Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 listopada 2012 r.
14:49
Edytuj ten wpis

W piątek H&M otworzy nowy sklep w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora dudi jsz
0 13 A A

W piątek H&M otworzy swój drugi sklep w Lublinie i zarazem setny w Polsce. Na pierwszych klientów czekają promocje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 listopada 2012 r. o 22:12
0
A żyd siedzi i zaciera ręce
Avatar
Lola / 10 listopada 2012 r. o 21:59
0
[quote name='xxx' timestamp='1352410228' post='691300']
Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci.
Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami).
A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha.
Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
[/quote]

to fakt,że na Krakowskim prawie nic nie ma, same restauracje. ja osobiście nie lubię tamtędy przechodzić bo nie czuję tego klimatu , właśnie przez te knajpy..
[quote name='xxx' timestamp='1352410228' post='691300']
Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci.
Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami).
A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha.
Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
[/quote]

to fakt,że na Krakowskim prawie nic nie ma, same res... rozwiń
Avatar
Lola / 10 listopada 2012 r. o 21:56
0
Super, że setny H&M znalazł się w naszym Lublinie! przynajmniej będzie tam cała oferta, którą posiada H&M (np. kosmetyki) bo w Plazie sklep był trochę okrojony w porównaniu z tymi np. w stolicy
Avatar
Jack / 9 listopada 2012 r. o 14:03
0
Słuchajcie!!!
Dla mnie to super podejście firmy H&M, widać firma nie stawia tylko na kase i zysk, tylko chce społecznie współistnieć. Dlaczego? Ponieważ mało która firma decyduje się w obecnych czasach na otworzenie swojego sklepu w starej kamienicy w centrum miasta. Każda sieciówka idzie na łatwizne w blaszaki potocznie zwane Galerią, a tu H&M po raz kolejny pokazał, że potrafi pieknie współistnieć z lokalną społecznośćią. Jestem bardzo zadowolony z takie podejścia i mam nadzieję że ta firma otworzy więcej swoich sklepów ale w zwykłych kamienicach niż jakiś brudnych centrach handlowych. Piekne posunięcie. H&M znów zaskakuje!
Słuchajcie!!!
Dla mnie to super podejście firmy H&M, widać firma nie stawia tylko na kase i zysk, tylko chce społecznie współistnieć. Dlaczego? Ponieważ mało która firma decyduje się w obecnych czasach na otworzenie swojego sklepu w starej kamienicy w centrum miasta. Każda sieciówka idzie na łatwizne w blaszaki potocznie zwane Galerią, a tu H&M po raz kolejny pokazał, że potrafi pieknie współistnieć z lokalną społecznośćią. Jestem bardzo zadowolony z takie podejścia i mam nadzieję że ta firma otworzy więcej swoich s... rozwiń
Avatar
bogu wszystkowiedzący / 9 listopada 2012 r. o 12:57
0
[quote name='Thx' timestamp='1352409899' post='691299']
-bogu wszystkowiedzący-
A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle
burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
[/quote]

Hehe, śmieszny jesteś. W LBN się urodziłem i całe życie tu mieszkam. Nie wiem skąd masz takie "rewelacje". Coś sobie uroiłeś w swojej główce. Co tylko potwierdza to że nie ma co się przejmować zdaniem takich "narzekaczo-głupków" jak ty. Pozdrawiam
[quote name='Thx' timestamp='1352409899' post='691299']
-bogu wszystkowiedzący-
A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle
burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
[/quote]

Hehe, śmieszny jesteś. W LBN się urodziłem i całe życie tu mieszkam. Nie wiem skąd masz takie "rewelacje". Coś sobie uroiłeś w swojej główce. Co tylko potwierdza to że nie ma co się przejmować zdaniem takich "narzekaczo-głupków" jak ty. Pozdrawiam rozwiń
Avatar
jj / 9 listopada 2012 r. o 10:06
0
A ch.... z H&M ja chce C&A lub Marks and Spencer
Avatar
xxx / 8 listopada 2012 r. o 22:30
0
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc.[/quote]

Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci.
Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami).
A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha.
Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc.[/quote]

Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperac... rozwiń
Avatar
Thx / 8 listopada 2012 r. o 22:24
0
-bogu wszystkowiedzący-
A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle
burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
Avatar
bogu wszystkowiedzący / 8 listopada 2012 r. o 21:26
0
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
NIe no oczywiście bo gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc. W końcu na krakowskim powinna stać fabryka (tak tak, no bo całą produkcję z Lublina wynieśli) a tutaj znowu będą zatrudniać za marne grosze etc. Dajcie sobie trochę na wstrzymanie, zamiast się cieszyć że ktoś chce zainwestować tutaj pieniądze i to na pewno nie małe (proponuję zapoznać się z kosztami remontu takiego budynku) to cały czas wam pod górkę i wiatr w oczy...
[/quote]

Otóż to, popieram. Te szmatki z HM mnie nie interesują ale przejde się kiedyś tam zobaczyć wnętrza i odnowioną fasadę kamienicy. Ja się cieszę że kolejna kamienica w centrum wygląda znakomicie.

A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle. Ja nie wiem w czym oni mają problem? Nie chcesz to nie idź tam, nie kupuj
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
NIe no oczywiście bo gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc. W końcu na krakowskim powinna stać fabryka (tak tak, no bo całą produkcję z Lublina wynieśli) a tutaj znowu będą zatrudniać za marne grosze etc. Dajcie sobie trochę na wst... rozwiń
Avatar
krzesimir / 8 listopada 2012 r. o 17:47
0
Co by się nie działo, to ludzie będą narzekać. Dziwny naród...
Avatar
Gość / 10 listopada 2012 r. o 22:12
0
A żyd siedzi i zaciera ręce
Avatar
Lola / 10 listopada 2012 r. o 21:59
0
[quote name='xxx' timestamp='1352410228' post='691300']
Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci.
Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami).
A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha.
Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
[/quote]

to fakt,że na Krakowskim prawie nic nie ma, same restauracje. ja osobiście nie lubię tamtędy przechodzić bo nie czuję tego klimatu , właśnie przez te knajpy..
[quote name='xxx' timestamp='1352410228' post='691300']
Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci.
Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami).
A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha.
Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
[/quote]

to fakt,że na Krakowskim prawie nic nie ma, same res... rozwiń
Avatar
Lola / 10 listopada 2012 r. o 21:56
0
Super, że setny H&M znalazł się w naszym Lublinie! przynajmniej będzie tam cała oferta, którą posiada H&M (np. kosmetyki) bo w Plazie sklep był trochę okrojony w porównaniu z tymi np. w stolicy
Avatar
Jack / 9 listopada 2012 r. o 14:03
0
Słuchajcie!!!
Dla mnie to super podejście firmy H&M, widać firma nie stawia tylko na kase i zysk, tylko chce społecznie współistnieć. Dlaczego? Ponieważ mało która firma decyduje się w obecnych czasach na otworzenie swojego sklepu w starej kamienicy w centrum miasta. Każda sieciówka idzie na łatwizne w blaszaki potocznie zwane Galerią, a tu H&M po raz kolejny pokazał, że potrafi pieknie współistnieć z lokalną społecznośćią. Jestem bardzo zadowolony z takie podejścia i mam nadzieję że ta firma otworzy więcej swoich sklepów ale w zwykłych kamienicach niż jakiś brudnych centrach handlowych. Piekne posunięcie. H&M znów zaskakuje!
Słuchajcie!!!
Dla mnie to super podejście firmy H&M, widać firma nie stawia tylko na kase i zysk, tylko chce społecznie współistnieć. Dlaczego? Ponieważ mało która firma decyduje się w obecnych czasach na otworzenie swojego sklepu w starej kamienicy w centrum miasta. Każda sieciówka idzie na łatwizne w blaszaki potocznie zwane Galerią, a tu H&M po raz kolejny pokazał, że potrafi pieknie współistnieć z lokalną społecznośćią. Jestem bardzo zadowolony z takie podejścia i mam nadzieję że ta firma otworzy więcej swoich s... rozwiń
Avatar
bogu wszystkowiedzący / 9 listopada 2012 r. o 12:57
0
[quote name='Thx' timestamp='1352409899' post='691299']
-bogu wszystkowiedzący-
A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle
burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
[/quote]

Hehe, śmieszny jesteś. W LBN się urodziłem i całe życie tu mieszkam. Nie wiem skąd masz takie "rewelacje". Coś sobie uroiłeś w swojej główce. Co tylko potwierdza to że nie ma co się przejmować zdaniem takich "narzekaczo-głupków" jak ty. Pozdrawiam
[quote name='Thx' timestamp='1352409899' post='691299']
-bogu wszystkowiedzący-
A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle
burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
[/quote]

Hehe, śmieszny jesteś. W LBN się urodziłem i całe życie tu mieszkam. Nie wiem skąd masz takie "rewelacje". Coś sobie uroiłeś w swojej główce. Co tylko potwierdza to że nie ma co się przejmować zdaniem takich "narzekaczo-głupków" jak ty. Pozdrawiam rozwiń
Avatar
jj / 9 listopada 2012 r. o 10:06
0
A ch.... z H&M ja chce C&A lub Marks and Spencer
Avatar
xxx / 8 listopada 2012 r. o 22:30
0
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc.[/quote]

Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci.
Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami).
A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha.
Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc.[/quote]

Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera.
Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperac... rozwiń
Avatar
Thx / 8 listopada 2012 r. o 22:24
0
-bogu wszystkowiedzący-
A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle
burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
Avatar
bogu wszystkowiedzący / 8 listopada 2012 r. o 21:26
0
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
NIe no oczywiście bo gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc. W końcu na krakowskim powinna stać fabryka (tak tak, no bo całą produkcję z Lublina wynieśli) a tutaj znowu będą zatrudniać za marne grosze etc. Dajcie sobie trochę na wstrzymanie, zamiast się cieszyć że ktoś chce zainwestować tutaj pieniądze i to na pewno nie małe (proponuję zapoznać się z kosztami remontu takiego budynku) to cały czas wam pod górkę i wiatr w oczy...
[/quote]

Otóż to, popieram. Te szmatki z HM mnie nie interesują ale przejde się kiedyś tam zobaczyć wnętrza i odnowioną fasadę kamienicy. Ja się cieszę że kolejna kamienica w centrum wygląda znakomicie.

A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle. Ja nie wiem w czym oni mają problem? Nie chcesz to nie idź tam, nie kupuj
[quote name='pp' timestamp='1352393137' post='691184']
NIe no oczywiście bo gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc. W końcu na krakowskim powinna stać fabryka (tak tak, no bo całą produkcję z Lublina wynieśli) a tutaj znowu będą zatrudniać za marne grosze etc. Dajcie sobie trochę na wst... rozwiń
Avatar
krzesimir / 8 listopada 2012 r. o 17:47
0
Co by się nie działo, to ludzie będą narzekać. Dziwny naród...