Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 maja 2010 r.
18:22
Edytuj ten wpis

Urzędnicy nie przewidzieli, że studenci naśmiecą?

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 31 A A

W stertach śmieci toną Aleje Racławickie i Krakowskie Przedmieście, którymi to ulicami przeszedł korowód studentów otwierający Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Za korowodem nie było nikogo, kto zbierałby śmieci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Studenci idący w korowodzie pozostawili po sobie puszki po piwie i szklane butelki. Spora część z nich leży na jezdni, na Al. Racławickich butelka, na którą najechał autobus wystrzeliła na chodnik. Na szczęście nikogo nie trafiła.

Choć korowód szedł bardzo wolno nie było za nim ani jednego pracownika którejkolwiek z firm oczyszczających miasto.

- Są firmy, które odpowiadają za sprzątanie i wiedziały, że będzie korowód - tłumaczy Tomasz Radzikowski, dyrektor miejskiego Wydziału Gospodarki Komunalnej, który nadzoruje sprzątanie Lublina.- Jeszcze dzisiaj śmiecie zostaną zebrane - zapewnia.

Sprzątanie będzie utrudnione, bo na jezdni jest bardzo dużo aut, które utknęły za korowodem. Pracownicy firm sprzątających - jeśli przyjadą - będą musieli wstrzymać ruch lub przeczekać korki, a w tym czasie śmieci będą nadal szpecić miasto.

Pytany, dlaczego miasto nie wysłało za wolno poruszającym się korowodem samochodu z pracownikami firmy oczyszczającej Radzikowski odpowiada: - Nie przesadzajmy. Organizator korowodu też mógł zabezpieczyć sprzątanie.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Qavtan / 10 maja 2010 o 22:27
0
Jazda rowerem po miejscach gdzie bawili się studenci to dramat.
Starówka jest w wielu miejscach 'pokropiona' szkłem.
Avatar
Anetteso / 7 maja 2010 o 16:45
0
Powiem tak uczestniczylam w Korowodzie fakt zostawilismy syf ale na trasie Od Polibudy od UMCS-u nie bylo ani jednego porzadnego kosza byly male pseudo w ktorych miescilo sie raptem 10 butelek a studentow byly setki.
Wiec niech wladze nie obwiniaja tylko nas wiadomo ze student bedzie pil zamiast zorganizowac jakies kosze to nic nie bylo.
Avatar
tesujhe / 7 maja 2010 o 13:18
0
~jerzy~ napisał:
Coś wam powiem, krytykujacy to wszystko uzytkownicy. Nasze miato Lublin.. czym by był gdyby nie 100 tysiecy studentow ? na czym zarabiały by mały i srednie firmy trudniace sie na dostarczaniu pomocy jak i rozrywek tymze ludziom? Wydaje mi sie ze wypowiadaja sie tu jedynie pojedyncze jednostki, niezwiazane z studenckim klimatem, ale nie ukrywajmy, do warszawy, krakowa, poznania, wrocławia czy gdanska, ktore istnieja dzieki wielu czynnikom, Lublin gdyby nie studenci byłby o wiele gorszy od rzeszowa, o ktorym ktos wyzej wspomniał. A co takiego masz w tymże rzeszowie? to ze Ci autostrade zbuduja? tylko dzieki szczesliwemu polozeniu ? rzeszów moze i niestety, ale przez najblizsze dziesiaciolecia nie ma szans dojsc do lublina, ani pod wzgledem mieszkancow ani patrzac na inne 'wazne dla kazdego mieszkanca' wzgledy. Rzeszow ma potencjał, ale Lublin również go ma. Myslicie ze po rzeszowskim pochodzie w tamtym roku było czysto? nie... był burdel tak jak i u nas i wszedzie tak jest i bedzie. Takie sa realia studiów. To że ludzie tego nie pojmuja dowodzi jedynie temu iż w naszym miescie kroluje kadra 'pomaturalna' ktora studiow nie miała okazji zasmakowac. Pozdrawiam Rzeszów Lublin i Białystok

Nie przesadzaj LUblin nie ma 100 tysiecy studentów to jakis mit , nawet gdyby brać po uwage zaocznych i prywatne uczelnie to wychodzi góra 70-80 tysiecy.KUl, UMCS < polibuda i inne publikuja dane i liczbie studentów jakby nie liczył dodajac nawet prywatne uczelnie wychodzi mniej wiecej taka liczba która podałem , nigdy w Lublinie nie studiowało 100 tysiecy osób , nawet we Wrcołąwiu nie ma tylu studentów. Studiowanie stało sie masowe bo nie ma zandego rynku pracy i niedługo do sprzatania kibli trzeba bedzie miec licencjata . Sytuacja staje sie chora . Co do reszty argumentów to oczywiscie sie z tobą agadzam. Rzeszó ma przedewszystkim dobre włądze lokalne ktore umia lobbować i ma troche jeszce małego przemysłu , doline lotnicza itp. a co ma lublin? fabryka samochodow- nie istnieje,ciezki przemysł?- jaki? banki??- nie ietsnieją BDK, WBC pochłoneły inne giganty, laboratoria , nowe technologie - nic tu nie ma ? strefa na felinie to jakis zart!! jedynie wiekszy przemysł mógłby uratować lublin, bo uczelnie NIC absolutnie nie dadza lublinowi bo uczelnie, oprócz kilku wydziałów i moze medycznej to 2 liga w polsce a rynek pracy jest nieadekwatny do liczby absolwentów i ponad połowa ludzi ucieka z lublina, np w Poznaniu czy Krakowie tak nie jest- ludzie wciakaja w to miasto a z turystyki i eventów maisto nie pociagnie. JESLI NIC NIE ZMIENI SIE W CIAGU NASTEPNYCH 10-15 lat w lublinie to stanie sie on w XXI wieku taka jakaś legnica albo przemyslem czy sandomierzem. nic nie znaczacym turystycznym miasetm powaitowym z zabytkami i ledwo ciagnacymi uniwerystemai o ile w ogle te uczelnie przetrwaja nastepne lata szykuje sie neizły niż

Nie przesadzaj LUblin nie ma 100 tysiecy studentów to jakis mit , nawet gdyby brać po uwage zaocznych i prywatne uczelnie to wychodzi góra 70-80 tysiecy.KUl, UMCS < polibuda i inne publikuja dane i liczbie studentów jakby nie liczył dodajac nawet prywatne uczelnie wychodzi mniej wiecej taka liczba która podałem , nigdy w Lublinie nie studiowało 100 tysiecy osób , nawet we Wrcołąwiu nie ma tylu studentów. Studiowanie stało sie masowe bo nie ma zandego rynku pracy i niedługo do sprzatania kibli trzeba bedzie miec licenc... rozwiń
Avatar
Andrzej / 7 maja 2010 o 09:55
0
~jerzy~ napisał:
Myslicie ze po rzeszowskim pochodzie w tamtym roku było czysto? nie... był burdel tak jak i u nas i wszedzie tak jest i bedzie. Takie sa realia studiów. To że ludzie tego nie pojmuja dowodzi jedynie temu iż w naszym miescie kroluje kadra 'pomaturalna' ktora studiow nie miała okazji zasmakowac. Pozdrawiam Rzeszów Lublin i Białystok


Jeżeli myślisz że tak będzie to jesteś ćwokiem. To nie są realia studiów, to bandzie idiotów wydaje się że jak są studentami to już są ponad prawem. To właśnie tacy jak ty i tobie podobni, jeżeli gdzieś dostaną pracę to przez swoje postępy i zachowanie potrafią ją zeszmacić. To przez takich bydlaków mamy w kraju to co mamy, czyli jedno wielkie rozpiździe. 50% urzędników takich jak sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele powinno być do końca życia pozbawionych prawa wykonywania zawodu. O politykach szkoda pisać bo to jest już moralne dno . Dlatego tak się dzieje że to właśnie część panów studentów to bydło za które studia kończy kasa i znajomości. Więc co po takim bydle można się spodziewać?


Jeżeli myślisz że tak będzie to jesteś ćwokiem. To nie są realia studiów, to bandzie idiotów wydaje się że jak są studentami to już są ponad prawem. To właśnie tacy jak ty i tobie podobni, jeżeli gdzieś dostaną pracę to przez swoje postępy i zachowanie potrafią ją zeszmacić. To przez takich bydlaków mamy w kraju to co mamy, czyli jedno wielkie rozpiździe. 50% urzędników takich jak sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele powinno być do końca życia pozbawionych prawa wykonywania zawodu. O politykach szkoda pisa... rozwiń
Avatar
młoda / 7 maja 2010 o 09:23
0
Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. I to pokazali studenci wczoraj.
Avatar
były student / 7 maja 2010 o 09:21
0
Jechałem ul. Sowińskiego ok. 17.30 - fakt, syf był, korek jeszcze nierozładowany, z Weteranów wyskoczyła karetka i trochę strach było zjeżdżać do krawężnika, żeby opony nie rozwalić na jednej z licznych butelek. Ale o 19.30 w tym samym miejscu pracownicy MPO zbierali butelki i puszki, więc i tak reakcja była szybka.

Co nie zmienia faktu, że kultura osobista i wyniesione z domu rodzinnego wychowanie śmiecącej części studentów jest na żenująco niskim poziomie. Kiedyś już matura nobilitowała i miała swoją wartość - dziś jak widać edukacja stała się zbyt dostępna, bo rzucanie śmieci na ziemię czy ulicę to nic innego jak buractwo. I jeżeli jeden burak z drugim mieni się studentem, to tym gorzej dla studenckiej braci.
Jechałem ul. Sowińskiego ok. 17.30 - fakt, syf był, korek jeszcze nierozładowany, z Weteranów wyskoczyła karetka i trochę strach było zjeżdżać do krawężnika, żeby opony nie rozwalić na jednej z licznych butelek. Ale o 19.30 w tym samym miejscu pracownicy MPO zbierali butelki i puszki, więc i tak reakcja była szybka.

Co nie zmienia faktu, że kultura osobista i wyniesione z domu rodzinnego wychowanie śmiecącej części studentów jest na żenująco niskim poziomie. Kiedyś już matura nobilitowała i miała swoją wartość - dziś jak widać e... rozwiń
Avatar
miastowy w gumiakach / 7 maja 2010 o 09:12
0
....przeszedł korowód studentów otwierający Lubelskie Dni Kultury Studenckiej....
Nie chcę być złośliwy,ale jeszcze kolejny raz okazało się jaja jest kultura studentów.A większość takowych wywodzi się ze środowisk małomiasteczkowych i ze wsi.
Dobrze,że są rządni wiedzy,ale jak ktoś w genach ma zakodowane bałaganiarstwo,chamstwo i licho wie co jeszcze,to żadne studia genów takiemu nie zmienią.
Doszło do tego,że uczelnie (w tym prywatne licencjaty) okupują wieśniacy i również seminaria duchowne zapelniane są chłopakami ze wsi.Dlatego też mamy taką wiarę.NA kazaniach wciąż politykują i wołają o pieniądze.
....przeszedł korowód studentów otwierający Lubelskie Dni Kultury Studenckiej....
Nie chcę być złośliwy,ale jeszcze kolejny raz okazało się jaja jest kultura studentów.A większość takowych wywodzi się ze środowisk małomiasteczkowych i ze wsi.
Dobrze,że są rządni wiedzy,ale jak ktoś w genach ma zakodowane bałaganiarstwo,chamstwo i licho wie co jeszcze,to żadne studia genów takiemu nie zmienią.
Doszło do tego,że uczelnie (w tym prywatne licencjaty) okupują wieśniacy i również seminaria duchowne zapelniane są chłopakami ze wsi... rozwiń
Avatar
licealistka / 7 maja 2010 o 09:07
0
Bydło i tyle........ A za chwilę DW pewnie zwali wszystko na kibiców.
Avatar
~lublinianka~ / 7 maja 2010 o 08:30
0
To był zwykły najazd HUNÓW a nie korowód naszych przyszłych "ELYT"
Avatar
Miro / 7 maja 2010 o 08:06
0
Lublin to wiocha! A tzw. "władze" miasta przypominają małego wiejskiego sołtysa-ćwoka, który leży pijany przy płocie. W każdym innym normalnym miejscu, miastu zależy na promocji, turystach, mieszkańcach i wpływach z usług oferowanych przez miasto. Żeby zarobic trzeba zainwestować. A tutaj? Bród, smród, knajpy z browarem i nuda. A jak się wydarzy, to stanowi tylko problem dla sołtysa, przerywa jego letarg. Ludzie zamiast tu siedzieć, jedźcie studiowac do Krakowa, Wrocławia, Poznania czy Gdańska. Ostatecznie do Wawy - ale nie tutaj.
Avatar
Qavtan / 10 maja 2010 o 22:27
0
Jazda rowerem po miejscach gdzie bawili się studenci to dramat.
Starówka jest w wielu miejscach 'pokropiona' szkłem.
Avatar
Anetteso / 7 maja 2010 o 16:45
0
Powiem tak uczestniczylam w Korowodzie fakt zostawilismy syf ale na trasie Od Polibudy od UMCS-u nie bylo ani jednego porzadnego kosza byly male pseudo w ktorych miescilo sie raptem 10 butelek a studentow byly setki.
Wiec niech wladze nie obwiniaja tylko nas wiadomo ze student bedzie pil zamiast zorganizowac jakies kosze to nic nie bylo.
Avatar
tesujhe / 7 maja 2010 o 13:18
0
~jerzy~ napisał:
Coś wam powiem, krytykujacy to wszystko uzytkownicy. Nasze miato Lublin.. czym by był gdyby nie 100 tysiecy studentow ? na czym zarabiały by mały i srednie firmy trudniace sie na dostarczaniu pomocy jak i rozrywek tymze ludziom? Wydaje mi sie ze wypowiadaja sie tu jedynie pojedyncze jednostki, niezwiazane z studenckim klimatem, ale nie ukrywajmy, do warszawy, krakowa, poznania, wrocławia czy gdanska, ktore istnieja dzieki wielu czynnikom, Lublin gdyby nie studenci byłby o wiele gorszy od rzeszowa, o ktorym ktos wyzej wspomniał. A co takiego masz w tymże rzeszowie? to ze Ci autostrade zbuduja? tylko dzieki szczesliwemu polozeniu ? rzeszów moze i niestety, ale przez najblizsze dziesiaciolecia nie ma szans dojsc do lublina, ani pod wzgledem mieszkancow ani patrzac na inne 'wazne dla kazdego mieszkanca' wzgledy. Rzeszow ma potencjał, ale Lublin również go ma. Myslicie ze po rzeszowskim pochodzie w tamtym roku było czysto? nie... był burdel tak jak i u nas i wszedzie tak jest i bedzie. Takie sa realia studiów. To że ludzie tego nie pojmuja dowodzi jedynie temu iż w naszym miescie kroluje kadra 'pomaturalna' ktora studiow nie miała okazji zasmakowac. Pozdrawiam Rzeszów Lublin i Białystok

Nie przesadzaj LUblin nie ma 100 tysiecy studentów to jakis mit , nawet gdyby brać po uwage zaocznych i prywatne uczelnie to wychodzi góra 70-80 tysiecy.KUl, UMCS < polibuda i inne publikuja dane i liczbie studentów jakby nie liczył dodajac nawet prywatne uczelnie wychodzi mniej wiecej taka liczba która podałem , nigdy w Lublinie nie studiowało 100 tysiecy osób , nawet we Wrcołąwiu nie ma tylu studentów. Studiowanie stało sie masowe bo nie ma zandego rynku pracy i niedługo do sprzatania kibli trzeba bedzie miec licencjata . Sytuacja staje sie chora . Co do reszty argumentów to oczywiscie sie z tobą agadzam. Rzeszó ma przedewszystkim dobre włądze lokalne ktore umia lobbować i ma troche jeszce małego przemysłu , doline lotnicza itp. a co ma lublin? fabryka samochodow- nie istnieje,ciezki przemysł?- jaki? banki??- nie ietsnieją BDK, WBC pochłoneły inne giganty, laboratoria , nowe technologie - nic tu nie ma ? strefa na felinie to jakis zart!! jedynie wiekszy przemysł mógłby uratować lublin, bo uczelnie NIC absolutnie nie dadza lublinowi bo uczelnie, oprócz kilku wydziałów i moze medycznej to 2 liga w polsce a rynek pracy jest nieadekwatny do liczby absolwentów i ponad połowa ludzi ucieka z lublina, np w Poznaniu czy Krakowie tak nie jest- ludzie wciakaja w to miasto a z turystyki i eventów maisto nie pociagnie. JESLI NIC NIE ZMIENI SIE W CIAGU NASTEPNYCH 10-15 lat w lublinie to stanie sie on w XXI wieku taka jakaś legnica albo przemyslem czy sandomierzem. nic nie znaczacym turystycznym miasetm powaitowym z zabytkami i ledwo ciagnacymi uniwerystemai o ile w ogle te uczelnie przetrwaja nastepne lata szykuje sie neizły niż

Nie przesadzaj LUblin nie ma 100 tysiecy studentów to jakis mit , nawet gdyby brać po uwage zaocznych i prywatne uczelnie to wychodzi góra 70-80 tysiecy.KUl, UMCS < polibuda i inne publikuja dane i liczbie studentów jakby nie liczył dodajac nawet prywatne uczelnie wychodzi mniej wiecej taka liczba która podałem , nigdy w Lublinie nie studiowało 100 tysiecy osób , nawet we Wrcołąwiu nie ma tylu studentów. Studiowanie stało sie masowe bo nie ma zandego rynku pracy i niedługo do sprzatania kibli trzeba bedzie miec licenc... rozwiń
Avatar
Andrzej / 7 maja 2010 o 09:55
0
~jerzy~ napisał:
Myslicie ze po rzeszowskim pochodzie w tamtym roku było czysto? nie... był burdel tak jak i u nas i wszedzie tak jest i bedzie. Takie sa realia studiów. To że ludzie tego nie pojmuja dowodzi jedynie temu iż w naszym miescie kroluje kadra 'pomaturalna' ktora studiow nie miała okazji zasmakowac. Pozdrawiam Rzeszów Lublin i Białystok


Jeżeli myślisz że tak będzie to jesteś ćwokiem. To nie są realia studiów, to bandzie idiotów wydaje się że jak są studentami to już są ponad prawem. To właśnie tacy jak ty i tobie podobni, jeżeli gdzieś dostaną pracę to przez swoje postępy i zachowanie potrafią ją zeszmacić. To przez takich bydlaków mamy w kraju to co mamy, czyli jedno wielkie rozpiździe. 50% urzędników takich jak sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele powinno być do końca życia pozbawionych prawa wykonywania zawodu. O politykach szkoda pisać bo to jest już moralne dno . Dlatego tak się dzieje że to właśnie część panów studentów to bydło za które studia kończy kasa i znajomości. Więc co po takim bydle można się spodziewać?


Jeżeli myślisz że tak będzie to jesteś ćwokiem. To nie są realia studiów, to bandzie idiotów wydaje się że jak są studentami to już są ponad prawem. To właśnie tacy jak ty i tobie podobni, jeżeli gdzieś dostaną pracę to przez swoje postępy i zachowanie potrafią ją zeszmacić. To przez takich bydlaków mamy w kraju to co mamy, czyli jedno wielkie rozpiździe. 50% urzędników takich jak sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele powinno być do końca życia pozbawionych prawa wykonywania zawodu. O politykach szkoda pisa... rozwiń
Avatar
młoda / 7 maja 2010 o 09:23
0
Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy. I to pokazali studenci wczoraj.
Avatar
były student / 7 maja 2010 o 09:21
0
Jechałem ul. Sowińskiego ok. 17.30 - fakt, syf był, korek jeszcze nierozładowany, z Weteranów wyskoczyła karetka i trochę strach było zjeżdżać do krawężnika, żeby opony nie rozwalić na jednej z licznych butelek. Ale o 19.30 w tym samym miejscu pracownicy MPO zbierali butelki i puszki, więc i tak reakcja była szybka.

Co nie zmienia faktu, że kultura osobista i wyniesione z domu rodzinnego wychowanie śmiecącej części studentów jest na żenująco niskim poziomie. Kiedyś już matura nobilitowała i miała swoją wartość - dziś jak widać edukacja stała się zbyt dostępna, bo rzucanie śmieci na ziemię czy ulicę to nic innego jak buractwo. I jeżeli jeden burak z drugim mieni się studentem, to tym gorzej dla studenckiej braci.
Jechałem ul. Sowińskiego ok. 17.30 - fakt, syf był, korek jeszcze nierozładowany, z Weteranów wyskoczyła karetka i trochę strach było zjeżdżać do krawężnika, żeby opony nie rozwalić na jednej z licznych butelek. Ale o 19.30 w tym samym miejscu pracownicy MPO zbierali butelki i puszki, więc i tak reakcja była szybka.

Co nie zmienia faktu, że kultura osobista i wyniesione z domu rodzinnego wychowanie śmiecącej części studentów jest na żenująco niskim poziomie. Kiedyś już matura nobilitowała i miała swoją wartość - dziś jak widać e... rozwiń
Avatar
miastowy w gumiakach / 7 maja 2010 o 09:12
0
....przeszedł korowód studentów otwierający Lubelskie Dni Kultury Studenckiej....
Nie chcę być złośliwy,ale jeszcze kolejny raz okazało się jaja jest kultura studentów.A większość takowych wywodzi się ze środowisk małomiasteczkowych i ze wsi.
Dobrze,że są rządni wiedzy,ale jak ktoś w genach ma zakodowane bałaganiarstwo,chamstwo i licho wie co jeszcze,to żadne studia genów takiemu nie zmienią.
Doszło do tego,że uczelnie (w tym prywatne licencjaty) okupują wieśniacy i również seminaria duchowne zapelniane są chłopakami ze wsi.Dlatego też mamy taką wiarę.NA kazaniach wciąż politykują i wołają o pieniądze.
....przeszedł korowód studentów otwierający Lubelskie Dni Kultury Studenckiej....
Nie chcę być złośliwy,ale jeszcze kolejny raz okazało się jaja jest kultura studentów.A większość takowych wywodzi się ze środowisk małomiasteczkowych i ze wsi.
Dobrze,że są rządni wiedzy,ale jak ktoś w genach ma zakodowane bałaganiarstwo,chamstwo i licho wie co jeszcze,to żadne studia genów takiemu nie zmienią.
Doszło do tego,że uczelnie (w tym prywatne licencjaty) okupują wieśniacy i również seminaria duchowne zapelniane są chłopakami ze wsi... rozwiń
Avatar
licealistka / 7 maja 2010 o 09:07
0
Bydło i tyle........ A za chwilę DW pewnie zwali wszystko na kibiców.
Avatar
~lublinianka~ / 7 maja 2010 o 08:30
0
To był zwykły najazd HUNÓW a nie korowód naszych przyszłych "ELYT"
Avatar
Miro / 7 maja 2010 o 08:06
0
Lublin to wiocha! A tzw. "władze" miasta przypominają małego wiejskiego sołtysa-ćwoka, który leży pijany przy płocie. W każdym innym normalnym miejscu, miastu zależy na promocji, turystach, mieszkańcach i wpływach z usług oferowanych przez miasto. Żeby zarobic trzeba zainwestować. A tutaj? Bród, smród, knajpy z browarem i nuda. A jak się wydarzy, to stanowi tylko problem dla sołtysa, przerywa jego letarg. Ludzie zamiast tu siedzieć, jedźcie studiowac do Krakowa, Wrocławia, Poznania czy Gdańska. Ostatecznie do Wawy - ale nie tutaj.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód/

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 16 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 6 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!