana w ostatnich sekundach
galeria
film

Pszczółka Start Lublin – Casademont Saragossa 85:86. Przegrana w ostatnich sekundach

To był piękny, choć nieszczęśliwy, wieczór w hali Globus . Pszczółka Start przegrała z Casademont Saragossa 85:86 po rzucie oddanym równo z syreną w swoim pierwszym meczu w Koszykarskiej Lidze Mistrzów.

Prof. Patyra mówi jasno, że immunitet nie chroni Przemysława Czarnka przed dyscyplinarką na KUL

Prof. Patyra mówi jasno, że immunitet nie chroni Przemysława Czarnka przed dyscyplinarką na KUL

Rzecznik dyscyplinarny KUL odmawia wszczęcia postępowania dyscyplinarnego w sprawie Przemysława Czarnka. Oficjalny powód to „zakres i znaczenie immunitetu”. Ale zdaniem prawników w takiej sytuacji immunitet nie chroni.

Przez 20 lat pilnowała kasy województwa lubelskiego. Kto zastąpi Elżbietę Mocior u marszałka?

Przez 20 lat pilnowała kasy województwa lubelskiego. Kto zastąpi Elżbietę Mocior u marszałka?

Bożena Szydło od listopada zastąpi Elżbietę Mocior na stanowisku skarbnika województwa lubelskiego. W najbliższy wtorek decyzje w tej sprawie mają podjąć radni sejmiku.

CCC Polkowice jak profesor, a lubelska Pszczółka Polski Cukier z dwójką na świadectwie

CCC Polkowice jak profesor, a lubelska Pszczółka Polski Cukier z dwójką na świadectwie

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin nie zaliczą środowego wyjazdu do Polkowic do udanych. Po fatalnej pierwszej połowie w ich wykonaniu, nie było już co zbierać – przegrały z miejscowym CCC 74:90

Budżet obywatelski w Kraśniku. Nie będzie głosowania w jednej z dzielnic. Dlaczego?

Budżet obywatelski w Kraśniku. Nie będzie głosowania w jednej z dzielnic. Dlaczego?

29 obywatelskich propozycji zakwalifikowali do głosowania urzędnicy z Kraśnika. W tym roku w głosowaniu nie wezmą udziału mieszkańcy trzeciej dzielnicy obejmującej m.in. al. Młodości i ul. Chłodną. Jedyny projekt z tego terenu został bowiem odrzucony ze względów formalnych.

Koronawirus w drużynie Motoru Lublin. Co z meczem z Bytovią?

Koronawirus w drużynie Motoru Lublin. Co z meczem z Bytovią?

Sobotni mecz Motoru Lublin z Bytovią Bytów stanął pod dużym znakiem zapytania. W środowy wieczór drugoligowiec poinformował o tym, że w drużynie pojawił się pozytywny wynik testu na koronawirusa. Piłkarze i sztab szkoleniowy przebywają w izolacji.

Premier: Będę rekomendował by od soboty cała Polska była strefą czerwoną

Premier: Będę rekomendował by od soboty cała Polska była strefą czerwoną

Szef rządu poinformował na antenie Polsat News, że będzie rekomendował na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, by od przyszłego tygodnia nauczanie w wyższych klasach szkół podstawowych odbywało się zdalnie lub w sposób hybrydowy.

Biała Podlaska: Pięć niezależnych ognisk w bialskim szpitalu. Jeden oddział zawiesił pracę

Biała Podlaska: Pięć niezależnych ognisk w bialskim szpitalu. Jeden oddział zawiesił pracę

Na pięciu oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego stwierdzono zakażenia koronawirusem. Placówka zawiesiła pracę oddziału rehabilitacyjnego, a neurologicznego ograniczyła.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.