Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2010 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Radna Stepaniuk martwi się o Pana Stop

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 52 A A

Losem pracownika przeprowadzającego dzieci przez przejście w rejonie ul. Krańcowej zainteresowała się Beata Stepaniuk (PO), najmłodsza z miejskich radnych. W tej sprawie wystosowała nawet do prezydenta specjalne pismo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytamy w nim (pisownia oryginalna): "Podkreślając niezwykle istotną rolę tzw. przeprowadzaczy, dzięki którym dzieci i młodzież mogą bezpiecznie dotrzeć do szkoły zwracam się z prośbą o informację dotyczącą możliwości budowy przy przejściu dla pieszych przy ul. Krańcowej budki, w której Pan "Stop” mógłby się schronić przed deszczem czy śniegiem, szczególnie w okresie zimowym”.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 lutego 2011 r. o 23:16
0
www.beatastepaniuk.pl


[quote name='Lolek' timestamp='1296567720' post='431559']
Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[/quote]
Avatar
Lolek / 1 lutego 2011 r. o 14:42
0
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[/quote]

Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,n... rozwiń
Avatar
Olek / 1 lutego 2011 r. o 14:36
0
Słusznie, że ukazała się taka notka w Dzienniku. Dobrze, że jeszcze są dziennikarze, którzy obiektywnie wykonują swój zawód. Osoba, która bierze udział w życiu publicznym, nie powinna popełniać podstawowych błędów językowych. Zwłaszcza, że tak "szczyci się studiami prawniczymi na KUL-u". Ale... zdaje się, że bierze przykład z samego Najjaśniejszego Prezydenta, wywodzącego się z tej samej opcji politycznej. Widać taki u nich standard.
Avatar
Gracjan / 31 stycznia 2011 r. o 11:18
0
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Radna próbuje za wszelką cenę wykazać się, wypisując co "kilka" dni interpelacje do prezydenta miasta, jednak jest za małym pionkiem, żeby cokolwiek uzyskać. Są ważniejsze sprawy w mieście. Przepełnia ja megalomania i samozachwyt. Wiem co piszę, wierzcie.
Avatar
Andrzej / 27 grudnia 2010 r. o 18:43
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
Jako promujący głupotę w Lublinie i necie to masz u mnie 100 punktów! W tym roku pobiłeś wszystkich i prawdopodobnie twojej głupoty to już nikt nie pobije!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
pjk / 27 grudnia 2010 r. o 17:11
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
mózg sobie zaoraj pajacu!A nie głupoty wypisujesz,postój sobie na takim mrozie chociaż przez 8 h, to może coś zrozumiesz jak,Ci tyłek zmarznie.Radna chce pomóc zwykłemu człowiekowi,a ty jeszcze jakieś głupie komentarze wypisujesz...,widać że nigdy nie miałeś do czynienia z ciężką pracą, zero szacunku dla drugiej osoby!!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
nays / 27 grudnia 2010 r. o 16:39
0
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratuluje dziennikarskiego obiektywizmu!
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratul... rozwiń
Avatar
MichalEB / 27 grudnia 2010 r. o 14:51
0
Istota bycia Radnym jest sluzenie ludziom w ich codziennym zyciu. Jesli osoba piszaca ten artykul jest choc troche inteligentna powinna sie domyslec, ze jest to uklon w strone normalnego mieszkanca Lublina. Ciekawe czy gdyby osoba piszaca ten artykul stala tam podchodzilaby tak samo do tematu.. ps. ale o czyms przeciez pisac trzeba jak sie nie ma pomyslu..
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1293453103' post='411923']
Renatko. Wstydzić to powinni się twoi rodzice, bo wychowali cię na kretynkę oraz ty że tym się popisujesz.
[/quote]
POPIERAM!
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:37
0
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem je... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lutego 2011 r. o 23:16
0
www.beatastepaniuk.pl


[quote name='Lolek' timestamp='1296567720' post='431559']
Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[/quote]
Avatar
Lolek / 1 lutego 2011 r. o 14:42
0
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[/quote]

Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,n... rozwiń
Avatar
Olek / 1 lutego 2011 r. o 14:36
0
Słusznie, że ukazała się taka notka w Dzienniku. Dobrze, że jeszcze są dziennikarze, którzy obiektywnie wykonują swój zawód. Osoba, która bierze udział w życiu publicznym, nie powinna popełniać podstawowych błędów językowych. Zwłaszcza, że tak "szczyci się studiami prawniczymi na KUL-u". Ale... zdaje się, że bierze przykład z samego Najjaśniejszego Prezydenta, wywodzącego się z tej samej opcji politycznej. Widać taki u nich standard.
Avatar
Gracjan / 31 stycznia 2011 r. o 11:18
0
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Radna próbuje za wszelką cenę wykazać się, wypisując co "kilka" dni interpelacje do prezydenta miasta, jednak jest za małym pionkiem, żeby cokolwiek uzyskać. Są ważniejsze sprawy w mieście. Przepełnia ja megalomania i samozachwyt. Wiem co piszę, wierzcie.
Avatar
Andrzej / 27 grudnia 2010 r. o 18:43
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
Jako promujący głupotę w Lublinie i necie to masz u mnie 100 punktów! W tym roku pobiłeś wszystkich i prawdopodobnie twojej głupoty to już nikt nie pobije!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
pjk / 27 grudnia 2010 r. o 17:11
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
mózg sobie zaoraj pajacu!A nie głupoty wypisujesz,postój sobie na takim mrozie chociaż przez 8 h, to może coś zrozumiesz jak,Ci tyłek zmarznie.Radna chce pomóc zwykłemu człowiekowi,a ty jeszcze jakieś głupie komentarze wypisujesz...,widać że nigdy nie miałeś do czynienia z ciężką pracą, zero szacunku dla drugiej osoby!!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
nays / 27 grudnia 2010 r. o 16:39
0
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratuluje dziennikarskiego obiektywizmu!
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratul... rozwiń
Avatar
MichalEB / 27 grudnia 2010 r. o 14:51
0
Istota bycia Radnym jest sluzenie ludziom w ich codziennym zyciu. Jesli osoba piszaca ten artykul jest choc troche inteligentna powinna sie domyslec, ze jest to uklon w strone normalnego mieszkanca Lublina. Ciekawe czy gdyby osoba piszaca ten artykul stala tam podchodzilaby tak samo do tematu.. ps. ale o czyms przeciez pisac trzeba jak sie nie ma pomyslu..
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1293453103' post='411923']
Renatko. Wstydzić to powinni się twoi rodzice, bo wychowali cię na kretynkę oraz ty że tym się popisujesz.
[/quote]
POPIERAM!
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:37
0
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem je... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 52

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragedia na trasie Łęczna – Lublin. Nie żyje kierowca dostawczego renault
zdjęcia
galeria

Tragedia na trasie Łęczna – Lublin. Nie żyje kierowca dostawczego renault

Auto zjechało z drogi i dachowało. Kierowca zginął na miejscu.

Mistrzostwa Polski U-23 w lekkiej atletyce udane dla zawodników z naszego regionu

Mistrzostwa Polski U-23 w lekkiej atletyce udane dla zawodników z naszego regionu

Siedem medali przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw Polski U-23, które zostały rozegrane w Suwałkach. Cztery krążki były dziełem AZS UMCS Lublin, dwa Agrosu Zamość, a jeden wywalczył Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska.

Najnowszy sondaż. "To już efekt Tuska"?

Najnowszy sondaż. "To już efekt Tuska"?

Koalicja Obywatelska notuje coraz lepsze wyniki sondażowe. Powoli zbliża się do Prawa i Sprawiedliwości.

Akademiki tylko dla zaszczepionych? Pytamy lubelskie uczelnie

Akademiki tylko dla zaszczepionych? Pytamy lubelskie uczelnie

Coraz więcej nowych przypadków COVID-19 i coraz większy udział najbardziej zakaźnego wariantu Delta. W związku ze zbliżającą się czwartą falą epidemii niektóre lubelskie uczelnie wyższe szykują się już do zajęć hybrydowych. Na razie nikt nie przewiduje miejsc w akademikach tylko dla osób zaszczepionych.

Nowa murawa na stadionie w Białej Podlaskiej. Prezydent o krytykach, którzy się "wymądrzali"

Nowa murawa na stadionie w Białej Podlaskiej. Prezydent o krytykach, którzy się "wymądrzali"

Na nowej murawie miejskiego stadionu rozegrano już pierwsze mecze. Przed sezonem była w opłakanym stanie, ale odpowiednie zabiegi przywróciły jej witalność. Jednak, kibice pytają o to, kiedy będą mogli oglądać rozgrywki na trybunach.

Dziś, minutę przed północą koniec z Naszą Klasą

Dziś, minutę przed północą koniec z Naszą Klasą

Popularny przed laty polski serwis społecznościowy zostanie wyłączony.

"Tajemnica świętego namiotu" w Otwartym Studio Antyfaszystowskim
30 lipca 2021, 19:00

"Tajemnica świętego namiotu" w Otwartym Studio Antyfaszystowskim

"Tajemnica świętego namiotu" to tytuł czternastej już odsłony cyklu "Nowy Złoty". W Otwartym Studio Antyfaszystowskim będącym częścią Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) będzie można zobaczyć wystawę artystki zwanej Planetą "Tajemnica świętego namiotu". Otwarcie 30 lipca o godz. 19.

Azoty Puławy poznały terminarz nowego sezonu. Tarnów na początek

Azoty Puławy poznały terminarz nowego sezonu. Tarnów na początek

Azoty Puławy poznały terminarz sezonu 2021/2022. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 4 września. Tak jak ostatnio w rozgrywkach zabraknie fazy play-off.

Deszczowy cały dzień? Prognoza dla Lublina

Deszczowy cały dzień? Prognoza dla Lublina

Synoptycy przewidują, że w ciągu dnia zdarzą się okienka pogodowe.

Damian zmarł na imprezie. „Siedzieli i patrzyli, jak umiera”
wideo
film

Damian zmarł na imprezie. „Siedzieli i patrzyli, jak umiera”

25-letni raper z Wielkopolski zmarł po imprezie, którą spędził w towarzystwie pięciorga przyjaciół. Zeznania znajomych wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Ale według rodziny, Damian zmarł wskutek śmiertelnych urazów i z powodu nieudzielenia mu pomocy. Co naprawdę wydarzyło się feralnego dnia?

Zwrot akcji w sprawie górek czechowskich

Zwrot akcji w sprawie górek czechowskich

Jest kolejny zwrot akcji w sądowym sporze o przyszłość górek czechowskich. Fundacja Wolności złożyła oficjalne zażalenie na decyzję sądu, który nie dopuścił jej do udziału w postępowaniu. Na wyrok poczekamy więc jeszcze dłużej.

Lubelska pszczoła leci do Dubaju. Wraz z 48-osobową delegacją
Pierwsza strona Dziennika

Lubelska pszczoła leci do Dubaju. Wraz z 48-osobową delegacją

Delegacja województwa składająca się z 48 osób pojedzie do Dubaju na EXPO 2020. Udział naszego regionu w światowej wystawie może kosztować nawet 2,76 mln zł, a to nie koniec wydatków marszałka związanych z wyjazdem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lipca 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 lipca 2021 r.

Motor Lublin awansował do play-offów PGE Ekstraligi! GKM Grudziądz pokonany [zdjęcia]
galeria

Motor Lublin awansował do play-offów PGE Ekstraligi! GKM Grudziądz pokonany [zdjęcia]

Motor Lublin wywalczył sobie upragniony awans do fazy play-off najlepszej ligi świata. Podopieczni Macieja Kuciapy, po początkowych problemach, zdominowali zmagania z ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz, wygrywając 56:33. Zgarnęli pełną pulę i tym razem ich sezon nie zakończy się na rundzie zasadniczej