Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 stycznia 2011 r.
12:19
Edytuj ten wpis

Zbigniew Wojciechowski odchodzi do Sejmu

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 21 A A
Zastępca prezydenta Lublina podjął już decyzję. (Bartek Żurawski)
Zastępca prezydenta Lublina podjął już decyzję. (Bartek Żurawski)

Zbigniew Wojciechowski. zastępca prezydenta Lublina rezygnuje ze swojego stanowiska. Będzie posłem za Janusza Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wojciechowski tłumaczy, że na jego decyzji zaważyła determinacja mieszkańców w obronie drogi S17. Nie wyjaśnia, do którego klubu wstąpi. Ma to ogłosić na początku przyszłego tygodnia.

Zbigniew Wojciechowski jest teraz zastępcą prezydenta Lublina. Miejsce w Sejmie przypadło mu, bo z mandatu zrezygnował kilka dni temu Janusz Palikot.

Wojciechowski to działacz społeczny i polityczny związany przez lata z Ruchem Odbudowy Polski, a teraz Polska Jest Najważniejsza.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Łukasz / 22 stycznia 2011 r. o 09:48
NIE MA WIĘKSZEGO PIJAKA W LUBLINIE OD WOJCIECHOWSKIEGO !!!
Avatar
super jest / 21 stycznia 2011 r. o 19:47
Wspaniała wiadomość, zwłaszcza dla lubelskiego sportu. Gdyby tak jeszcze dało się zrobić, żeby nie wrócił... ech marzenia, gówno zawsze wypływa.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2011 r. o 16:10
Dzisiejszy "Kurierek" :

" [Red.] - Czy prawdą jest, że będzie czekał na pana fotel zastępcy prezydenta Lublina, co miał podobno obiecać Panu rezydent Krzysztof Żuk ?

[Wojciechowski] - Nie ma takich ustaleń. "


Zbychu, nie zalewaj.
Swoją prawdomówność pokazałeś w kampanii na prezydenta Lublina : "niezależny" i "bezpartyjny".

W październiku 2011 Żuk przytuli.
Dzisiejszy "Kurierek" :

" [Red.] - Czy prawdą jest, że będzie czekał na pana fotel zastępcy prezydenta Lublina, co miał podobno obiecać Panu rezydent Krzysztof Żuk ?

[Wojciechowski] - Nie ma takich ustaleń. "


Zbychu, nie zalewaj.
Swoją prawdomówność pokazałeś w kampanii na prezydenta Lublina : "niezależny" i "bezpartyjny".

W październiku 2011 Żuk przytuli. rozwiń
Avatar
nie-wielkopolanin / 21 stycznia 2011 r. o 11:20
[quote name='wielkopolanin' timestamp='1295527795' post='426689']
Bardzo dobra decyzja pana Wojciechowskiego dla dobra rozwoju regionu ? partia PO moze więcej coś zdziałac w sprawie inwestycji to gosciu dosc inteligętny nie CYKOR
[/quote]
Znam człowieka równe 30ci lat i wiem, że pan W. nic nie zrobi/ł dla Regionu, Miasta, Mieszkańców, etc. - nie ta półka, no ale gdyby tak dla siebie..... ho ho ho Zbyniu ;-)
Zresztą teraz będzie pracował dla................ Polski, w końcu Polska jest najważniejsza.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2011 r. o 08:21
Zaspokoić ambicje sfrustrowanego Dyzmy, można przez wpisanie w swój życiorys bycie Posłem RP przez kilka miesięcy.
Mam nadzieję, że w październiku będzie po ptakach.
Zbysio raz na zawsze pożegna sie z polityką a Żuk niech utrzymuje wtedy pasibrzucha z własnej kieszeni.
Avatar
ja / 20 stycznia 2011 r. o 21:18
[quote name='ADIN' timestamp='1295546132' post='426829']
Podobnie kibice Motoru Lublin. Też poszli za żukiem a teraz ich wydyma ze stadionem. Barany jakich mało.
[/quote]Baran to zasadzil twojej matce i wyklul sie kolejny baran czyli ty !
Avatar
jimol / 20 stycznia 2011 r. o 21:09
haha czy to nie był JEDYNY NIEZALEŻNY Z Lublina???
Avatar
ADIN / 20 stycznia 2011 r. o 18:55
[quote name='kluk' timestamp='1295526991' post='426678']
"DYZMA" XX/XXI wieku. ......w Lublinie jak dotychczas ,to przeważnie tacy mają się najlepiej. Ale to nie o nich źle swiadczy tylko o nas.... wyborcach.
[/quote]

Wybacz, ale ja na niego nie głosowałem. To raczej ci "żużlowcy" zanim poszli. Ale jak ktoś ma zakuty łeb to tak się kończy. Podobnie kibice Motoru Lublin. Też poszli za żukiem a teraz ich wydyma ze stadionem. Barany jakich mało.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2011 r. o 17:08
[quote name='ggg' timestamp='1295536232' post='426764']
Wstrętny oszust żerujący na pieniądzach z naszych podatków!! Bezpartyjny kandydat poinformował o tworzeniu struktur PJN w dniu objęcia fotela wiceprezydenta. Po co właził na ten stołek jak wiedział, że pójdzie na Wiejską???!! Dla kasy, dla kasy!!! Oj przepraszam ... dla dobra Lublina i Polski!!!
[/quote]

On wiedział, że pójdzie na Wiejską już daaawno temu.

Palikot zapowiedział, że złoży swój mandat poselski 1 października 2010 roku.

I od tego czasu Zbyszek już przebierał nóżkami i czekał, aż Palikot w końcu odda legitymację poselską.
Teraz wskoczy na miejsce Palikota z listy PO .... a niedługo potem pewnie przeskoczy do PJN.

W październiku 2011 zapamiętamy, żeby nie głosować na "bezpartyjnych".
[quote name='ggg' timestamp='1295536232' post='426764']
Wstrętny oszust żerujący na pieniądzach z naszych podatków!! Bezpartyjny kandydat poinformował o tworzeniu struktur PJN w dniu objęcia fotela wiceprezydenta. Po co właził na ten stołek jak wiedział, że pójdzie na Wiejską???!! Dla kasy, dla kasy!!! Oj przepraszam ... dla dobra Lublina i Polski!!!
[/quote]

On wiedział, że pójdzie na Wiejską już daaawno temu.

Palikot zapowiedział,... rozwiń
Avatar
ggg / 20 stycznia 2011 r. o 16:10
Wstrętny oszust żerujący na pieniądzach z naszych podatków!! Bezpartyjny kandydat poinformował o tworzeniu struktur PJN w dniu objęcia fotela wiceprezydenta. Po co właził na ten stołek jak wiedział, że pójdzie na Wiejską???!! Dla kasy, dla kasy!!! Oj przepraszam ... dla dobra Lublina i Polski!!!
Avatar
Łukasz / 22 stycznia 2011 r. o 09:48
NIE MA WIĘKSZEGO PIJAKA W LUBLINIE OD WOJCIECHOWSKIEGO !!!
Avatar
super jest / 21 stycznia 2011 r. o 19:47
Wspaniała wiadomość, zwłaszcza dla lubelskiego sportu. Gdyby tak jeszcze dało się zrobić, żeby nie wrócił... ech marzenia, gówno zawsze wypływa.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2011 r. o 16:10
Dzisiejszy "Kurierek" :

" [Red.] - Czy prawdą jest, że będzie czekał na pana fotel zastępcy prezydenta Lublina, co miał podobno obiecać Panu rezydent Krzysztof Żuk ?

[Wojciechowski] - Nie ma takich ustaleń. "


Zbychu, nie zalewaj.
Swoją prawdomówność pokazałeś w kampanii na prezydenta Lublina : "niezależny" i "bezpartyjny".

W październiku 2011 Żuk przytuli.
Dzisiejszy "Kurierek" :

" [Red.] - Czy prawdą jest, że będzie czekał na pana fotel zastępcy prezydenta Lublina, co miał podobno obiecać Panu rezydent Krzysztof Żuk ?

[Wojciechowski] - Nie ma takich ustaleń. "


Zbychu, nie zalewaj.
Swoją prawdomówność pokazałeś w kampanii na prezydenta Lublina : "niezależny" i "bezpartyjny".

W październiku 2011 Żuk przytuli. rozwiń
Avatar
nie-wielkopolanin / 21 stycznia 2011 r. o 11:20
[quote name='wielkopolanin' timestamp='1295527795' post='426689']
Bardzo dobra decyzja pana Wojciechowskiego dla dobra rozwoju regionu ? partia PO moze więcej coś zdziałac w sprawie inwestycji to gosciu dosc inteligętny nie CYKOR
[/quote]
Znam człowieka równe 30ci lat i wiem, że pan W. nic nie zrobi/ł dla Regionu, Miasta, Mieszkańców, etc. - nie ta półka, no ale gdyby tak dla siebie..... ho ho ho Zbyniu ;-)
Zresztą teraz będzie pracował dla................ Polski, w końcu Polska jest najważniejsza.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2011 r. o 08:21
Zaspokoić ambicje sfrustrowanego Dyzmy, można przez wpisanie w swój życiorys bycie Posłem RP przez kilka miesięcy.
Mam nadzieję, że w październiku będzie po ptakach.
Zbysio raz na zawsze pożegna sie z polityką a Żuk niech utrzymuje wtedy pasibrzucha z własnej kieszeni.
Avatar
ja / 20 stycznia 2011 r. o 21:18
[quote name='ADIN' timestamp='1295546132' post='426829']
Podobnie kibice Motoru Lublin. Też poszli za żukiem a teraz ich wydyma ze stadionem. Barany jakich mało.
[/quote]Baran to zasadzil twojej matce i wyklul sie kolejny baran czyli ty !
Avatar
jimol / 20 stycznia 2011 r. o 21:09
haha czy to nie był JEDYNY NIEZALEŻNY Z Lublina???
Avatar
ADIN / 20 stycznia 2011 r. o 18:55
[quote name='kluk' timestamp='1295526991' post='426678']
"DYZMA" XX/XXI wieku. ......w Lublinie jak dotychczas ,to przeważnie tacy mają się najlepiej. Ale to nie o nich źle swiadczy tylko o nas.... wyborcach.
[/quote]

Wybacz, ale ja na niego nie głosowałem. To raczej ci "żużlowcy" zanim poszli. Ale jak ktoś ma zakuty łeb to tak się kończy. Podobnie kibice Motoru Lublin. Też poszli za żukiem a teraz ich wydyma ze stadionem. Barany jakich mało.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2011 r. o 17:08
[quote name='ggg' timestamp='1295536232' post='426764']
Wstrętny oszust żerujący na pieniądzach z naszych podatków!! Bezpartyjny kandydat poinformował o tworzeniu struktur PJN w dniu objęcia fotela wiceprezydenta. Po co właził na ten stołek jak wiedział, że pójdzie na Wiejską???!! Dla kasy, dla kasy!!! Oj przepraszam ... dla dobra Lublina i Polski!!!
[/quote]

On wiedział, że pójdzie na Wiejską już daaawno temu.

Palikot zapowiedział, że złoży swój mandat poselski 1 października 2010 roku.

I od tego czasu Zbyszek już przebierał nóżkami i czekał, aż Palikot w końcu odda legitymację poselską.
Teraz wskoczy na miejsce Palikota z listy PO .... a niedługo potem pewnie przeskoczy do PJN.

W październiku 2011 zapamiętamy, żeby nie głosować na "bezpartyjnych".
[quote name='ggg' timestamp='1295536232' post='426764']
Wstrętny oszust żerujący na pieniądzach z naszych podatków!! Bezpartyjny kandydat poinformował o tworzeniu struktur PJN w dniu objęcia fotela wiceprezydenta. Po co właził na ten stołek jak wiedział, że pójdzie na Wiejską???!! Dla kasy, dla kasy!!! Oj przepraszam ... dla dobra Lublina i Polski!!!
[/quote]

On wiedział, że pójdzie na Wiejską już daaawno temu.

Palikot zapowiedział,... rozwiń
Avatar
ggg / 20 stycznia 2011 r. o 16:10
Wstrętny oszust żerujący na pieniądzach z naszych podatków!! Bezpartyjny kandydat poinformował o tworzeniu struktur PJN w dniu objęcia fotela wiceprezydenta. Po co właził na ten stołek jak wiedział, że pójdzie na Wiejską???!! Dla kasy, dla kasy!!! Oj przepraszam ... dla dobra Lublina i Polski!!!
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!