Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2014 r.
15:48
Edytuj ten wpis

Radny PiS pyta prezydenta: Gdzie jest krzyż? Krzysztof Żuk odpowiada

Autor: Zdjęcie autora drs
18 30 A A

Radny pyta prezydenta, a ten odpowiada, że nie wie. - Nie zabrała go żadna z podległych mi jednostek - dodaje Krzysztof Żuk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niewyjaśniona pozostała zagadka przydrożnego krzyża stojącego przy Nałęczowskiej 46, którego zniknięcie skłoniło radnego PiS Mieczysława Rybę do wystąpienia z oficjalnym pytaniem do prezydenta. - Mieszkańcy nie wiedzą, czy jest on poddany renowacji, czy też został z jakichś względów na trwałe usunięty z tego terenu - pytał Ryba. - Okoliczności usunięcia krzyża nie są mi znane - odpisał radnemu Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. I zapewnił, że nie zabrała go żadna z podległych mu jednostek.
Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ika / 11 grudnia 2014 o 08:16
0

Dobrze, że tow. ryba nie pyta czy oslicę - jak tą z pod Poznania ktoś nie widział jak kopulowała na widoku publicznym  ! To byłby temat myślę, że lepszy jak szampany w Sylwestra

Avatar
ula / 11 grudnia 2014 o 08:08
0

Dziennik, to stara Trybuna i już wiadomo ze zaatakują patriotę i człowieka o głębi wiary w Jezusa Chrystusa dla którego krzyż jest wartością większą niż głupie gadanie z typkami z PO! Co im przeszkadzał krzyż symbol ludzkiego przywiązania do idei wspólnoty chrześcijańskiej pokazującej kto jest prawdziwym Polakiem. Nie damy zniszczyć się rożnym szantażystom plującym na naukę Jana Pawła 2 i dochowanych hierarchów, bo droga do zbawienia całego narodu właśnie z krzyżem musi być przeszła.. Naród wiedział dlaczego właśnie prof. Rybę wykazano w wyborach i z jakim szacunkiem do niego się odnosi. Dla takich właśnie postaci życia publicznego należy pójść w pochodzie trzynastogrudniowym ...

Innego słowa nie mogę znaleść - matoł ciemniak człowiek bez wiary, szatan, cynik i szef z widłami w piekle !

Innego słowa nie mogę znaleść - matoł ciemniak człowiek bez wiary, szatan, cynik i szef z widłami w piekle !

rozwiń
Avatar
anton / 11 grudnia 2014 o 08:05
0

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako symbol przyjaźni Polsko-radzieckiej !a to, że ktoś zamazał - partia z narodem - naród z partią, a to przewrócił stojak z takim napisem itd.  Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, ! - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości  w mediach itd. i itp !!! To już było tacy już byli ! Nie czas wrzucić tą chałastrę do kosza historii jak  zrobiono z pzpr !!!! Przecież byli naj, naj, naj i przewodnią siłą  Narodu ! A ci spod czarnej mafii !!! Identiko tylko nazwa inna i inne symbole !

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako symbol przyjaźni Polsko-radzieckiej !a to, że ktoś zamazał - partia z narodem - naród z partią, a to przewrócił stojak z takim napisem itd.  Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, ! - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości&nbs... rozwiń

Avatar
alojz / 11 grudnia 2014 o 08:01
0

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako przyjaźna Polsko-radziecka ! Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości  w mediach itd. i itp !!! To już było tacy już byli ! Nie czas wrzucić tą chałastrę do kosza historii jak  zrobiono z pzpr !!!! Przecież byli naj, naj, naj i przwodnią siłą  Narodu ! A ci spod czarnej mafii !!! Identiko tylko nazwa inna i inne symbole !

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako przyjaźna Polsko-radziecka ! Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości  w mediach itd. i itp !!! To już było tacy już byli ! Nie czas wrzucić tą chałastrę do kosza historii jak  zrobi... rozwiń

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 11 grudnia 2014 o 07:44
0

Ludzie sami powybierali katolickich talibów to etraz niech się nie dziwią

święta prawda  :lol: najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że tylu ludzi głosowało na PiS w wyborach do rady miasta - skrajna kretynizm... 

JUDE ???

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 11 grudnia 2014 o 07:41
0

Ta Ryba wpisuje się w obrazek PiS-o matołka tak kwieciście określony przez Pana Frasyniuka w dniu wczorajszym. K.retyn zadaje pytanie prezydentowi miasta o jakiś przydrożny krzyż tak, jakby to Żuk  był cieciem na ul. Nałęczowskiej. Baran i zadymiarz uważający sprawę dwóch zbitych w poprzek desek za kluczowe zagadnienie dla miejskich władz! Należy dziękować losowi za szczęśliwe dla nas wszystkich wyniki wyborów prezydenckich. Lublinianie okazali się być mądrymi i zaradnymi obywatelami swojego miasta. :wub:Kocham Was.....

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Polak... / 11 grudnia 2014 o 04:30
0

Dziennik, to stara Trybuna i już wiadomo ze zaatakują patriotę i człowieka o głębi wiary w Jezusa Chrystusa dla którego krzyż jest wartością większą niż głupie gadanie z typkami z PO! Co im przeszkadzał krzyż symbol ludzkiego przywiązania do idei wspólnoty chrześcijańskiej pokazującej kto jest prawdziwym Polakiem. Nie damy zniszczyć się rożnym szantażystom plującym na naukę Jana Pawła 2 i dochowanych hierarchów, bo droga do zbawienia całego narodu właśnie z krzyżem musi być przeszła.. Naród wiedział dlaczego właśnie prof. Rybę wykazano w wyborach i z jakim szacunkiem do niego się odnosi. Dla takich właśnie postaci życia publicznego należy pójść w pochodzie trzynastogrudniowym ...

Dziennik, to stara Trybuna i już wiadomo ze zaatakują patriotę i człowieka o głębi wiary w Jezusa Chrystusa dla którego krzyż jest wartością większą niż głupie gadanie z typkami z PO! Co im przeszkadzał krzyż symbol ludzkiego przywiązania do idei wspólnoty chrześcijańskiej pokazującej kto jest prawdziwym Polakiem. Nie damy zniszczyć się rożnym szantażystom plującym na naukę Jana Pawła 2 i dochowanych hierarchów, bo droga do zbawienia całego narodu właśnie z krzyżem musi być przeszła.. Naród wiedział dlaczego właśnie prof. R... rozwiń

Avatar
lublinianin / 11 grudnia 2014 o 03:01
0

Po przeczytaniu tytułu już obstawiałem Ławniczka ;)

Avatar
beztroski mieszkaniec... / 11 grudnia 2014 o 00:14
0

...na forum można przeczytać kilka krytycznych uwag pod adresem owego Ryby, ale nikt nie wspomniał o wesołej stronie samego zagadnienia. Radny popisał się wyjątkowym poczuciem humoru! Na granicy kwalifikowanego kretyństwa, ale jednak humoru ... Przedstawiciel

społeczności największego miasta we wschodniej Polsce nie dostrzega innych istotnych problemów związanych z codziennymi niedogodnościami życia, ale zafrasował się brakiem jakiegoś krzyża! Mało tego... z tym zakłócającym nam wszystkich zdrowy sen problemem pomknął do prezydenta miasta, a nie np. do zarządu dróg. To jest przecież tak głupie, że aż piękne... :huh:

...na forum można przeczytać kilka krytycznych uwag pod adresem owego Ryby, ale nikt nie wspomniał o wesołej stronie samego zagadnienia. Radny popisał się wyjątkowym poczuciem humoru! Na granicy kwalifikowanego kretyństwa, ale jednak humoru ... Przedstawiciel

społeczności największego miasta we wschodniej Polsce nie dostrzega innych istotnych problemów związanych z codziennymi niedogodnościami życia, ale zafrasował się brakiem jakiegoś krzyża! Mało tego... z tym zakłócającym nam wszystkich zdrowy sen proble... rozwiń

Avatar
marek / 10 grudnia 2014 o 23:50
0

Szczekającym tutaj powiem tylko, że radny Ryba jest wybitnym profesorem, dostał bardzo duże poparcie w wyborach i ma prawo do zadawania pytań w imeniu lublinian. W końcu po to został wybrany. Dziwię się, że nikogo nie zdziwiło zniknięcie od lat stojącego krzyża tylko robi się tu nagonkę na profesora. 

Niewątpliwie tak wybitny, jak profesorowie zaangażowani przez Macierewicza! O jego poziomie świadczy fakt, że o zniknięcie krzyża nie pyta policji, lecz prezydenta. Policja też nie musi tego wiedzieć, jeśli nikt nie zgłosił zniknięcia krzyża. Krzyż to się niektórym - niezadowolonym z Polski - należy na drogę. Jak źle się czują w Ojczyźnie, niech sobie wyjadą w świat. Tylko nie mieści się w głowie, dlaczego spora część społeczeństwa może jeszcze głosować na tych głupków z PiS-u?

Niewątpliwie tak wybitny, jak profesorowie zaangażowani przez Macierewicza! O jego poziomie świadczy fakt, że o zniknięcie krzyża nie pyta policji, lecz prezydenta. Policja też nie musi tego wiedzieć, jeśli nikt nie zgłosił zniknięcia krzyża. Krzyż to się niektórym - niezadowolonym z Polski - należy na drogę. Jak źle się czują w Ojczyźnie, niech sobie wyjadą w świat. Tylko nie mieści się w głowie, dlaczego spora część społeczeństwa może jeszcze głosować na tych głupków z PiS-u?

rozwiń
Avatar
ika / 11 grudnia 2014 o 08:16
0

Dobrze, że tow. ryba nie pyta czy oslicę - jak tą z pod Poznania ktoś nie widział jak kopulowała na widoku publicznym  ! To byłby temat myślę, że lepszy jak szampany w Sylwestra

Avatar
ula / 11 grudnia 2014 o 08:08
0

Dziennik, to stara Trybuna i już wiadomo ze zaatakują patriotę i człowieka o głębi wiary w Jezusa Chrystusa dla którego krzyż jest wartością większą niż głupie gadanie z typkami z PO! Co im przeszkadzał krzyż symbol ludzkiego przywiązania do idei wspólnoty chrześcijańskiej pokazującej kto jest prawdziwym Polakiem. Nie damy zniszczyć się rożnym szantażystom plującym na naukę Jana Pawła 2 i dochowanych hierarchów, bo droga do zbawienia całego narodu właśnie z krzyżem musi być przeszła.. Naród wiedział dlaczego właśnie prof. Rybę wykazano w wyborach i z jakim szacunkiem do niego się odnosi. Dla takich właśnie postaci życia publicznego należy pójść w pochodzie trzynastogrudniowym ...

Innego słowa nie mogę znaleść - matoł ciemniak człowiek bez wiary, szatan, cynik i szef z widłami w piekle !

Innego słowa nie mogę znaleść - matoł ciemniak człowiek bez wiary, szatan, cynik i szef z widłami w piekle !

rozwiń
Avatar
anton / 11 grudnia 2014 o 08:05
0

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako symbol przyjaźni Polsko-radzieckiej !a to, że ktoś zamazał - partia z narodem - naród z partią, a to przewrócił stojak z takim napisem itd.  Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, ! - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości  w mediach itd. i itp !!! To już było tacy już byli ! Nie czas wrzucić tą chałastrę do kosza historii jak  zrobiono z pzpr !!!! Przecież byli naj, naj, naj i przewodnią siłą  Narodu ! A ci spod czarnej mafii !!! Identiko tylko nazwa inna i inne symbole !

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako symbol przyjaźni Polsko-radzieckiej !a to, że ktoś zamazał - partia z narodem - naród z partią, a to przewrócił stojak z takim napisem itd.  Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, ! - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości&nbs... rozwiń

Avatar
alojz / 11 grudnia 2014 o 08:01
0

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako przyjaźna Polsko-radziecka ! Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości  w mediach itd. i itp !!! To już było tacy już byli ! Nie czas wrzucić tą chałastrę do kosza historii jak  zrobiono z pzpr !!!! Przecież byli naj, naj, naj i przwodnią siłą  Narodu ! A ci spod czarnej mafii !!! Identiko tylko nazwa inna i inne symbole !

Przypomina mi to dawne mroczne czasy kiedy sekretorz pzpr atakował dlaczego na 1 maja nie miał - jakiś franek flagi ? czerwonej jako przyjaźna Polsko-radziecka ! Wypisz wymaluj ten sam scenariusz ! Pytanie czy ci sami ludzie tylko, - troszkę podstarzali ? Żenada ! ale takich wybrali i teraz jak za komuny - łoni wszystko wiedzą, łoni najlepiej wiedzą, łoni są jedynymi prawdziwymi Polakami, łoni muszą pilnować czystości  w mediach itd. i itp !!! To już było tacy już byli ! Nie czas wrzucić tą chałastrę do kosza historii jak  zrobi... rozwiń

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 11 grudnia 2014 o 07:44
0

Ludzie sami powybierali katolickich talibów to etraz niech się nie dziwią

święta prawda  :lol: najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że tylu ludzi głosowało na PiS w wyborach do rady miasta - skrajna kretynizm... 

JUDE ???

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 11 grudnia 2014 o 07:41
0

Ta Ryba wpisuje się w obrazek PiS-o matołka tak kwieciście określony przez Pana Frasyniuka w dniu wczorajszym. K.retyn zadaje pytanie prezydentowi miasta o jakiś przydrożny krzyż tak, jakby to Żuk  był cieciem na ul. Nałęczowskiej. Baran i zadymiarz uważający sprawę dwóch zbitych w poprzek desek za kluczowe zagadnienie dla miejskich władz! Należy dziękować losowi za szczęśliwe dla nas wszystkich wyniki wyborów prezydenckich. Lublinianie okazali się być mądrymi i zaradnymi obywatelami swojego miasta. :wub:Kocham Was.....

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Polak... / 11 grudnia 2014 o 04:30
0

Dziennik, to stara Trybuna i już wiadomo ze zaatakują patriotę i człowieka o głębi wiary w Jezusa Chrystusa dla którego krzyż jest wartością większą niż głupie gadanie z typkami z PO! Co im przeszkadzał krzyż symbol ludzkiego przywiązania do idei wspólnoty chrześcijańskiej pokazującej kto jest prawdziwym Polakiem. Nie damy zniszczyć się rożnym szantażystom plującym na naukę Jana Pawła 2 i dochowanych hierarchów, bo droga do zbawienia całego narodu właśnie z krzyżem musi być przeszła.. Naród wiedział dlaczego właśnie prof. Rybę wykazano w wyborach i z jakim szacunkiem do niego się odnosi. Dla takich właśnie postaci życia publicznego należy pójść w pochodzie trzynastogrudniowym ...

Dziennik, to stara Trybuna i już wiadomo ze zaatakują patriotę i człowieka o głębi wiary w Jezusa Chrystusa dla którego krzyż jest wartością większą niż głupie gadanie z typkami z PO! Co im przeszkadzał krzyż symbol ludzkiego przywiązania do idei wspólnoty chrześcijańskiej pokazującej kto jest prawdziwym Polakiem. Nie damy zniszczyć się rożnym szantażystom plującym na naukę Jana Pawła 2 i dochowanych hierarchów, bo droga do zbawienia całego narodu właśnie z krzyżem musi być przeszła.. Naród wiedział dlaczego właśnie prof. R... rozwiń

Avatar
lublinianin / 11 grudnia 2014 o 03:01
0

Po przeczytaniu tytułu już obstawiałem Ławniczka ;)

Avatar
beztroski mieszkaniec... / 11 grudnia 2014 o 00:14
0

...na forum można przeczytać kilka krytycznych uwag pod adresem owego Ryby, ale nikt nie wspomniał o wesołej stronie samego zagadnienia. Radny popisał się wyjątkowym poczuciem humoru! Na granicy kwalifikowanego kretyństwa, ale jednak humoru ... Przedstawiciel

społeczności największego miasta we wschodniej Polsce nie dostrzega innych istotnych problemów związanych z codziennymi niedogodnościami życia, ale zafrasował się brakiem jakiegoś krzyża! Mało tego... z tym zakłócającym nam wszystkich zdrowy sen problemem pomknął do prezydenta miasta, a nie np. do zarządu dróg. To jest przecież tak głupie, że aż piękne... :huh:

...na forum można przeczytać kilka krytycznych uwag pod adresem owego Ryby, ale nikt nie wspomniał o wesołej stronie samego zagadnienia. Radny popisał się wyjątkowym poczuciem humoru! Na granicy kwalifikowanego kretyństwa, ale jednak humoru ... Przedstawiciel

społeczności największego miasta we wschodniej Polsce nie dostrzega innych istotnych problemów związanych z codziennymi niedogodnościami życia, ale zafrasował się brakiem jakiegoś krzyża! Mało tego... z tym zakłócającym nam wszystkich zdrowy sen proble... rozwiń

Avatar
marek / 10 grudnia 2014 o 23:50
0

Szczekającym tutaj powiem tylko, że radny Ryba jest wybitnym profesorem, dostał bardzo duże poparcie w wyborach i ma prawo do zadawania pytań w imeniu lublinian. W końcu po to został wybrany. Dziwię się, że nikogo nie zdziwiło zniknięcie od lat stojącego krzyża tylko robi się tu nagonkę na profesora. 

Niewątpliwie tak wybitny, jak profesorowie zaangażowani przez Macierewicza! O jego poziomie świadczy fakt, że o zniknięcie krzyża nie pyta policji, lecz prezydenta. Policja też nie musi tego wiedzieć, jeśli nikt nie zgłosił zniknięcia krzyża. Krzyż to się niektórym - niezadowolonym z Polski - należy na drogę. Jak źle się czują w Ojczyźnie, niech sobie wyjadą w świat. Tylko nie mieści się w głowie, dlaczego spora część społeczeństwa może jeszcze głosować na tych głupków z PiS-u?

Niewątpliwie tak wybitny, jak profesorowie zaangażowani przez Macierewicza! O jego poziomie świadczy fakt, że o zniknięcie krzyża nie pyta policji, lecz prezydenta. Policja też nie musi tego wiedzieć, jeśli nikt nie zgłosił zniknięcia krzyża. Krzyż to się niektórym - niezadowolonym z Polski - należy na drogę. Jak źle się czują w Ojczyźnie, niech sobie wyjadą w świat. Tylko nie mieści się w głowie, dlaczego spora część społeczeństwa może jeszcze głosować na tych głupków z PiS-u?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 8

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 118 49

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 55 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!