Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 czerwca 2012 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Tysiące osób na marszu życia w Lublinie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 24 A A

Tysiące ludzi wzięło udział w Marszu Życia, który przeszedł w niedzielę ulicami Lublina. Pochód odbył się pod hasłem „Świętowanie życia w rodzinie”. Podobne akcje zorganizowano w ponad 40 miastach w całej Polsce.

Oprócz okazji do wspólnego świętowania, marsz miał zwrócić uwagę na problemy aborcji i eutanazji. Uczestnicy chcieli też podkreślić wartość rodziny we współczesnym społeczeństwie.

Lubelskie spotkanie rozpoczęło się o godz. 15.00 przed Kolegium Jana Pawła II na KUL. Stamtąd uczestnicy przemaszerowali przez Al. Racławickie i Krakowskie Przedmieście, aż do Archikatedry Lubelskiej. Tam wzięli udział w mszy pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika.
Marsze Życia organizowane są w Lublinie od 2003 roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dfsdf / 5 czerwca 2012 o 09:02
0
byłam na marszu - byli samo młodzi ludzie
a w galeria wygląda tak jakby były same mochery!
Avatar
pan BUG / 4 czerwca 2012 o 23:21
0
spekta[color=#ff0000]KUL[/color]are MARSZE ŻYCIA WIECZNEGO czyli psycho[color=#ff0000]PAT[/color]ologia:


[color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color][color="#4b0082"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color]

[color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/color][color="#ff0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color][color="#4b0082"]”, albo „[/color][color="#ff0000"]Głupi Jasio[/color][color="#4b0082"]”...[/color]

[color="#4b0082"]Za Niebieskiej Kadencji JP 2 na stanowisku ViceBoga media informowały o:[/color]

[color="#4b0082"]1) mocnych nadajnikach watykańskich i wojskowych – powodowały białaczkę nawet u dzieci. Wojsko zwinęło je od razu, a Św. Ekipa JP 2 nadawała dalej bo musiało być ich słychać nawet w niebie, a drugim [/color][color="#ff0000"]celem było wykończenie zbuntowanego, czyi niewiernego plemienia[/color][color="#4b0082"].[/color]

[color="#4b0082"]2) Znana też jest sprawa[/color][color="#ff0000"] Dziennikarzy źle mówiących o Papieżu [/color][color="#4b0082"](JP 2) – słuch o nich zaginął i do dziś ni wiadomo, co się z Nimi stało. K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC zakłada, że[/color][color="#ff0000"] JP 2 rozpuścił Ich w Wodzie Święconej [/color][color="#4b0082"]mającej Piekielną Moc.[/color]

[color="#4b0082"] [color="#4b0082"]Do wrogów Kościoła i JP 2 zaliczał się K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego pół[/color][color=#ff0000]ŚWIAT[/color][color="#4b0082"]k[/color][color=#ff0000]A[/color][color=#ff0000] NAUKOWEGO[/color][color="#4b0082"] – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color]
[color="#ff0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [/color][color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#ff0000"] oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color][color="#4b0082"] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[/color][color="#ff0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color][color="#4b0082"].[/color]
[color="#4b0082"]Od samego też początku K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. określany był jako "[/color][color="#ff0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color][color="#4b0082"]", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś vatykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "[/color][color="#ff0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color][color="#4b0082"]"[/color]

[color="#4b0082"]Grzmiał JP 2 w czasie polskich pielgrzymek „[/color][color="#ff0000"]NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI - TEJ ZIEMI[/color][color="#4b0082"]....”; „[/color][color="#ff0000"]NIE LĘKAJCIE SIĘ[/color][color="#4b0082"]..” , a sam... a [/color][color="#ff0000"]sam bał się [/color][color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. , którego jedynym celem był uregulowanie spraw socjalno-bytowo-emerytalnych dla cywili pracujących w kościele.[/color][/color]

[color="#4b0082"][color="#4b0082"] [color="#4b0082"]W KULejce nadchodzi EURO 2012, a tu psychoPATycznych pomysłów cała masa czyli oKULicznściowa i psychoPATyczna[/color][color="#ff0000"] LITURGIA SPORTU[/color][color="#4b0082"]:[/color][/color][/color]


[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Same księŻULKI i Aminencje mają od X – czasu Niebieskie osiągnięcia sportowe –[color="#ff0000"] MSZE na czas[/color], jak ktoś dał mało to[color="#ff0000"] tak zapier[/color]...niczali, [color="#ff0000"]że trudno było odegrać nawet AMEN[/color] bo już było IDŹCIE OFIARY SKOŃCZONE! Inną dyscypliną były [color="#ff0000"]KAZANIA NA CZAS – kto dłużej będzie gadał ten wygrywa[/color], a Lud Boży się wKULwiał kiedy skończy![/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Pchając się na EUROobciach 2012 powinny księ[color="#ff0000"]ŻULKI siedzieć w KONFESJONAŁACH[/color] zastępując ochroniarzy,[color="#ff0000"] wszystkich powinni namaszczać, okadzać bramki, sędzia powinien zapier.[/color]..niczać[color="#ff0000"] z Dzwonkiem[/color] zamiast gwizdka, no i oczywiście[color="#ff0000"] najważniejsza TACA [/color]– UEFA nie zapłaci podatku, ale[color="#ff0000"] TACY SOBIE NIE ODMÓWI[/color] bo będzie to OBRAZ(a) BOSKA...[color="#ff0000"] Drużyna Narodowa obowiązkowo musi grać w KOMŻACH[/color] zamiast koszulek,[color="#ff0000"] Kapitan w STULE[/color]...[/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Całość uroczyście powinny wprowadzić ksie[color="#ff0000"]ŻULKI w Orszaku Procesyjnym[/color] z MONSTRANCJĄ na czele ustawioną na przygotowanym OŁTARZU![/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Księ[color="#ff0000"]ŻULKI z Aminencjami aby pokazać wszystkim jak można się [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ powinny WSZYSTKO ŚWIĘCIĆ[/color]... do tego stopnia [color="#ff0000"]AŻ ICH KTOŚ PRZEŚWIĘCI.[/color]..[/color][/color][/color]


[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][color="#0000ff"] i ASC przypomina[/color][color="#ff0000"] mordobicie z zabójstwami po meczach w Krakowie – [/color][color="#0000ff"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIEM [/color][color="#0000ff"]dla Kiboli miała być[/color][color="#ff0000"] MSZA POJEDNAWCZA[/color][color="#0000ff"] na stadionie[/color][color="#ff0000"] – była, a po niej rąbali siekierami jeszcze więcej niż przed wstawiennictwem JP 2! - informowły media pisane i wizualne...[/color][/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]I pozostaje jeszcze[color="#ff0000"] trener[/color]..., a jak dostaną w d... to sobie westchnie:[color="#ff0000"] przecież nycz się nie stało[/color]![/color][/color][/color]

[left][color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#280099"]1)Jak podał „[/color][color="#ff0000"]SUPEREXPR
spekta[color=#ff0000]KUL[/color]are MARSZE ŻYCIA WIECZNEGO czyli psycho[color=#ff0000]PAT[/color]ologia:


[color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color][color="#4b0082"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle ... rozwiń
Avatar
tereska / 4 czerwca 2012 o 19:19
0
Dużo fajnych ludzi było I ja też a ta na zdjęciu to moja koleżanka( fajna jest)
Avatar
Kowalski / 4 czerwca 2012 o 19:07
0
[quote name='Anastazja' timestamp='1338796077' post='636428']
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
[/quote]
A wam ktoś broni być równym? A jednak organizujecie te marsze równości.....
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 18:23
0
[quote name='Też' timestamp='1338826354' post='636597']
Ja też widziałem, 70% to mocherowe taliby a 20% to czarne znajduchy wśród których jast najwięcej pedałów i innych zboczeńców, jak piszecie.
[/quote]JUDE ??????
Avatar
Też / 4 czerwca 2012 o 18:12
0
[quote name='Jan' timestamp='1338752614' post='636335']
Byłem na marszu - 90% uczestników to młode małżeństwa z dziećmi,
a oglądając galerię mam wrażenie że były same mochery...
czyżby mała manipulacja, czy tylko przypadek?
[/quote]Ja też widziałem, 70% to mocherowe taliby a 20% to czarne znajduchy wśród których jast najwięcej pedałów i innych zboczeńców, jak piszecie.
Avatar
MAG / 4 czerwca 2012 o 11:56
0
[quote name='Anastazja' timestamp='1338796077' post='636428']
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
[/quote] To po grzyba przyjechałaś do tego "głupkoweago" kraju. Sądząc po twoich brakach w podstawowych zasadach polskiej pisowni śmiem twierdzić, że albo jesteś analfabetką, albo przybłędą. Nikt cię tu nie trzyma. Wracaj do siebie.
[quote name='Anastazja' timestamp='1338796077' post='636428']
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
[/quote] To po grzyba przyjechałaś do tego "głupkoweago" kraju. Sądząc po twoich brakach w podstawowych zasadach polskiej pisowni śmiem twierdzić, że albo jesteś analfabetką, albo... rozwiń
Avatar
kochająca księdza / 4 czerwca 2012 o 09:49
0
[quote name='sympatyk' timestamp='1338795570' post='636415']
. Oby następne marsze gromadziły jeszcze więcej ludzi.


[/quote] idźta wszystkie na spęd następnym razem, tylko o drobvnych na tace nie zapomnijta....
Avatar
Anastazja / 4 czerwca 2012 o 09:47
0
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
Avatar
sympatyk / 4 czerwca 2012 o 09:39
0
Brawo!

Naprawdę jestem mocno zbudowany postawą tych ludzi. Ich radość i nadzieja udziela się oglądającym zdjęcia. Oby następne marsze gromadziły jeszcze więcej ludzi.
Avatar
dfsdf / 5 czerwca 2012 o 09:02
0
byłam na marszu - byli samo młodzi ludzie
a w galeria wygląda tak jakby były same mochery!
Avatar
pan BUG / 4 czerwca 2012 o 23:21
0
spekta[color=#ff0000]KUL[/color]are MARSZE ŻYCIA WIECZNEGO czyli psycho[color=#ff0000]PAT[/color]ologia:


[color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color][color="#4b0082"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/color]

[color="#4b0082"]Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia [/color][color="#ff0000"]„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał[/color][color="#4b0082"]”, albo „[/color][color="#ff0000"]Głupi Jasio[/color][color="#4b0082"]”...[/color]

[color="#4b0082"]Za Niebieskiej Kadencji JP 2 na stanowisku ViceBoga media informowały o:[/color]

[color="#4b0082"]1) mocnych nadajnikach watykańskich i wojskowych – powodowały białaczkę nawet u dzieci. Wojsko zwinęło je od razu, a Św. Ekipa JP 2 nadawała dalej bo musiało być ich słychać nawet w niebie, a drugim [/color][color="#ff0000"]celem było wykończenie zbuntowanego, czyi niewiernego plemienia[/color][color="#4b0082"].[/color]

[color="#4b0082"]2) Znana też jest sprawa[/color][color="#ff0000"] Dziennikarzy źle mówiących o Papieżu [/color][color="#4b0082"](JP 2) – słuch o nich zaginął i do dziś ni wiadomo, co się z Nimi stało. K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC zakłada, że[/color][color="#ff0000"] JP 2 rozpuścił Ich w Wodzie Święconej [/color][color="#4b0082"]mającej Piekielną Moc.[/color]

[color="#4b0082"] [color="#4b0082"]Do wrogów Kościoła i JP 2 zaliczał się K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. rozgromiony przy wyraźnym udziale KULawego i PAT-ologicznego pół[/color][color=#ff0000]ŚWIAT[/color][color="#4b0082"]k[/color][color=#ff0000]A[/color][color=#ff0000] NAUKOWEGO[/color][color="#4b0082"] – wszystkich Związkowców zwolnili z groźbami karalnymi na ustach duchownych w 1982 r..[/color]
[color="#ff0000"]Groźby te spełnili po upływie 12 lat serwując w 1994 r. nocne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny [/color][color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/color][color="#ff0000"] oraz zakaz opalania budynków zimą mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color][color="#4b0082"] -w tym względzie nie poleciała nawet jedna łza,[/color][color="#ff0000"] ani jedno łknięcie z ambon i od ołtarzy[/color][color="#4b0082"].[/color]
[color="#4b0082"]Od samego też początku K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. określany był jako "[/color][color="#ff0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA[/color][color="#4b0082"]", a w roku 2002 lub 03 (już w internecie) jakiś vatykańczyk napisał akt strzelisty w intencji Związku (RUDY lub SK) "[/color][color="#ff0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color][color="#4b0082"]"[/color]

[color="#4b0082"]Grzmiał JP 2 w czasie polskich pielgrzymek „[/color][color="#ff0000"]NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI - TEJ ZIEMI[/color][color="#4b0082"]....”; „[/color][color="#ff0000"]NIE LĘKAJCIE SIĘ[/color][color="#4b0082"]..” , a sam... a [/color][color="#ff0000"]sam bał się [/color][color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. , którego jedynym celem był uregulowanie spraw socjalno-bytowo-emerytalnych dla cywili pracujących w kościele.[/color][/color]

[color="#4b0082"][color="#4b0082"] [color="#4b0082"]W KULejce nadchodzi EURO 2012, a tu psychoPATycznych pomysłów cała masa czyli oKULicznściowa i psychoPATyczna[/color][color="#ff0000"] LITURGIA SPORTU[/color][color="#4b0082"]:[/color][/color][/color]


[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Same księŻULKI i Aminencje mają od X – czasu Niebieskie osiągnięcia sportowe –[color="#ff0000"] MSZE na czas[/color], jak ktoś dał mało to[color="#ff0000"] tak zapier[/color]...niczali, [color="#ff0000"]że trudno było odegrać nawet AMEN[/color] bo już było IDŹCIE OFIARY SKOŃCZONE! Inną dyscypliną były [color="#ff0000"]KAZANIA NA CZAS – kto dłużej będzie gadał ten wygrywa[/color], a Lud Boży się wKULwiał kiedy skończy![/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Pchając się na EUROobciach 2012 powinny księ[color="#ff0000"]ŻULKI siedzieć w KONFESJONAŁACH[/color] zastępując ochroniarzy,[color="#ff0000"] wszystkich powinni namaszczać, okadzać bramki, sędzia powinien zapier.[/color]..niczać[color="#ff0000"] z Dzwonkiem[/color] zamiast gwizdka, no i oczywiście[color="#ff0000"] najważniejsza TACA [/color]– UEFA nie zapłaci podatku, ale[color="#ff0000"] TACY SOBIE NIE ODMÓWI[/color] bo będzie to OBRAZ(a) BOSKA...[color="#ff0000"] Drużyna Narodowa obowiązkowo musi grać w KOMŻACH[/color] zamiast koszulek,[color="#ff0000"] Kapitan w STULE[/color]...[/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Całość uroczyście powinny wprowadzić ksie[color="#ff0000"]ŻULKI w Orszaku Procesyjnym[/color] z MONSTRANCJĄ na czele ustawioną na przygotowanym OŁTARZU![/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]Księ[color="#ff0000"]ŻULKI z Aminencjami aby pokazać wszystkim jak można się [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ powinny WSZYSTKO ŚWIĘCIĆ[/color]... do tego stopnia [color="#ff0000"]AŻ ICH KTOŚ PRZEŚWIĘCI.[/color]..[/color][/color][/color]


[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][color="#0000ff"] i ASC przypomina[/color][color="#ff0000"] mordobicie z zabójstwami po meczach w Krakowie – [/color][color="#0000ff"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIEM [/color][color="#0000ff"]dla Kiboli miała być[/color][color="#ff0000"] MSZA POJEDNAWCZA[/color][color="#0000ff"] na stadionie[/color][color="#ff0000"] – była, a po niej rąbali siekierami jeszcze więcej niż przed wstawiennictwem JP 2! - informowły media pisane i wizualne...[/color][/color][/color][/color]
[color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"]I pozostaje jeszcze[color="#ff0000"] trener[/color]..., a jak dostaną w d... to sobie westchnie:[color="#ff0000"] przecież nycz się nie stało[/color]![/color][/color][/color]

[left][color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#4b0082"][color="#280099"]1)Jak podał „[/color][color="#ff0000"]SUPEREXPR
spekta[color=#ff0000]KUL[/color]are MARSZE ŻYCIA WIECZNEGO czyli psycho[color=#ff0000]PAT[/color]ologia:


[color="#4b0082"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/color][color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color][color="#4b0082"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle ... rozwiń
Avatar
tereska / 4 czerwca 2012 o 19:19
0
Dużo fajnych ludzi było I ja też a ta na zdjęciu to moja koleżanka( fajna jest)
Avatar
Kowalski / 4 czerwca 2012 o 19:07
0
[quote name='Anastazja' timestamp='1338796077' post='636428']
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
[/quote]
A wam ktoś broni być równym? A jednak organizujecie te marsze równości.....
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 18:23
0
[quote name='Też' timestamp='1338826354' post='636597']
Ja też widziałem, 70% to mocherowe taliby a 20% to czarne znajduchy wśród których jast najwięcej pedałów i innych zboczeńców, jak piszecie.
[/quote]JUDE ??????
Avatar
Też / 4 czerwca 2012 o 18:12
0
[quote name='Jan' timestamp='1338752614' post='636335']
Byłem na marszu - 90% uczestników to młode małżeństwa z dziećmi,
a oglądając galerię mam wrażenie że były same mochery...
czyżby mała manipulacja, czy tylko przypadek?
[/quote]Ja też widziałem, 70% to mocherowe taliby a 20% to czarne znajduchy wśród których jast najwięcej pedałów i innych zboczeńców, jak piszecie.
Avatar
MAG / 4 czerwca 2012 o 11:56
0
[quote name='Anastazja' timestamp='1338796077' post='636428']
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
[/quote] To po grzyba przyjechałaś do tego "głupkoweago" kraju. Sądząc po twoich brakach w podstawowych zasadach polskiej pisowni śmiem twierdzić, że albo jesteś analfabetką, albo przybłędą. Nikt cię tu nie trzyma. Wracaj do siebie.
[quote name='Anastazja' timestamp='1338796077' post='636428']
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
[/quote] To po grzyba przyjechałaś do tego "głupkoweago" kraju. Sądząc po twoich brakach w podstawowych zasadach polskiej pisowni śmiem twierdzić, że albo jesteś analfabetką, albo... rozwiń
Avatar
kochająca księdza / 4 czerwca 2012 o 09:49
0
[quote name='sympatyk' timestamp='1338795570' post='636415']
. Oby następne marsze gromadziły jeszcze więcej ludzi.


[/quote] idźta wszystkie na spęd następnym razem, tylko o drobvnych na tace nie zapomnijta....
Avatar
Anastazja / 4 czerwca 2012 o 09:47
0
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał?
Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie?
Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
Avatar
sympatyk / 4 czerwca 2012 o 09:39
0
Brawo!

Naprawdę jestem mocno zbudowany postawą tych ludzi. Ich radość i nadzieja udziela się oglądającym zdjęcia. Oby następne marsze gromadziły jeszcze więcej ludzi.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 1 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 1

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 27 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 9

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!