Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lutego 2010 r.
8:21
Edytuj ten wpis

Zgłosiła się właścicielka psa wyłowionego z Bystrzycy

0 27 A A

Do schroniska dla zwierząt zgłosiła się właścicielka psa, który omal nie utonął w sobotę w rzece. Związaną suczkę uratowali policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kobieta była bardzo roztrzęsiona. Twierdziła, że pies się zgubił, gdy jej ciężarna siostra była z nim na spacerze - powiedziała "Kurierowi" Bożena Kiedrowska, szefowa schroniska dla zwierząt przy ul. Metalurgicznej.

Po dłuższej rozmowie pracownicy schroniska oddali właścicielce suczkę "Lucy". Bożena Kiedrowska dodaje, że zwierzę samo mogło zaplątać się w szelki.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15.30. Psa zobaczyli w wodzie policjanci, którzy patrolowali okolice ul. Piłsudskiego w Lublinie. Zwierzak nie potrafił sam wydostać się na brzeg. Jeden z policjantów przytrzymywał za pas kolegę, który wyciągnął suczkę z wody. Po chwili okazało się, że miała łapy związane szelkami. Trafiła do schroniska dla zwierząt.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ona / 12 marca 2011 r. o 03:10
0
[quote name='oj oj oj' timestamp='1265675508' post='230964']
Aż dziw bierze, że Kazimierz nie przez SZ na końcu... Co za profanacja języka!
[/quote]
jak Kazio nie ma co do gara wsadzic do niech idzie do roboty idiota ten pies mu z gara nie wujadl a ze w garze pusto bo Kazio glupi a glupiemu zawsze bieda hehehehe Kazio idiota
Avatar
beata / 12 marca 2011 r. o 03:05
0
jak ta szmata moze klamac, po co sie zglosila do schroniska po ta biedna psine jak juz sie jej raz pozbyla, psiny znowu nie ma to moze tym razem ja utopila, to scierwo patrzy na policjanta jakby miala juz na niego wskoczyc zamiast sie cieszyc ze psa odzyskala- nic tylko szmata
Avatar
~gość~ / 28 marca 2010 r. o 21:51
0
Przykro mi poinformowac, ale sąsiedzi tej pani twierdza, ze od jakiegos czasu mówiła , ze chce sie tego psa pozbyć.
Potem wyłowiono go z Bystrzycy.

Teraz psa znowu nie ma. Nikt go nie widział od ponad miesiąca.
Można sprawdzić. Strażacka 8.
Avatar
oj oj oj / 9 lutego 2010 r. o 01:31
0
Kazimierz napisał:
rawdziwych polakow po zachowaniu do innego polaka sie poznaje.
A wy jak ten Tusek i inne tylko jadem pluc na rodaka ale co by sie z nim podzielic to - nie!
A co nam tam kondel jak czlowiek do gara wsadzic nie ma co, tylko w dzicz noco idzie i zwierza szarpac musi, a policja zaras za klosownika bierze czlowieka bozego i do karania. A co tam kundel jakis nam da, jak za duzo to wont ze scierwem.'Ale wy tak mondrze piszecie i poczekajcie do wyborow to minister Ziobro wam pokaze co to narud i Polacy sa.


Aż dziw bierze, że Kazimierz nie przez SZ na końcu... Co za profanacja języka!


Aż dziw bierze, że Kazimierz nie przez SZ na końcu... Co za profanacja języka! rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 23:02
0
cha... wam w deee... banda idiotow
Avatar
abi / 8 lutego 2010 r. o 22:07
0
pablo napisał:
pies z dwoma chu..mi


Do trzech nie umiesz już zliczyć, prawda?

Po co pytam.
Avatar
abi / 8 lutego 2010 r. o 22:03
0
~kris~ napisał:
odezwał się sraczo-obrońca
zrozum człowieku, popieram uratowanie zwierzęcia i popieram ukaranie tego kto to zrobił
[size=5]ALE NIE POPIERAM OBSRYWANIA MIASTA PRZEZ NIE PILNOWANE KUNDLE[/size]


Spróbuj większą czcionką, może kogoś porazisz swoją argumentacją.
Avatar
grasant / 8 lutego 2010 r. o 19:50
0
Szkoda mi tych policjantów na zdjęciu bo gdyby wcześniej pogadali z dzielnicowym z Zamoyskiej i ochroniarzami w galeriach handlowych to w życiu nie wystąpiliby na zdjęciu w towarzystwie właścicielki suczki Lucy. Postąpili pięknie ale później zostali wykorzystani medialnie.
Avatar
~kris~ / 8 lutego 2010 r. o 19:22
0
anoim napisał:
Sam jesteś taki jak napisałeś Kun.. nie dosięgasz do poduszek tego w psa w skali inteligencji !!!


odezwał się sraczo-obrońca
zrozum człowieku, popieram uratowanie zwierzęcia i popieram ukaranie tego kto to zrobił
[size=5]ALE NIE POPIERAM OBSRYWANIA MIASTA PRZEZ NIE PILNOWANE KUNDLE[/size]
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 18:17
0
~gość~ napisał:
Szelki nie zaplączą się tak łatwo wokół psich łap...

Proponuję monitorowac dalsze losy tego psa.
Często tak jest, ze gdy ciąża to zwierzę won z domu.
Teraz pewnie wywiozą sunię do lasu i przywiązą do drzewa, żeby jej nikt nie znalazł.



Coś i mi się wydaje, ze to nie było przypadkowe. I w ogóle dlaczego osoba która wyszła z psem nie zaregowała, dlaczego psa nikt nie szukał?
Natomiast włascicielka chętnie pozowała z pieskiem do zdjęć więc być może chęć zaistnienia w mediach skłoniła ją do zgłoszenia się po psa?



Coś i mi się wydaje, ze to nie było przypadkowe. I w ogóle dlaczego osoba która wyszła z psem nie zaregowała, dlaczego psa nikt nie szukał?
Natomiast włascicielka chętnie pozowała z pieskiem do zdjęć więc być może chęć zaistnienia w mediach skłoniła ją do zgłoszenia się po psa? rozwiń
Avatar
ona / 12 marca 2011 r. o 03:10
0
[quote name='oj oj oj' timestamp='1265675508' post='230964']
Aż dziw bierze, że Kazimierz nie przez SZ na końcu... Co za profanacja języka!
[/quote]
jak Kazio nie ma co do gara wsadzic do niech idzie do roboty idiota ten pies mu z gara nie wujadl a ze w garze pusto bo Kazio glupi a glupiemu zawsze bieda hehehehe Kazio idiota
Avatar
beata / 12 marca 2011 r. o 03:05
0
jak ta szmata moze klamac, po co sie zglosila do schroniska po ta biedna psine jak juz sie jej raz pozbyla, psiny znowu nie ma to moze tym razem ja utopila, to scierwo patrzy na policjanta jakby miala juz na niego wskoczyc zamiast sie cieszyc ze psa odzyskala- nic tylko szmata
Avatar
~gość~ / 28 marca 2010 r. o 21:51
0
Przykro mi poinformowac, ale sąsiedzi tej pani twierdza, ze od jakiegos czasu mówiła , ze chce sie tego psa pozbyć.
Potem wyłowiono go z Bystrzycy.

Teraz psa znowu nie ma. Nikt go nie widział od ponad miesiąca.
Można sprawdzić. Strażacka 8.
Avatar
oj oj oj / 9 lutego 2010 r. o 01:31
0
Kazimierz napisał:
rawdziwych polakow po zachowaniu do innego polaka sie poznaje.
A wy jak ten Tusek i inne tylko jadem pluc na rodaka ale co by sie z nim podzielic to - nie!
A co nam tam kondel jak czlowiek do gara wsadzic nie ma co, tylko w dzicz noco idzie i zwierza szarpac musi, a policja zaras za klosownika bierze czlowieka bozego i do karania. A co tam kundel jakis nam da, jak za duzo to wont ze scierwem.'Ale wy tak mondrze piszecie i poczekajcie do wyborow to minister Ziobro wam pokaze co to narud i Polacy sa.


Aż dziw bierze, że Kazimierz nie przez SZ na końcu... Co za profanacja języka!


Aż dziw bierze, że Kazimierz nie przez SZ na końcu... Co za profanacja języka! rozwiń
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 23:02
0
cha... wam w deee... banda idiotow
Avatar
abi / 8 lutego 2010 r. o 22:07
0
pablo napisał:
pies z dwoma chu..mi


Do trzech nie umiesz już zliczyć, prawda?

Po co pytam.
Avatar
abi / 8 lutego 2010 r. o 22:03
0
~kris~ napisał:
odezwał się sraczo-obrońca
zrozum człowieku, popieram uratowanie zwierzęcia i popieram ukaranie tego kto to zrobił
[size=5]ALE NIE POPIERAM OBSRYWANIA MIASTA PRZEZ NIE PILNOWANE KUNDLE[/size]


Spróbuj większą czcionką, może kogoś porazisz swoją argumentacją.
Avatar
grasant / 8 lutego 2010 r. o 19:50
0
Szkoda mi tych policjantów na zdjęciu bo gdyby wcześniej pogadali z dzielnicowym z Zamoyskiej i ochroniarzami w galeriach handlowych to w życiu nie wystąpiliby na zdjęciu w towarzystwie właścicielki suczki Lucy. Postąpili pięknie ale później zostali wykorzystani medialnie.
Avatar
~kris~ / 8 lutego 2010 r. o 19:22
0
anoim napisał:
Sam jesteś taki jak napisałeś Kun.. nie dosięgasz do poduszek tego w psa w skali inteligencji !!!


odezwał się sraczo-obrońca
zrozum człowieku, popieram uratowanie zwierzęcia i popieram ukaranie tego kto to zrobił
[size=5]ALE NIE POPIERAM OBSRYWANIA MIASTA PRZEZ NIE PILNOWANE KUNDLE[/size]
Avatar
Gość / 8 lutego 2010 r. o 18:17
0
~gość~ napisał:
Szelki nie zaplączą się tak łatwo wokół psich łap...

Proponuję monitorowac dalsze losy tego psa.
Często tak jest, ze gdy ciąża to zwierzę won z domu.
Teraz pewnie wywiozą sunię do lasu i przywiązą do drzewa, żeby jej nikt nie znalazł.



Coś i mi się wydaje, ze to nie było przypadkowe. I w ogóle dlaczego osoba która wyszła z psem nie zaregowała, dlaczego psa nikt nie szukał?
Natomiast włascicielka chętnie pozowała z pieskiem do zdjęć więc być może chęć zaistnienia w mediach skłoniła ją do zgłoszenia się po psa?



Coś i mi się wydaje, ze to nie było przypadkowe. I w ogóle dlaczego osoba która wyszła z psem nie zaregowała, dlaczego psa nikt nie szukał?
Natomiast włascicielka chętnie pozowała z pieskiem do zdjęć więc być może chęć zaistnienia w mediach skłoniła ją do zgłoszenia się po psa? rozwiń