Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2010 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Radna Stepaniuk martwi się o Pana Stop

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 52 A A

Losem pracownika przeprowadzającego dzieci przez przejście w rejonie ul. Krańcowej zainteresowała się Beata Stepaniuk (PO), najmłodsza z miejskich radnych. W tej sprawie wystosowała nawet do prezydenta specjalne pismo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytamy w nim (pisownia oryginalna): "Podkreślając niezwykle istotną rolę tzw. przeprowadzaczy, dzięki którym dzieci i młodzież mogą bezpiecznie dotrzeć do szkoły zwracam się z prośbą o informację dotyczącą możliwości budowy przy przejściu dla pieszych przy ul. Krańcowej budki, w której Pan "Stop” mógłby się schronić przed deszczem czy śniegiem, szczególnie w okresie zimowym”.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 lutego 2011 r. o 23:16
0
www.beatastepaniuk.pl


[quote name='Lolek' timestamp='1296567720' post='431559']
Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[/quote]
Avatar
Lolek / 1 lutego 2011 r. o 14:42
0
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[/quote]

Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,n... rozwiń
Avatar
Olek / 1 lutego 2011 r. o 14:36
0
Słusznie, że ukazała się taka notka w Dzienniku. Dobrze, że jeszcze są dziennikarze, którzy obiektywnie wykonują swój zawód. Osoba, która bierze udział w życiu publicznym, nie powinna popełniać podstawowych błędów językowych. Zwłaszcza, że tak "szczyci się studiami prawniczymi na KUL-u". Ale... zdaje się, że bierze przykład z samego Najjaśniejszego Prezydenta, wywodzącego się z tej samej opcji politycznej. Widać taki u nich standard.
Avatar
Gracjan / 31 stycznia 2011 r. o 11:18
0
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Radna próbuje za wszelką cenę wykazać się, wypisując co "kilka" dni interpelacje do prezydenta miasta, jednak jest za małym pionkiem, żeby cokolwiek uzyskać. Są ważniejsze sprawy w mieście. Przepełnia ja megalomania i samozachwyt. Wiem co piszę, wierzcie.
Avatar
Andrzej / 27 grudnia 2010 r. o 18:43
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
Jako promujący głupotę w Lublinie i necie to masz u mnie 100 punktów! W tym roku pobiłeś wszystkich i prawdopodobnie twojej głupoty to już nikt nie pobije!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
pjk / 27 grudnia 2010 r. o 17:11
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
mózg sobie zaoraj pajacu!A nie głupoty wypisujesz,postój sobie na takim mrozie chociaż przez 8 h, to może coś zrozumiesz jak,Ci tyłek zmarznie.Radna chce pomóc zwykłemu człowiekowi,a ty jeszcze jakieś głupie komentarze wypisujesz...,widać że nigdy nie miałeś do czynienia z ciężką pracą, zero szacunku dla drugiej osoby!!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
nays / 27 grudnia 2010 r. o 16:39
0
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratuluje dziennikarskiego obiektywizmu!
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratul... rozwiń
Avatar
MichalEB / 27 grudnia 2010 r. o 14:51
0
Istota bycia Radnym jest sluzenie ludziom w ich codziennym zyciu. Jesli osoba piszaca ten artykul jest choc troche inteligentna powinna sie domyslec, ze jest to uklon w strone normalnego mieszkanca Lublina. Ciekawe czy gdyby osoba piszaca ten artykul stala tam podchodzilaby tak samo do tematu.. ps. ale o czyms przeciez pisac trzeba jak sie nie ma pomyslu..
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1293453103' post='411923']
Renatko. Wstydzić to powinni się twoi rodzice, bo wychowali cię na kretynkę oraz ty że tym się popisujesz.
[/quote]
POPIERAM!
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:37
0
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem je... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lutego 2011 r. o 23:16
0
www.beatastepaniuk.pl


[quote name='Lolek' timestamp='1296567720' post='431559']
Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[/quote]
Avatar
Lolek / 1 lutego 2011 r. o 14:42
0
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[/quote]

Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,n... rozwiń
Avatar
Olek / 1 lutego 2011 r. o 14:36
0
Słusznie, że ukazała się taka notka w Dzienniku. Dobrze, że jeszcze są dziennikarze, którzy obiektywnie wykonują swój zawód. Osoba, która bierze udział w życiu publicznym, nie powinna popełniać podstawowych błędów językowych. Zwłaszcza, że tak "szczyci się studiami prawniczymi na KUL-u". Ale... zdaje się, że bierze przykład z samego Najjaśniejszego Prezydenta, wywodzącego się z tej samej opcji politycznej. Widać taki u nich standard.
Avatar
Gracjan / 31 stycznia 2011 r. o 11:18
0
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Radna próbuje za wszelką cenę wykazać się, wypisując co "kilka" dni interpelacje do prezydenta miasta, jednak jest za małym pionkiem, żeby cokolwiek uzyskać. Są ważniejsze sprawy w mieście. Przepełnia ja megalomania i samozachwyt. Wiem co piszę, wierzcie.
Avatar
Andrzej / 27 grudnia 2010 r. o 18:43
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
Jako promujący głupotę w Lublinie i necie to masz u mnie 100 punktów! W tym roku pobiłeś wszystkich i prawdopodobnie twojej głupoty to już nikt nie pobije!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
pjk / 27 grudnia 2010 r. o 17:11
0
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
mózg sobie zaoraj pajacu!A nie głupoty wypisujesz,postój sobie na takim mrozie chociaż przez 8 h, to może coś zrozumiesz jak,Ci tyłek zmarznie.Radna chce pomóc zwykłemu człowiekowi,a ty jeszcze jakieś głupie komentarze wypisujesz...,widać że nigdy nie miałeś do czynienia z ciężką pracą, zero szacunku dla drugiej osoby!!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
nays / 27 grudnia 2010 r. o 16:39
0
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratuluje dziennikarskiego obiektywizmu!
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratul... rozwiń
Avatar
MichalEB / 27 grudnia 2010 r. o 14:51
0
Istota bycia Radnym jest sluzenie ludziom w ich codziennym zyciu. Jesli osoba piszaca ten artykul jest choc troche inteligentna powinna sie domyslec, ze jest to uklon w strone normalnego mieszkanca Lublina. Ciekawe czy gdyby osoba piszaca ten artykul stala tam podchodzilaby tak samo do tematu.. ps. ale o czyms przeciez pisac trzeba jak sie nie ma pomyslu..
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1293453103' post='411923']
Renatko. Wstydzić to powinni się twoi rodzice, bo wychowali cię na kretynkę oraz ty że tym się popisujesz.
[/quote]
POPIERAM!
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 r. o 13:37
0
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem je... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 52

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koronawirus: Inspekcja Pracy zapowiada wzmożone kontrole w "żółtych" i "czerwonych" powiatach

Koronawirus: Inspekcja Pracy zapowiada wzmożone kontrole w "żółtych" i "czerwonych" powiatach

Inspektorzy pracy przeprowadzą po 10 kontroli w zakładach pracy w powiatach z dodatkowymi obostrzeniami sanitarnymi - poinformował we wtorek Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek. Inspektorzy będą m.in. sprawdzali, czy pracownicy są wyposażeni w odpowiednie środki ochrony indywidualnej.

Michał Goliński nadal w Górniku Łęczna

Michał Goliński nadal w Górniku Łęczna

Kolejne wieści w sprawie kadry zielono-czarnych na sezon 2020/2021. W drużynie z Łęcznej zostaje Michał Goliński, który został wykupiony z UKS SMS Łódź i podpisał z Górnikiem nowy, dwuletni kontrakt.

Lubelskie: Burze z gradem, a do tego porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW

Lubelskie: Burze z gradem, a do tego porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW

Burze z gradem przejdą nad woj. lubelskim. Możemy się również spodziewać podmuchów porywistego wiatru. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed załamaniem pogody.

Stand-Up w Plenerze
14 sierpnia 2020, 18:00

Stand-Up w Plenerze

Klub Plener (Park Ludowy) zaprasza na wieczór ze stand-upem, który odbędzie się 14 sierpnia o godz. 18. Wystąpią: Paweł Konkiel, Tomasz Kwiatkowski i Maciej Twarowski.

W Lublinie spokojnie, a zaraz za miastem nagły grad i deszcz [zobacz]
galeria
film

W Lublinie spokojnie, a zaraz za miastem nagły grad i deszcz [zobacz]

W miejscowości Kalinówka koło Lublina dzieci nagle musiały uciec z podwórek do domu. Miejscowość nawiedził opad gradu. – Niewielki, ale gęsty – mówi jedna z Czytelniczek.

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno. Bilety w sprzedaży od czwartku. Poznaliśmy składy

Motor Lublin - Fogo Unia Leszno. Bilety w sprzedaży od czwartku. Poznaliśmy składy

Drużynowy mistrz Polski - Fogo Unia Leszno - przyjeżdża w piątek (godz. 20.30) do Lublina na mecz z miejscowym Motorem. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. Wiemy również, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

Dziś w Lublinie manifestacja „Akcja Solidarności z narodem Białoruskim"
film

Dziś w Lublinie manifestacja „Akcja Solidarności z narodem Białoruskim"

Na godzinę 19 planowane jest rozpoczęcie manifestacji, której uczestnicy staną po stronie protestujących na Białorusi. Pikieta odbędzie się na pl. Litewskim w Lublinie.

Mieszkańcy Puław sami wybiorą murale [wszystkie propozycje]
galeria

Mieszkańcy Puław sami wybiorą murale [wszystkie propozycje]

Puławski Ratusz opublikował czternaście projektów murali. W wyborze dwóch najlepszych pomóc mieszkańcy miasta. Pod uwagę urzędnicy wezmą także koszty oraz doświadczenie wykonawcy. W budżecie na ten cel zabezpieczono 60 tys. złotych.

Cyberpunk 2077: Trzy nowe filmy (wideo)
film

Cyberpunk 2077: Trzy nowe filmy (wideo)

Trochę historii, trochę strzelania i trochę muzykowania, czyli trzy nowe materiały o grze Cyberpunk 2077.

Lublin. Dachowanie na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej [zdjęcia]
galeria

Lublin. Dachowanie na skrzyżowaniu Zana i Nadbystrzyckiej [zdjęcia]

Osobowa toyota dachowała na skrzyżowaniu dwóch ważniejszych ulic w Lublinie. Zablokowany jest przejazd w kierunku ulicy Janowskiej.

Matura 2020. Wyniki z województwa lubelskiego
galeria

Matura 2020. Wyniki z województwa lubelskiego

Nie każdemu lubelskiemu maturzyście udało się zdać egzamin dojrzałości. Ponad 4,5 tys. uczniów oblała i nie każdy ma szansę na szybką poprawkę.

Kraśnik. „Amerykanin” obiecywał prezenty, a kobieta straciła kilka tysięcy złotych

Kraśnik. „Amerykanin” obiecywał prezenty, a kobieta straciła kilka tysięcy złotych

Mieszkanka powiatu kraśnickiego straciła kilka tysięcy złotych. W internecie poznała kogoś, kto podawał się za amerykańskiego pracownika platformy wiertniczej.