Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lipca 2011 r.
15:22
Edytuj ten wpis

Sanepid zamknął piekarnię "Kijewscy" w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora IZI
0 108 A A
Po tym, co znalazła nasza Czytelniczka, sanepid zamknął piekarnię (Nasza Czytelniczka)
Po tym, co znalazła nasza Czytelniczka, sanepid zamknął piekarnię (Nasza Czytelniczka)

Rdza, brud i farba odpryskująca z urządzeń – taki widok zastali inspektorzy sanitarni, którzy skontrolowali w piątek firmę produkująca pieczywo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzień wcześniej nasza Czytelniczka poinformowała o tym, co znalazła w bochenku chleba z tej piekarni. – To kawał metalu, moim zdaniem miedzi, z bardzo ostrymi końcówkami, jakby została ukręcona z części jakiejś starej maszyny. Ponieważ metal jest zaśniedziały, początkowo wzięłam go za pleśń w chlebie – tłumaczyła.

Informację przekazała również sanepidowi. Inspektorzy nie mają wątpliwości, że piekarnia "Kijewscy” przy ul. Lasockiego produkowała pieczywo w złych warunkach. – Mamy olbrzymie zastrzeżenia do stanu technicznego zakładu. Kontrola trwała cały dzień i interwencję można uznać za uzasadnioną – mówi Barbara Sawa-Wojtanowicz, Kierownik Oddziału Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku w lubelskim sanepidzie. – Stan linii produkcyjnej pozostawia wiele do życzenia. Z sufitu garowni odstawały fragmenty przerdzewiałej blachy. W fatalnym stanie jest też większość urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji: są przerdzewiałe z odpryskami farby.

Szefowie piekarni dziwią się zarzutom sanepidu. – Nasze urządzenia nie mają więcej niż dwa i pół roku – twierdzi jej właściciel.

Zardzewiałe narzędzia to jednak nie wszystko. Sanepid miał też zastrzeżenia do higieny w zakładzie. Podczas kontroli inspektorzy zauważyli między innymi, że miejscami do mąki przechowywanej w piekarni miała dostęp woda. Dostrzegli też ślady pleśni na podłodze i pajęczyny w wentylacji, pod stołami i na niektórych drzwiach. W zakładzie nie brakowało też much i mrówek. Inspektorzy stwierdzili, że pieczywo, które tutaj powstawało, mogło zagrażać zdrowiu.

Sanepid zadecydował w piątek, że tylko zamknięcie piekarni zagwarantuje, że jej właściciele naprawią wszystkie usterki i błędy.

Komentarze 108

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luiza87 / 18 listopada 2016 o 15:10
0
Jakby Pani zobaczyła jaki tam syf panuje, że jak wyciągają chleb z blaszek i nie chce wyjść to stukają blaszkę górą do brudnej podłogi i góra od chleba jest cała w syfie.
Avatar
MMM / 24 lipca 2011 o 23:28
0
żeby pójść na zasiłek to trzeba mieć umowe a to żatkość w takich prywatnych zakładach .
Wcale mnie to nie dziwi,z takim analfabetyzmem to faktycznie ciężko znaleźć prace.Najśmieszniejsze jest to ,że najwięcej narzekają nieuki i nieroby.ŻATKOŚĆ------dobre,nowe słowo.
Avatar
Gość / 21 lipca 2011 o 21:10
0
[quote name='MM' timestamp='1311187570' post='504319']
niech sanepid pozamyka wszystkie piekernie,sklepy i co sie tylko da,kontrola za kontrola,a potem kupa ludzi straci prace,pójdzie po zasiłek,i zamiast płacic podatki to bedzie ciągnac kase z zasiłkowni.I nie dziwmy sie potem ,że jest dziura w budżecie.A może by sprawdzic również siedziby sanepidu i z powodu brudnych okien zamknąć to gówno?Niestety,ale wrażenie jest takie ,że w sanepidzie jak i w wielu innych instytucjsch pracuje kupa nieudaczników odreagowujących własne nieudacznictwo
[/quote]
żeby pójść na zasiłek to trzeba mieć umowe a to żatkość w takich prywatnych zakładach
[quote name='MM' timestamp='1311187570' post='504319']
niech sanepid pozamyka wszystkie piekernie,sklepy i co sie tylko da,kontrola za kontrola,a potem kupa ludzi straci prace,pójdzie po zasiłek,i zamiast płacic podatki to bedzie ciągnac kase z zasiłkowni.I nie dziwmy sie potem ,że jest dziura w budżecie.A może by sprawdzic również siedziby sanepidu i z powodu brudnych okien zamknąć to gówno?Niestety,ale wrażenie jest takie ,że w sanepidzie jak i w wielu innych instytucjsch pracuje kupa nieudaczników odreagowują... rozwiń
Avatar
żul; / 21 lipca 2011 o 20:55
0
[quote name='judyta' timestamp='1311002782' post='503233']
Pani Reniu u nas nie ma badziewiastego pieczywa.
[/quote]
jak niema jak jest a ty jesteś oszust i ludziom nie płacisz
Avatar
żul / 21 lipca 2011 o 20:48
0
pracowałem tam i jeszcze w kilku innych piekarniach wszendzie jest syf ,brud i ludzi na czarno zatrudnia za śmieszne pieniądze to są normalni oszuści ... a piekarnie co zamknął to zaras otworzą i dalej to samo syf brud i smród a sanepid udaje że wszystko jest wporządku a wkońcu my wszyscy jemy pieczywo może częstsze kontrole w sanepidzie by coś zmieniły.Od czegoś trzeba zacząć.
Avatar
tomek / 21 lipca 2011 o 20:26
0
[quote name='żuk' timestamp='1310742880' post='502133']
LUBLIN TO ZADUPIE
[/quote]
a ty to skąd wieśniaku jesteś
Avatar
Piotr / 21 lipca 2011 o 19:58
0
[quote name='MMM' timestamp='1311188175' post='504325']
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie cieszycie,że człowiekowi zamykaja firme?Przez lata ciężko na to harował,a nie jak ta banda urzędasów-od 7 do 15 i w du*** ma wszystko,zus sie za nich zapłaci,warunki da itd,a człowiek musi orać po nocac,żeby na to wszystko zarobić.Spróbujcie sami cos robic swojego,zobaczycie wtedy jak to jest w tym kraju.I nie ma sie czemu dziwić,żeludzie kombinuja i przenosza działalnosc gdzie indziej.I nie nazywajcie ich cwaniakami...po prostu myslą i licza,a nie gapia sie w niebo i nie czekają az im spadnie
[/quote]

Jesteś frajer i już
[quote name='MMM' timestamp='1311188175' post='504325']
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie ... rozwiń
Avatar
MMM / 20 lipca 2011 o 20:56
0
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie cieszycie,że człowiekowi zamykaja firme?Przez lata ciężko na to harował,a nie jak ta banda urzędasów-od 7 do 15 i w du*** ma wszystko,zus sie za nich zapłaci,warunki da itd,a człowiek musi orać po nocac,żeby na to wszystko zarobić.Spróbujcie sami cos robic swojego,zobaczycie wtedy jak to jest w tym kraju.I nie ma sie czemu dziwić,żeludzie kombinuja i przenosza działalnosc gdzie indziej.I nie nazywajcie ich cwaniakami...po prostu myslą i licza,a nie gapia sie w niebo i nie czekają az im spadnie
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie cieszycie,że człowiekowi zamykaja firme?Przez lata ciężko na to harował,a nie jak ta b... rozwiń
Avatar
*sp* / 20 lipca 2011 o 20:55
0
piekarnia może produkować
mniam
Avatar
MM / 20 lipca 2011 o 20:46
0
niech sanepid pozamyka wszystkie piekernie,sklepy i co sie tylko da,kontrola za kontrola,a potem kupa ludzi straci prace,pójdzie po zasiłek,i zamiast płacic podatki to bedzie ciągnac kase z zasiłkowni.I nie dziwmy sie potem ,że jest dziura w budżecie.A może by sprawdzic również siedziby sanepidu i z powodu brudnych okien zamknąć to gówno?Niestety,ale wrażenie jest takie ,że w sanepidzie jak i w wielu innych instytucjsch pracuje kupa nieudaczników odreagowujących własne nieudacznictwo
Avatar
luiza87 / 18 listopada 2016 o 15:10
0
Jakby Pani zobaczyła jaki tam syf panuje, że jak wyciągają chleb z blaszek i nie chce wyjść to stukają blaszkę górą do brudnej podłogi i góra od chleba jest cała w syfie.
Avatar
MMM / 24 lipca 2011 o 23:28
0
żeby pójść na zasiłek to trzeba mieć umowe a to żatkość w takich prywatnych zakładach .
Wcale mnie to nie dziwi,z takim analfabetyzmem to faktycznie ciężko znaleźć prace.Najśmieszniejsze jest to ,że najwięcej narzekają nieuki i nieroby.ŻATKOŚĆ------dobre,nowe słowo.
Avatar
Gość / 21 lipca 2011 o 21:10
0
[quote name='MM' timestamp='1311187570' post='504319']
niech sanepid pozamyka wszystkie piekernie,sklepy i co sie tylko da,kontrola za kontrola,a potem kupa ludzi straci prace,pójdzie po zasiłek,i zamiast płacic podatki to bedzie ciągnac kase z zasiłkowni.I nie dziwmy sie potem ,że jest dziura w budżecie.A może by sprawdzic również siedziby sanepidu i z powodu brudnych okien zamknąć to gówno?Niestety,ale wrażenie jest takie ,że w sanepidzie jak i w wielu innych instytucjsch pracuje kupa nieudaczników odreagowujących własne nieudacznictwo
[/quote]
żeby pójść na zasiłek to trzeba mieć umowe a to żatkość w takich prywatnych zakładach
[quote name='MM' timestamp='1311187570' post='504319']
niech sanepid pozamyka wszystkie piekernie,sklepy i co sie tylko da,kontrola za kontrola,a potem kupa ludzi straci prace,pójdzie po zasiłek,i zamiast płacic podatki to bedzie ciągnac kase z zasiłkowni.I nie dziwmy sie potem ,że jest dziura w budżecie.A może by sprawdzic również siedziby sanepidu i z powodu brudnych okien zamknąć to gówno?Niestety,ale wrażenie jest takie ,że w sanepidzie jak i w wielu innych instytucjsch pracuje kupa nieudaczników odreagowują... rozwiń
Avatar
żul; / 21 lipca 2011 o 20:55
0
[quote name='judyta' timestamp='1311002782' post='503233']
Pani Reniu u nas nie ma badziewiastego pieczywa.
[/quote]
jak niema jak jest a ty jesteś oszust i ludziom nie płacisz
Avatar
żul / 21 lipca 2011 o 20:48
0
pracowałem tam i jeszcze w kilku innych piekarniach wszendzie jest syf ,brud i ludzi na czarno zatrudnia za śmieszne pieniądze to są normalni oszuści ... a piekarnie co zamknął to zaras otworzą i dalej to samo syf brud i smród a sanepid udaje że wszystko jest wporządku a wkońcu my wszyscy jemy pieczywo może częstsze kontrole w sanepidzie by coś zmieniły.Od czegoś trzeba zacząć.
Avatar
tomek / 21 lipca 2011 o 20:26
0
[quote name='żuk' timestamp='1310742880' post='502133']
LUBLIN TO ZADUPIE
[/quote]
a ty to skąd wieśniaku jesteś
Avatar
Piotr / 21 lipca 2011 o 19:58
0
[quote name='MMM' timestamp='1311188175' post='504325']
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie cieszycie,że człowiekowi zamykaja firme?Przez lata ciężko na to harował,a nie jak ta banda urzędasów-od 7 do 15 i w du*** ma wszystko,zus sie za nich zapłaci,warunki da itd,a człowiek musi orać po nocac,żeby na to wszystko zarobić.Spróbujcie sami cos robic swojego,zobaczycie wtedy jak to jest w tym kraju.I nie ma sie czemu dziwić,żeludzie kombinuja i przenosza działalnosc gdzie indziej.I nie nazywajcie ich cwaniakami...po prostu myslą i licza,a nie gapia sie w niebo i nie czekają az im spadnie
[/quote]

Jesteś frajer i już
[quote name='MMM' timestamp='1311188175' post='504325']
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie ... rozwiń
Avatar
MMM / 20 lipca 2011 o 20:56
0
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie cieszycie,że człowiekowi zamykaja firme?Przez lata ciężko na to harował,a nie jak ta banda urzędasów-od 7 do 15 i w du*** ma wszystko,zus sie za nich zapłaci,warunki da itd,a człowiek musi orać po nocac,żeby na to wszystko zarobić.Spróbujcie sami cos robic swojego,zobaczycie wtedy jak to jest w tym kraju.I nie ma sie czemu dziwić,żeludzie kombinuja i przenosza działalnosc gdzie indziej.I nie nazywajcie ich cwaniakami...po prostu myslą i licza,a nie gapia sie w niebo i nie czekają az im spadnie
sanepid ma to do siebie,że zawsze może napisac ,że jest syf i brud,a ludzie to czytaja i łykaja jak małe pelikany...zresztą,jesli sa jakies błędy to chyba mozna dac termin ich poprawienia itd...,nie po to jest kontrola żeby zamykac czyjs interes,lecz po to ,żeby on funkcjonował jak nalezy.Ale na ogół ludziska niestety tego nie rozumia i to jest typowo polskie,wola sie modlic o to ,żeby sasiadowi krowa zdechła,niż o to ,żeby im przybyła.Nie wiem z czego sie cieszycie,że człowiekowi zamykaja firme?Przez lata ciężko na to harował,a nie jak ta b... rozwiń
Avatar
*sp* / 20 lipca 2011 o 20:55
0
piekarnia może produkować
mniam
Avatar
MM / 20 lipca 2011 o 20:46
0
niech sanepid pozamyka wszystkie piekernie,sklepy i co sie tylko da,kontrola za kontrola,a potem kupa ludzi straci prace,pójdzie po zasiłek,i zamiast płacic podatki to bedzie ciągnac kase z zasiłkowni.I nie dziwmy sie potem ,że jest dziura w budżecie.A może by sprawdzic również siedziby sanepidu i z powodu brudnych okien zamknąć to gówno?Niestety,ale wrażenie jest takie ,że w sanepidzie jak i w wielu innych instytucjsch pracuje kupa nieudaczników odreagowujących własne nieudacznictwo
Zobacz wszystkie komentarze 108

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 9

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 3 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!