Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 stycznia 2009 r.
11:22
Edytuj ten wpis

Umowa ws. Kozłówki podpisana. Zamoyscy dostaną 17 mln zł (wideo)

0 13 A A

Po 4 mln i 250 tys. zł. dostanie czwórka spadkobierców ostatniego właściciela majątku w Kozłówce za zrzeczenie się roszczeń do rodzinnych dóbr. Dzisiaj ich pełnomocnicy podpisali ugodę z władzami województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerry / 25 stycznia 2009 r. o 08:38
0
Bonzo napisał:
Skoro byli przez tyle lat hipotetycznymi właścicielami to obciążyć ich podatkiem od nieruchomości. Niech zapłacą jak normani obywatele. Ale kto tam się przejmuje skarbem państwa, polski podatnik i tak zapłaci.

Masz rację Bonzo. Zamojscy powinni zapłacić podatek od nieruchomości za wszystkie te lata kiedy go nie płacili. A Ty powinieneś im zapłacić komorne i dzierżawę za wszystkie te lata kiedy użytkowałeś ich pałac i grunta. Ciekawe co byś powiedział gdybym teraz przyszedł do Twojego własnościowego (jeśli je masz) mieszkania (domu) i powiedział wynocha. Od dzisiaj to mieszkanie (dom) wraz z meblami jest moje. A nie zapomnij tylko co miesiąc płacić za nie czynszu (podatku od nieruchomości), bo jeśli nie zapłacisz na czas to Ci naliczę odsetki ustawowe za zwłokę. Zastanów się nad tym co piszesz. Prawda, że łatwo zabrać komuś jego własność? Trudniej niestety jest mu zrabowaną własność oddać.

Masz rację Bonzo. Zamojscy powinni zapłacić podatek od nieruchomości za wszystkie te lata kiedy go nie płacili. A Ty powinieneś im zapłacić komorne i dzierżawę za wszystkie te lata kiedy użytkowałeś ich pałac i grunta. Ciekawe co byś powiedział gdybym teraz przyszedł do Twojego własnościowego (jeśli je masz) mieszkania (domu) i powiedział wynocha. Od dzisiaj to mieszkanie (dom) wraz z meblami jest moje. A nie zapomnij tylko co miesiąc płacić za nie czynszu (podatku od nieruchomości), bo jeśli nie zapłacisz na czas to Ci n... rozwiń
Avatar
Bonzo / 23 stycznia 2009 r. o 23:28
0
Skoro byli przez tyle lat hipotetycznymi właścicielami to obciążyć ich podatkiem od nieruchomości. Niech zapłacą jak normani obywatele. Ale kto tam się przejmuje skarbem państwa, polski podatnik i tak zapłaci.
Avatar
obywatel / 23 stycznia 2009 r. o 20:51
0
O TAKE walczyliśmy! A ja oddałbym hrabiom ten pałac, razem z tymi ziemskimi przyległościami, chłopstwem, prawem "pierwszej nocy" itd. Ciekawe, jakby chłop smarowany masłem przez komuchów, przemieniał się w parobka. A tak, muszę wyrzygać pieniądze dla hrabiów, no i na utrzymanie pałacu, by hrabiostwo mogło przez 60 dni, za friko, kontemplować dokonania przodków. Do dolomitów z tym!!!
Avatar
Nafciarz / 23 stycznia 2009 r. o 19:03
0
Oczywiscie ze Zamojscy korzystali z darmowej robocizny niezliczonej rzeszy chlopow na ich ziemiach jak cala owczesna magnateria, ale rowniez nam pomagali, postawili kosciol katolicki w mojej rodzinnej wsi pod Krasnikiem w XVII wieku a nastepnie za wlasne pieniadze go wyremontowali w XIX wieku i stoi do dzis w swietnym stanie, takich rzeczy jest wiecej, dlatego prosze aby byc bardziej obiektywnym w tej sprawie. Akurat ten rod nie zasluzyl sobie aby szastac jego nazwiskiem.
Avatar
czytelnik / 23 stycznia 2009 r. o 17:42
0
Starannie zabezpieczyć dokumenty dotyczące wypłaty odszkodowań dla jaśnie państwa harbiów,bowiem za 50 lat sprawa pójdzie w zapomnienie i ponownie będą żadać za majatek potężnej kasy!
Avatar
prezes / 23 stycznia 2009 r. o 17:09
0
AD napisał:
Mam pytanie? Kiedy Zamojscy mają zamiar zapłacić odszkodowania za wyzysk, wszystkim tym, którzy niewolniczo pracując "odrabiając" pańszczyznę, budowali ich majątek. To wstyd, że o tym się nie mówi!!!!!!!!!!! Co na to obecne władze???

Nie wstyd Ci komuchu. Mój dziadek kazał batożyć taką komunistyczną swołocz jak ty.Własność to własność rzecz święta.
Avatar
staw / 23 stycznia 2009 r. o 15:42
0
Jaki dumnyz siebie i pewnie z tego, ze wydał społeczne pieniądze pierwszy z prawej TW Agro, zapewne taka minemiał po swoim pierwszym donosie
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 r. o 13:54
0
chart napisał:
Gratulacje dla marszałka Grabczuka za odwagę i chęć odwrócenia skutków komunistycznej grabieży.

Mam pytanie? Kiedy Zamojscy mają zamiar zapłacić odszkodowania za wyzysk, wszystkim tym, którzy niewolniczo pracując "odrabiając" pańszczyznę, budowali ich majątek. To wstyd, że o tym się nie mówi!!!!!!!!!!! Co na to obecne władze???
Avatar
AD / 23 stycznia 2009 r. o 13:54
0
Mam pytanie? Kiedy Zamojscy mają zamiar zapłacić odszkodowania za wyzysk, wszystkim tym, którzy niewolniczo pracując "odrabiając" pańszczyznę, budowali ich majątek. To wstyd, że o tym się nie mówi!!!!!!!!!!! Co na to obecne władze???
Avatar
~gość~ / 23 stycznia 2009 r. o 13:26
0
Kolejne sępy i hieny dorwały się do padliny (kasy). A gdzie byli do tej pory.
Avatar
Jerry / 25 stycznia 2009 r. o 08:38
0
Bonzo napisał:
Skoro byli przez tyle lat hipotetycznymi właścicielami to obciążyć ich podatkiem od nieruchomości. Niech zapłacą jak normani obywatele. Ale kto tam się przejmuje skarbem państwa, polski podatnik i tak zapłaci.

Masz rację Bonzo. Zamojscy powinni zapłacić podatek od nieruchomości za wszystkie te lata kiedy go nie płacili. A Ty powinieneś im zapłacić komorne i dzierżawę za wszystkie te lata kiedy użytkowałeś ich pałac i grunta. Ciekawe co byś powiedział gdybym teraz przyszedł do Twojego własnościowego (jeśli je masz) mieszkania (domu) i powiedział wynocha. Od dzisiaj to mieszkanie (dom) wraz z meblami jest moje. A nie zapomnij tylko co miesiąc płacić za nie czynszu (podatku od nieruchomości), bo jeśli nie zapłacisz na czas to Ci naliczę odsetki ustawowe za zwłokę. Zastanów się nad tym co piszesz. Prawda, że łatwo zabrać komuś jego własność? Trudniej niestety jest mu zrabowaną własność oddać.

Masz rację Bonzo. Zamojscy powinni zapłacić podatek od nieruchomości za wszystkie te lata kiedy go nie płacili. A Ty powinieneś im zapłacić komorne i dzierżawę za wszystkie te lata kiedy użytkowałeś ich pałac i grunta. Ciekawe co byś powiedział gdybym teraz przyszedł do Twojego własnościowego (jeśli je masz) mieszkania (domu) i powiedział wynocha. Od dzisiaj to mieszkanie (dom) wraz z meblami jest moje. A nie zapomnij tylko co miesiąc płacić za nie czynszu (podatku od nieruchomości), bo jeśli nie zapłacisz na czas to Ci n... rozwiń
Avatar
Bonzo / 23 stycznia 2009 r. o 23:28
0
Skoro byli przez tyle lat hipotetycznymi właścicielami to obciążyć ich podatkiem od nieruchomości. Niech zapłacą jak normani obywatele. Ale kto tam się przejmuje skarbem państwa, polski podatnik i tak zapłaci.
Avatar
obywatel / 23 stycznia 2009 r. o 20:51
0
O TAKE walczyliśmy! A ja oddałbym hrabiom ten pałac, razem z tymi ziemskimi przyległościami, chłopstwem, prawem "pierwszej nocy" itd. Ciekawe, jakby chłop smarowany masłem przez komuchów, przemieniał się w parobka. A tak, muszę wyrzygać pieniądze dla hrabiów, no i na utrzymanie pałacu, by hrabiostwo mogło przez 60 dni, za friko, kontemplować dokonania przodków. Do dolomitów z tym!!!
Avatar
Nafciarz / 23 stycznia 2009 r. o 19:03
0
Oczywiscie ze Zamojscy korzystali z darmowej robocizny niezliczonej rzeszy chlopow na ich ziemiach jak cala owczesna magnateria, ale rowniez nam pomagali, postawili kosciol katolicki w mojej rodzinnej wsi pod Krasnikiem w XVII wieku a nastepnie za wlasne pieniadze go wyremontowali w XIX wieku i stoi do dzis w swietnym stanie, takich rzeczy jest wiecej, dlatego prosze aby byc bardziej obiektywnym w tej sprawie. Akurat ten rod nie zasluzyl sobie aby szastac jego nazwiskiem.
Avatar
czytelnik / 23 stycznia 2009 r. o 17:42
0
Starannie zabezpieczyć dokumenty dotyczące wypłaty odszkodowań dla jaśnie państwa harbiów,bowiem za 50 lat sprawa pójdzie w zapomnienie i ponownie będą żadać za majatek potężnej kasy!
Avatar
prezes / 23 stycznia 2009 r. o 17:09
0
AD napisał:
Mam pytanie? Kiedy Zamojscy mają zamiar zapłacić odszkodowania za wyzysk, wszystkim tym, którzy niewolniczo pracując "odrabiając" pańszczyznę, budowali ich majątek. To wstyd, że o tym się nie mówi!!!!!!!!!!! Co na to obecne władze???

Nie wstyd Ci komuchu. Mój dziadek kazał batożyć taką komunistyczną swołocz jak ty.Własność to własność rzecz święta.
Avatar
staw / 23 stycznia 2009 r. o 15:42
0
Jaki dumnyz siebie i pewnie z tego, ze wydał społeczne pieniądze pierwszy z prawej TW Agro, zapewne taka minemiał po swoim pierwszym donosie
Avatar
Gość / 23 stycznia 2009 r. o 13:54
0
chart napisał:
Gratulacje dla marszałka Grabczuka za odwagę i chęć odwrócenia skutków komunistycznej grabieży.

Mam pytanie? Kiedy Zamojscy mają zamiar zapłacić odszkodowania za wyzysk, wszystkim tym, którzy niewolniczo pracując "odrabiając" pańszczyznę, budowali ich majątek. To wstyd, że o tym się nie mówi!!!!!!!!!!! Co na to obecne władze???
Avatar
AD / 23 stycznia 2009 r. o 13:54
0
Mam pytanie? Kiedy Zamojscy mają zamiar zapłacić odszkodowania za wyzysk, wszystkim tym, którzy niewolniczo pracując "odrabiając" pańszczyznę, budowali ich majątek. To wstyd, że o tym się nie mówi!!!!!!!!!!! Co na to obecne władze???
Avatar
~gość~ / 23 stycznia 2009 r. o 13:26
0
Kolejne sępy i hieny dorwały się do padliny (kasy). A gdzie byli do tej pory.