Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 kwietnia 2010 r.
16:32
Edytuj ten wpis

Strefa ekonomiczna na Felinie: Zwolnienia w fabryce puszek

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 43 A A

Na razie nie ma szans na uruchomienie fabryki puszek na Felinie. Firma Ball Packaging Europe zwalnia część załogi i rezygnuje z planowanego rozpoczęcia produkcji. Nie wyklucza, że w przyszłości pozbędzie się całego zakładu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Fabryka miała ruszyć w kwietniu przyszłego roku. Dziś przedstawiciele Ball Packaging Europe poinformowali o zmianie planów.

Cały artykuł Czytaj na Strefie Biznesu Nie zaczęli produkcji, a już zwalniają

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 30 kwietnia 2010 o 10:25
0
wasilewki napisał:
Strefa SE wielkim sukcesem wasilewskiego - tylko w lublinie normalne sprawy stają się wielkim sukcesem. Po kilkunastu latach przyglądania się jak strefy tworzą inne miasta lublin wasilewskiego odnotował wielki sukces - założył własną strefę!! Ogromny sukces!!! lublin wasilewskiego dołożył do tego własny, oryginalny wkład - zanim coś zaczniesz to już coś kończysz - taka świecka tradycja wasilewskiego - SE lublin - tu powstają miejsca pracy (w wyobrażni pana magistra inżyniera).Lubelska tradycja lebiegi wasilewskiego! wg wasilewskiego lublin przeżywa pod jego rządami PRAWDZIWY Buuuuuuuuuuum INWESTYCYJNY!!!. Pan magister inżynier ma na tyle tupetu, że do swoich zasług wpina budownictwo jednorodzinne, developerkę, czy też inwestycje uniwersytetów! Być może ma na myśli również budowę miasteczka olimpijskiego w Londynie, bo pracują tam również uciekinierzy z lublina?!!? Reasumując - mam nadzieję, że pan panie wasilewski popłyniesz z urzędu - tak jak pana niemniej niekompetentny poprzednik pruszkowski. Mam nadzieję, że tym razem ciepła posadka 'na otarcie łez' pański tyłek magistra inżyniera ominie.
rozwiń
Avatar
wasilewki / 29 kwietnia 2010 o 23:15
0
Strefa SE wielkim sukcesem wasilewskiego - tylko w lublinie normalne sprawy stają się wielkim sukcesem. Po kilkunastu latach przyglądania się jak strefy tworzą inne miasta lublin wasilewskiego odnotował wielki sukces - założył własną strefę!! Ogromny sukces!!! lublin wasilewskiego dołożył do tego własny, oryginalny wkład - zanim coś zaczniesz to już coś kończysz - taka świecka tradycja wasilewskiego - SE lublin - tu powstają miejsca pracy (w wyobrażni pana magistra inżyniera).Lubelska tradycja lebiegi wasilewskiego! wg wasilewskiego lublin przeżywa pod jego rządami PRAWDZIWY Buuuuuuuuuuum INWESTYCYJNY!!!. Pan magister inżynier ma na tyle tupetu, że do swoich zasług wpina budownictwo jednorodzinne, developerkę, czy też inwestycje uniwersytetów! Być może ma na myśli również budowę miasteczka olimpijskiego w Londynie, bo pracują tam również uciekinierzy z lublina?!!? Reasumując - mam nadzieję, że pan panie wasilewski popłyniesz z urzędu - tak jak pana niemniej niekompetentny poprzednik pruszkowski. Mam nadzieję, że tym razem ciepła posadka 'na otarcie łez' pański tyłek magistra inżyniera ominie.
Strefa SE wielkim sukcesem wasilewskiego - tylko w lublinie normalne sprawy stają się wielkim sukcesem. Po kilkunastu latach przyglądania się jak strefy tworzą inne miasta lublin wasilewskiego odnotował wielki sukces - założył własną strefę!! Ogromny sukces!!! lublin wasilewskiego dołożył do tego własny, oryginalny wkład - zanim coś zaczniesz to już coś kończysz - taka świecka tradycja wasilewskiego - SE lublin - tu powstają miejsca pracy (w wyobrażni pana magistra inżyniera).Lubelska tradycja lebiegi wasilewskiego! ... rozwiń
Avatar
/\/\/\ / 29 kwietnia 2010 o 22:31
0
NIE MA PUSZEK - WIĘC PIJEMY PIWO Z BUTELEK!
Avatar
123 / 29 kwietnia 2010 o 22:17
0
W strefie ekonomicznej, nie powstało ani jedno nowe miejsce pracy ( poza Ball'em, który zwalnia teraz ludzi), Poczta Polska, Aliplast, fabryka grzejników, to firmy lubelskie, które już miały swoich pracowników i nie zatrudniły nikogo nowego. Więc Pan Wasilewski mija się z prawdą, że w strefie ekonomicznej powstają nowe miejsca pracy, bo takich tam nie ma. Dlatego niech sobie zdejmie ten bilbord, który powiesił i kwituje go swoim podpisem, bo jak na razie ta strefa, to jeden wielki niewypał jeśli chodzi o nowe miejsca pracy.
~gość~ napisał:
Jak widzę to bardzo cię ucieszyły kłopoty tej firmy. Możesz czepić się Wasilewskiego domniemywując,że on się do tego przyczynił.
Dla ciebie im gorzej tym lepiej. Z powodu takich jak ty ludzi z oporem i w bólach rozwija się to miasto. Zapewne żle według ciebie zrobił prezydent Wasilewski organizując i zabiegając o tę strefę. Najlepiej jakby nie działo się nic wtedy też strzelałbyś oskarżeniami ale o nicnierobienie.
Tak masz satysfakcję,że nie będzie/ mam nadzieję że narazie/ kilkuset miejsc pracy.
Działanie w światowym kryzysie międzynarodowej firmy , która zechciała u nas zainwestować i jej kłopoty ciebie tylko cieszą bo dołożysz prezydentowi. Nie miej jednak za dużo tej radości bo kryzys w końcu się skończy i fabryka zacznie działać i zatrudniać lublinian. A nam miejsca pracy są potrzebne.
Nie ciesz się zbytnio bo kłopoty jednej firmy nie oznaczają kłopotów całej strefy, jak narazie to już 10 inwestorów otrzymało pozwolenia na działalność i wszystko wskażuje na to,że choć z kłopotami ale strefa rozwija się i to właśnie w Lublinie podpisano w tym roku najwięcej pozwoleń.
Pożyjemy zobaczymy.
A prezydenta trzeba cenić za wiele inicjatyw i zmiany popruszkowskie. Więc nie dyskredytuj pozytywów , nie ciesz się z kłopotów , tylko miej satysfakcję,że w tak trudnym ekonomicznie czasie powstała w Lublinie strefa, która daje nadzieję na przyciągnięcie następnych inwestorów i pracę dla ludzi.
Ludzie z mentalnością zaścianka nie potrafią dostrzec pozytywnych zmian i się nimi cieszyć a tkwienie w przedświadczeniu,że jesteśmy gorsi , nic się u nas nie uda i wszyscy co coś robią to na pewno kradną i kombinują a każdy ich kłopot to powód do radosnej satysfakcji niszczy samego delikwenta i hamuje rozwój i inicjatywę ludzką.
Martwmy się ,że ta fabryka ma kłopoty ale miejmy też nadzieję ,że są one chwilowe i wierzmy ,że po złym przychodzi lepsze i będziemy mieli nowe ,produkujące fabryki i zakłady w Lublinie.
Bo do roku 2007 przemył u nas był głównie likwidowany a jak powstała strefa to zaceliśmy go odbudowywać.
Wierzę,że będzie dobrze albo jeszcze lepiej.
rozwiń
Avatar
raper / 29 kwietnia 2010 o 15:14
0
WIDZE,ŻE KAMPANIA WYBORCZA PLATFORMY ROZPOCZĘTA...
Czego smrodzisz na tym forum POpaprany gościu?
Avatar
~gość~ / 28 kwietnia 2010 o 22:51
0
wściekły wyborca napisał:
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec i z drugiej strony siedmiopiętrowy parking też zamierza skarżyć miasto do sądu jak to zrobiło Echo.Centrum Zana postanowiło na Szeligowskiego (przy Policji na Północnej) wybudować trzy budynki,w tym jeden 14 pięter.Były kosztowne projekty,pozwolenie na budowę,ale prace nie ruszyły,bo...Ratuszowi się "odmieniło" i cofnęło pozwolenie dlatego,że zasłania dzielnicę Czechów.Cóż za głupota.To Policja na Północnej swoim biurowcem nie zasłania tego Czechowa,a z drugiej strony wieżowiec Telekomunikacji i budowany właśnie Urząd Skarbowy?A z trzeciej strony nie zasłania Czechowa kompleks szpitali typu PSK4 i DSK?
Ani ja,ani POlitechnika i tak nie napisała wszystkiego,bo by serwer Dz.Wsch. zablokował się tak by tego było dużo.

Wyborcy chcieliśta "nowego prymitywnego Lublina,to je mata".

Wściekły wyborco nie pisz od rzeczy, po raz setny przypominam,że zeby zabierać głos należy pozbyć się prymitywnych emocji i fobii wszyskowiedzącego a więc nic niewiedzącego .
Strefa nie jest zasrana a wręcz odwrotnie powstają na niej schludne ulice i trzeba ją już poszerzać bo chętnych do inwestowania jest więcej niż miejsca.
Nikt nikomu nic nie lizał, bo w strefie inwestują inwestorzy zagraniczni i lubelscy .Umowy może podpisać każdy kto zgłosi się do przetargu na ziemię.
Pretensje o brak umowy z Echem miej pan do radnych PIS/ wszystkich/ oraz Piątka i Pakuły owczesnych radnych PO.,to oni PONOSZĄ CAŁKOWITĄ WINĘ ZA ZABLOKOWANIE INWESTYCJI ECHA NA CZECHOWIE I NIEZREALIZOWANĄ BUDOWĘ WIADUKTU przy Sikorskiego.
Miasto nigdy nie blokowało żadnych inwestycji to potwarz.
"Politechnika "czyli sfrustrowany pseudoekspert /chyba wiem kto/ zawsze będzie pluł na Wasilewskiego bo taka jest jego natura i pasja, przelewa własne złe emocje na forach internetowych i nie tylko.

Pan Dębiec chciałby być "równiejszy " wśród równych i bardzo podobało mu się jak płacił podatek od nieruchomości od 1o lat nierewaloryzowany a więc w świetle prawa chciał rozwijać inwestycje za pieniądze , które należały się miastu czyli nam wszystkim. Podał miasto do sądu i przegrał z kretesem bo sąd biorąc po uwagę wszystkie dokumenty zamiast mu obniżyć podatek to jeszcze mu go podniósł biorąc pod uwagę sprawiedliwość społeczną. Nie widzę powodu dla którego pan Dębiec ma płacić mniejsze podatki niż ci co czynią to zgodnie z wycenami. Nie może być tak,że sądy sądami a sprawiedliwość ma być po stronie pana Dębca.
A co do Wasilewskiego to jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził a że dziąła uczciwie i nie załatwia biznesmentom to i na niego napadają. Wreszcie jest trochę sprawiedliwości w Ratuszu. Jeszcze gdyby udało się złapać za rękę kilku kombinujących urzędników to by było jeszcze lepiej.
Wypowiem się jeszcze w sprawie rozwoju miasta. Od kiedy to z taką zaciętością rozlicza się prezydentów z programów wyborczych?
Program z 2006 roku to program co najmniej na 8-10 lat. Cudów nie ma a jest codzienna rzeczywistość i borykanie się z kasą i radnymi opozycji dla , których "im gorzej tym lepiej". Czepiają się szczegółow a pomijają fakt,że zrealizowany budżet inwestycyjny za rządów Adama Wasilewskiego jest 2,5 razy większy niż za Pruszkowskiego a Lublin wykonał go w 93% jako czwarte miato w Polsce wśród 17 największych miast i to można sprawdzić. Z faktami się nie dyskutuje. I może sobie profesor z Politechniki razem z Wybiórczą pluć do woli a tym pluciem i tak faktów nie zmieni.
Pozdrawiam wszyskich obiektywnych i brzydzących się potwarzą i demagogią.

Wściekły wyborco nie pisz od rzeczy, po raz setny przypominam,że zeby zabierać głos należy pozbyć się prymitywnych emocji i fobii wszyskowiedzącego a więc nic niewiedzącego .
Strefa nie jest zasrana a wręcz odwrotnie powstają na niej schludne ulice i trzeba ją już poszerzać bo chętnych do inwestowania jest więcej niż miejsca.
Nikt nikomu nic nie lizał, bo w strefie inwestują inwestorzy zagraniczni i lubelscy .Umowy może podpisać każdy kto zgłosi się do przetargu na ziemię.
Pretensje o brak umowy z Eche... rozwiń
Avatar
replay panieW / 28 kwietnia 2010 o 22:16
0
wściekły wyborca napisał:
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec i z drugiej strony siedmiopiętrowy parking też zamierza skarżyć miasto do sądu jak to zrobiło Echo.Centrum Zana postanowiło na Szeligowskiego (przy Policji na Północnej) wybudować trzy budynki,w tym jeden 14 pięter.Były kosztowne projekty,pozwolenie na budowę,ale prace nie ruszyły,bo...Ratuszowi się "odmieniło" i cofnęło pozwolenie dlatego,że zasłania dzielnicę Czechów.Cóż za głupota.To Policja na Północnej swoim biurowcem nie zasłania tego Czechowa,a z drugiej strony wieżowiec Telekomunikacji i budowany właśnie Urząd Skarbowy?A z trzeciej strony nie zasłania Czechowa kompleks szpitali typu PSK4 i DSK?
Ani ja,ani POlitechnika i tak nie napisała wszystkiego,bo by serwer Dz.Wsch. zablokował się tak by tego było dużo.

Wyborcy chcieliśta "nowego prymitywnego Lublina,to je mata".
rozwiń
Avatar
wściekły wyborca / 28 kwietnia 2010 o 20:52
0
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec i z drugiej strony siedmiopiętrowy parking też zamierza skarżyć miasto do sądu jak to zrobiło Echo.Centrum Zana postanowiło na Szeligowskiego (przy Policji na Północnej) wybudować trzy budynki,w tym jeden 14 pięter.Były kosztowne projekty,pozwolenie na budowę,ale prace nie ruszyły,bo...Ratuszowi się "odmieniło" i cofnęło pozwolenie dlatego,że zasłania dzielnicę Czechów.Cóż za głupota.To Policja na Północnej swoim biurowcem nie zasłania tego Czechowa,a z drugiej strony wieżowiec Telekomunikacji i budowany właśnie Urząd Skarbowy?A z trzeciej strony nie zasłania Czechowa kompleks szpitali typu PSK4 i DSK?
Ani ja,ani POlitechnika i tak nie napisała wszystkiego,bo by serwer Dz.Wsch. zablokował się tak by tego było dużo.

Wyborcy chcieliśta "nowego prymitywnego Lublina,to je mata".
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec... rozwiń
Avatar
góral / 28 kwietnia 2010 o 20:32
0
POlitechnika Lubelska napisał:
Kraków niedługo będzie drugim co wielkości miastem w Polsce.


Kraków od kilku lat jest drugim miastem w Polsce
Poza tym zgoda
Avatar
bambosh / 28 kwietnia 2010 o 18:57
0
Fabryka Puszek ...została"nabita w butelkę" :-) więc niech robią butelki-tylko aby nie dali się"zapuszkować"!
Avatar
xxx / 30 kwietnia 2010 o 10:25
0
wasilewki napisał:
Strefa SE wielkim sukcesem wasilewskiego - tylko w lublinie normalne sprawy stają się wielkim sukcesem. Po kilkunastu latach przyglądania się jak strefy tworzą inne miasta lublin wasilewskiego odnotował wielki sukces - założył własną strefę!! Ogromny sukces!!! lublin wasilewskiego dołożył do tego własny, oryginalny wkład - zanim coś zaczniesz to już coś kończysz - taka świecka tradycja wasilewskiego - SE lublin - tu powstają miejsca pracy (w wyobrażni pana magistra inżyniera).Lubelska tradycja lebiegi wasilewskiego! wg wasilewskiego lublin przeżywa pod jego rządami PRAWDZIWY Buuuuuuuuuuum INWESTYCYJNY!!!. Pan magister inżynier ma na tyle tupetu, że do swoich zasług wpina budownictwo jednorodzinne, developerkę, czy też inwestycje uniwersytetów! Być może ma na myśli również budowę miasteczka olimpijskiego w Londynie, bo pracują tam również uciekinierzy z lublina?!!? Reasumując - mam nadzieję, że pan panie wasilewski popłyniesz z urzędu - tak jak pana niemniej niekompetentny poprzednik pruszkowski. Mam nadzieję, że tym razem ciepła posadka 'na otarcie łez' pański tyłek magistra inżyniera ominie.
rozwiń
Avatar
wasilewki / 29 kwietnia 2010 o 23:15
0
Strefa SE wielkim sukcesem wasilewskiego - tylko w lublinie normalne sprawy stają się wielkim sukcesem. Po kilkunastu latach przyglądania się jak strefy tworzą inne miasta lublin wasilewskiego odnotował wielki sukces - założył własną strefę!! Ogromny sukces!!! lublin wasilewskiego dołożył do tego własny, oryginalny wkład - zanim coś zaczniesz to już coś kończysz - taka świecka tradycja wasilewskiego - SE lublin - tu powstają miejsca pracy (w wyobrażni pana magistra inżyniera).Lubelska tradycja lebiegi wasilewskiego! wg wasilewskiego lublin przeżywa pod jego rządami PRAWDZIWY Buuuuuuuuuuum INWESTYCYJNY!!!. Pan magister inżynier ma na tyle tupetu, że do swoich zasług wpina budownictwo jednorodzinne, developerkę, czy też inwestycje uniwersytetów! Być może ma na myśli również budowę miasteczka olimpijskiego w Londynie, bo pracują tam również uciekinierzy z lublina?!!? Reasumując - mam nadzieję, że pan panie wasilewski popłyniesz z urzędu - tak jak pana niemniej niekompetentny poprzednik pruszkowski. Mam nadzieję, że tym razem ciepła posadka 'na otarcie łez' pański tyłek magistra inżyniera ominie.
Strefa SE wielkim sukcesem wasilewskiego - tylko w lublinie normalne sprawy stają się wielkim sukcesem. Po kilkunastu latach przyglądania się jak strefy tworzą inne miasta lublin wasilewskiego odnotował wielki sukces - założył własną strefę!! Ogromny sukces!!! lublin wasilewskiego dołożył do tego własny, oryginalny wkład - zanim coś zaczniesz to już coś kończysz - taka świecka tradycja wasilewskiego - SE lublin - tu powstają miejsca pracy (w wyobrażni pana magistra inżyniera).Lubelska tradycja lebiegi wasilewskiego! ... rozwiń
Avatar
/\/\/\ / 29 kwietnia 2010 o 22:31
0
NIE MA PUSZEK - WIĘC PIJEMY PIWO Z BUTELEK!
Avatar
123 / 29 kwietnia 2010 o 22:17
0
W strefie ekonomicznej, nie powstało ani jedno nowe miejsce pracy ( poza Ball'em, który zwalnia teraz ludzi), Poczta Polska, Aliplast, fabryka grzejników, to firmy lubelskie, które już miały swoich pracowników i nie zatrudniły nikogo nowego. Więc Pan Wasilewski mija się z prawdą, że w strefie ekonomicznej powstają nowe miejsca pracy, bo takich tam nie ma. Dlatego niech sobie zdejmie ten bilbord, który powiesił i kwituje go swoim podpisem, bo jak na razie ta strefa, to jeden wielki niewypał jeśli chodzi o nowe miejsca pracy.
~gość~ napisał:
Jak widzę to bardzo cię ucieszyły kłopoty tej firmy. Możesz czepić się Wasilewskiego domniemywując,że on się do tego przyczynił.
Dla ciebie im gorzej tym lepiej. Z powodu takich jak ty ludzi z oporem i w bólach rozwija się to miasto. Zapewne żle według ciebie zrobił prezydent Wasilewski organizując i zabiegając o tę strefę. Najlepiej jakby nie działo się nic wtedy też strzelałbyś oskarżeniami ale o nicnierobienie.
Tak masz satysfakcję,że nie będzie/ mam nadzieję że narazie/ kilkuset miejsc pracy.
Działanie w światowym kryzysie międzynarodowej firmy , która zechciała u nas zainwestować i jej kłopoty ciebie tylko cieszą bo dołożysz prezydentowi. Nie miej jednak za dużo tej radości bo kryzys w końcu się skończy i fabryka zacznie działać i zatrudniać lublinian. A nam miejsca pracy są potrzebne.
Nie ciesz się zbytnio bo kłopoty jednej firmy nie oznaczają kłopotów całej strefy, jak narazie to już 10 inwestorów otrzymało pozwolenia na działalność i wszystko wskażuje na to,że choć z kłopotami ale strefa rozwija się i to właśnie w Lublinie podpisano w tym roku najwięcej pozwoleń.
Pożyjemy zobaczymy.
A prezydenta trzeba cenić za wiele inicjatyw i zmiany popruszkowskie. Więc nie dyskredytuj pozytywów , nie ciesz się z kłopotów , tylko miej satysfakcję,że w tak trudnym ekonomicznie czasie powstała w Lublinie strefa, która daje nadzieję na przyciągnięcie następnych inwestorów i pracę dla ludzi.
Ludzie z mentalnością zaścianka nie potrafią dostrzec pozytywnych zmian i się nimi cieszyć a tkwienie w przedświadczeniu,że jesteśmy gorsi , nic się u nas nie uda i wszyscy co coś robią to na pewno kradną i kombinują a każdy ich kłopot to powód do radosnej satysfakcji niszczy samego delikwenta i hamuje rozwój i inicjatywę ludzką.
Martwmy się ,że ta fabryka ma kłopoty ale miejmy też nadzieję ,że są one chwilowe i wierzmy ,że po złym przychodzi lepsze i będziemy mieli nowe ,produkujące fabryki i zakłady w Lublinie.
Bo do roku 2007 przemył u nas był głównie likwidowany a jak powstała strefa to zaceliśmy go odbudowywać.
Wierzę,że będzie dobrze albo jeszcze lepiej.
rozwiń
Avatar
raper / 29 kwietnia 2010 o 15:14
0
WIDZE,ŻE KAMPANIA WYBORCZA PLATFORMY ROZPOCZĘTA...
Czego smrodzisz na tym forum POpaprany gościu?
Avatar
~gość~ / 28 kwietnia 2010 o 22:51
0
wściekły wyborca napisał:
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec i z drugiej strony siedmiopiętrowy parking też zamierza skarżyć miasto do sądu jak to zrobiło Echo.Centrum Zana postanowiło na Szeligowskiego (przy Policji na Północnej) wybudować trzy budynki,w tym jeden 14 pięter.Były kosztowne projekty,pozwolenie na budowę,ale prace nie ruszyły,bo...Ratuszowi się "odmieniło" i cofnęło pozwolenie dlatego,że zasłania dzielnicę Czechów.Cóż za głupota.To Policja na Północnej swoim biurowcem nie zasłania tego Czechowa,a z drugiej strony wieżowiec Telekomunikacji i budowany właśnie Urząd Skarbowy?A z trzeciej strony nie zasłania Czechowa kompleks szpitali typu PSK4 i DSK?
Ani ja,ani POlitechnika i tak nie napisała wszystkiego,bo by serwer Dz.Wsch. zablokował się tak by tego było dużo.

Wyborcy chcieliśta "nowego prymitywnego Lublina,to je mata".

Wściekły wyborco nie pisz od rzeczy, po raz setny przypominam,że zeby zabierać głos należy pozbyć się prymitywnych emocji i fobii wszyskowiedzącego a więc nic niewiedzącego .
Strefa nie jest zasrana a wręcz odwrotnie powstają na niej schludne ulice i trzeba ją już poszerzać bo chętnych do inwestowania jest więcej niż miejsca.
Nikt nikomu nic nie lizał, bo w strefie inwestują inwestorzy zagraniczni i lubelscy .Umowy może podpisać każdy kto zgłosi się do przetargu na ziemię.
Pretensje o brak umowy z Echem miej pan do radnych PIS/ wszystkich/ oraz Piątka i Pakuły owczesnych radnych PO.,to oni PONOSZĄ CAŁKOWITĄ WINĘ ZA ZABLOKOWANIE INWESTYCJI ECHA NA CZECHOWIE I NIEZREALIZOWANĄ BUDOWĘ WIADUKTU przy Sikorskiego.
Miasto nigdy nie blokowało żadnych inwestycji to potwarz.
"Politechnika "czyli sfrustrowany pseudoekspert /chyba wiem kto/ zawsze będzie pluł na Wasilewskiego bo taka jest jego natura i pasja, przelewa własne złe emocje na forach internetowych i nie tylko.

Pan Dębiec chciałby być "równiejszy " wśród równych i bardzo podobało mu się jak płacił podatek od nieruchomości od 1o lat nierewaloryzowany a więc w świetle prawa chciał rozwijać inwestycje za pieniądze , które należały się miastu czyli nam wszystkim. Podał miasto do sądu i przegrał z kretesem bo sąd biorąc po uwagę wszystkie dokumenty zamiast mu obniżyć podatek to jeszcze mu go podniósł biorąc pod uwagę sprawiedliwość społeczną. Nie widzę powodu dla którego pan Dębiec ma płacić mniejsze podatki niż ci co czynią to zgodnie z wycenami. Nie może być tak,że sądy sądami a sprawiedliwość ma być po stronie pana Dębca.
A co do Wasilewskiego to jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził a że dziąła uczciwie i nie załatwia biznesmentom to i na niego napadają. Wreszcie jest trochę sprawiedliwości w Ratuszu. Jeszcze gdyby udało się złapać za rękę kilku kombinujących urzędników to by było jeszcze lepiej.
Wypowiem się jeszcze w sprawie rozwoju miasta. Od kiedy to z taką zaciętością rozlicza się prezydentów z programów wyborczych?
Program z 2006 roku to program co najmniej na 8-10 lat. Cudów nie ma a jest codzienna rzeczywistość i borykanie się z kasą i radnymi opozycji dla , których "im gorzej tym lepiej". Czepiają się szczegółow a pomijają fakt,że zrealizowany budżet inwestycyjny za rządów Adama Wasilewskiego jest 2,5 razy większy niż za Pruszkowskiego a Lublin wykonał go w 93% jako czwarte miato w Polsce wśród 17 największych miast i to można sprawdzić. Z faktami się nie dyskutuje. I może sobie profesor z Politechniki razem z Wybiórczą pluć do woli a tym pluciem i tak faktów nie zmieni.
Pozdrawiam wszyskich obiektywnych i brzydzących się potwarzą i demagogią.

Wściekły wyborco nie pisz od rzeczy, po raz setny przypominam,że zeby zabierać głos należy pozbyć się prymitywnych emocji i fobii wszyskowiedzącego a więc nic niewiedzącego .
Strefa nie jest zasrana a wręcz odwrotnie powstają na niej schludne ulice i trzeba ją już poszerzać bo chętnych do inwestowania jest więcej niż miejsca.
Nikt nikomu nic nie lizał, bo w strefie inwestują inwestorzy zagraniczni i lubelscy .Umowy może podpisać każdy kto zgłosi się do przetargu na ziemię.
Pretensje o brak umowy z Eche... rozwiń
Avatar
replay panieW / 28 kwietnia 2010 o 22:16
0
wściekły wyborca napisał:
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec i z drugiej strony siedmiopiętrowy parking też zamierza skarżyć miasto do sądu jak to zrobiło Echo.Centrum Zana postanowiło na Szeligowskiego (przy Policji na Północnej) wybudować trzy budynki,w tym jeden 14 pięter.Były kosztowne projekty,pozwolenie na budowę,ale prace nie ruszyły,bo...Ratuszowi się "odmieniło" i cofnęło pozwolenie dlatego,że zasłania dzielnicę Czechów.Cóż za głupota.To Policja na Północnej swoim biurowcem nie zasłania tego Czechowa,a z drugiej strony wieżowiec Telekomunikacji i budowany właśnie Urząd Skarbowy?A z trzeciej strony nie zasłania Czechowa kompleks szpitali typu PSK4 i DSK?
Ani ja,ani POlitechnika i tak nie napisała wszystkiego,bo by serwer Dz.Wsch. zablokował się tak by tego było dużo.

Wyborcy chcieliśta "nowego prymitywnego Lublina,to je mata".
rozwiń
Avatar
wściekły wyborca / 28 kwietnia 2010 o 20:52
0
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec i z drugiej strony siedmiopiętrowy parking też zamierza skarżyć miasto do sądu jak to zrobiło Echo.Centrum Zana postanowiło na Szeligowskiego (przy Policji na Północnej) wybudować trzy budynki,w tym jeden 14 pięter.Były kosztowne projekty,pozwolenie na budowę,ale prace nie ruszyły,bo...Ratuszowi się "odmieniło" i cofnęło pozwolenie dlatego,że zasłania dzielnicę Czechów.Cóż za głupota.To Policja na Północnej swoim biurowcem nie zasłania tego Czechowa,a z drugiej strony wieżowiec Telekomunikacji i budowany właśnie Urząd Skarbowy?A z trzeciej strony nie zasłania Czechowa kompleks szpitali typu PSK4 i DSK?
Ani ja,ani POlitechnika i tak nie napisała wszystkiego,bo by serwer Dz.Wsch. zablokował się tak by tego było dużo.

Wyborcy chcieliśta "nowego prymitywnego Lublina,to je mata".
Tak,tak panie Wasilewski chwalił się Pan tak tą zasraną strefą.Lizał Pan dupę inwestorom zwolnionym z podatku,a swoim to kłody pod nogi.Nie tylko Echo,które już "zrobiło Lublinowi inwestorską reklamę".Nikt tu już "ze szmalcem" nie przyjdzie.Nie tylko Pan Dębiec,który w połowie budowy Olimpu IV dostał podwyżkę dzierżawionego gruntu o 400% (słownie czterysta jakby ktoś myślał,że to pomyłka).Teraz kolejny inwestor dostał po plecach.W nagrodę,że inwestuje w Lublinie.Centrum Zana,czyli deweloper,który buduje przy ZUS wieżowiec... rozwiń
Avatar
góral / 28 kwietnia 2010 o 20:32
0
POlitechnika Lubelska napisał:
Kraków niedługo będzie drugim co wielkości miastem w Polsce.


Kraków od kilku lat jest drugim miastem w Polsce
Poza tym zgoda
Avatar
bambosh / 28 kwietnia 2010 o 18:57
0
Fabryka Puszek ...została"nabita w butelkę" :-) więc niech robią butelki-tylko aby nie dali się"zapuszkować"!
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 92 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 37 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!