Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2009 r.
15:47
Edytuj ten wpis

Skinheadzi zjechali do klubu Nobo w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 21 A A

Obawy były spore, ale skinheadzi, którzy w sobotę bawili się na koncercie na Czechowie nie wywołali żadnych ekscesów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Koncert, na który widzowie zjeżdżali się nawet spoza regionu odbywał się w klubie Nobo, wstęp kosztował 70 zł. To już druga taka impreza w tym lokalu, poprzednia odbyła się wiosną.

Tak jak wtedy, tak i teraz były obawy, że skini zaatakują mieszczący się przy ul. Wieniawskiej klub Tektura, który sympatyzuje z kulturą alternatywną. Skinom klub się nie podoba, bo gościł już m.in. działaczy antyfaszystowskich, czy organizację osób o odmiennych orientacjach seksualnych.

Działacze Tektury na wszelki wypadek o swych niepokojach powiedzieli policji. W sobotę lokalu pilnowali umundurowani i nieumundurowani funkcjonariusze. Strzeżone były też okolice klubu Nobo. Nic groźnego się nie wydarzyło. Tymczasem zaledwie tydzień temu kilku skinów zaatakowało Tekturę wybijając szybę w lokalu.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 15:29
0
aleks napisał:
[size=5]Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę[/size]

Szkoda że cię pobili tak słabo. Takiego kretyna powinni zatłuc!
Avatar
aleks / 27 kwietnia 2010 o 14:44
0
... napisał:
na czechowie nic nie zrobili bo przenieśli się w okolice polibudy. po północy nawet spokojnie nie dało się przejść nadbystrzycką bo wszędzie łaziły łyse typy. do bójek tez doszło i to ze zwykłymi przechodniami...masakra...

[size=5]Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę[/size]

[size=5]Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę[/size] rozwiń
Avatar
kicio / 16 listopada 2009 o 11:51
0
~kolka~ napisał:
W sobotę nazbierałem w domu cały śmietnik t e k t u r y wywiozłem na działkę i podpaliłem....

N o b o co miałem z tym zrobić skoro tego g**na nigdzie nie chcą kupić.
Avatar
~kolka~ / 16 listopada 2009 o 11:47
0
W sobotę nazbierałem w domu cały śmietnik t e k t u r y wywiozłem na działkę i podpaliłem....
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 11:14
0
Gość napisał:
ten co pisze ze skinhead jest bez szkoly to sam jest bez szkoly i za duzo tv oglada w dzisiejszych czasach skinhead jest bardzo dobrze wyksztalcony maja swoje partie i walcza z nasza wladza nieudolna zaznacze oprocz tego walcza z mniejszoscio narodowa ktora jest u wladzy a zowia sie na literke Ż....



Taaa, "wykształcony", co widać wyraźnie czytając powyższy wpis.

Bez grupy jako jednostka bylibyście tylko nędznymi komediantami, ubrani w swoje niemodne mundurki.



Taaa, "wykształcony", co widać wyraźnie czytając powyższy wpis.

Bez grupy jako jednostka bylibyście tylko nędznymi komediantami, ubrani w swoje niemodne mundurki. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 11:14
0
powiem krotko w lublinie niema obiektywnych gazet totalne dno medialne
Avatar
RedSkinHead / 16 listopada 2009 o 06:23
0
"Dzisiaj redaktor napisał w gazecie Że żyjemy w monotonnym, szarym świecie Że całe swoje otoczenie widzi na czarno I niczego nie obdarzy żywą barwą Lecz powiem wam wszystkim jak to jest Dostał koleś szmal i napisał tekst Będzie szkalował nasze subkultury A potem o nas piszą same bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą [color="#8B0000"]Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie razem[/color] Przeciw kłamcom Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie Przeciw kłamcom Ten sam szary redaktor napisze w gazecie Że jesteście bandytami, że to wy kradniecie Że wszyscy "skinhedsi" to huligani A każdy "punk" jest narkomanem Ponieważ ze sobą prowadzicie wojnę To on wam wymyśla nowe teorie Anarchię, szowinizm i nazi-kultury To jego wymysły Zostawcie te bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front... " DeeFacto
"Dzisiaj redaktor napisał w gazecie Że żyjemy w monotonnym, szarym świecie Że całe swoje otoczenie widzi na czarno I niczego nie obdarzy żywą barwą Lecz powiem wam wszystkim jak to jest Dostał koleś szmal i napisał tekst Będzie szkalował nasze subkultury A potem o nas piszą same bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą [color="#8B0000"]Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie razem[/color] Przeciw kłamcom Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 02:26
0
ten co pisze ze skinhead jest bez szkoly to sam jest bez szkoly i za duzo tv oglada w dzisiejszych czasach skinhead jest bardzo dobrze wyksztalcony maja swoje partie i walcza z nasza wladza nieudolna zaznacze oprocz tego walcza z mniejszoscio narodowa ktora jest u wladzy a zowia sie na literke Ż....
Avatar
anty punk / 16 listopada 2009 o 02:22
0
jestem za takimi koncertami a ci z tektury niech sie boja mam juz ich serdecznie dosc parkuje tam co dziennie samochod i co dziennie slysze od tych pseudo punków spomoz biednego do wina brakuje to sa normalne pijaki cpuny menele a przynajmiej taki skin z takimi porzadek robi tak jak zrobili to z tymi narkomanami z pod poczty glownej a dotego nasze podatki ida na ich tekture przechowalnie cpunow
Avatar
alex14w / 15 listopada 2009 o 23:27
0
motor lublin napisał:
niech nie wpuszczaja tego smierdzcego lysego scierwa do naszeo pieknego miasta wiecej bo to zwykle cwele


Do motor lublin : powiedz to faflusniaku na meczu glosno i podziel sie potem wrazeniami ze swoimi kolegami lewakami!!
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2010 o 15:29
0
aleks napisał:
[size=5]Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę[/size]

Szkoda że cię pobili tak słabo. Takiego kretyna powinni zatłuc!
Avatar
aleks / 27 kwietnia 2010 o 14:44
0
... napisał:
na czechowie nic nie zrobili bo przenieśli się w okolice polibudy. po północy nawet spokojnie nie dało się przejść nadbystrzycką bo wszędzie łaziły łyse typy. do bójek tez doszło i to ze zwykłymi przechodniami...masakra...

[size=5]Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę[/size]

[size=5]Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę[/size] rozwiń
Avatar
kicio / 16 listopada 2009 o 11:51
0
~kolka~ napisał:
W sobotę nazbierałem w domu cały śmietnik t e k t u r y wywiozłem na działkę i podpaliłem....

N o b o co miałem z tym zrobić skoro tego g**na nigdzie nie chcą kupić.
Avatar
~kolka~ / 16 listopada 2009 o 11:47
0
W sobotę nazbierałem w domu cały śmietnik t e k t u r y wywiozłem na działkę i podpaliłem....
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 11:14
0
Gość napisał:
ten co pisze ze skinhead jest bez szkoly to sam jest bez szkoly i za duzo tv oglada w dzisiejszych czasach skinhead jest bardzo dobrze wyksztalcony maja swoje partie i walcza z nasza wladza nieudolna zaznacze oprocz tego walcza z mniejszoscio narodowa ktora jest u wladzy a zowia sie na literke Ż....



Taaa, "wykształcony", co widać wyraźnie czytając powyższy wpis.

Bez grupy jako jednostka bylibyście tylko nędznymi komediantami, ubrani w swoje niemodne mundurki.



Taaa, "wykształcony", co widać wyraźnie czytając powyższy wpis.

Bez grupy jako jednostka bylibyście tylko nędznymi komediantami, ubrani w swoje niemodne mundurki. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 11:14
0
powiem krotko w lublinie niema obiektywnych gazet totalne dno medialne
Avatar
RedSkinHead / 16 listopada 2009 o 06:23
0
"Dzisiaj redaktor napisał w gazecie Że żyjemy w monotonnym, szarym świecie Że całe swoje otoczenie widzi na czarno I niczego nie obdarzy żywą barwą Lecz powiem wam wszystkim jak to jest Dostał koleś szmal i napisał tekst Będzie szkalował nasze subkultury A potem o nas piszą same bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą [color="#8B0000"]Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie razem[/color] Przeciw kłamcom Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie Przeciw kłamcom Ten sam szary redaktor napisze w gazecie Że jesteście bandytami, że to wy kradniecie Że wszyscy "skinhedsi" to huligani A każdy "punk" jest narkomanem Ponieważ ze sobą prowadzicie wojnę To on wam wymyśla nowe teorie Anarchię, szowinizm i nazi-kultury To jego wymysły Zostawcie te bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front... " DeeFacto
"Dzisiaj redaktor napisał w gazecie Że żyjemy w monotonnym, szarym świecie Że całe swoje otoczenie widzi na czarno I niczego nie obdarzy żywą barwą Lecz powiem wam wszystkim jak to jest Dostał koleś szmal i napisał tekst Będzie szkalował nasze subkultury A potem o nas piszą same bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą [color="#8B0000"]Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie razem[/color] Przeciw kłamcom Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 o 02:26
0
ten co pisze ze skinhead jest bez szkoly to sam jest bez szkoly i za duzo tv oglada w dzisiejszych czasach skinhead jest bardzo dobrze wyksztalcony maja swoje partie i walcza z nasza wladza nieudolna zaznacze oprocz tego walcza z mniejszoscio narodowa ktora jest u wladzy a zowia sie na literke Ż....
Avatar
anty punk / 16 listopada 2009 o 02:22
0
jestem za takimi koncertami a ci z tektury niech sie boja mam juz ich serdecznie dosc parkuje tam co dziennie samochod i co dziennie slysze od tych pseudo punków spomoz biednego do wina brakuje to sa normalne pijaki cpuny menele a przynajmiej taki skin z takimi porzadek robi tak jak zrobili to z tymi narkomanami z pod poczty glownej a dotego nasze podatki ida na ich tekture przechowalnie cpunow
Avatar
alex14w / 15 listopada 2009 o 23:27
0
motor lublin napisał:
niech nie wpuszczaja tego smierdzcego lysego scierwa do naszeo pieknego miasta wiecej bo to zwykle cwele


Do motor lublin : powiedz to faflusniaku na meczu glosno i podziel sie potem wrazeniami ze swoimi kolegami lewakami!!
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła 1 0

46-latka nadużyła gościnności swojej znajomej. Z wynajmowanego od niej mieszkania ukradła pieniądze, biżuterię i akcesoria komputerowe. Teraz odpowie przed sądem.

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów 0 0

Już w tym tygodniu zmieni się rozkład jazdy nocnych linii autobusowych N1, N2 i N3.

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić 1 0

Uszkodzona po wybuchu gazu staromiejska kamienica przy ul. Rybnej przejdzie gruntowny remont pod nadzorem konserwatora zabytków. Miasto zarezerwowało już pieniądze na projekt przebudowy. Konieczna jest naprawa dachu i wymiana zalanych stropów.

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn 4 4

Volkswagen, który w poniedziałek rano przejeżdżał ul. Piwną w Chełmie, został przygnieciony przez drzewo. Jeden z pasażerów trafił ranny do szpitala.

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta 0 8

Pomysły na wykorzystanie nowych technologii w życiu miasta przedstawiał we wtorek poseł Jakub Kulesza, kandydat na prezydenta Lublina z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków
film

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków 0 2

Kwartet smyczkowy OFF and BACH przygrywał na otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Lubartowie. Największa inwestycja w historii miasta kosztowała ponad 58 mln zł.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu 0

Zależy ci na tym, aby twoja skóra zachowała młodość na dłużej? W takim razie odpowiednia pielęgnacja skóry to za mało – oprócz niej warto skorzystać z zabiegów mezoterapii, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym dokładnie polega mezoterapia i ile musimy za nią zapłacić?

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani 11 1

Zatrzymano dwóch dilerów narkotyków, którzy mają być powiązani ze śmiercią młodych ludzi w Biskupicach. 17-latka i jej chłopak zmarli najprawdopodobniej po przedawkowaniu środków odurzających – ustalili śledczy. Nie wykluczają, że były to dopalacze.

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim 2 6

UMCS ma poważny problem z budową nowych siedzib Wydziału Politologii i Instytutu Psychologii. Do przetargu na roboty budowlane stanęły cztery firmy, ale wszystkie oferty przekraczają kwotę, którą gotowa jest wydać uczelnia.

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie
7 grudnia 2018, 18:00

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku zespół Coma świętuje swoje XX-lecie. Z tej okazji formacja wyruszyła w urodzinową trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów
galeria

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów 8 24

Jarosław Sachajko to lider w liczbie wystąpień na posiedzeniach Sejmu (240) i złożonych interpelacji (707). Na przeciwległym biegunie jest Sylwester Tułajew, który na swoim koncie ma zaledwie 5 interpelacji.

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór
galeria

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór 0 4

Wiosną 2019 r. ma się zmienić wygląd dowodu osobistego> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pokazało jego wzór.

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód
galeria

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód 11 1

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 17 między miejscowościami Andrzejówka i Bukowa (pow. biłgorajski).

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie
galeria

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie 4 3

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie.

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted
30 września 2018, 19:00

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 30 września o godz. 19 w Just Crafted (ul. Cicha 2) odbędzie się pokaz krótkich form improwizowanych w wykonaniu Teatru Bezczelny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!