Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2011 r.
18:36
Edytuj ten wpis

WORD: Ranking lubelskich szkół nauki jazdy za rok 2010

0 62 A A
Lubelski WORD w roku 2010 przeprowadził prawie 60 tys. egzaminów praktycznych, z czego blisko 55 tys
Lubelski WORD w roku 2010 przeprowadził prawie 60 tys. egzaminów praktycznych, z czego blisko 55 tys

Co druga osoba ucząca się jeździć w lubartowskim ośrodku szkolenia Osior zdaje egzamin za pierwszym razem. – To najlepszy wynik na terenie dawnego województwa lubelskiego – wynika z najnowszego zestawienia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lubelski WORD w roku 2010 przeprowadził prawie 60 tys. egzaminów praktycznych, z czego blisko 55 tys. na kategorię B.

– Za pierwszym podejściem zdało ok. 30 proc. kandydatów na kierowcę. To wynik zbliżony do średniej krajowej, utrzymujący się od kilku lat – mówi Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora WORD w Lublinie. Znacznie lepiej poszło kursantom z egzaminem praktycznym – zdało go 81 proc. przystępujących.
Najlepszą skutecznością w 2010 r. wykazał się Ośrodek Szkolenia Kierowców Osior z Lubartowa. Egzamin praktyczny za pierwszym razem zdało 49 z 90 kursantów tej szkoły (55 proc.). Wynik jest tym bardziej imponujący, że kursanci OSIOR muszą zdawać egzaminy w "nie swoim” mieście.

– Wszystko zależy od instruktora – zdradza tajemnicę sukcesu Wiesław Osior, właściciel szkoły. – Jeżeli nie odpuszcza, nie idzie na łatwiznę, stara się zrozumieć i pomóc, wtedy jest sukces. A jeżeli widzi, że jest słabo, radzi nie podchodzić do egzaminu i jeszcze potrenować.

Czasem trzeba 2, 3 dodatkowych lekcji. Czasem całego kursu. – Jak w przypadku 60-latek, które uczyły się w mojej szkole – mówi Osior. – Zdały. A teraz jeżdżą uśmiechnięte od ucha do ucha.

– Zdany egzamin to wspólna, ciężka praca instruktora i kursanta. I to już od pierwszych zajęć teoretycznych i pierwszych godzin za kierownicą – podkreśla Tomasz Szewczyk, instruktor w ośrodku Mistrzkierownicy.pl, który ma najlepsze notowania w Lublinie.

To w tej szkole kurs robiła w ub. roku Agnieszka Sztorc. – Zdałam za pierwszym razem. Podobnie jak moja siostra, która kilka miesięcy wcześniej uczyła się jeździć w tym samym ośrodku – mówi pani Agnieszka. – Sprawnie, szybko, konkretnie i merytorycznie.

Wśród najgorzej szkolących "wygrał” ośrodek szkolenia Madame z Kurowa. W 2010 r. ze 118 kursantów tej szkoły podchodzących do egzaminu za pierwszym razem zdało tylko 12 osób.

WORD w Zamościu ogłosi podobny raport w przyszłym tygodniu, WORD w Chełmie nie przygotowuje w tym roku takiego zestawienia.

Ściągnij cały ranking WORD


Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lukasz / 21 października 2011 o 06:52
0
Smiechem zartem ale dzisiaj podchodze do egzaminu w wordzie i robie prawko w firmie PIOTR wiec okaze sie czy czegos mnie nauczono hihi.Grunt to pozytywne myslenie i luzik:)
Avatar
ludzik / 12 września 2011 o 21:42
0
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
[/quote]
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośr... rozwiń
Avatar
Marta / 25 maja 2011 o 17:47
0
Ja mam taki problem, nie zdałam już 6 razy oczywiście ze swojej winy, przez moje błędy zazwyczaj spowodowane ogromnym stresem. Ale dopiero ostatnio oprzytomniałam, że winą mogę obarczyć instruktora, który jazdy ze mną traktował jak wycieczki oraz załatwianie swoich spraw prywatnych, gdzie ja siedziałam pół godziny w aucie i na niego czekałam, a potem szybko do domu najprostszą trasą bo mój czas minął. Parę razy zwróciłam mu delikatnie uwagę na ten temat, w końcu zadzwoniłam do jego szefa, który nie zgodził się na zmiane instruktora(?!). W koncu zostało mi moze ze 2h do wyjezdzenia i wiecej sie do nich nie odezwałam i poszłam do innego instruktora, ten powiedział, że nabrałam złych nawyków, że nie potrafie jezdzic, po 7h jazd powiedział w koncu ze powinnam iść na kolejny egzamin, bo jeżdżę na tyle dobrze. Niestety kolejnych dwóch tez nie zdałam :/
Moja prośba - czy może mi ktoś polecić jakąś szkołę jazdy w Lublinie, w której instruktorzy potrafią nauczyć nawet taką siertokę jak ja? Bardzo mi na tym zależy, nie ukrywam, że jest mi potrzebny taki dokument. Postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę, wykupić 10h ale nie jestem z Lublina i nie mam też kogo się poradzić. Potrzebuję instruktora, który bedzie ze mną szczery i albo powie mi że mogę iść na następny egzamin, albo żebym dała sobię spokój. Dziękuję z góry za jakąkolwiek odpowiedź. M.
Ja mam taki problem, nie zdałam już 6 razy oczywiście ze swojej winy, przez moje błędy zazwyczaj spowodowane ogromnym stresem. Ale dopiero ostatnio oprzytomniałam, że winą mogę obarczyć instruktora, który jazdy ze mną traktował jak wycieczki oraz załatwianie swoich spraw prywatnych, gdzie ja siedziałam pół godziny w aucie i na niego czekałam, a potem szybko do domu najprostszą trasą bo mój czas minął. Parę razy zwróciłam mu delikatnie uwagę na ten temat, w końcu zadzwoniłam do jego szefa, który nie zgodził się na zmiane instruktora(?!). ... rozwiń
Avatar
JOLA / 9 lutego 2011 o 17:30
0
RODMOS GÓRĄ
Avatar
wnb_ierownik / 8 lutego 2011 o 18:00
0
chcialbym sprobowac kat. C, ktory osrodek polecilibyscie?
Avatar
bywalec / 25 stycznia 2011 o 06:40
0
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
[/quote]
no i się wydało ,że jednak to sami osobie piszecie.puknij w stół a nożyce sie same odezwą...znacie takie przysłowie.Reklama to nie miejsce w forum tylko luźne pogawędki ...pozdrowienia i dalej się tak starajcie a a w przyszłym roku na pewno zawitacie w gronie najlepszych
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośr... rozwiń
Avatar
Kuba / 24 stycznia 2011 o 20:44
0
Podpisuje się pod Karolem. Pozdro dla Ciebie. Ja powiem tak: miła, fachowa obsługa, dużo cierpliwości do kursantów - chodzi mi tutaj o to, że jak bardzo dobrze prowadzone są zajęcia teoretyczne jak i praktyczne - co pokazują statystyki z UM Lublin. O ile mi wiadomo najlepszy OSK w Lublinie, a podanie przez DW statystyki są nierzetelne.

Pozdrawiam
Kuba
Avatar
Paweloo / 24 stycznia 2011 o 19:01
0
Tutaj się z tobą zgodze, najlepiej sprawdzić samemu statystyki ale jedna poprawka bo zdawalność mozna sprawdzić w WORDzie
Avatar
Karol / 24 stycznia 2011 o 12:45
0
[quote name='tom' timestamp='1295683245' post='427441']
POPIERAM KOLEGE !!!
[/quote]

Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
[quote name='tom' timestamp='1295683245' post='427441']
POPIERAM KOLEGE !!!
[/quote]

Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na mi... rozwiń
Avatar
tom / 22 stycznia 2011 o 09:00
0
[quote name='bywalec' timestamp='1295541069' post='426802']
zaniechaj tu w tym miejscu autoreklamy najpierw zasłuż,potem chwal to miejsce nie dla właścicielek
[/quote]
POPIERAM KOLEGE !!!
Avatar
lukasz / 21 października 2011 o 06:52
0
Smiechem zartem ale dzisiaj podchodze do egzaminu w wordzie i robie prawko w firmie PIOTR wiec okaze sie czy czegos mnie nauczono hihi.Grunt to pozytywne myslenie i luzik:)
Avatar
ludzik / 12 września 2011 o 21:42
0
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
[/quote]
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośr... rozwiń
Avatar
Marta / 25 maja 2011 o 17:47
0
Ja mam taki problem, nie zdałam już 6 razy oczywiście ze swojej winy, przez moje błędy zazwyczaj spowodowane ogromnym stresem. Ale dopiero ostatnio oprzytomniałam, że winą mogę obarczyć instruktora, który jazdy ze mną traktował jak wycieczki oraz załatwianie swoich spraw prywatnych, gdzie ja siedziałam pół godziny w aucie i na niego czekałam, a potem szybko do domu najprostszą trasą bo mój czas minął. Parę razy zwróciłam mu delikatnie uwagę na ten temat, w końcu zadzwoniłam do jego szefa, który nie zgodził się na zmiane instruktora(?!). W koncu zostało mi moze ze 2h do wyjezdzenia i wiecej sie do nich nie odezwałam i poszłam do innego instruktora, ten powiedział, że nabrałam złych nawyków, że nie potrafie jezdzic, po 7h jazd powiedział w koncu ze powinnam iść na kolejny egzamin, bo jeżdżę na tyle dobrze. Niestety kolejnych dwóch tez nie zdałam :/
Moja prośba - czy może mi ktoś polecić jakąś szkołę jazdy w Lublinie, w której instruktorzy potrafią nauczyć nawet taką siertokę jak ja? Bardzo mi na tym zależy, nie ukrywam, że jest mi potrzebny taki dokument. Postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę, wykupić 10h ale nie jestem z Lublina i nie mam też kogo się poradzić. Potrzebuję instruktora, który bedzie ze mną szczery i albo powie mi że mogę iść na następny egzamin, albo żebym dała sobię spokój. Dziękuję z góry za jakąkolwiek odpowiedź. M.
Ja mam taki problem, nie zdałam już 6 razy oczywiście ze swojej winy, przez moje błędy zazwyczaj spowodowane ogromnym stresem. Ale dopiero ostatnio oprzytomniałam, że winą mogę obarczyć instruktora, który jazdy ze mną traktował jak wycieczki oraz załatwianie swoich spraw prywatnych, gdzie ja siedziałam pół godziny w aucie i na niego czekałam, a potem szybko do domu najprostszą trasą bo mój czas minął. Parę razy zwróciłam mu delikatnie uwagę na ten temat, w końcu zadzwoniłam do jego szefa, który nie zgodził się na zmiane instruktora(?!). ... rozwiń
Avatar
JOLA / 9 lutego 2011 o 17:30
0
RODMOS GÓRĄ
Avatar
wnb_ierownik / 8 lutego 2011 o 18:00
0
chcialbym sprobowac kat. C, ktory osrodek polecilibyscie?
Avatar
bywalec / 25 stycznia 2011 o 06:40
0
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
[/quote]
no i się wydało ,że jednak to sami osobie piszecie.puknij w stół a nożyce sie same odezwą...znacie takie przysłowie.Reklama to nie miejsce w forum tylko luźne pogawędki ...pozdrowienia i dalej się tak starajcie a a w przyszłym roku na pewno zawitacie w gronie najlepszych
[quote name='Karol' timestamp='1295869539' post='428241']
Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośr... rozwiń
Avatar
Kuba / 24 stycznia 2011 o 20:44
0
Podpisuje się pod Karolem. Pozdro dla Ciebie. Ja powiem tak: miła, fachowa obsługa, dużo cierpliwości do kursantów - chodzi mi tutaj o to, że jak bardzo dobrze prowadzone są zajęcia teoretyczne jak i praktyczne - co pokazują statystyki z UM Lublin. O ile mi wiadomo najlepszy OSK w Lublinie, a podanie przez DW statystyki są nierzetelne.

Pozdrawiam
Kuba
Avatar
Paweloo / 24 stycznia 2011 o 19:01
0
Tutaj się z tobą zgodze, najlepiej sprawdzić samemu statystyki ale jedna poprawka bo zdawalność mozna sprawdzić w WORDzie
Avatar
Karol / 24 stycznia 2011 o 12:45
0
[quote name='tom' timestamp='1295683245' post='427441']
POPIERAM KOLEGE !!!
[/quote]

Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na miejscu. Zapytanie do pana który napisał że właścicielem ośrodka jest kobieta a pytam skąd Pan wie że to nie mężczyzna? Można zauważyć że to Panowie z konkurencji, dlatego proszę o to aby się tutaj nie wypowiadali i nie oczerniali Ośrodka. W woli ścisłości jeżeli można, proszę się pochwalić w jakich Ośrodkach pracujecie bądź jesteście właścicielami, bo wątpię żeby jakiś kursant wykłucał tutaj się o jedną opinie o małym Ośrodku, widocznie inne ośrodki widzą że ten Ośrodek jest dla nich dużą konkurencją i próbują go wygryźć.
[quote name='tom' timestamp='1295683245' post='427441']
POPIERAM KOLEGE !!!
[/quote]

Proszę mi tu niewyskakiwać że to "autoreklama". Gdyż z Panem Kubą robiłem wtedy kurs i jestem tak samo zadowolony. W Dzienniku Wschodnim nie napisano o tym Ośrodku, Gdyż jest mały a "po co o takim pisać"?. Jak narazie jest to najlepszy Ośrodek w Lublinie pod względem zdawalności, a wszystko jest do sprawdzenia w Wydziale Komunikacji. Opinia kolegi więc jest jak najbardziej na mi... rozwiń
Avatar
tom / 22 stycznia 2011 o 09:00
0
[quote name='bywalec' timestamp='1295541069' post='426802']
zaniechaj tu w tym miejscu autoreklamy najpierw zasłuż,potem chwal to miejsce nie dla właścicielek
[/quote]
POPIERAM KOLEGE !!!
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 26 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 50 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 94 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!